524
  • Seth
    #204
    azt majd ahhoz a medvéhez kell odagurítani aki egy golyón vagy min áll és alszik.Fenn van a domb tetején a bejáratnál. Utána még gy instabilabb káposzta szrűséget kell neki odagörgetni, végül asszem egy méhkast,ami rohadt instabil és könnyen visszagurul
  • DoNorBi
    #203
    egyetértek:)figyusz azon a helyen ahol horgásztam van egy nagy dió amit lehet guritani akárhova,azzal mit kéne csinálnom?
  • Okami Amaterasu
    #202
    ja ok:P amugy sztem Okami nehézségre könnyü..elakadni nehezbb benne sztem:P
  • DoNorBi
    #201
    nem a nehézségre értettem hanem hogy tetszett
  • Okami Amaterasu
    #200
    az még semmi
    ume az még gyik
  • DoNorBi
    #199
    jah szerencsére kilehet kerűlni a harcokat ha már nagyon unja az ember.pont most végeztem ki egy bosst vmi ume nevezetű kutyát tartott fogva,mitne mondjak télleg ütős volt!:)
  • Sephi
    #198
    Engem oszinten kicsit fusztral a sok hulye harc. Az a jo benne hogy harcbol max penz es cucc johet szal nem letfontossagu harcolni. A boss fightok viszont utnek!
  • DoNorBi
    #197
    aham,nem zavar csak kiváncsi voltam.talán jobb is az ilyen szitnű játékoknál a nehézség nem számít...
  • Sephi
    #196
    Sajnos nam...de a zelda se a harcrol szolt...
  • Seth
    #195
    nemigazán ^^
  • DoNorBi
    #194
    aham,thanx
    amugy a későbbiekben fog nehezedni mert a harcok idáig eléggé könnyűnek tűnnek?
  • Seth
    #193
    ha nincs még egy amit megtölts akkor tök fölösleges
  • DoNorBi
    #192
    200 megvan akkor amig nem halok meg nemis érdemes a gyümölcsökkel foglalkozni,ugye?
  • Seth
    #191
    megy a 2. "gyomrodba". Ha 200-at összeszedsz,akkor telik meg, ha ezután meghalnál,akkor attól újraéledsz, és újra kiürül. Nekem addíg 3 van
  • DoNorBi
    #190
    5óránál tartok de még mindig nemjöttem rá hogy a gyűmölcsöknek mi szerepük van,elmesélnétek?:S
    amugy elvagyok varázsolva tőle,mintha egy mozgó festménybe csöppentem volna bele:D Ha lehetne én biztos hogy kimentenék usbről képeket a gépre aztán kinyomtatnám és bekeretezném mint egy festményt:P
  • Sephi
    #189
    AHAHAHA!

    SZANI DUMA :D

    (semmi bajom veled draga nehogy azt hidd de ez akkora szani duma hogy inkabb le se irtad volna)

    Ugyis megveszem. Es mi a gagyi masolat? Jah vagy te szoktad babusgatni az eredetit es mosdatni? Mert mi mast lehetne csinalni az eredetivel pluszba mint amasoltal he?
  • fanatifo
    #188
    nem Susana Susano legnagyobb figura mindig kitalál vmi új tehnikát:)))))Iszonyat nagy forma
  • t256
    #187
    Én most tartok ott, hogy horgászni kellett Agata Forestben. Egyébként teljesen egyértelmű volt, hogy neki kell menni négyzettel a gyereknek ugyanis Issun mondja. Csak figyelni kell.
    A nagy hős (asszem Susana) a legnagyobb poén a játékban. Elolvastátok a háza előtt a táblát. "Susana the great Worrier". Még a helyesírással is gondjai vannak.
    Eddig egyetlen mondást hallottam a játékban, azt is Ő mondja. Magyarul így hangzik : Az ember ital nélkül olan, mint a harcos kard nélkül. ezt akkor mondja, amikor szakét kell neki vinni.
  • KaTy
    #186
    abba viszont beledöglök ,hogy még nem nyomhatom:)
    1 hónapot kibírok...addig nyomok valami mást 360-on.
  • KaTy
    #185
    pontosan azért vagyok igazi fan mert megtisztelem a fejlesztőket azzal, hogy megveszem,és nem ba**om el az első találkozást egy gagyi másolattal.
    Mind1 hagyjuk(tényleg nem fáj hogy nyomjátok)

