524
  • Jagi
    #324
    De sajna nem lesz folytatása...
  • Sliderx
    #323
    Végére értem én is. Nem semmi ez a játék! :)
    A Credits nagyon tetszett, és a végén van egy enyhe utalás a folytatásra, ha figyeltétek.


    Na itt az én összesítésem:

    Total Revards

    Play Time: 65 óra 43 perc 27 mp
    Saves: 118
    Deaths: 2
    Enemies Defeated: 384
    Money Gained: 2923457 yen
    Damon Fangs Found: 12
    Praise Earned: 2073

    A végigjátszás is elkészült 42 oldal lett A4-ben pedig elég sűrűn írok :D Nagyon hosszú lett a játék. :)
  • zola2000
    #322
    Elég ha azt jeleníti meg ami közel van, ami távol azt csak úgy ahogy azt még meg lehet csinálni. Főleg ilyen egyszerűsített festményszerű graffal.
  • Seth
    #321
    úgy értettem a 2d-t hogy csak egy síkban lehet menni, nem full 3d-ben kamerát forgatva meg ilyesmi,de a karakterek 3d-sek ettől még.Ehhez a ds szerintem kevés. Egy mario64 még oké,mert nem túl sok textúrát használ,a pályák behatároltak. De egy ilyen freeroam játéknál mint az okami,nem lenne elég kapacitás
  • zola2000
    #320
    Hát szerintem meg elég szép cell shadingelt játékok jöttek dsre elég gyors a videocsip cell teljesítménye elég megnézni a zelda phantom hourglass videokat vagy a mario hoopsot. Az okami meg azért lett olyan mint egy festmény mert az elég teljesítmény kímélő. Tehát szerintem a ds is bírni fogja (a fejlesztők szerint is)
  • Seth
    #319
    meg ne 3d-ben gondolkodj, sima 2d-s oldalrascrollozós cucc lesz ha lesz, abban meg már bizonyított a clover a viewtiful joe ds változatában, hog jól meg tudják csinálni
  • Thadius #318
    hát simán,ds-en még könnyebb a rajzolgatás sztem :)
  • koryne
    #317
    Linkt pls /most akart ps2-t venni az Okami miatt(is)/
    Én csak ezt találtam, de eszerint Wii-re jön, Viva Pinata meg DS-re...
  • zola2000
    #316
    Hallottatok róla, lehet hogy lesz okami nintendo dsre nem tudom hogy tudják átírni, de szép cell shadingelt játékok voltak rá. Majd meglátjuk.
  • Seth
    #315
    nem a nehézségével volt gond,hanem 3x ugyanazt eljátszani
  • Sliderx
    #314
    Orochi legyőzése már másodszorra sem jelentett különösebb problémát, nagyon gyorsan megvolt. Kicsit csalódtam is mert másra számítottam. Szinte tljesen ugyanaz volt még a cselekménysorozat is.

    Neckhu és Leckhu megleppet, nem ilyen lényekre számítottam, de azokat is nagyon könnyű volt kivégezni, főleg ha van az embernél pár Exorcism Slip L. :D

    Még Blair, és Orochi van hátra, utána jöhet Yami, este befejezem a játékkal együtt a végigjátszást is.
    Eddig 61 óra van így a játékban, ez tényleg a leghosszabb amivel eddig találkoztam.
  • Seth
    #313
    engem az a rész kicsit lefárasztott, orochit harmadszor is leverni
  • Sliderx
    #312
    Eljött hát a vég.... :D

    Bent vagyok a Yamato-ban, még van 2 BOSS, aztán jöhet Yami!
  • Sliderx
    #311
    Tegnap 0:45-ig toltam vele :D

    Végeztem másodszor is Orochi-vel. Jó volt a feelingje a 100 évvel ezelőtti Kamiki-nek, mondjuk nem vágom, hogy miért volt ott mindenki, kivéve Susano. Lehet lassan öregednek :)

    Most tartok ott, hogy kijöttem a kapun, vissza a valódi időbe.
  • Thadius #310
    oké köszi
  • Seth
    #309
    hú,asszem a fákat kell kivirágoztatni. AZokat amik ilyen elhervadtak,feketék. Akkor a malomnál is van vmi,asszem a lapátokat kell megjavítani (befested), akkor a néninek a tóparton a két rúd közé kell egy teregető rudat rajzolni, más most nem jut eszembe
  • Thadius #308
    hello
    (bocs ha már volt)
    na szóval én még a legelején vagyok msot szereztem meg azt hogy tudok napot csinálni vagymi s lemegyek a faluba semmerre nemtudok menni amerre meg lehetne ott van egy kikurt nagy szikla amit nemtudok szétvágni.beszéltem a csávóval aki ott próbálgatja és mondta hogy menejek el a faluban valami másik emberkéhez,namármost elmentem de asse csinál semmit :/ valaki?:D
  • Seth
    #307
    neme?? megkaptad a cherry bomb varázslatot nem? van pár hely ahol robbantani kell (falakon repedés pl)
  • fradi
    #306
    Most annál az embernél vagyok aki a tüzijátékot lövi föl.

    azt hiszem a fesztiválon.


