524
  • Seth
    #284
    még nagyon messze vagy a befejezéstől. Orochit le kell majd győzni még, de akkor sem lesz még vége:D Asszem én 3x hittem azt hogy namost vége, de csak 4.-re lett :D
  • Sliderx
    #283
    Hehh... Azt nem mondtad, hogy a Power Slash technikát kell rajta használni. :) Mit görcsöltem vele mire rájöttem. :) Mindig csak simán nekirontottam, de akkor nem engedte el.

    Végülis sikerült megcsinálni a kaját. És feljutottam Orochi-hez. Nem volt semmi a harc. Itt is sokat pöcsöltem, mire rájöttem a technikára. Hiába, nem tökéletes az angol tudásom.

    Ha nem olvastam volna itt, hogy ez még nem a vége, akkor azt hittem volna.

    Szerintem ez lesz a leghosszabb játék amivel eddig játszottam. Ha most vége lenne Orochi legyőzése után, akkor már bőven elégedett lennék a játékkal.

    De még csak most jön a fesztivál. :)

    Akkor most van meg a játék 1/3-a?
  • Sliderx
    #282
    Köszönöm. Hát ez érdekes, pedig többször is nekirontottam de nem történt semmi. Majd kipróbálom, hogy sikerül-e. Biztos nem voltam elég határozott :) . Akkor biztos ott lent lesz az a képesség amivel a jégtömböket lehet majd megszűntetni.

    Az ágyúnak van szerepe?
  • Sliderx
    #281
    Köszönöm. Hát ez érdekes, pedig többször is nekirontottam de nem történt semmi. Majd kipróbálom, hogy sikerül-e. Biztos nem voltam elég határozott :) . Akkor biztos ott lent lesz az a képesség amivel a jégtömböket lehet majd megszűntetni.

    Az ágyúnak van szerepe?
  • t256
    #280
    Ennél a résznél Én is sokat tököltem. Középen van egy lift és egy Imp, aki egy kötéllel tartja a liftet. Ha megütöd, elengedi a kötelet és lejjebb megy a lift egy kicsivel.
    Ha folyamatosan ütöd le tudsz menni egy helyre, ahol találsz egy új képességet.
    Onnantól már menni fog!
  • Sliderx
    #279
    Egyébként nekem is sikerült újból elakadnom és kérnék egy kis help-et.

    Most bent vagyok a Moon Cave-ben az Imp-ek városában. Kimentettem az üstből Ajimi-t és kellene neki hoznom 4 hozzávalót Orochi kajájához. Az első meg is van, de tovább nem tudom, hogy kéne menni. Van egy egyszemű zár amihez kellene egy kulcs, fent pedig a 2 lebegő virág segítségével fel tudok jutni. Elmegyek a zászlókig, szelet gerjesztek, átugrálok az ágyúhoz, de innen nem tudom merre kellene tovább menni vagy hogy mit kellene csinálni. A táblán az áll, hogy ne használjam az ágyút. Hát nem is tudom, próbáltam sokmindent de nem vágom, csak forog egyhelyben.
  • Sliderx
    #278
    Na ezért érdemes visszaolvasni a fórumban, volt már szó róla.

    Akkor a kiskölöknél megoldottad a dolgot. A Verebekhez ha elmész akkor azt mondják, hogy a nagyfőnök lányát elrabolták. Addig nem mehetsz be. Vissza kell menned ahhoz a házhoz, ami egy kis kanyonszerűségben van, ha lemész a házhoz láthatod, hogy az ég átkozott és az egész környezet ilyen "nyomasztó" , ez Mrs. Cuttec háza. Ha nappal mész oda akkor fejbecsapkod, ezért meg kell várnod az éjszakát. Ekkor kerüld meg a házat és ahol van egy eldöntött gerenda ott menj fel és robbantsd ki egy Cherry Bomb-al a deszkákat. Ugorj be a lyukba. Mrs. Cutter bent feni a késeit. Húzd (háromszög), be a holdfénybe és megmutatja valódi énjét. Ezután kiszabadul a verébcsaj. Kísérd őt vissza a Sparrow Clan-hoz és beengednek a vendéglőbe. Miután bementél jobbra menj ki a fürdőhöz. Nincs víz ezért segítened kell. Innen már gondolom menni fog ha nem majd szólsz...
  • skajwa
    #277
    Azt az egy kutyát megtaláltam a kisgyerekkel. De nekem jelöl még egyet a verebeknél, meg annál a halász gyereknél. Hiába megyek pont a jelre nem jelez a canine tracker és a kutyák sincsenek sehol...
  • Sliderx
    #276
    Senki sem játszik már ezzel a játékkal? Nem igazán vannak hozzászólások.
  • Sliderx
    #275
    Na kivégeztem Crimson Helm-et. Nem volt túl nagy csata, a Spider Queen sokkal jobban tetszett.
  • Sliderx
    #274
    Pl: Kamiki-ban, a kissrác mellett lévő kutya. De ezt a Canine Tracker is jelzi, mert felpörög mint állat. De ők csak akkor állnak veled szóba, ha előbb a kiskölyök muterjának a kertjéből kiásod a retkeket. 10 van összesen. A hárömszöget folyamatosan nyomkodva tudod kiásni őket, de vigyázz, hogy ne lépj ki a kertből és ne üssön meg a nő, mert akkor kezdheted előlről. ha kiástad az utolsót, az piros lesz. Kapd fel Ammy-vel(háromszög) és vidd oda a srácnak. Innen már menni fog a dolog...
  • skajwa
    #273
    Sliderx!! Hogyan találtad meg az utána való 3 kutyát? Én ha odamegyek azokra a helyekre emit mutat a térkép, akkor ott nincs semmi.
  • Sliderx
    #272
    Este megcsináltam a Canine Warrior-os küldetést. Megvan mind az 5 kutya és az utána lévő 3-is. Az orb-ok most ott köröznek Okami körül.

