12
  • exxile
    #12
    Kevered a fogalmakat. A tulajdonjognak nem sok koze van a szerzoi joghoz.
    A peldad pedig nem allja meg a helyet.
    Egyebkent nekem meg ingyer se kell a windows, otthon nem is hasznalom, linux van a gepen.
  • maestro85
    #11
    Nem tudom mit erölködnek. A tulajdonjog alapvető a mai polgári civilázlt társadalomban. Ez majdnem olyan, mintha az mondanák: Én bármikor elvehessem a szomszédom autóját mikor használni van kedvem, de vissza kell vigyem, mindamellett, hogy neki nem kell tudnia rolla hogy én használtam. Nagy hülyeség az egész, csak "gratulálni" tudok ha bejutnak. A programoknak az árait inkább csökkenteni kellene, egy kis reklám a legláis cuccokra és akkor mármindenki megvenné a windowst ha nem 25-ről indulna. Főleg mivel ennyinek a d3szorosaert akar monitorral kapok egy alap gepet ujonnan.
  • Riddick
    #10
    Hajrá Kalózok!
  • arty
    #9
    nemegészen, a másolást csak saját célra legalizálnák ... a németek legalábbis :)
  • remark #8
    Reszben a temahoz kapcsolodik a The Corporation c. film. Mindenkinek ajanlom, nagyon jo.
  • Mr Csé
    #7
    huácsá
  • exxile
    #6
    Hat gondolom mint a svedeke. A fajlcserelo halozatok legalizalasa, meg hogy ne szamitson buncselekmenynek, ha en mondjuk lemasolok neked 1 filmet vagy zenet. Meg ha jol tudom tamogatjak a szabad szoftvereket, es tamadjak a kulonbozo levedett technologiakat, amik gatoljak a tudomany elorehaladasat.
    Hajra, en is szurkolok nekik!
  • Indigo
    #5
    Kicsit bővebben?
  • Falconer
    #4
    Ha mar egy terminatort megvalasztanak kormanyzonak, akkor en semmin nem lepodom meg :D
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Hogyhogy mi?!!! HÁT A KALÓZKODÁS!!!
  • Indigo
    #2
    És mi a programjuk?
  • bertino
    #1
    még a végén megváltják a világot is ;)
    én csak sikert kívánok nekik...