46
  • abzu
    #46
    apple nem használhatná ez a technológiát?
  • abzu
    #45
    se háttér se mp3? Mi ez?
  • abzu
    #44
    csak nézzzük meg azlját, mi ez a sok tönkre mehető juk???
  • abzu
    #43
    Vicces, de ha az apple gyártaná, akkor biztos szebb lenne, meg nébszerűbb, és 2-3 év múlva olcsó is.
  • ColdFire
    #42
    fogom a pspm, feltoltom a konyvet képekbe oszt szevasz
  • Caine
    #41
    A hivatalos oldalon azt írják, hogy tud mp3-at is lejátszani.
  • Caine
    #40
    Hopp, most látom, hogy 7500 lapozást bír ki az aksi. Hát ha leveszem a gyártó szokásos felfelé kerekítését, ez akkor is mondjuk 5000. Ez akár 15-20 könyv tartalma is lehet. Az nem rossz
  • Caine
    #39
    Nyilván idővel lemegy az ára, ha már elterjedt.
    Bár szerintem a könyvek ára irreális, olyan 10% körül már elfogadható lenne.
    Azt tudja valaki, hogy meddig bírja az aksi? Az hogy csak frissítéskor fogyaszt áramot, nagyon takarékossá teszi.
    Amúgy tényleg jó lenne egy vízálló változat, én is imádok a kádban olvasni
  • Voltan
    #38
    Amúgy sajnálom, hogy ilyen drága ez a Sony cucc, mert nagyon tetszik. Ha az USA-ban 75 ezer forintnyi dolcsiért árulják, akkor arra itthon tutira rápakolnak min. egy huszast. Az pedig rohadtul drága egy E-book olvasóért...
  • Voltan
    #37
    Én épp erre a célra vettem havertól egy Palm m125-öst, 4 rongyért. Ősi darab, de kifogástalanul működik. Nyilván nem olyan szemkímélő, mint a Sony, de utazáskor nagyon jól tud jönni.
  • pemga
    #36
    Nagy eBook összehasonlító táblázat.
  • pemga
    #35
    A Hanlin V2-t keresem, de sehol sem találok :(. Az tud a fentieken kívül még chm, html, xhtml, különféle office oldalakat is, illetve WOLF formátumot (gyakorlatilag printer modulként be tud épülni). Ebből a chm, html és a pdf ami nagyon fontos lenne.

