154
David Jones vadi új játéka
  • Örm
    #34
    Hello!
    Menteni hol lehet?
  • Sland
    #33
    Jóéjt
  • CSOCSO
    #32
    "szinkron hangok" csak a narrator magyar, de szvsz a hangja tok zsir. marmint.. nem gaz es ez mar alapbol zsir.:D

    en megyek aludni .. eddig jatszottam.. mar nem latok ki a fejembol
  • Sland
    #31
    Na ez király. Le is töltöm, faszom se vár a PAL-osra!
  • Örm
    #30
    Milyenek a szinkron hangok?
  • CSOCSO
    #29
    nah mar nyomom en is.. a jatek egesz jo.. jobb mint a condemned ( az nem gta klon... csak ugy mondtam, mer azt jatszottam mostansag)
    egyedul a celzasi rendszere fika mer a halott bunozoket is befogja.. szal ha valakit lelotte ekkor neha nehez ugy befogni vkit hogy ne a halottat vegye celba:(
    gyujtogetem a zold cuccokat.. mar egesz jo magasra tudok ugrani.

    ize. hungaryra kellett allitani az utcso dashboard ablakban az X et es nekem is magyar:D
  • carterx
    #28
    ki tuggya azt.nekem ez az érdekes hogy az USA NTSC a totál magyar hangos
  • carterx
    #27
    semmit nem kell áligatni,autómatice magyarul indul,minden felirat magyi egyből még a reklámok is az elején.
    semmi angol
  • CSOCSO
    #26
    a RANT os is tud magyart?:D lol.
    menuben lehet valasztani?
  • FoToS
    #25
    Állitva :)
  • FoToS
    #24
    Szerintem,ha a régióba be van inditva,hogy hungary akkor autómatice mint a pinataba
  • Örm
    #23
    Indítás után az options-ben kell beállítani a magyar nyelvet?
  • FoToS
    #22
    Az fasza a Pal nem lesz magyarul beszélős?
  • carterx
    #21
    Ez a magyar hangos verzió:

    Crackdown.USA.XBOX360-RANT

    nekem ez van!!

    üdv
  • Örm
    #20
    Hello!
    Az a verzió ami tegnap megjelent tartalmazza a magyar szinkront és felíratot?
  • Sland
    #19
    The Premature Boom
  • Sland
    #18
    32 Cars And 1 Bus Crackdown Explosion
  • Doomista
    #17
    magyar szinkronnal érkezik a crackdown...itt még1 hír máshogy megfogalmazva,de részletesen :)
  • FoToS
    #16
    Az lehet,de ki teszi fel itthon a magyar törést?
  • Dosia
    #15
    Na végre 1 jo hir ez is magyarul jelenik meg :D
    http://www.thesource.hu/index.php?md=main&
  • Doomista
    #14
    crackdown demo xboxra
  • dinomano
    #13
    Szehhintem aranyos, ill.jo a grafika; vegulis az ennyire nyitott terepen játszodó game-ek sohasem a szépsgükkel tarolnak... :-D Igaz, nekem helyenként utopisztikusnak tünnek/tüntek a képességek; de ebböl még lehet jo game... :-P
  • Doomista
    #12
    Microsoft bejelentéséből tudtuk meg, hogy az X360-exkluzív Crackdown munkálatai befejeződtek. Az akciójáték február 23-án kerül a magyar boltok polcaira.


    A játékot a Realtime Worlds fejleszti David Jones közreműködésével, aki ezúttal a Grand Theft Auto-sorozat megalkotásánál szerzett tapasztalatait kamatoztatta. A Crackdownban egy speciálisan kiképzett ügynök felett vehetjük át az irányítást, hogy a Pacific City-ben rendet tegyünk a bűnözők között különleges képességeinkkel és fegyvereinkkel - bővebb infó a Gamekapocs előzetesében.
  • Doomista
    #11
    2007. február 23-án érkezik meg a magyar boltok polcaira a Grand Theft Auto-t is jegyző David Jones vadi új játéka, az Xbox 360 exkluzív Crackdown.

    "Pacific City romokban hever, az utcákat a bűnözés uralja. Három nagyhatalmú banda dúlja az egykor gyönyörű metropoliszt, a rendőrség teljességgel tehetetlen, esélyük sincs a rend helyreállítására. A város utolsó reménysugara az Ügynökség: egyedül az ő genetikailag módosított ügynökeik jelentik a polgárok számára az utolsó esélyt. Kösd be magad: ezúttal neked kell igazságot szolgáltatni Pacific City-ben.

