154
David Jones vadi új játéka
  • Adi
    #114
    SZVSZ az első kép az alap ügynök! Aztán ahogy fejlödsz azzal együtt a külsöd változik! PL: hajad nő, tetoválás stb.. egyre elvetemültebb fejed lesz!:)
  • KILLER2
    #113
    De én nem arra gondolok. Ügynököket már nézegettem, de eddig az alap jött be a leginkább. Engem az érdekelne, hogy van a képe és mögötte van egy másik is, ami picit máshogy néz ki, pl van szakálla, más a haja, stb. Na azt hogyan kell választani?
  • CSOCSO
    #112
    ejszaka csinald az autos dolgokat.. sokkal kevesebb ember van.

    autostulajdonsagokat ket fele keppen lehet konnyen fejleszteni: 1) vannak az ugrato kamionok.. nah azt megszerzed megallsz vmi uberhosszu helyre leteszed es visszajosz az ugynoksegi suv al.. es ugratgatsz.. eloreszalto.. hatra... oldalra... sok sok pont.. vagy ha ellensegeket utsz el.
  • Adi
    #111
    Hát, mert ez egy modern világ!:)
    Mindig van egy csere test és az adataid rátöltik ha meghaltál!:))

    Azért nekem ez a megoldás jobban bejött, mint a gta-ba. Ott megörültem ha kinyírtak és elveszítettem minden fegyverem.
    Viszont azt nem értem, h vannak a kocsikkal versenyek(lila fénycsík ba kell beállni) és elindulsz ott az autodal de olyan helyeken kell átmenned vele ahol egy halom gyalogos van. Elugrani nem ugranak, dudálok mint az örült de akkor is csak kicsit másznak arébb azt eltalálom őket, és a vezetési képeségem csökken. és mire beérek a célba és megnő a szint szinte ugyan ott tartok. Ti hogy nyomjátok?
  • CSOCSO
    #110
    autok ugy tuningolodnak ahogy a vezetesed no..szal csak magad tuningold es ettol az autod is zsirabb lesz.

    mikor betoltod a jatekot akkor lehet ugynokot valasztani. barkit valaszthatsz a tulajdonsagaid megmaradnak.
  • CSOCSO
    #109
    nekem semmi ilyen problemam nem volt pedig orakig is nyomtam mar..
  • KILLER2
    #108
    Az ügynöki garázsban lévő autók hogyan fejleszthetőek? Amúgy én 3 napja játszom, az ugrásom 3ason, az erőm 4esen, a fegyverhasználatom 3ason, a vezetésem 2esen, a robbantásom pedig szitúgy 2esen van és most végeztem a második banda főnökével (akiknek ilyen fogaskerék a jelük, amit egy kéz tart, a nevük most nem jut eszembe). Ez szerintetek szép? Ja és amikor lehet ügynököt választani, akkor ugye úgy van, hogy van egy másik, halványabb fej is a nagyobbik mellett (a második kinézete vagy mi). Azt hogyan lehet kiválasztani?
  • Adi
    #107
    Vki nem tudna(aki pesti) írni nekem egy crackdown-t?:O
    Ha igen dobjon már rám egy privit!
  • Scotty99
    #106
    Ez napok óta jelentkezik, akkor valószínűleg nem a túlmelegedéstől...Csak elég idegesítő, mert így "kicsit" nehéz eliminálni a bossokat, akik a láthatatlan textúra közepén vannak, és oda kellene eljutni...
    Gondolom ez a lemez hibája lehet, mert Vegasnál minden jó volt
  • Sland
    #105
    nekem a kínaiaknál sosincs normális úttextúra.
    volt egy boss aki egy ilyen gömbben volt benne, csillagvizsgáló vagy mi a pöcs, bent semmi textúra meg object nem volt, csak az emberek. ugyhogy láthatatlan falak voltak, azt se tudtam mit hova, de végül aknavetővel sikeresen kinyírtam a gecit
  • CSOCSO
    #104
    nalam egyszer huanyzott az ugynoksegi kocsinak az egyik kereke:D
    szvsz hagyd hulni a boxot kapcsold ki kapcsold be... gears of warnal meg rainbow 6 nal nem egyszer felejtette el kirakni a gep a tecturakat.
  • rambuu
    #103
    Hallod nem tom mi van nállam is volt ma egy ilyen kicsi de csak egy pillanatra volt a kocsis trükk.
  • Scotty99
    #102
    Egy érdekes probléma lépett fel nálam. A Los Muertos banda területén minden oké, azonban a Volknál és a kínaiaknál is sűrű jelenség az olyan, hogy nem látom az autót, csak azt, hogy ülnek benn (ülnek az utasok a levegőben). Meg olyan is szokott lenni, hogy eltűnik a textűra, átlátok az űton, ahol űtnak kellene lenni, csak nagy barna textűra van...Valami ötlet, hogy ez mitől lehet?
  • rambuu
    #101
    Na végig is mentem rajta és igen ehhez kapcsolódva a végén észre vehető hogy lessz neki folytatása.
    De még az autot meg az ugrast kell fullra nyomnom és komplett leszek.
  • Doomista
    #100
    hír: továbbfejlesztés: crackdown 2
  • Doomista
    #99
    majd csinok valami bannert a gamenek nemsokára
  • rambuu
    #98
    Na már csak a Kinai főnök maratt hátra.
    Emigy meg fullon van a fegyver, a robbanás, az erő meg az ugrás meg 3as de még egy kicsi és kész az is, de a kocsi még csak 2es :(
  • Doomista
    #97
    egy kis cikk,tessék olvasni ;)
  • rambuu
    #96
    Nekem már csak a Kinaiak vannak.
  • CSOCSO
    #95
    nah ma mar mindenbol 4 csillag es FULL kiveve a v ezetesbol de mindjart nekiesek... amugy vegigvittem a jatekot.a vegen a voros csillaghoz az ugynoksegi SUV al menjetek.. sokan vannak es at lehet rajtuk kazolni.. kiralysagos.

