347
Forza Motorsport 2
  • zippofcy
    #107
    Gondolom a játékban sehogy ...
  • HUNMarcus
    #106
    torrentleech-röl szedtem 1 fájl hibás de ki van javitva és magyar nyelv is van rajta

    amugy hogyan tudodm a játékban a karriert törölni és ujat kezdeni???
  • MoLc
    #105
    Honnan tudom letölteni a magyar relase-t?
  • koTOM
    #104
    Hi!
    Én is leszedtem de a part 17 es rar fájl nem jó,akinek megvan és eltudná küldeni az please privizzen!!
  • zippofcy
    #103
    23-as szintet elértem. A game istencsászár, egyedül a sebességérzet lehetne jobb úgy 120-150 km/h-ig, egyébként hibátlan.
    Ja meg az autók azért nem teljesen olyanok mint a valóságban ... ha az MR2esemet ilyen könnyen lehetett volna megcsúszásból egyenesbe hozni állandóan keresztbe autóztam volna vele :)
    A legjobb autót még nem, de a legélvezetesebbet már megtaláltam. Kikapcsolt kipörgésgátló meg menetstabilizáló mellett úgy lehet vele keresztbe-kasba menni hogy csak na. 82-es 911 Turbo. (gyk: NEM = a 73as Carreraval)
    Nekem eddig könnyebnek tűnik az 1nél, igaz abban csak 50% arcade, 30% karrierig jutottam (2 nap alatt).
    PGR3, GoW és Kameo után itt a 4. kötelező x360 game. Tőccsétek oszt terjesszítek!
  • amdrula
    #102
    Elméletileg boxot kell magyarországra állítani a settings blade-en...
    (Én pont a forza miatt raktam USA-re :D)
  • chris0000
    #101
    Hy. Forza 2-t letöltöttem, kiirtam, ku*va jó. Az nfo fájlban azt olvastam, hogy magyar nyelv is van benne, de nem találtam beállítási lehetőséget rá. A demo magyar volt nem? Aki tudja plíz answer thx.
  • amdrula
    #100
    Én most hagytam abba xD...
    Nagyon süti a game ;)
    Nálam szerencsére angol :P
    Hogy fogok így vizsgákra tanulni??? :(
  • GazCamp3r
    #99
    Állat ez a game, leszedtem, kiírtam, elsőre beindult, és csak megnézni akartam, aztán 5 óráig (kb 10 percel ezelőttig) ki sem bírtam lépni... :D

    első game, ami magyar nálam, nagyon tetszik. Oltári jó kis game lett. az egyetlen negativum, h azért a graf nem annyira szép, amit egy AA-val meg lehetett volna oldani...

    de nálam 9/10

    peace
  • MoLc
    #98
    Magyar relase?
  • Sland
    #97
    van már magyar is
  • MoLc
    #96
    Forza_Motorsport_2_JPN_XBOX360-Caravan , hűha
  • ST220
    #95
    :D
    Jaj, most nem kisgyerekes vitát akartam, hogy a Porsche vagy a Ferrari a jobb,hanem a játékkal volt véleményem,lehet kicsit félreérthető volta. Amúgy nem lesz rossz! Már nagyon várom az ST Focust! :DDDD
  • Marcell
    #94
    Biztos van bennuk chiptuning... :D Vagy kék LED!
  • ST220
    #93
    A hivatalos adat az F430-nak a 4.0 sec, az enzo gyorsul 3.5 alatt! :D
    Igen közben rájöttem én is, hogy le lehet mindennel mindenkit gyorsulni... Mert átültem másba is a Porsche-n kívül! :D
    De a forulat biztos, hogy rossz, mert egy mustang sem pörög soha 7000-ig, meg a viper sem pörög 7000-ig csak 6400-ig.
  • Marcell
    #92
    Wikipedia szerint:
    997 Turbo 0-100-ra 3.9mp (3.7 tiptronic valtoval)
    F430-ra 0-100-ra 3.5mp

    A gepi ellenfelek nem nyomjak padloig a gazt, a legrosszabban gyorsulo autoval is az elre tudsz torni az elso kanyarig... (Gondolom a demoban easy modban tolhatjuk csak.)

