884
2007 egyik ütős filmje
  • Shiwo
    #724
    a 300 mellékhatásai...avagy miért ne engedjük, hogy barátnőnk megnézze a filmet...
  • BlackShadow
    #723
  • Bokafix2
    #722

  • Prof William
    #721
    Igazi spártai Birkát! Csakis hóhérbárdal lehet nyírni és ha megtámadja a farkas annak átharapja a torkát!
  • AC2
    #720
    Ezt én se értem nagyon
  • Bokafix2
    #719
    A birkádat legelni??
    Hogy tud v.ki legelni egy birkát?

  • Cmdr
    #718
    "meg egy-két képkockában láttam az egeret"

    Te inkább mennyél legközelebb a birkámat legelni, mert oda való vagy, nem a moziba!
  • ProGabe #717
    hogy lehetne egérkurzor egy jelenetben?szerinted úgy teszik bele a cgi-t a filmekbe,hogy lejátszák egy gépen és felveszik kamerával a monitort vagy mi?csak akkor kerülhet kurzor a renderelt anyagba ha valaki szándékosan beletesz egyet...
  • Kmarha
    #716
    hja azt hittem hogy erről a jelenetről beszéltél az egér kapcsán is :D Várjuk a bakit, ha megvan jöhet a kép!
  • eLiXir
    #715
    Nem, sőt nem is ebben a jelenetben, de már nem emlékszem, vhonnan lekapom hétfőn és megnézem.
  • Kmarha
    #714
    Öööö... nem akarlak hülyének nézni, csak azért kérdezem mert akár tényleg félre lehet nézni a nagy izgalmak közepette:

    nem a dárdák hegyét nézted egérnek? Mert ahogy a katonák hátraesnek, a mögöttük lévő nap fénye szinte eltünteti a dárda nyelét.





    (én végignéztem a jelenetet képkockáként, és bár nem egy mozi vagy igazán jó DVD minőség, azért feltünne egy egérkurzor :D)

    De az is lehet, hogy csak halucináltál :)
  • BlackShadow
    #713
    ahoz h mo-n dvd-n kiadhassák, ahoz kell magyar szinkron:) szal biztos lesz
  • LasDen #712
    én azért belenéznék a szinkronosba, ami valószínű egyszer úgyis lesz :D
  • eLiXir
    #711
    igaz
  • hellnight
    #710
    Szinkron ehhez?
    Az eredeti hangot sztem lehetetlen lesz utánozni. Pláne amilyen a mostani filmek szinkronjai. Félévente akad köztük 1 normális.
  • eLiXir
    #709
    Tegnap este néztük meg haverokkal plázában. Iszonyat jó volt a film. A zene egyszerűen isteni le is szedtem az egészet.
    DE! Jópár "bakiféleséget" láttam. Mikor lerugdosták őket a hegyről a tengerbe akkor a spearek mozgása kicsit korrigálva volt géppel, meg egy-két képkockában láttam az egeret, magam sem tudom hogy vettem észre senki nem látta eddig pedig vagy 20 ember körbekérdeztem.
    Összesítésben nálam 5/5

    By the way magyar szinkron nem is lesz ? Néhol olvashatatlan volt a felirat de nem vészes.
  • AC2
    #708
    Bocsássa meg az aki ezt a remekművet megalkotta, de ki az a pihentagyú aki ilyet csinál:)?
  • AC2
    #707
    Nekem is tetszik :)
  • AntiHero
    #706
    Úristen ez nagyon jóóóóó!
  • knightbali
    #705
    faja :)
  • BlackShadow
    #704
    300 és a WoW :)
  • Csacsi
    #703
    Dátum: 2007.04.11. 23:01 Adta: Mortimer
    "Szarfejű, kommunista seggtetű, húzzál el a voodoo-nyanya cigány anyádba"

    Stílus.

    Asszem ezek után nem kéne komolyan venni téged. Így én sem teszem.
  • Csacsi
    #701
    Igazad van... a történelem nem való egyes embereknek
  • mark oh
    #700
    semmi bajom ha filmröl irnak rossz véleményt,azt ir amit akar.de ne jöjön a történelemel!
  • Csacsi
    #699
    Még jó, hogy ez egy fórum, és mindenki véleményt nyílváníthat. Nah mind1. Inkább nem mondok többet.
  • mark oh
    #698
    jo a kép
  • mark oh
    #697
    2-szer láttam moziban,itthon is bele nézek majdnem mindennap.szerintem kurva jo film.de evvel nem mondok ujat.akinek. történelmi véleménye van és ocsárolja az kapja be!!!!!!!!
  • AntiHero
    #696
    LOL
  • Shiwo
    #695
    ismét ihletet kaptam az alkotáshoz...
  • Bokafix2
    #694






  • Voltan
    #693
    Spartaaaaaaaa!!!!
  • kék
    #692
    Szerintem vedd meg. Nekem tegnap hozta a Párom, fantasztikus kiadvány. :-)
  • DaemoonHunter
    #691
    Miért? Biztos volt valaki aki ezeket összeszedte...
  • AntiHero
    #690
  • toysoldier
    #689
  • knightbali
    #688
    Ma megvettem, és végre végig el tudtam olvasni, szerintem nagyon megérte megvenni
  • Mincsi
    #687
  • DaemoonHunter
    #686
    Abban az időben voltak cigányok? Annak a sok vas nyílhegynek meg BRONZ pajzsnak, ami ottmaradt egy csata után, biztos örülnének, vitték volna a ladával mint mostXD
  • Bokafix2
    #685
    Luuuukeeee, ugorjjjjjj.......
  • toysoldier
    #684
    jók