524
  • aabyssx
    #484
    Szerintem a Sasa Sanctuary-ba kell menned (a "bambusz családhoz" :), ahol kapsz egy item-et (Fire Tablet), amivel tudsz majd a lávában úszni.
    A térképen meg is van jelölve. Ha meg már nálad van a Fire Tablet, akkor csak equip-elni kell, és máris úszhatsz a lávában.
  • ekkkkk
    #483
    Nekem is segítség kellene !
    Abban a városban vagyok még mindig ahola zöld gáz volt!
    Bejártam az egész várost, jártam a palotában is felmentem a liftel de ott láva van de ott nem tudtam továbbmenni !
    A tolvajtól nem tudom elvenni a maszkot mert valami képességem vagy fegyver hiányozhat!
    A parton az emberkét nem verik a gyerekek!
    A város elötti résznél még mindig le van Zárva sz ajtó ! Két őr ne enged át rajta
    Mit kell most csinálni?
  • jamnika
    #482
    Segítséget kérnék még mindig a Power Slash 2 és 3 megszerzéséhez.Nem tudom a képességet hol lehet megszerezni.Seth írtál korábban csak nem tudom mire gondolsz a 60k-,és a 360k-val.Te is a lóvéra gondoltál?Amit megadtál helyet ott volt két forrás(földalatti kis víz)pénzt is kellet bele szórni 120ezer meg 300ezer Yent,de a Cherry Bomb2 és 3-at adta Bakugami és hiába megyek vissza nem tudok már további pénzt beleszórni.
  • ekkkkk
    #481
    A feje megvan! Csak a nagy fa nincs!
  • Seth
    #480
    még van egy virág az öregember fején is :D az megvolt?
  • ekkkkk
    #479
    Ott is voltam és körbejártam!
    Beszéltem kint mindenkivel!
    Be kell meni valamelyik házban?
  • Disk
    #478
    A hajó majd később jön ,előbb menj tovább, be a városba.
  • ekkkkk
    #477
    Köszi!
    Megvan!
    Megint elakadtam!
    Azon a részen vagyok ahol a hajo!
    Most virágoztattam ki, de körbejártam mindent de nem tom mit kell csunálni?
    Nem tudna valaki leírést küldeni!
    Azt nagyon megköszönném!
    [email protected] címre!
  • Disk
    #476
    A harangot üsd meg 7x vagy 8x.
  • ekkkkk
    #475
    Kellene egy kis segítség?
    Megszereztem a főzethez valót most hogy van tovább?
    nem csinál semmit!
    előre is köszööm!
  • jamnika
    #474
    Javítom magam,megnéztem 120ezer Yen volt a Cherry Bombs 2.
  • jamnika
    #473
    Szia!Köszi a tippet megtaláltam azt hiszem mind a két helyet amit leírtál,de nekem a Cherry Bomb 2 és 3-at adta.Az egyik Pontosan nem emlékszem de olyan 160ezer Yen volt a másik meg 300ezer yen.Még nem kaptam Power Slash 2 és 3-at.Két ilyen "fizetős forrás" van csak?Az egyik North Royashima Coast-on volt egy kis szigeten a másik meg Kamuiba A Guardian Sapling's mellet volt közvetlen ami két Cherry Bombával tudtam berobbantani,te is ezekre gondoltál?Kicsit értetlen vagyok lehet de mire érted a 360k-t?A "k"-t nem tudom hova tenni,bocs.
  • Seth
    #472
    Igen,amit előbb írtam, az a vörösesbarnákat szeli, a kék,gyémántszerűekhez a Power Slash 3 kell, az pedig Kamuiban kévő forrásnál kapod, 360k-t kell kicsengetni érte
  • Seth
    #471
    Power Slash 2-vel tudod szétvágni őket. Egyik forrásnál 60k-t kell adományozni érte valahol Royashima Coast-on , közel a halászhoz
    A bárkából nem tudsz kijönni ha bementél, ott lesz a finálé
  • jamnika
    #470
    Javítok,vannak kék szinűek és vannak vörösesbarnák.