    Szerintem a leszabalyozast sem rontottak el, bar nem vagyok otthon nemet fronton, foleg nem a 30-50millas kocsikban :)
  • ST220
    #91
    Én is nagy várakozással vártam, letöltöttem live-ról a demót, de mit is mondjak, tetszik, mert már a kocsik miatt is megveszem, végülis tetszik, de nem pontos a játék, értem úgy pl, hogy a 997 turbo soha nem pörög 7500-ig, ezért már nálam nagyott esett a játék. Meg írja a kocsiknál a sebességet, meg gyorsulás, meg fékezés stb. Azt írja, hogy az F430 jobban gyorsul mint a 997 turbo, ami az életben sem igaz, azt ráadásul a 4-ik helyről indulok és az első kanyarig, leelőzöm az F430 a TVR-t, meg a Vipert is... :D 997 turbonal nem kell a kipörgésgátló, akkor nagyon nagyot gyorsul akár max fordulatról is indulva! :D
  • MoLc
    #90
    szvsz várjuk meg a teljest lehet más lesz ,van idejük javítani a vélemények alapján,demoba lehet nincs AA,teljesbe megpróbálják 2xAA némi FPS elhagyása érdekében.
  • testerlnx
    #89
    Mi a hivatalos kiadási dátom, jun 8.?
    Régió független lesz a játék?
  • Marcell
    #88
    HONDA Integra -minden off - 1:06.954
  • Doomista
    #87
    Forza Motorsport 2 összes zenéje :

    * Daft Punk is Playing at My House - LCD Soundsystem
    * Come On - Andy Hunter
    * Switch On (feat Ryan Tedder) - Paul Oakenfold
    * Truckers Choice - DJ Mark
    * Stinger - DJ Mark
    * DANCE (Rockstar Remix) - N.E.R.D.
    * Insomnia - Faithless
    * Sonido Total - The Pinker Tones
    * Look at What You get - Taxi Doll
    * Put Your Hands Up - Ben Benassi
    * Robogirl - The Crystal Method
    * What you Want - Killing Bird and Jane Fontana
    * Told You So - DJ Tiesto--Tom Cloud
    * Small Step on the Other Side - DJ Tiesto--Basic Perspectivce
    * Body Language - Mandy Vs Brookashade
    * Beautiful - Goldfrapp (Additional Tracks)
    * Sink - Sister Machine Gun
    * Lenny Pane - Underworld
    * Elevate Myself - Grandaddy
    * Break your Neck - Shy Child
    * Witch in the Club - Quintron
    * On Repeat (Xfm Session) - LCD Sound System
    * Off The Hook - CSS
    * Lead Head - Beamish & Fly
    * Slide In - Goldfrapp (Additional Tracks)
    * Nothing Left - Orbital
    * Positive Tension - Bloc Party
    * Karma Hunters - The Pinker Tones
    * Gone Daddy Gone - Gnarls Barkley
    * Disco Infiltrator (FK's Infiltrated Vocal) - LCD Sound System
    * Crash V8 - Kill Memory Crash
    * Cobrastyle - TeddyBears
    * Alala - CSS
    * Rogue Rock - The Rogue Element
    * BlackPowder - Motor
    * Come Inside - The Chemical Brothers
    * SolidRockRazorSteel - Apollo 440
    * Rollin' Down the Highway - Apollo 440
    * If You're Gonna Jump (Remix) - Paul Oakenfold
    * Lights Out - P.O.D.
    * Spitfire [2005] - Prodigy
    * Busy Child - The Crystal Method
    * Weapons Of Mass Distortion - The Crystal Method
    * Forza2 Theme - Junkie XL Remix by MarQ
  • Marcell
    #86
    En (is) kicsit hype-olosnak erzem a cikket. Egy negativumot se hoz fel.
  • Marcell
    #85
    A C osztalyban, tenyleg minden szazad mp szamit, illetve minden egyes centimeter, amivel kesobb fekezel :)