  • Sephi
    #184
    OFF

    Ha igazi FF fan lennel akkor te sem birnad ki. De mivel kibirod azt jelenti hogyteged annyira nem izgat fol hogy megirtd. Nekem egyenlore 4 masolt jatekom van a tobbi mind eredeti de majd hulye leszek varni meg egy honapot amig megkapom a FFXII-et eredetibe. Ugyis megveszem mert eddig mind megavn :D

    ON
  • fanatifo
    #183
    nekem nemtom menyni de imádom ezt a játékot de egyszerüen az ff most.....:)))
  • Seth
    #182
    hű az már nagyon régen volt :D 28 órám van benne eddíg
  • fanatifo
    #181
    én most kicsit pihiztetem az ff miatt de én most ott hogy megkellene talélni 8 kutyát:)
  • Seth
    #180
    Ki hol tart Okami-ban?? Most megyek majd vmi vízalatti városba.
  • KaTy
    #179
    Off.
    Nem,nem kötözködni akartam csak azt nem értem ,hogy:odavagy a gámáért mint állat,ennek ellenére megalázod egy másolattal.
    Félreértés ne essék nekem is van backupom,de vannak kivételek.
    A FFXII közéjük tartozik.
    ' hónap várakozást símán megér az az érzés, amikor megérkezik a gáma,kibontod beteszed felpörög,lapozgatod a kézikönyvet stb....

    Ezzel én be is fejeztem ezt a témát,ne ragozzuk tovább.
    Sorry ha támadásnak vetted, nem annak szántam.
    Jó játékot!
    On.
  • fanatifo
    #178
    :DDDDDDD
  • Seth
    #177
    én igényes vagyok és egy 400 ft-os lemezre írtam :D
  • fanatifo
    #176
    Mért kötsz bele a másikba hm???
    Énis letöltöttem és???????Végig is viszem és????

    Attól még megfogom venni eredetibe mint ahogy tettem ezt eddig is csak nemtudom kivárni!!

    Feleslegesen gyarapítottad a hozzászólásaidnak a számát
  • KaTy
    #175
    attol hogy letöltöd és kidobod egy 80 ft-s lemezre????
  • Sephi
    #174
    Igyvan. FFXII szuneteles kozben ezt feltetlenul vegig akarom tolni. Egyszeruen mindig mutat valami ujjat ez a jatek.
  • JohnnyP
    #173
    jójáték
  • musha
    #172
    azt a mindenségit, tényleg...fúúúúúha...
  • dinomano
    #171
    juhu... örömtáncot járok minnyááá melohelyen; megőrülök... :-P
  • Seth
    #170
    oké,oké tudjuk... :D
  • dinomano
    #169
    fent a USA FFXII torrenten...:-P
  • Okami Amaterasu
    #168
    na hi all üdv mindenkinek aki Nippon világában terelgeti Okami istenség utját azt kell hogy mondjam nekem ennél jobb játék nem kell (legfeljebb februárban god of War 2
  • Seth
    #167
    Ez az Issun koma egy nagyon perverz kis jószág ^^
    Ez a beszólása,amikor egy csajt viszünk ki a tengerből a hátunkon, az mondja, hogy nem e tudunk gyorsabban úszni, Issun válasza meg: héj,mit vártál bébi,ammy egy farkas nem motorcsónak ^^ -bár nem illik ebbe az érába ez a szöveg, de jót derültem rajta.Meg a "Ja már értem, sietsz a fürdőszobába, de nézz körül, itt vagyunk a nyílt tengeren, sehol egy lélek, nyugodtan kezdj hozzá ^^
  • Crazy Mate
    #166
    Ok,majd megkeresem.
  • Afe
    #165
    Shinshu Field keleti részén, a térképen rajta van a háza.

    ja és csak éjszaka tudsz bemenni hozzá.