    Leültem játszni vele és észre sem vettem, hogy már éjfél van. Nagyon jó ez a game.

    Most ott tartok, hogy bementek a barlangba, ahol majd harcolni kell és ott van a "nagy hős" :D Susano is.
  • Sliderx
    #271
    Hmmm... ez érdekes, pedig alkalmaztam a fán a Power Slash technikát, na este kipróbálom. Kössz!

    Egyébként Kamiki-ban van egy kertész, az is magyaráz valamit a bambuszról, van mellette egy disznó. Neki mit kell adni?
  • skajwa
    #270
    SETH! Lécci válaszolj az én kérdésemre is ha tudsz! Üdv
  • Seth
    #269
    Jah, húzd bele a fénybe. A bambuszos kutya meg tényleg ott van a bambuszban, de azt csak egyszerűen szét kell vágni és kész
  • Sliderx
    #268
    Végigolvastam a topicot, de konkrét választ nem találtam, úgyhogy kérdezek! :)

    Naszóval! Most ott tartok, hogy Princess Fuse-nak össze kell gyűjtenem 5 Wrrior-, a kutyákat. Kettőt meg is találtam, egy Susano-tól nem messze volt a sziklafal mögött, másik meg fent a magaslat mellett fent kivájt barlangban. A 3-ik vágom, hogy ott van Mr.Bamboo házánál a "fába zárva vagy mi?" , de ehhez hoznom kell Mr. Bamboo-nak bambuszt. Nos ehhez meg el kell mennem a Sparrow Clan-hoz, a verebekhez, ahol ott pöffeszkedik az a nagy tehén csuri. Chirp-chirp LoL :D . Namármost ő nem enged ám be, merthogy az ő egyetlen csurijányát elrabolták. Meg kellene találnom őt... Azt olvastam itt, hogy a csuricsaj ott van a gyagyás Mrs. Cutter házában. Ez ott van Taka Pass-en egy völgy szerűségben. Ha nappal megyek oda szét akarja verni szegény Ammyt. Megvártam az éjszakát, mert ezt kellene tennem, az itt leírtak szerint, a ház mögött fel is mentem, kirobbantottam a deszkákat, leugrottam. A nyanya ott alszik, valami húsról álmodik, nem fen semmilyen kést, mint amit itt írtatok. Most akkor mit is kell csinálni? Így ahogy van húzzam be a fénybe?
  • Sliderx
    #267
    Nippon-on kívül van még másik terület is?

    Mert nekem most Nippon térképén csak az alsó rész zöld, a sárgás területeket is be lehet majd járni?
  • Sliderx
    #266
    Hmmm... akkor tényleg elég hosszú a játék.
    Mondjuk így lassan is haladok, mert vele párhuzamosan körmölöm a végigjátszást, így most 13 óránál tartok, mivel mindig meg kell állnom leírni a dolgokat.
  • Seth
    #265
    rohadt messze vagy még a végétől(szerintem az még az 1/3-dánál sem volt^^) :D
  • Sliderx
    #264
    Továbbjutottam. Most már Kusha village, ben vagyok, ahol nem lehet használni az ecsetet. Sok van még hátra?
  • Sliderx
    #263
    Nem is kelett kérdeznem, megtaláltam a választ a korábbi hsz-okban, ezért érdemes visszanézni.

