524
  • fradi
    #364
    Tuljutottam!!

    Most oni islandre kell menni de nem tudom hol van

    Az ajtón bementem a kulcsal amit a királynő adott és ezután semmi
  • fradi
    #363
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ válaszoljatok!!!
  • fradi
    #362
    És még mire jó a sun ŐŐŐŐŐŐŐŐ valami amiből 3 db kell??
  • fradi
    #361
    Hali!!! Rögtön a lényegre térek.

    Valami nő 1 szimbólumból kiszedett egy ürhajót(Nem tudtam hogy ez ijen modern játék) És adott 1 fire tablet. Na és most??
  • Disk
    #360
    Mármint mit nem tudsz?A kulcsot megkaptad utána elmentél ide?:
  • fradi
    #359
    kössz szépen!
  • Jagi
    #358
    vegyél neki pecabotot az árusnál a fehéret (de vedd meg a másikat is hátha jó lesz még)


    kérdés: megkaptam a kulcsot a hercegnőtől, hová kell menni, hogy segberúgjam a "vóterdrágónt"? Mert ugye utána megyek elvileg az Oni Islandre...
  • fradi
    #357
    Jó de nem enged 1 fát se kivirágoztatni

    És nem szünt meg az elátkozódás se

    De az árokba vizet tettem

    de az sem segitett

    + az az ember a híd mellet van


    mit kell csinálni
  • Jagi
    #356
    pazdeeet az utolsó amire gondoltam volna, hogy azt is... :)
  • Seth
    #355
    az öreg fején is van egy fa ,az megvan??
  • Jagi
    #354
    de
    ha megszűnt az átok az öszes fát ki kell virágoztatni
    (asszem a térképen jobb felül van egy pasas az mondja mennyit kell még virágba borítani), hogy néhánx rossz szellemet vagy mit egy rituális tánccal elűzzön.
    most ott vagyok, hogy egy qrva fát nem találok... mjdnem megőrültem
  • fradi
    #353
    Haló!! heló!

    ott tartok hogy valami hidat kellett leereszteni

    ez megvolt de amikor a városba jutok meg kell szüntetni az elátkozódást.

    ez is meg van és még annyit tudok hogy ha az elsüllyedt hajó fölé holdat rajzolunk akkor bele lehet menni.

    Innen mit kell csinálni?

    ui.:Van egy kis falu ahol az árokba vizet tettem és nem lehet mást csinálni.

    Help


















  • boksz
    #352
    Sajnálom, akkor majd kérdezek ha elakadok.
    Azt tudod-e, hogy a két tükörmentés ( sima, ellentétes ) között mi a különbség?
  • Sliderx
    #351
    A végigjátszásaimat nem adhatpm ki, mivel licenszt kellene utána fizetned.
    A Kódmester-nek dolgozom, hogy megjelenik-e benne azt nem tudom. Kétlem, nem férne bele, max a netes oldalon, ha elkészül egyszer.
  • boksz
    #350
    Sliderx !
    Lehetséges lenne, hogy a végigjátszásodat valahol megtaláljam, mert az angolom nem valami jó, és sok idő néha a fordítás ( ugyanis mindent lefordítok amit csak lehet )