    Kormanyon en is gondolkozom, bar sokan azt mondjak, hogy szarabb idoket mennek vele, mint joy-jal. (Bar a Forza1-ben en sokkal jobb idoket mentem kormannyal (xbox1-hez még volt), mint joyyal es meg is utaltam joyyal autozni.)

    Az utkozesek elkerulese vegett muszaj az elso, de legkesobb a masodik kanyar utan az elre torni.
  • Sland
    #84
    "A játék kinézete nagyon ott van, igazi nextgen látványt nyújt, főleg ha a konzol mellé még egy HDTV-vel is rendelkezik a játékos. A vizuális élményekre nem lehet sok panaszunk, a 2X-es elsimítás (AA) szépen lekerekíti a pixeleket, az autók gyönyörűen csillognak, és a nap állásának megfelelően árnyékolják az aszfaltot."

    2xAA??????? én sehol sem látok AA-t. Olyan recés a kocsik széle vagy pixeles vagy nemtom, hogy az hihetetlen.
    Pedig HDTV-n játszok...
  • Doomista
    #83
    és ugye GK álltal a tesztelés,és a vélemény írás.
  • Doomista
    #82
    8 perces Forza Motorsport videó !
  • sleepyhead
    #81
    nálam mindig minden off + auto

    honda integra: 1.08.745
    bmw m3: 1:08:631
    pagani zonda: 53.370
    ferrari f430: 1:03:231
    tvr: 0:59:187

    háromkörös eredményeket elfelejtettem.
    hú, néha nagyon szeretnék egy kormányt :) amúgy az ai sokszor keresztbetett... szó szerint. iszonyat agresszívek.
  • Marcell
    #80
    Irjatok be legyszi azokat a koridoket, amiket ti mentek, ime az enyemek:

    HONDA INTEGRA - minden on - : 1.07.701 (harom kor: 3.33.028)
    HONDA INTEGRA - minden off - : 1.08.320 (harom kor: 3.34.120)

    BMW M3 - minden off - : 1.07.147 (harom kor: 3.31.3)

    PAGANI ZONDA - minden on - : 55.420

    FERRARI F430 - minden off - : 1.00.784

    TVR - minden off - : 1.01.310 (harom kor: 3.13.1)



    Nekem az Integra a kedvencem a demoban, de csak azert mert nincsen EVO6 TME, NSX es S2000 :)
  • deep
    #79
    Igen, leginkább grafikai seb, amiket egy jó karrier mód kicsit feledtethet, de asszem inkább a Dirt-be ölöm majd a több időt:) Aztán fene tudja, lehet hogy az is gáz lesz.
  • testerlnx
    #78
    >" De 1000 sebből vérzik a játék sajnos, pedig úgy vártam mint még soha semmit."

    Ez mind grafikai seb, vagy van más is?
    Nekem amúgy nagyon bejön, még mindig várja a polcom :)
  • deep
    #77
    Én már a joy-ra tett megjegyzéseivel sem értek egyet, azzal is kiválóan lehet irányítani:) Marcellnak üzenem, próbálja meg a segítségek ki-be kapcsolgatásával a neki megfelelő vezetési élményt bekalibrálni.

    Szerintem ha valamibe nem lehet belekötni, az az irányítás. De 1000 sebből vérzik a játék sajnos, pedig úgy vártam mint még soha semmit.

    Kormánnyal nagyon fasza egyébként.
  • testerlnx
    #76
    és kormánnyal mennyire igaz amit Marcell írt?
  • CSOCSO
    #75
    "Forza 1 + 720p + 1-2 effekt(hdr, dof). KB PGR3 szint." ugye ezt nem gondolod komolyan!!!