    Én is a kulcsos dologgal akadtam el Agata Forest-ben, de most már tudom, hogy mi a megoldás.

    Nagyon tetszik a játék. Egyedi ötlet.

    Egyébként mennyire hosszú? Én most a pecázós résznél tartok.
  • skajwa
    #262
    Megint elakadtam. Megmentettem 5 kutyát, aztán utána azt akarja a nő hogy a falun kívül is mentsem meg a kutyákat. De amikor idamegyek a pirossal jelölt helyekre akkor ott nincs semmi.
  • Crazy Mate
    #261
    Lehet értelmesebb lett volna ha Bloom varázslatnak mondom:D
  • Crazy Mate
    #260
    Most vagyok ott hogy kijöttem a faluból(szétvágtam azt a nagy sziklát) és bementem barlangba,megtanultam azt a virágos varázslatot.Na most merre menjek tovább?Ja és kinti nagy fát "bevirágoztam".
  • Seth
    #259
    majd később tanulhatod meg ezt a képességet
  • skajwa
    #258
    Hali!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ugye az ilyen világító kör alakú fényforrásokat ki lehet ásni és vagy egy kincsesláda jön fel, vagy egy lóhere. Na most akkor hogyan lehet kiásni ha egy sziklán van? Előre is köszi. Üdv
  • gotenks3456
    #257
    hy all!
    én is végigvittem!
    play time:40h 20 min 60 59sec and 0 halállal:D
    nagyon nagy game mindenkinek csak ajánlani tom!poénos,megható hatalmas élményt adó játék köszönöm neked is okami a sok csodás élmény amit attál nekem.(hajrá mindenkinek csak ajánlani tudom)
  • gotenks3456
    #256
    thx a segítséget
  • Crazy Mate
    #255
    Tök jó ez a bomba.Hol tok megtanulni olyan vízi nagy zöld izét cisnálni,amire rá tok állni?
  • Seth
    #254
    ki tudod nyírni az ágyót, lelassítod az időt és visszaütöd a lövedékét egy hasítással (vagy mineknevezzem ^^). Aztán majd felolvasztod a hógolyót, és be kell majd gurgatni , ezt már nemtom pontosan, rég játszottam, de ezt megjegyeztem,mert leestem párszor mire átjutottam az ágyukhoz
  • gotenks3456
    #253
    csá all
    valaki tudna segíteni már majdnem végigtoltam de elakadtam legyőzöm azt a baglyot a végén erre oki megment utána lemegyünk lifttel 1 szintel lejebb majd a kapott fogaskereket beteszem az ajtóba bemegyek agyúzok párat a másikoldalra de 1 ágyú marad és a mögötte lévő erőfal sose akar eltünni mit tegyek +ja meg vanazon az oldaon 1 jégolyó MIT tegek?aki tudja pls segítsen:Dthx elöre is
  • Crazy Mate
    #252
    De játszottam,csak sajnos keveset,addig fölösleges lenne sokat játszanom,amíg nincs memcardom.De addig jutottam el,hogy a barlangban elveszem azt a gömböt amin a medve aludt,aztán odarakom ahoz a kis fához,varászolok napot,és a fa megnő,aztán megtanulom az a varázslatot,amivel újra lesz levele a növényeknek.Aztán a kinti fát is "felélesztettem" és akkor tök jó videó hogy minden "feléledt".Aztán szaladgáltam kicsit.
  • Seth
    #251
    nem én találtam ki, Issun hívja így, te nem játszotál még a játékkal?
  • Crazy Mate
    #250
    Ott amikor írtad,hogy végigvitted,leírtad miből mennyi volt stb.,akkor ammy-nak becézted,honnan jött ez a név?Tökre tetszik:)
  • Crazy Mate
    #249
    Ok,thx a választ.
  • Seth
    #248
    semmire, csak más skin-t kapsz. Pl sima farkas, pufi farkas, satöbbi. csak 4-et kaptam a végén, de asszem 13 db van
  • Crazy Mate
    #247
    Már többször megkérdeztem,de sosem válaszolt rá senki,megkérdezem újra,milyen átváltozások vannak,és ezek mire jók?
  • Seth
    #246
    hát amennyi helyed van memókártyán annyit menthetsz
    a legvégén felajánl egy mentést, abból kezdhetsz új játékot, megmaradnak a fegyverek, az életerő, a festékesbödön, de kezdhetsz teljesen tiszta lappal is
  • Crazy Mate
    #245
    És ha végigvittem,elmentettem,akkor nem lehet újat kezdeni,mert mindig betölti a mentést?Felül tudom írni azt a mentést?