    köszi
  • Jagi
    #349
    jaja, ezt a pénzes dolgot észrevettem, szóval akkor jó ha maxon van =^.^=
  • Seth
    #348
    200-nál megtelik a 2. "gyomrod", ha meghalsz attól feltámadsz és újra üres lesz. Ilyen "gyomor" már nem emlékszem,asszem 5 lehet. Ha teli vagy akkor pénzt kapsz helyette ha felveszed
  • Jagi
    #347
    valaki mondja már el nekem hogy azok a gyümölcsök mire valók? Gyűjtöm őket ez oké, de 200-nál több nem lehet :S
    Így a játék közepe-vége felé jó lenne megtudni^^
  • t256
    #346
    Az egyik Mr. Bamboo-nál az egyik bambuszfában. (Szét kell vágni a bambuszfát). Az utolsó Princess Fuse háza előtt lesz, ha megvan az első 4.
  • joe1980
    #345
    Sziasztok.szeretném megkérdezni,hogy milyen ez a játék,és hogy mit kell benne csinálni?irjátok már le legyetek szivesek.
  • jamnika
    #344
    A princes fuse-nál három blökit megtaláltam,első mindjárt a villa elején a kislánynál,a másik susano-tól nem messze magaslaton bent a falba,a harmadikat a virágok segítségével feljutottam egy magasabb helyre ott találtam.A maradék kettőt hol találom?
  • Seth
    #343
    nem,majd fenn a szélmalomnál tanulod meg
  • jamnika
    #342
    A kusa villag-nál kellene már tudnom szelet támasztani?
  • jamnika
    #341
    Amúgy három blökit megtaláltam,első mindjárt a villa elején a kislánynál,a másik susano-tól nem messze magaslaton bent a falba,a harmadikat a virágok segítségével feljutottam egy magasabb helyre ott találtam.A maradék kettőt hol találom?
  • Seth
    #340
    na asszem itt a gond. 5 kutya benn van a faluban ( az összes)Ezekután kapod a feladatot hogy +3 kutyát talál még meg, ők már jobban el vannak szórva az eddíg bejárt területeken. Egy a verebeknél lesz, egy a legelső faluban, egy pedig az erdőben
  • Seth
    #339
    az 5 kutyát megtaláltad már?? És az utána következő +3 kutya felkersésére felkértek már??
  • jamnika
    #338
    Korábban írtam,hogy 3 kutyát megtaláltam az utolsó kettőt csak a verebes balhé után találom,vagy csak egy kutya függ össze velük?Ha igen akkor hol találom az utolsót?Köszike!
  • jamnika
    #337
    Sziasztok! Köszi a tippeket,de nekem a nyanya akármit csinálok alszik,leírom mit csináltam.Take Pass:odaérek elmegyek a fához ami kivirágoztatja a helyet közben megküzdök Waka-val,utána egyből elmegyek a Kusa Village-ba ott egyenesen a princes fuse-hoz megyek,harcolok egyet,itt csináltam már úgyis,hogy odaadta az üvegét,gyüjtsem össze a kutyákat meg anélkül is,elmegyek beszélek Mr.Bambooval utána egyből a verebek felé mendtem,itt az emberke tologatni akar egy sziklát,de ahogy közelebb érek eltűnik és szabad az út a csurikhoz/nem tudom,hogy nálatok is így van,vagy hibás a lemezem?/.Beszélek velük,megvárom míg éjjel lesz elmegyek egyből mrs.cutterhez,be tudok menni az ajtón is meg hátul gerendán fel,berobbantva,beesek ,de a banya ott alszik,hiába megyek közel csak a kör ikon jelenik meg és elmondja miről álmodik vagy mit.Amúgy három blökit megtaláltam,első mindjárt a villa elején a kislánynál,a másik susano-tól nem messze magaslaton bent a falba,a harmadikat a virágok segítségével feljutottam egy magasabb helyre ott találtam.
  • Sliderx
    #336
    jamnika: Semmit nem kell csinálnod azzal az emberrel.
  • jamnika
    #335
    Sziasztok!A verebekhez felé vezető úton az embernek aki próbálja eltolni a sziklát vagy mit csinál,mit kell segíteni?
  • adam first
    #334
    Emberek kéne egy kis segítség, aki nagyon vágja az Okamit az mondana pár jó szót a játékról szerintetek érdemes beszerezni stb.???Hallottam hogy hasonlít az N féle Zeldákhoz.Csak az a baj hogy én Zeldát amit játszottam az utoljára NES-en volt,szóval halványlila gőzöm sincs arról mostanában milyen elvárások vannak egy Zeldával szemben. Utoljára ami tetszett monumentális,magával ragadó gém az a Shenmue 2 volt. Szóval mit mondtok??
  • Seth
    #333
    kérd Sliderx-et ( itt lejjebb ) , ő firkantott egyet
  • fradi
    #332
    Nem tud valaki MAGYAR végigjátszás???? Előre is köszönöm!!
  • Sliderx
    #331
    Ha éjjel ugrasz be Mrs. Cutter házában akkor a késeket kell hogy fenje a szobában. Hároszög lenyomva (Bite) folyamatosan és húzás a holdfénybe.
  • Jagi
    #330
    tartsd nyomva a háromszöget és húzd hátra a kart
  • jamnika
    #329
    Igen,beszéltem velük.Éjjel menjek a verebekhez és utána egyből a nyanyához?Befojásolja ha nappal megyek a verebekhez,utána mást csinálok míg éjjel nem lesz és csak utána megyek mrs.cutter-hez?
  • Seth
    #328
    a verebekkel beszéltél már? addíg szerintem nem lehet
  • jamnika
    #327
    hiába megyek mrs.cutter házához éjjel,be tudok menni az ajtón meg hátul a gerendán is,a nyanya ott fekszik és alszik nem tudom megfogni a háromszöggel és belehúzni a kirobbantot lyukon át beszivárgó holdfénybe.Miért nem?Köszi!
  • jamnika
    #326
    hiába megyek mrs.cutter házához éjjel,be tudok menni az ajtón meg hátul a gerendán is,a nyanya ott fekszik és alszik nem tudom megfogni a háromszöggel és belehúzni a kirobbantot lyukon át beszivárgó holdfénybe.Miért nem?Köszi!
  • Sliderx
    #325
    Ez azért még nem biztos. Az csak egy dolog hogy a Clover feloszlott.