    Csak épp kapni nem tudom hol lehet. Ebay-t is néztem, de semmi. Kizárólag Kínából lehet előrendelni, vagy hogy?
  • Kecske85
    #34
    Az a 2 pont eleg. Pdf-be barmit bekonvertalsz.A lenyeg hogy az asimov gyujtemenyem fel tudjam tenni ra ;)
    Talan par ev mulva mar nekem is telik majd egy ilyenre :(
  • dez
    #33
    "In addition to electronic books the Reader can also store and display personal documents in Adobe PDF format, RTF, text and JPEG photos." link
  • BlackVoid
    #32
    Jo cucc, de nagy gaz hogy csak 2 formatumot lehet hasznalni. Se html, de txt tamogatas. Csak a sony bbeb formatumot es a pdf-et tamogatja.
  • Gerygrey
    #31
    "Akkor vegyél egy PDA-t" hát, jó volna ha létezne PDA ekkora kijelzővel... Egyébként nekem a világítós LCD-vel sincs bajom, van hogy órákig olvasgatom a Wikipediát a Sonyericsson P900-amon, ami egyedül zavar, hogy sokat kell görgetni.
  • brueni
    #30
    búvárverzió-nejlonzacsi
  • norbre
    #29
    ritkán van az hogy valami még nem fordult meg másnak a fejében.. persze mindig van egy első, de ha ne ma kutatások élvonalában dolgozol akkor esélyes hogy már rég dolgozik valaki az ötleteden..
  • Muad Dib
    #28
    Gondoltak a vakokra is.. gondolom...
  • Muad Dib
    #27
    Nem tudod túltenni magad azon ugye, hogy kaptál egy tisztességes ajánlatot a félreértések (pontosabban görénykedésed) tisztázására, mely elől egy topiknyi ember szeme láttára futamodtál meg?
    Esetleg keress fel egy szakembert, mert se én, se az itt lévő többi topikoló nem tud neked segíteni..
  • vg
    #26
    LOL
  • dondore
    #25
    off
    Sajnos lekestel. 95-ben a Ghost in the shell -ben mar lelottek a poent. Az pedig 11 eve volt ;)
  • Muad Dib
    #24
    Már hiányoltalak kicsi debil barátom. A témához hozzá tudsz szolni, vagy csak azért jöttél megint, hogy szétkúrj egy topikot?
    Hiába, a szexuális fusztráltság ide vezet, sürgösen keress magadnak egy nőt, mert baj lesz. (Neked egy kecske is megteszi, ha más nincs...)
  • vg
    #23
    Egyre jobban nevetségesebbé teszed magad...
  • Muad Dib
    #22
    Te meg egy kis kötsög.
    Nem nagyon láttalak még mindig az edzőtermünk környékén, a múltkori felajánlás még áll, ha egyszer összegyűjtöd a bátorságodat, kesztyűzhetnénk kicsit...
  • Voltan
    #21
    Hm. Mi a francknak van rajta fülhallgató kimenet? Audio Book Reader? :D
  • Voltan
    #20
    Minek? Ha az kell, akkor vegyél egy PDA-t.
  • skydrake
    #19
    Hm, mégse veszek.Megvárom azt a verziót amiben lehet írni is rá cerkával. gondolom lesz olyan is
  • skydrake
    #18
    Gray Scale: 4-Level Grey Scale, tehát 4 fekete-fehér árnyalatot tud
  • exatly
    #17
    Nem színes, csak két állása van 1 pixelnek, ezért csak lapozáskor fogyaszt energiát.
  • vg
    #16
    Nevetséges vagy...
  • skydrake
    #15
    Itt magyarországon hol lehet venni ilyet?
  • kev
    #14
    Víz alatt..Nem tudom hogy lesz e búvár version külön.)
  • Muad Dib
    #13
    Ugyan mért?
    Volt már akkor működő példány?
    Nem!
    Ha nekem lett volna rá mánitúm, készíthettem volna működő példányt?
    Igen!

    Akkor miről késtem én le?

    De sebaj, van másik ötletem, ami viszont még senki fejében nincs. Ha valakinek van sok sok milliója erre, jelezzen, megdumáljuk!

    :o)
  • sylverangel
    #12
    Ez az egyik legjobb dolog amit mostanában kitaláltak :), eddig mindig az volt a gond, hogy gépen olvasásnál szétment a szemem, most már csak az, hogy nincs pénzem megvenni az olvasót, de ezt lehet orvosolni :)
  • skydrake
    #11
    Jó, csak túl vastag a kerete, Szineket vajon meg tud jeleniteni?
    VisualChat
  • Gerygrey
    #10
    Én meg 10 éve fantáziáltam egy történetről, amelyben gépek tenyésztik az emberi lényeket,egy mesterséges világot táplálva az agyukba. Pár évvel később a hideg rázott amikor mindezt Mátrix címen végignéztem a moziban, és nem én lettem dollármilliárdos belőle :) Ezt az ebookot jó dolognak tartanám, ha a kütyüt lehetne videónézésre, meg játékra használni, mint egy pda-t.
  • JiBBeRiSH
    #9
    Majd ha kiadnak ebből vízállót, akkor érdekel.:]
  • Sith
    #8
    Nem tudom menyire ráfizetéses de ez kb egy PDA abból is ki lehet venni jó pár dolgot, nem hiszem hogy veszteséges lenne
  • brueni
    #7
    ez az e-ink-technológia sem a mai. de anno úgy gondoltam, hogy elég bonyolult megcsinálni.

    és láss csodát. az "idő" megoldotta a problémát