    1szóval: NEM TOK MIT CSINÁLNI
  • Jagi
    #305
    Fejelgetsd a harangot míg nem történik valami
  • fradi
    #304
    Ja de utána nem tom mit kell csinálni. a 4 szemet is megcsaptam az ajtó kinyilt a jég olvad de nem tom mit kell csinálni. fölmentem a másik liftel és odaadtam az izének a levesbevalót és utána nincs hely a térképen ami be van karikázva


    1 szóval: NEM TOK MIT CSINÁLNI!!







  • Seth
    #303
    lejjebb mentél már a nagy liftel?? csapd meg a kezelőt,majd elengedi a kart és lejjebb megy
  • fradi
    #302
    Most is elakadtam.

    Odaadtam a levesbevalót az izének és utána NEM TUDOK MIT CSINÁLNI.


    Tisztára meg vagyok őrülve
  • fradi
    #301
    Él még a fórum?
  • fradi
    #300
    Köszi! Most a Moon Cavéban vagyok ott a szakadékon átmentem és szereztem valami narancsot (vagy legalábbis úgy néz ki)


    A többi ládát valami jégfal védi. oda hogy kell bemenni?

    Ui:a vizet már "átvittem" a másik "szobába". Találtam ágyut is.


    Én mindíg elakadok.



    Amúgy az ajtóhoz hol a kulcs amin a lakat ezt csinálja ha nekimegyünk:
  • Disk
    #299
    Menj el Agata Forest-be.Ott pedig ahoz a tóhoz ,ami a jósnő barlangja fölött van.(A legegyszerűbb ha Mermaid Coin-al mész Agata Forestba ,mert akkor egyből oda kerülsz.)Onnét már megfogod találni.
  • fradi
    #298
    Hali!

    Már megvan az 5 kutya, de még kell 3.


    megvan a verebes + a répás de a 3.- at nem találom

    Help!
  • Seth
    #297
    Tobi a legkedvesebb papírfecni a világon :D szegénykét úgy sajnáltam
  • Sliderx
    #296
    Sikerült megoldanom, azóta már bejutottam Oni Island-re és a papírdarabbal Tobi-val is megküzdöttem :D Most tartok ott, hogy az elektromos kulcs kinyitotta a zárat és szemben van egy nagy szobor.
  • t256
    #295
    A Watcher azt mondja, hogy ha látna egy hullócsillagot, akkor azt kívánná, hogy jelenjen meg az átjáró.
    Szóval este menj hozzá és rajzolj egy pontot az égre. Aztán ha jól emlékszem a szél varázslatot kell használni.
  • Sliderx
    #294
    Hali!


    Sikerült megint elakadnom. Ott tartok hogy felmentem a Catcall Tower tetejére, megvan az új technika, fel is mentem a Watcher-hez aki nézelődik. Ott van egy szimbólum a földön, egy kék korong szerű örvény. Azt vágom, hogy egy örvény az átjáró a Dragon Palace-ba de nem tudom, hogy hol van. Gondolom valamit a szimbólumnál kellene de nem jöttem rá.

    Mi itt a teendő?
  • Jagi
    #293
    kell is mert nagyon szép, és az utolsó fűszálig érdekes
    és igen, Waka-ra gondoltam :)
    A farkas mozgása és reakciója nagyon tetszik, pl amikor simogatják:)
    + az érzelmek is nagyon jól vannak kifejezve (egyszerű, érthető, aranyos)
  • Sliderx
    #292
    Nem tudom mi értelme úgy játszani valamivel, hogy gyorsan végigszalad az egészen. Akkor már inkább ne játsszon vele az illető, mert ezek szerint akkor annyira nem is érdekli.

    Nagyon helyes, hogy te mindent megnézel benne.

    Lézerkardos fószer :D
    Szerintem te Waka-ra gondoltál. :D
  • Jagi
    #291
    betyár :) grat hozzá...
    azt mondják ha csak gyorsan végigviszem 20-30 óra
    de én legutolsó sarkot is megnézem, mert megéri... most nyomam le a "lézerkardos" fószert, háát érdekes figura^^
  • Sliderx
    #290
    Bizony, nagyon frankó a játék. 5 óra benne az még semmi. Ez eddig a leghosszabb játék amivel játszottam.

    Most tartok ott, hogy az Orca-val a Tornyos szigetre mentem. És jelenleg 43 óránál tartok, de csak azért ilyen sok, mert közben írom a végigjátszást. :)
  • Jagi
    #289
    Helló mindenki, engedjétek meg hogy egy klasszikustól idézzek... khm:

    "Ez nagyon meleg cucc bazmeg!"([email protected])

    Tegnap végre megkaptam, és teljesen elvarázsolt.
    Beszarás mennyire ötletes... már most imádom, de csak 5 órát nyomtam még vele... na majd 16:00 után :)
  • torrente
    #288
    Eddig csak leírásokat olvastam a játékról (angolul). Valóban egy remek darab? Miről szól? Végig élvezetes?
  • Sliderx
    #287
    Tegnap eljutottam odáig, hogy Kaguya elröppent az űrhajóval. Mr. Bamboo teljesen összetört. :)

  • Sliderx
    #286
    Most néztem az angol nyelvű végigjátszást. Hát tényleg sok van még hátra. :D Nem is kevés... :D
  • Sliderx
    #285
    Hmmm... Akkor ez tényleg nagyon hosszú játék. De nagyon frankó!