524
  • Jagi
    #404
    nah.
    Nézzél szét a városban, vannak ilyenkis dokkok ahol elvileg hajók közlehkednének, ahol ember van beszélj vele egy vénember lesz aki panaszkodni fog neked, hogy nincs víz... lesz egy minijáték azzal kell vizet "ásni".
    a víz megvan

    Aztán a merchantnál van egy kék meg egy fehét pecabot (én megvettem mindkettőt) vedd meg (elvileg csak a fehér kell)

    elmész a hídhoz ami a hercegnő palotájához vezet, ott ven a buddhista szerzetes, ő fog egy legendát mondani egy halról, amit ki akar fogni.
    segíts neki is, és a hídat leengedi neked a szerzetes.
  • Nicky005
    #403
    Nah én meg milyen érthetően írtam most le
  • Nicky005
    #402
    Seain city-nél de az elött van egy hely ahol van egy roncs hajó.Nah ott találtam egy halászt amellett van egy templom.Seain city megúgy néz ki most hogy:Nincs víz.Zöld köd van a város felett.A híd fel van húzva egy nem tok ahhoz a lyukhoz férni ahol a palota és a két őr van.Ahol van a templom meg a hajó és a Seani city a mellet van az Oni szigetek vagy mi.Nah ennyit tok arról ahol vagyok..A kérdéseim mik:SEAIN CITY-ben hogy kell vizet fakasztani?Hol a francban a halász csóka?Hogy kell a hídat felhúzni.Megilyenek.Látom megértjük egymást
  • Seth
    #401
    én feladom, nemtom hol vagy ^^
  • Nicky005
    #400
    beszéltem a halász pappal de hogy kell rávenni hogy vegye el tőlem a horgász botot és halásszon?Ja és a pap nem seain city-ben van ha nem a hajó roncs mellet ugye?
  • Jagi
    #399
    vagy ha az amit Seth mond akkor ténylweg meg kell gyújtani azt a qrva vesszőt^^
  • Jagi
    #398
    jaaa, tehát a medret meg akarod tölteni vízzel? Arra nem emlékszem :)
    a híd viszont egy hal kifogásával fog lenyílni, amit a pap csávóval kell kifogni, és a botot meg a merchantnál kell megvenni.
  • Seth
    #397
    ő, namost egy hidas részre emlékszem,ahol ott van az a nyilazós csávó. Meg kell gyújtani repülés közben a nyílvesszőt (este ha jól rémlik). Vagy ez már megvolt?
  • Nicky005
    #396
    Na várjatok kezdjük újból oks?Én ehhez túl béna vaok.Hogy kell lehúzni a hídat hogy eljussak a lyukhoz ahol a palota van.Hogy kell vizet fakasztani?És hogy kell zsugorodni?De tényleg naon arik vagytok hogy segítetek de én ehhez naon segg vaok.
  • Jagi
    #395
    talán annak a nagymellű papnőnek a talizmánja...
  • Seth
    #394
    az a gond hogy lezsugorodni sem tud, ahhoz is kell valami, de én már marhára nem emlékszem micsoda :(
  • fradi
    #393
    Lelassítani az ídőt úgy lehet ha annál a lyuknál lezsugorodsz és elmész arra a helyre ahol pókok vannak, Be egy járatba oda ahol az üvegek vannak leszakitod az üveget a kötéllről belemész és széllel kiszelezed a pialevegőt és megkapod a lelassitást.
  • Nicky005
    #392
    És hogy kell zsugorodni és lelassítani az időt?Amúgy köszi.
  • boksz
    #391
    Köszi a segítséget, majd este megpróbálom ...
  • Seth
    #390
    valahogy össze kell zsugorodni(sajna már nemnagyon emlékszem, de vmi papirost kell megtalálni egy csajnak(vele mindenképp kell találkozni, valahol felfelé van,ahova asszem úgy kell bejutni hogy az őröknél lelassítod az időt, így át tudsz menni köztük- ő fog segíteni) és majd jobb oldalt egy kis lyukon keresztül lehet bejutni a palotába, és a királyból kell kiűzni vmi démont,ami ezt a zöld füstöt eregeti
  • Nicky005
    #389
    Kérlek segítsetek!Végre eljutdam addig hogy van egy nagy híd ahol a pasi nyilazik az ágyúba és a nyilát felgyújtottam.Tovább mentem ahol van egy hajó roncs egy nagy templom egy harang stb...Onnan elmentem egy újjabb városba valami seani city-be.Nah Ott mit kell csinálni?Azt a zöld ködöt vagy átkot ahogy tetszik hogy kell eltüntetni?Vizet hogy kell ott fakasztani?Ha tovább megyek ott is van egy híd de a másik része fel van húzva(mellette áll egy embőrcke) azt hogy kell lehúzni.Előre is köszi a választ!!!
  • Seth
    #388
    majd be kell tolni az ajtón
  • boksz
    #387
    Akkor mire való a jéggolyó ?
  • Seth
    #386
    nem, azzal a nyisszantással
  • boksz
    #385
    A szél segítségével ?
  • Seth
    #384
    lelassítod az időt, visszaküldöd az ágyú lövedékét
  • boksz
    #383
    Miután a 2 gépverebet a végefele majdnem kinyírtam, de elszálltak ott kicsit késöbb van egy bejárat, elötte egy ágyú mellette egy jéggömb, na ott hogy jussak be ?
    Kösz előre is.
  • Nicky005
    #382
    Köszike!!!Siker de megint elakadtam.Végre eljutdam addig hogy van egy nagy híd ahol a pasi nyilazik az ágyúba és a nyilát felgyújtottam.Tovább mentem ahol van egy hajó roncs egy nagy templom egy harang stb...Onnan elmentem egy újjabb városba valami seani city-be.Nah Ott mit kell csinálni?Azt a zöld ködöt vagy átkot ahogy tetszik hogy kell eltüntetni?Vizet hogy kell ott fakasztani?Ha tovább megyek ott is van egy híd de a másik része fel van húzva(mellette áll egy embőrcke) azt hogy kell lehúzni.És az utolsó hol van a Water Dragon?Előre is köszi a választ!!!
  • Disk
    #381
    Ha jól emlékszem 8x kell megütni a harangot.
  • Nicky005
    #380
    Van egy rész ami nem tom már a nevét valami cave-ben játszódik és még waka zárt be oda és azt a kiscsajt kellet oda vinni akibe Susano szerelemes.Nah ott elakadtam megvan a főzetbe valók.Ha a harangnak neki megyek nem jön ki ellenség és minden imp azt mondja hogy vár orochi vagy ki de az a lila bigyó a lift fölött ott van és nem tom hogy tűnik onnan el.Lécci segítsetek!Remélem érthetően mondtam.Előre is köszi!:)
  • Disk
    #379
    Sei -an City-ben átmész a hídon,át a házon és ott szembe veled lesz egy kastély(ez a terület ahol a király palotája van meg egy csomó palota) ,a kapujában 2 őr.Ez a Királynő palotája. Bemenni úgy tudsz ,ha amikor közel mész az őrökhöz ,lelassítod az időt (Mist) és elmész mellettük ,be a kastélyba.Remélem megtalálod.
  • boksz
    #378
    Köszi Disk, de nem találom a királynö palotáját, merre is van ?
    Már lassan 40 órát töltöttem el a játékkal - lehet, hogy kezdek bezazulni -.
  • fradi
    #377
    Disk: Kössz
  • Disk
    #376
    Amikor Kamiki village-ben kivirágoztattál minden fát és az öreggel is kivirágoztattad a fő fát akkor kapod meg.
    Ezek azok a nagy tavi rózsák (vagy mik) a víz felszinén,ha kört rajzol a vízre.

