524
  • 536134
    #444
    Hát nemtudom de hát "míg élünk, remélünk!".....
  • 536134
    #443
    Hello.
    Már nemrég megvan a játék amit végig is
    vittem 3-szor....
    és csak azt akarom mondani hogy:......
    EZ AKÁR A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKAI KÖZÉ PÁLYÁZHATNA!
    GYÖNYÖRÜ GRAFIKA A TÖRTÉNET SZUPER A ZENÉK ELKÉPESZTŐEK!!!
    Magyarul azt akarom elmondani hogy gyonyoru a jatek és
    mindenkinek ajánlom...

    Sephirot
  • Disk
    #442
    Majd lesz egy vendéglő Sei'an City -ben ,ahol szakácsnak tudod odadni.
  • Blaziuska
    #441
    sziasztok a golden mushroomot hova kell vinni?
  • fradi
    #440
    Hi!

    Lesz második rész?
  • Disk
    #439
    Ahogy sejtettem....Utána néztem egy walkthr.-ban és semmiylen kulcsot nem említ :D Ha eljutottál a víz altti palotába ,akkor beszélgetsz a hableányal és lent az egyik ajtón túl egy gödörbe beugrasz.
    Pedig biztosra vettem volna ,hogy kért valamit az a sellő ott az ajtó mellett.Mind1
  • Seth
    #438
    "Nesze semmi fogd meg jól" hozzászólás :D, bár én még ennyire sem emlékszem ^^
  • Disk
    #437
    Hm... Na erre nem igazán emlékszem.Fent beszélsz a fő sellővel (egyáltalán sellő volt ott??) ,majd lent azt hiszem 2 irányba mehetsz először csak az egyikbe.A másikhoz meg kell kapnod valamilyen key-t.Ott lesz bent egy gödör ,amibe bele kell ugranod.De a key-t (Valamilyen Mermaid Key rémlik ,de lehet nem is key :S ) ,hogy hogyan és kitől kaphatod meg....
  • andicsa
    #436
    átjutottam oda ahol a Water Dragon van ott mit kell csinálni?
  • andicsa
    #435
    kösz
  • Disk
    #434
    A tengerpartról látsz egy kis szigetet egy dojoval(Ahol újabb dolgokat tudsz tanulni). Ide bemész és megtanulod ( a pontos nevét már nem tudom) a dupla ugrás képességet.Utána a hajó közelébe a parton,egy ilyen kis ormon van egy platform ,amire idáig nem tudtál felugrani,mostmár a duplaugrással képes leszel.Ha azon fent vagy ,ebben nem vagyok biztos,de csinálj éjszakát vagy éjszaka menj oda.
  • andicsa
    #433
    hogy kell bejutni a roncs hajóba?
  • andicsa
    #432
    hát most a Moon Caveben vaok és hogy kell megszerezni a szakácsnak a Black Demon Hornját?
  • Disk
    #431
    Igen ,én már végigvittem a játékot ,kicsit régebben ,ezért is nem emlékszem a dologra pontosan. A tűzvarázslat megvan? Nekem valami olyasmi rémlik, hogy a nyilt lövöldöző fickó ellő egy nyilat ,gyorsan megnyomod a L1(?) gombot ,hogy előkapd az ecseted.És a fickó mellett lévő tűztől húzol egy vonalat a nyilhoz.
  • andicsa
    #430
    a fegyvert vetted, vagy kaptad?
  • andicsa
    #429
    Ez is megvolt, de még nincs olyan fegyverünk, amivel meggyújthatjuk a csávó nyilát a city Checkpointban.Előttünk mindenki azt írta, hogy meggyújtotta a nyilvesszőt és átment a hídon, de mi már 5 napja ittragadtunk mert nem tudjuk a nyilat meggyújtani.
    Te már megcsináltad?
  • Disk
    #428
    Ha megszerezték a Szélvarázslatot,akkor lemennek a liftel a nagy szélmalmon belül. Ott lesz egy L alakú híd (az amin keresztül mentek ,h a lifthez érjenek).A hídon van két szélmalom azokat fujdogálják a szélvarászlattal ,amíg el nem fordul abba az irányba amelyik felé még nem mentek.