    High-tech fegyverek, alakítható járművek és eget-földet rengető szuperképességek lesznek a játékosok segítségére Pacific City rendjének helyreállításában: ne csinálj más programot február végére!

    A Crackdown-ban az ügynökök szintlépéseik során erősségüket, gyorsaságukat, tűzerejüket és mindenféle egyéb képességeiket is fejleszthetik. A teljesen interaktív, szabadon bebarangolható városban ezúttal valóban mindenhova eljuthatunk, amit hangsúlyoz a kampány mód teljes kötetlensége is. Az i-re a pontot a kidolgozott cooperatív mód teszi fel: barátainkkal vállvetve még nagyobb élmény lesz megtisztítanunk Pacific City bűnös utcáit."
  • Doomista
    #10


    Crackdown részletek
  • ngcsnet
    #9
    akkor maradj nfstuningmajmolósnál
  • fanatifo
    #8
    Áhhh nemhiszem én nemnagyon értékelem ezeket a gta szerű játékokat ezek olyan koppintások és egy kaptafa hogy hihetetlen ennél én inyencebb vagyok:))))
  • Doomista
    #7
    aki nagyon akar rombolni városokat az ebben a játékban megteheti.
    fanatifo lehet kirpobálod és megfog tecceni,kitudja ::)
  • fanatifo
    #6
    Viccelsz olyan ronda mint a bűn........Ps2-n is a közepes grafikákhoz tartozna...
  • Pheaper
    #5

    ez a kép ugy ahogy jó
  • Doomista
    #4
    85 db kép.Ez az össz
  • fanatifo
    #3
    Hát sztem ugy ahogy van RONDA!Ez nem nemxtgen semmi újat nemlátok ebben.......
  • Doomista
    #2
    Egy ilyen, az utolsó részletéig kidolgozott virtuális nagyváros megalkotása volt az álma a Grand Theft Auto játék kiagyalójának, David Jones-nak. David barátunk nemrégiben kiszállt a Rockstar csapatából és megalapította saját cégét Real Time Worlds néven, hogy kibontakoztassa beteg elméjét és megalkossa azt, amit a Rockstar-nál nem mert, vagy nem engedtek. A Crackdown exkluzívan Xbox 360-ra készül, és egy hatalmas, nyitott, az első perctől szabadon bejárható nagyváros lesz a főszereplő játszótere. Pacific City-ben nem lesznek lezárt szigetek, el nem készült hidak, és nem lesznek olyan útlezárások sem, melyet egy SWAT osztag sem tudna átrobbantani. Itt mi leszünk a SWAT osztag, az egyszemélyes hadsereg, illetve még egy barátunk, amennyiben beszáll a játék közben egy jó kis online co-op mókára.


    A Crackdown-ban az Ügynökség azt a feladatot bízza ránk, hogy tisztítsuk meg a várost az itt garázdálkodó, folyamatosan egymással háborúzó bandáktól. Bárhova megyünk a cityben, mindenhol a három nagy triád tagjaiba botlunk, melyet bizony nem néz jó szemmel a szegény civil lakosság. Legyünk jó ügynökök, vessük hát bele magunkat a végeláthatatlan fegyveres harcokba és takarítsuk ki végre ezeket a mocskokat ebből a gyönyörű városból!


    Mint már említettük, a játék egy teljesen nyitott világban játszódik, ahol arra mehetünk és azt tehetjük, amit és amikor csak akarunk. Nem lesznek lineáris küldetések, nem találkozunk monoton megbízásokkal, a Real Time Worlds most bizonyítani akar, David pedig meg akarja mutatni a világnak, hogy nem csak a Rockstar tud nagyvárost építeni. Az Ügynökség jelentése szerint a várost 21 nagy alvilági személy mozgatja, az ő meggyilkolásuk lesz a feladatunk - ám ehhez még át kell majd verekednünk magunkat a több száz kegyetlen bandatagon is. Apró finomság, melyet illik megemlíteni, hogy ügynökként egy igazi karriert futhatunk majd be a játékban, lássuk hát most, hogy ez hogy is néz ki.