    zold csillagbol valami 470/500.. kekbol meg 160/300 nal vagyok.
  • rambuu
    #94
    Nem!!
  • AMD64
    #93
    Sziasztok!

    Crackdown.PAL.XBOX360-DNL
    Ezt a verziót már nem kell patchelni?
  • rambuu
    #92
    Már rég van aknavetőm, a Las Muertos már ki is van irtva komplett a Vonk-nál még van 2ellenség az a kövér csajszi meg a fő ember, a Kínaiaknál meg még csak felfedeztem embereket, de ott még nem öltem meg senkit sem.
  • CSOCSO
    #91
    hat hja.. elegge idegesito. amugy ugralni nem kell egyszeruen csak kicsit messzebbre nezni a hullatol es ugy megnyomni a celzas gombot megegyszer.
    majd ha lesz raketavetod akkor nem lesz ilyen baj. tokmindegy kire losz nagy bumm lesz:D oszt pusztul mindenki
  • ThugEdge
    #90
    akkor igen jól állsz,grat
  • Piko888
    #89
    Nálam nem ragad be a hullán a célkereszt
  • rambuu
    #88
    Engem mondjuk az az automata célzás eléggé idegesít mivel, befogsz valakit szétlövöd és utánna nem jönne le rolla hanem rajta marad és ugránod kell meg minden szart hogy leszájjon a hulláról.
  • ÜberKonzol
    #87
    Crackdown
  • CSOCSO
    #86
    kekbol vmi 160 nal tartok.. zoldbol vmi 370 korul
  • ThugEdge
    #85
    mennyi ződet tudtál összeszedni?
    én 440 valahánynál hagytam abba a játékot,lehet majd még előveszem a többi miatt,de a kékeket nehezebb megtalálni,ott a 300-ból olyan 100 környékén sikerált
  • CSOCSO
    #84
    nahja.. neha viszont rohadt jo a jatek.. neha meg szar:( a teto szelere allva tenyleg csak csapkod.. ez baj.. de ilyenkor csak felugrasz es losz.