    Boksz: Kaptál a lánytól egy Fire Tablet nevű.Vissza mész a fővárosba ,be a királynő palotájába ,fel a liftel.A Fire tablet -et rakd Equiment -ben és ezek után tudsz a láván úszni.
  • boksz
    #375
    Tudja valaki, hogy mit kell csinálni miután a lány az ürhajóval elszállt.
    Merre menjek.
    Segítsetek, köszi.
  • Thadius #374
    azt még nemtudok asszem,azt hol tudom megszerezni?
  • Disk
    #373
    Water Lilly-t (azt hiszem így hívják) tudsz csinálni ,nem? Csinálj utat W. Lillyből az alagútban lévő vizen és ugrándozz egyikről a másikra befelé az alagútba.

    Fradi: A parton találsz 3 kölyköt akik egy fickót vernek.Menj oda beszélj velük ,majd ha elmentek üsd meg a fickót aki ott maradt és beszélj vele.
  • Thadius #372
    hello
    valaki segíthetne :S megvan a cherry bomb ott ami a térképen volt ilyen piros volt azt kirobbantotam aztán utána nemtudom mit kell csinálni elmentem ahhoz az erdőhöz vagymihez csa knemtudok bemenni mert nincs híd és neközleekednek a hajók mert kicsi a víz v valami ilyesmi . szóval mit kéne csinálni? :S előre is köszi
  • Crazy Mate
    #371
    Semmi értelme 2x-szer beírni,főleg ha a tiéd az utolsó hozzászólás,mert akkor mindenki úgyis azt látja.
  • fradi
    #370
    Akkor ki tudja????
  • fradi
    #369
    Akkor ki tudja????
  • Jagi
    #368
    lol szóval nem volt ídőm játszani :)
  • Jagi
    #367
    még nem vagyok ott :)
    már egy ideje sajna... nincs időm :S
  • fradi
    #366
    Válaszoljatok!
  • Jagi
    #365
    thx meknézem