524
  • Crazy Mate
    #244
    Ok,és milyen átváltozások vannak?Hosszú játék?
  • Seth
    #243
    Ha végigvitted akkor jön a credits nem tudsz már utána csinálni semmit. Szóval mielőtt bemennél a bárkába csináld meg amit akarsz ,mert odabentről már nem tudsz kijönni
  • Crazy Mate
    #242
    Ha végigvittem akkor mi van?Mehetek oda ahova akarok?Van még valami?Esetleg mellékküldetések?
  • Seth
    #241
    Európába majd csak jövőre, kb február,március környékén
  • bfg900
    #240
    Lehet valahol kapni ezt a jatekot? Ahol neztem boltokban, ott nem votl a kinalatban.
  • Crazy Mate
    #239
    Milyen átalakulások vannak?
  • Sirandrish
    #238
    Köszi.
  • Seth
    #237
    igen
  • Sirandrish
    #236
    Játék közben lehet választani?
  • Seth
    #235
    simán benne vannak a tárgylistában, ott kell kiválasztani
  • Sirandrish
    #234
    Hali.
    végigtoltam a gamet én is:)
    viszont nem tudom hogy lehet választani azok közülaz átalakulások közül amiket adott...azt hogy lehet?
  • t256
    #233
    http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/okami_b.txt
  • gotenks3456
    #232
    pls valaki tud végigjátszást?
    thx
  • t256
    #231
    Na, végigvittem Én is!

    Results:

    Play time: 50 hr. 27 min. 57 sec.
    Days Pased: 62
    Saves: 111
    Deaths: 2
    Enemies Defeated: 690
    Money Gained: 3236953 yen
    Demon Fangs found: 192
    Praise earned: 3014

    Presents from Issun: Karmic transformer 1,2,3,4, Returner, Stray Bead.

    A játék vége felé nagyonjó a törénet. Pont mikor kezdene ellaposodni mindig történik valami. Ezeket nem írom le, mert aki még játszik vele annak lelövöm a poént.
    Az utolsó főellenségben Én is csalódtam, ettől függetlenül azt hittem sosem lesz vége a harcnak. Az utolsó átváltozásnál, mikor Issun a távolból bíztatja a népet és Ammyt az nagyon jó jelenet. Mint amikor egy bokszoló a bíztatás hatására a semmiből megnyeri a meccset!
    Várom az Okami 2-t (ha lesz).
  • Crazy Mate
    #230
    Ok,fel tudnád sorolni azokat a varázslatokat amik vannak benne?
  • Seth
    #229
    kérdezz!! ^^
  • Crazy Mate
    #228
    Senki sem ír már ide?
  • t256
    #227
    Én játszok vele. Most kerültem át a térkép másik oldalára. City Checkpoint utáni részre. Szted mennyi van még hátra ?
  • DoNorBi
    #226
    nekem sajnos nincs időm 2 játékra és igy most háttérbe szorult egy picikét az ff12 miatt:P de hamarosan lesz egy hét szabim akkor mindent félreteszek és nekiűlök rendesen...
    a new game+-ba van változás akármilyen téren?
  • Seth
    #225
    Na senkinek semmi gondja? Vagy senki nem játsza már?? ^^
  • rune
    #224
    Gratulálok!
    Én még csak most kezdtem, De nagyon bejön!!!!
  • Seth
    #223
    Na végigvittem. Fantasztikus volt elejétől a végéig, rég játszottam ilyen magával ragadó játékkal. Bár a végére kicsit besokaltam, és az utolsó főellen kicsit csalódás volt (kinézetre^^), viszont olyan mozgásokat csinált, elég látványos harc volt. A vége kicsit szomorkás, de mindenki happy. Kaptam egy halom concept art-ot (van egy két gyönyörűséges), music box összes zenével,pár videó, trailerek,bemutatók, 1-2 új kinézetet ammy-nek(van egy cuki,amikor tök pufi^^).New game+ -ban megmaradnak a fegyverek (kivéve az utolsókat),az energia,festékes bödön.
    Íme a conclusion ^^ :

    játékidő: 40 óra 10 perc 08 mp (rengeteg mellékküldetést megcsináltam, megettettem az állatok nagy részét, stray bead-ból kb 70%-át összeszedtem)

    Eltelt napok: 47 (nem nagyon szerettem az éjszakát,többnyire nappalra váltottam^^)