  • andicsa
    #427
    Akkor a következő kérdés: A Szélvarázslat után hova kell elmenni? Mert ők ehhez a sziklához jutottak. A Tűzcsináló Fegyvert te megvetted, vagy kaptad? (istenem... milyen játék ez?)
  • Seth
    #426
    nincs olyan fegyvered még ami lángol?? Abból meggyújthatod. AMúgy én sem emlékszem erre a részre
  • andicsa
    #425
    A víz közepén van egy nagy szikla a tetején négy lángcsóvával. Továbbá van egy nagy híd és egy csávó az ágyúba nyilazik/nyilazna. Nekem meg kéne gyújtanom a nyílvesszőjét, de nem tudok feljutni a tűzhöz. Egyáltalán a szikla tetején lévő lángcsóvák segítségével tudom meggyújtani azt a hülye nyílvesszőt? (konkrétan nem én vagyok a játékos és nekem ezt csak lediktálta az Okami-mániákus anyá és öcsém. remélem azért sikerült viszonylag normális jellemzést diktálniuk...)
    Hogy hol vannak? A City Checkpointban.
  • Disk
    #424
    Hm..Nem tudom hol lehetsz ,kicsit pontosabban le tudnád írni ?
  • andicsa
    #423
    Én ott tartok hogy meg kell gyújtani egy pasinak a nyillát tudom hol van a tűz de nem tudok fel jutni hogy kell feljutni?
  • andicsa
    #422
    sziasztok
  • Disk
    #421
    Ha jól emlékszem a fürdő (ahol megkaptad az új erőd) mellett van egy óriási bambusz, vízemelőnek megcsinálva.Abba küldjél egy kis vizet.
  • skajwa
    #420
    Én ott tartok hogy megtanultam a verebeknél azt a vizsugaras trükköt. Utána hogyan tovább?
  • Disk
    #419
    Pedig úgy kell,h megjavítod a kereket, valamit magyaráz és bemegy a vizimalomba.Utána mész és beszélsz vele ahányszor kell.
    Vagy ha nagyon nem megy akkor itt megnézheted ,hogy pontosan mit kell tenni.
  • djmassive
    #418
    de nekem nem adta a csaj az italt pedig megjavítottam
  • Disk
    #417
    A kőnél lévő fickóval beszélsz ,majd elmész Susanohoz.A házban felébreszted,felveszed a hátadra és kimnetek a sziklához.Ott beszélgetnek ,aztán elmegy a háza mögé.Utána mész beszélsz vele.El kell vinned neki az italt amit a csaj ad neked.Odaviszed beszélsz vele és utána menni fog a dolog.
  • djmassive
    #416
    Gábor szerintem te tudod hogy kell megcsinálni az elején valamilyen village a feladatot a nagy kő eltorlaszolja az utat
  • Gábor
    #415
    Múlt héten végigvittem.
    Túlzás nélkül állíthatom, hogy játékosi pályafutásom egyik legjobb játéka volt!
    Aki nem tette, az próbálja ki, s amint pénze lesz rá vegye meg! Én is azt fogom tenni!
  • djmassive
    #414
    ?
  • Jagi
    #413
    ott a pont, beugrott :)
  • djmassive
    #412
    megjavítottam de úgy hogy tuod nem kérdeztem meg hanem egyből ugye nem baj?
  • Seth
    #411
    asszem piát kell neki vinni, amit akkor kapsz meg ha segítessz annak a csajnak a malomnál. Meg kell javítani a malomkereket
  • djmassive
    #410
    Valamit használni kell? (no use)!?
  • djmassive
    #409
    Csak ennyit mond: Its no use, I can,t even move
  • Jagi
    #408
    fejeld le
  • djmassive
    #407
    De nem akar ott van és csak fekszik
  • Jagi
    #406
    beszélni kell Susano-val, hogy segítsen ketté vágni a követ.
  • djmassive
    #405
    Bocsi segítene vki elakadtam az elején valamilyen village-nál répák vannak meg egy nagy kő eltorlaszólja az utat meg ot van valamilyen mr és ms Orange