    btw mikor mar mindenkit kioltel akkor mar nyugis minden es lehet menni ugralos versenyt csinalni nomeg autosat. a zold meg a kerdojeles gomboket barmikor ossze lehet szedni.. ja es ha zavar az hogy mindenhol lonek az baj mivel csak igy lehet gyorsan szerezni pontokat ahhoz hogy erosebb es gyorsabb legyel.
    en pl most a VOLK on vagyok.. ubersokan jonnek allandoan.. de jol elvagyok csak gyilkolok es gyilkolok. a granatom mar 4 csillagos es azt is maximalizaltam.. nomeg az eromet is. a vezetes negy csillagos es 50 %.. a lovoldozes meg vmi 79% negy csillag utan.. a futas/ugras meg 4 csillag es 99%:D
  • CSOCSO
    #83
    letolthetoek az uj ugynokok.. ki is valasztottam a legutcsot.. aszem al egutcsot... amelyik fullra tuningolva ugy nez ki majdnem mint a csako a lost planettbol:D
  • ThugEdge
    #82
    én nyomnám veled kóperációsba,de sajna ezüst vok
    amúgy a háztetőről való lefele célozgatást zseniálisan megleht oldani
    befogod target lock-al és ugrasz azt lősz
    nyilván egyre nagyobbat lehet majd ugrani
    nekem a kedvencem egyértelműen a rakéta vető volt szal mikor az első emberke elhajintotta már vittem is az ellátási pontra,hogy mindig meglegyen
    iszonyatot lehet vele művelni:)
  • Gabe18
    #81
    Nos akkor had legyek én megint aki a negativ kritikát hozza...

    Szerintem ez a játék a GTA-k nyomába sem ér.Már ami az összhatást illet.
    A legföbb bajom az vele,hogy ebben a játékban egy nyugodt pillanat nincs.Kilépsz az utcára,és onnantól kezdve minden sarkon téged akar megölni egy rakás bandita.Ennek eredményeként egy kaotikus,végeláthatatlan harc lesz az egész,aminek csak ugy vethetsz véget ha ezzel nem törödve elindulsz az egyik célpont felé.Ott ugyan újabb millió ellenség vár,de az ottani mészárlásnak legalább lesz valami célja.Majd ha teljessen megtisztitasz valami városrészt,na akkor lesz némi nyugalom,de hát akkor meg az összes lényegi feladat már a másik részben van,mehetsz át oda,tehát kezdödik minden újra.
    De az egész GTA-s összehasonlitás lehet felesleges,mert elve más az alpkoncepcio is.A GTA-ban,mint a neve is utal rá, a járműves közlekedés volt az elsőszámú lényeg.Azzal furikáztunk a városban ide-oda,az kellett a különböző feladatok teljesitéséhez.
    Itt ugyan be lehet szálni sok járműbe,de szerintem teljessen felesleges.Egyrész emberünk már alap helyzetben is olyan gyors,és akkorákat ugrik hogy eleve egyszerübb "toronyiránt" előre,házon,tetőn át nekiindulni,mint a kocsival.Másrészt az összes bónusz cucc a tetőkön van,tehát valamilyen szinten rá is kényszerit a játék hogy ott keresgélj.
    A legidegesitöbb kis hiba meg nálam az,hogy ha egy háztetö széléhez állok,és megcélzok egy banditát valahol,akkor lövés helyett a tető peremét csapkodja a karakter,örökké hátrább kell lépni.
    Szóval nekem túl "pergő" ez a játék.Nem azt mondom,egyszer végig lehet menni rajta,söt egyszer még jó is kisebb adagokban,de aztán ennyi.

    Viszont ki tudtam probálni cooperativban,ugy tényleg jó móka ketten irtani a népet,dehát a multi minden játékot "megszépit"...
  • CSOCSO
    #80
    csak a narrator beszel magyarul....
  • rambuu
    #79
    Nekem is de sztem ennyi is az egész magyar szinkron. Az utca nem magyarul beszél.
  • rorr
    #78
    Ez a ntsc vagy a Pal verzió?
    Mert nekem az ntsc-ben az utca népe nem beszél magyarul kivéve narrátor és a menü ...!!!
  • rambuu
    #77
    Na tegnap este jutottam el ahhoz a csávókához és nekem is mondta, hogy "ott van gonsales, a jó kurva anyját"
  • Dancen
    #76
    Hellosztok . Nagyon bejön nekem ez a game .
    Aki akar Co-op on játszani annak Dancen1 a nevem vegyen fel barátnak
  • FoToS
    #75
    Valakive leste egy co-op meccs?