  • jamnika
    #469
    Sziasztok.Ha valaki járna erre meg tudná mondani,hogyan tudom szétvágni azokat a sziklákat amelyek kékes illetve vörösesbarnák?A sima power slash nem elég neki és nem tudom,hol lehet azt a képességet megszerezni.A vége felé járok,de nem akarok addig belemenni abba a bárkába ami az ikerdémonok/Nechku és Lechku/legyőzése után emelkedik ki a vízből,mert azt olvastam,ha beszállok onnan már nincs visszaút,vagy nem így van?Nagyon megköszönöm előre is a segítséget!
  • jamnika
    #468
    A mozgások már megvannak csak keresnem kellet egy Do-jot.
  • jamnika
    #467
    Köszi a segítséget így már sikerűlt legyőzni! Lenne még pár kérdésem ha nem gond:
    1.A megtalált kincseknek van-e szerepük azon kívűl,hogy el tudom adni?Gondolok olyanra,hogy a játék folyamán máshol fel lehet-e használni vagy nyugodtan el lehet adni őket?
    2.A Move List-nál így Orochi legyőzése után a fesztivál előtt egy technikám van még csak:Fleetfot nevű,ezeket lehet valahol elsajátítani vagy csak a játék során kapok?
    3.A Solar Energy az Ink Pot,Astral Pouch és a Purse növeléséhez csak úgy kapok pontokat ha kivirágoztatok valamit vagy állatokat etetek vagy kiások valami növényt,azt máshogy nem lehet szerezni?
    4.A Start menübe ahol a Tools meg a Equipment van mutat valami kék szinű,karom szerű dolgot,ennek mi szerepe van?
    5.A Stray Beads-ok jelentősége mi?
  • Seth
    #466
    azt a löttyöt kell a szájába vezetni,amikor éppen nyitva van,akkor sokáig kifekszik az a feje és csapkodhatod, ezt kell asszem 3-mal megcsinálni. Utána szét kell ütni a harangot. Ezután ugyanezt kell eljátszani az összes fejnél(kivéve a harangot,azzal nem kell már foglalkozni ugye)
  • jamnika
    #465
    Sziasztok!Megszereztem az összetevőket a kajához,utána felmendtem Orochi-hoz,de nem igazán tudom mit kell csinálni,hogy legyőzzem.Addig értem csak el,hogy néha egy-egy fejét leejti azt olyan mintha aludna vagy mi,odamegyek megcsapom de semmi változást nem látok rajt.Azt a fejét csapkodtam a legtöbbet amelyik vizzel árasztja el a termet odaugráltam a leveleken,megcsaptam aztán felébredt,ezt ismételgettem kb.30 percig,de mintha mi sem történt volna.Próbálgattam ecsettel is kárt okozni bent,de mintha nem sikerűlt volna.Angoltudásom hiányában kérnék tőletek segítséget.Köszi.
  • DEJVID
    #464
    ma vittem végig a játékot és szerintem ez minden idők legjobb játéka!!! aki még nem tart a végénél annak egy Waka féle jóslat tőlem: "amit meg tehecc ma, ne halaszd holnapra!" aki végigvitte gondolom tuggya mire gondolok :P
  • Disk
    #463
    Én úgy emlékszem egy bálnán(vagy delfin) utaztam és nem támadott meg a vizisárkány.A vizisárkányal csak később kell foglalkozni.
    A bálnát(vagy delfin) -t úgy tudod megszerezni, hogy beszélsz azzal fickóval a parton, akit pár kiskölyök ver, majd kiállsz a mólóra és reggelt csinálsz.
    Ha van pénzed (sok ,jó sok) akkor az egyik szigeten, megtanulhatod a P.Slash 2-t.