    PGR3 ban minden palyan orakat toltottem el azzal hogy lassan autokaztam es neztem a tajat mert olyan elethu minden haz hogy beszaras!!!..
  • deep
    #74
    Természetesen kormány nélkül kár is véleményezni ilyen tekintetben a játékot:D

    Én próbáltam kormánnyal is, meg joy-jal is.
  • Marcell
    #73
    Ja meg annyit, hogy sajna ezt joy-jal tolom, lehet kormannyal mas a deadzone es utkozesig eltekerve a drift is megy..
  • Marcell
    #72
    A kezdeti lelkesedesem alabb hagyott...
    Igazabol a legnagyobb baj, hogy nem erzem valosaghunek a fizikat. Bar elvezetes a jatek, es bele lehet jonni, nem az igazim nem elethu. Ugy gondolom a Forza1 jobb volt (de persze a Live For Speed a legjobb!).

    - Furcsallom, hogy nem igazan lehet 20 fokos elfordulasnal nagyobbat driftelni, mert utana mar hiaba tolod ellenkezo iranyba a kormanyt, ha gazt adsz, ha nem; nem hozod vissza. Es ez az osszes demo autora igaz. Igy nincs meg az a kilinccsel elore erzes, ami akkor az igazi, ha kb. 60-80 fokkal keresztbe fordulva sodrodsz egy-egy kanyarba. :)

    - Az apro ellenkormanyzasos korrigalasnal pedig nem tudom idoben visszatkerni a kormanyt (nagy a holtjatek, ill. keson reagal).

    - Sok autot olyan erzes vezetni, mintha egy kamiont vezetnek. Nehezek (orrnehezek). Azok is, amik amugy nem.

    Es ami lehet az en benasagom, hogy a Ferrarival alig megyek jobb idot, mint az Integraval :)
  • deep
    #71
    Nem, mert akkorát csalódtunk benne, mint az állat:D
  • insp
    #70
    Nahát, ennyire nem izgatja a népet ez a játék?
  • insp
    #69
    Nekem nagyon tetszik a demo.

    Pontosan az lett jobb, amit szerettem volna.
    A sebességérzet "folyamatosabb", mint az első részben (szerintem az volt az 1 legnagyobb gyengesége) és a kocsi is jobban irányítható.

    Az első részt szerintem egy kicsivel az xbox 1 képességei fölé lőtték be, ezért kicsit lassabbnak tűnt illetve az autó is néha mintha kicsit később reagált volna (kormánnyal is ugyanezt tapasztaltam az 1-nél)

    A "recék" engem nem zavarnak, szép a grafika így is. Ha lesz egy rakás pálya majd, akkor szerintem ez egy nagyon klassz játék lesz.
  • sleepyhead
    #68
    Jó játék lett. Bár azért többre számítottam...

    grafika: monitoron(ws, 1440x900) nagyon látszik az AA hiánya, nomeg az AF is, bár ezt már megszoktam. az autók szépek, de a táj... hát nem tudom. Forza 1 + 720p + 1-2 effekt(hdr, dof). KB PGR3 szint.

    fizika: isteni. na EZÉRT érdemes megvenni a játékot. úgy viselkednek az autók ahogy kell, de mégis... bárki tud vele játszani 1-2 segítséget bekapcsolva, úgy, hogy élvezetes legyen vezetni. Driftelgetni is nagyon cool. Törés külsőleg elmegy, a demóban nincs kihatással az autó menettulajdonságaire, a fullban majd másként lesz.

    játékélmény: nos a fenti 2 dolog együtt... jó. demó alapján olyan 8/10. Viszont mint már mondtam jobbra számítottam. Akik nem szeretnek vezetni kerüljék el, mert azoknak uncsi lesz.