    A játék az RPG-kben annyira imádott skill-pontos rendszert is magába invesztálta, így folyamatosan csiszolgathatjuk majd képességeinket. A játék előre haladásával folyamatosan nő majd az erőnk, egyre pontosabban tudunk majd lőni, egyre jobban vezetünk, egyre kitartóbbak leszünk és egyre jobban fogunk érteni a robbanóanyagokhoz is. A skillek egyenként 5-ös szintig izmosíthatóak majd fel és érdekesség, hogy maximum erőre szert téve kamionokat tudunk majd a levegőbe emelni, autókat tudunk egy egész utcán átrúgni, és konténerekkel dobálhatjuk majd az ellenfeleket. Érdekes, de nyugodjatok meg, nem ez lesz az egyetlen furcsaság, melyet a Crackdown-ban tapasztalni fogunk majd. A maximum agilitási pontok összegyűjtése után több méter magasra lehet majd ugrani és akkor sem sérül meg a főhős, ha leesik egy ház tetejéről. A fegyver-kezelés kitanulásával működni fog az auto-target és nő majd a headshotok mennyisége is. Itt illik szót ejteni arról is, hogy az ellenfelek rendkívül sokféle módon halnak majd meg és ahogy a ragdoll-ban is láttuk már például, attól függően, hogy hova lövünk, úgy esnek össze.


    Nem gyenge titkos ügynököt kell tehát alakítani, ezt gondolom már ti is észrevettétek. A Crackdown messze van a realitástól, inkább a Marvel-féle képregények különleges világát tükrözi, mintsem a való életet. Az Ügynökség amúgy rendkívül bőkezűen fog majd velünk bánni, így lesz majd mindig pénzünk dögivel, bármikor használhatjuk a céges sportkocsikat és terepjárókat, melyeket a vezetési skill pontok növelése után le is cserélhetünk komolyabb típusokra. David barátunk szemmel láthatóan nagyon elkanyarodott már az általa megálmodott GTA világtól, de ki tudja, lehet annak már leáldozott a kora, és erre fog majd most rákapni a játékos társadalom.


    Az E3 játékkiállításon volt szerencsénk kipróbálni a single player demót és higgyétek el, az itt leírt, elsőre furcsának hangzó érdekességek egyáltalán nem rontják el a játékot. Szuperugrás, hatalmas erő, természetfeletti képességek - ezek mind inkább egy képregényhős karakterébe csöppentenek minket, mintsem egy átlag ügynök bőrébe, de éppen ettől olyan jó játék a Crackdown. A demóban Mátrixos Trinity módjára ugráltunk a háztetőkön, rengeteget ökörködtünk a rakétavetővel, embereket dobáltunk és nagyon jól esett. Bár csak egy környék volt játszható a kiállított gépeken, mégis akár órákig ellettünk volna vele, ha hazavihettük volna a lemezt. A Crackdown egy GTA-ba bújt Marvel hőst elevenít meg és éppen ezért is szerettünk bele.


    A főszereplő tud majd úszni, ért minden jármű irányításához, könnyedén elbánik egy tengeralattjáró kormányzásával is és szuper képességeinek köszönhetően játszi könnyedséggel bánik el az életére törő gonosz emberekkel is. A játék legjobb tulajdonsága a már fentebb is emlegetett co-op mód, mellyel egy internetes barátunkkal tudunk majd együtt feladatokat megoldani. Pacific City-ben nem lesznek töltési pontok, így nem lesz gond a kétjátékos móddal sem, sőt akár egyszerre két feladatot is elvállalhatunk úgy, hogy a város két különböző pontján vagyunk. A barát az Xbox Live-ról bármikor beugorhat hozzánk, akár küldetés közben is és addig marad, amíg csak kedve tartja, vagy amíg át nem segített minket a számunkra nehéz feladatokon.


    A GTA-hoz hasonlóan a Crackdown-ban megelevenedő város is teljesen élethű lesz. Az utcán emberek sétálnak, autók furikáznak, bandák garázdálkodnak, a két nagy (már korábban emlegetett) különbség pedig, hogy mi most szuperhősök vagyunk és a jó oldalon állunk. A játék rengeteg mókát ígér és tele lesz izgalmas megbízásokkal, úgyhogy csak remélni tudjuk, hogy minél hamarabb a kezünk közt tudhatjuk már, hiszen amit az E3-on és a GC-n is láttunk belőle, az már éppen elegendő is volt arra, hogy felvegyük a képzeletbeli kívánságlistánkra a játékot.
  • Doomista
    #1
    Kiadó: Microsoft
    Fejlesztő: Real Time Worlds
    Platform: X360
    Típus: Akció
    -----
    Képek:
    Image
    Image 2
    -----
    Összes eddigi megjelent videó elérhető itt
    -search-->crackdown