    Mentés: 101 (^^csak elővigyázatosságból, nem mintha nehéz lett volna)

    Pusztulat: 2 (na ugye, még jó hogy elővigyázatos voltam ^^)

    Megölt ellenfelek: 502 ( ammy jó, a légynek se tudna ártani ^^)

    Zsé: 3 916 866 (hol tartotta?? ^^)

    Demon fangs : 90 (ezeket nemnagyon gyűjtöttem,pedig lehet értük kpni sok jó cuccot,az értelmesebbjére azért gyűjtöttem párat)

    Praise : 4331 ( ez kb 12 egységnyi energia +3 összejött sun fragmentsekből. Max festékes bödön, max resurrection (4 db))

    Naszóval ennyi. Jó játékot mindenkinek, akinek kell segítség kérdezzen
  • rune
    #222
    Köszi:)
    Sikerült!
    Eszméletlenül jó ez a játék!!!!
    Meg fogom venni eredetiben is!!!
  • t256
    #221
    Köszi már megtaláltam. Vissza is vittem nekik a veréblányt.

    rune: ps2info
  • rune
    #220
    Tudnátok tanácsot adni, hogy milyen programmal írjam ki és milyen DVD-re?
    Még sohasem írtam PS2-es lemezt. Előre is köszi.
  • Seth
    #219
    Ahogy kijössz az első faluból, azon a nagy, nyílt terepen északra vannak a verebek ,velük kell először beszélni(egy nagy kapu van előtte amin át kell menni, különben nem jelenik meg a járat- egy faszi éppen ott keresgél a fal tövében, ő is a járatot keresi). Na innen asszem jobbra, nem messze van a rosszarcú házaspár viskója
  • t256
    #218
    Nem igazán tudom melyik hely lehet az, d majd csak megtalálom. Köszi!
  • Seth
    #217
    Mellesleg ki hol tart. Én lassan végzek asszem, 35 órám van benne. Most vagyok Issun falujában (egy fatörzs). Kiba hosszú, eddíg 2x hittem azt, hogy itt a vége
  • Seth
    #216
    Oda majd másodjára kell menni. Az első kutya ott van bennt a verebeknél,ahova csak akkor mehetsz be, ha megkeresed a főnök lányát. Aki pedig annál a fura házaspárnál van,ami egy kisebb kanyonszerűségben van (ahol gonosz a légkör, úgyis tudod szerintem miről van szó).Éjjel kell odamenni hozzájuk, az ajtó ugyan zárva, de a ház oldalán fel lehet menni a tetőre, ott kirobbantod bombával a plafont. Odabent a házban a nyanyát,aki feni a kését, behúzod a fénybe (háromszöggel). Innentől szerintem menni fog
  • t256
    #215
    Üdv!

    Miután Princess Fusenak összegyűjtöttem 5 kutyát, megkér, hogy gyűjtsek össze neki még 3at. Az egyik kutyáért el kell menni Agata Forestbe. A tisztásnál ott van a szaké főző lány. Azt magyarázza, hogy a nagy hordójába kéne víz. Gondolom nekem kéne megtölteni, de hogyan ?
    Próbáltam a hordót összekötni a vízzel, de semmi ? Mit kell ott csinálni ?
  • Crazy Mate
    #214
    Nem lehet valahogy átugrani az elején lévő introkat?
  • Sephi
    #213
    Lent van az nem?
  • windrunner
    #212
    legalábbis én nem tudok valamiért visszalapozni ebbe a topicban:S
  • Sephi
    #211
    EHH?
  • windrunner
    #210
    Hova tüntek a 130 előtti hozzászólások?
  • Seth
    #209
    de az is lehet hogy olyan breads-et bocsi már elfelejtettem
  • t256
    #208
    Akkor nem megyek vissza. :D Köszi!
  • Seth
    #207
    Csak a szokásos praise-t, asszem 30-at minden alkalommal( erre nem vennék mérget)
  • t256
    #206
    Arról a medvéről van szó, amit susano "legyőz" a mi segítségünkkel ? Mert ez a gurítgatós rész nekem kimaradt. És már rég elhagytam Agata Forestet, igaz nem tudok továbbjutni. Ad valamit az a medve ?
  • DoNorBi
    #205
    köszi előre is a segítséget,a ff miatt holnap csinálom csak meg:P