  • andicsa
    #462
    Jó, de hogy kell a toronyhoz jutni.
    A viziszörny mindig megöl, hogy kell legyőzni?????
  • Disk
    #461
    Ott a part közelében van egy óriási torony, menj oda és mászd meg.
  • andicsa
    #460
    ha valaki tudja hol kapom meg azt a képességet mondja el
  • Seth
    #459
    majd később kapsz egy olyan képességet ahol az ilyen szobroknál fel tudsz mászni, sztori szerint fontos lesz, úgyhogy nem lehet elhagyni. Azt ne kérdezd hol kapod, már nem emlékszem sajna ^^
  • andicsa
    #458
    ott hogy kell fölmászni ahol egy macska szobor van
  • 536134
    #457
    igen
    asszem vagy a tornádo vagy afagyasztás....
    bár má nem emlékszem....
    asszem miután legyözted a kilencfarkut azután lehet...
    Magyarul:Az áram kell.....asszem nem bizti...
    Nézd majd meg.....
  • andicsa
    #456
    de azt mondja hogy kell valami jobb támadás
  • 536134
    #455
    Kijavítnám magam:
    Nem tudom azt énse hogy a szellem mire jo DE ha fölmész abba az égbe lévö kis épületbe...

    Ja és bocs hogy igy irok stb. csak fárat vagyok.....
  • 536134
    #454
    Nem tudom azt énse hogy a szellem mire jo ha fölmész abba az égbe lévö kis épületbe ott lesz egy katona vagy valami ilyesmi aztán azt mondja hogy sétált a városban és eltünt a maszkja....
    a lényeg hogy mindent megvilágitson a tüz fénye (este persze)és akko menny el ahoz a dagi örhöz aki ott áll annál a juknál vagy ha már teletöltötted akkor a kis tonál vagy minél vágj ketté egy követ...
    Valahol ott a közelbe vágj ketté eggyet és belöle kijön egy rablo....
    Aztán a rabloval "versenyeztek" és add cuccokat.....
    Amik nem neked,hanem egy másik embernek kell akitöl ellopta.
    a Legvégén adja már a mmaszkot is....


    Bár nemigen emlékszem de valahogy igy volt...
    És ha tán te nem értedmajd elmagyarázom (próbálom)...
  • andicsa
    #453
    sziasztok
    Seian Citynél elakadtam. Mit kell csinálni éjjel a szellemmel?
    Illetve előtte a Water Dragonnál hogy jutok föl a sellőhöz(vagy mihez).
  • Seth
    #452
    ha megvan mind,akkor sérthetetlen leszel,ami sajna ebben a játékban nem nélkülözhetetlen mert marhakönnyű ^^
  • 536134
    #451
    Nekem meg már megvan a fele....
    Azt most a videokon zézem hogy hol a többi...
    Majd ha megin vagy oda adja a gyerek az Okami-t akko megkeresem
    öket vagy megveszem a játékot és akkor is megkeresem öket....
  • 536134
    #450
    Ja és valaki össze gyüjtötte már az összes stray bead-et???
    kiváncsi vagyok hogy milyen cuccot kapunk akkor ha megszerezzük az összeset.....
    Valami nagyon coooooool csapás lehet vagy valami más
  • 536134
    #449
    ·.·
    Marhajo...
    Most akartam Okamizni....
    Azt mivel kölcsönbe volt elis vitték pont akko....
    ·.·
  • 536134
    #448
    hehehe...
    :-)
  • Seth
    #447
    és látszik is hogy neki mondtad, mellesleg érdekes stílusod van ... ^^
  • 536134
    #446
    És különbe Sei-an cityben a toronyban lévö gyereknek
    honnan a fenéböl kéne szerezni egy olyan izét????
    egy olyan....
    egy olyan....
    ÁÁÁ!Egy olyan fogaskereket?
  • 536134
    #445
    bocs az elözöt fradinak mondtam volna......