63
  • chokeerigo
    #1
    országimázs 2.0 :D
  • craesh
    #2
    és most hogy került budapest oda? minek köszönhető ez? véletlen? vagy megint egy magyar fejlesztő van amd-éknél?

    mert azért valljuk be nem nagyon passzol bp. barcelona és shanghai mellé :)
  • peetig
    #3
    Én örülök ennek, mert ezzel is több ember ismerheti meg kicsiny országunk fővárosának a nevét...
  • BCS CORPS
    #4
    erre én is kiváncsi lennék
    ekorra ország imázst ezerr milliárdból se lehetne összehozni :D
  • Juszufka
    #5
    Inkább Romániáét... Ugyanúgy össze fogják keverni. (Van Helsing)
  • 0Speed0
    #6
    Az egy dolog h budapest..de a sok külföldi user akkor sem fogja tudni h hol van...csak nézik hogy mennyit teljesít a cucc és veszik meg...
  • raingun
    #7
    Ennyit az AM2 foglalatról, lehet kidobni megint a lapot 1 év múlva ha fejleszteni akar az ember...
  • juzosch
    #8
    Sztem tökéletesen passzol a másik 2höz. Úgy passzolnak egymáshoz, hogy semmi közük egymáshoz:)
  • kbupdate
    #9
    azaz ROMÁNIÁT!:D
  • NEXUS6
    #10
    Új alaplapi csipkészlet?
    Lesz még itt anyázás Budapest miatt!

    Szerintem erről is a Demszki tehet.;)))
  • Sadist
    #11
    Tök mindegy, ha megtanulják a nevét, országhoz ez után se fogják tudni kötni. Jó hogyha a sok amcsi legalább azt tudja, hogy merre van Európa...
  • smv
    #12
    Azért ott sem hülyék annyira, tehát tudjá, hogy hol van európa. Egy amerikába kiment ismerősöm mesélte, hogy beszégletett amicsoval, mire mondta, hogy európából jött, magyarországból, erre nézett nagyot az amcsi, hogy ő úgy tudja, hogy az usán kívül még vagy 4-5 ország létezik, amit még nem foglaltak el, tehát magyarország is biztosan az usa része... :D

    És hogy jön ez aurópához? Azt onnan tudják, hogy arra, amerre van anglia, meg franciaország és németország. Hiszen ez a három ország európa ;>
  • devred
    #13
    Igen Budapest egy "nyugati" szàmàra Romània fővàrosa.
  • ProGabe #14
    azt gondolom érzed hogy a hsz-ed első mondatának első fele szöges ellentétben áll a hsz többi részével XD
  • Su0my
    #15
    :D:D:D
  • Su0my
    #16
    Hú, akkor lehet mégsem veszek laptopot jövő nyáron, gizdáb lenne egy intel 4magos helyett aminek valami megjegyezhetetlen neve lesz, monnyuk egy Budapest procis (ha lesz bele) laptopot venni:) Mondjuk poénosabb lett volna valami ny betűs várost betenni pl nyékládháza(jó, nem nagyváros), hadd szenvedjenek a kiejtéssel:) Amúgy nem elképozelhető, hogy ez a nagyon szimpatikus elnevezés onnan született, mert valamilyen nagyobb egysége van Hángörin az éjemdínek??? Én nemtom, csak kéééédezem
  • Inquisitor
    #17
    Jóhogy nem Tatárszamosfalvát ajánlod core névnek :D
  • Inquisitor
    #18
    Haladni kell a korral, amúgy nem feltétlen chipsetnek kell újnak lennie, inkább az alaplapnak, ugyebár AM3 + DDR3.
  • vadmotoros
    #19
    Helló

    És az információ áramlása is olyan lesz a Budapest prociban mint kis hazánk fővárosában a forgalom? :D Nyáron lezárnak 512K cache-t felujítás miatt? :D
  • Troppauer
    #20
    A kornyezo volt szoci orszagokban sokat nem vesznek a Budapest magosbol :)
  • daxan
    #21
    sztem tök jó dolog h bp-ről nevezik el. Hogy az amcsik tuják h hol van bp lehetne ez a neve: Hungary AM2 Bp. :) hahaha
  • Bith
    #22
    Lol, ez jó
  • SZEG007
    #23
    Tuti Demszky kampányba belekerül ez is:)
  • Mr Csé
    #24
    kispest csippet akarok!
  • Skareb
    #25
    AMD Bősárkány: 4 magos, magonként 5mb cache, magonként 5Ghz... :D szerintem csak beakarnak vágódni a magyaroknak :D
  • Brootal
    #26
    Majd azt fogják hinni, hogy a prociról kapta a fővárosunk a nevét.
  • Enlight
    #27
    nincs ebben az elnevezésben semmi új, mármint eddig is létezett már városról elnevezett core (pl. Venice, ami ugye magyarul Velence), a Rézbánya P3-mas sokkal hülyébben hangzik:)
  • Caro
    #28
    Pedig nekem olyan van :D
  • CSOCSO
    #29
    k@#$jo!
    ezentul ha megkerdezek egy hulye amcsi geeket akkor tudni fogja mijaza budapest!!!!

    " hat az amd uj lapkeszlete!!!"

    aha... de tudod miert hivjak igy??

    "asztat neeeeeem"
  • CSOCSO
    #30
    nah.. marminth chipsete..
  • tomsolo
    #31
    Budápészt, budápészt té sodász...
  • insomniac
    #32
    és attol rosszabb valaki mert nem ismeri az országot ahol te élsz? én ezt valahogy senkitöl nem várom el
  • BCS CORPS
    #33
    ja ja tök hülyeség lenne elvárni hogy egy fika kis 10 milliós országot ismerjen amikor náluk nagyobb városokban 2* ennyien vannak :D
  • onimusha
    #34
    nagyon nagy oltás lesz ha kijön ez a cpu :D:D:D
  • lazsi
    #35
    Én meg elvárom ugyanis a világtörténelemre és a tudomány fejlődésére akkora hatással voltunk h emiatt illene lenne ismerni minket. Ugyan most kicsiny korszakunkat éljük, de 18 elött magyarország európa 4. legnagyobb országa volt (ausztria, csehország és a monarchia többi része nélkül), az osztrák-magyar monarchia pedíg európa 3. nagyhatalma németország és nagybritannia mögött.
    Valamint nélkülünk nem lenne se áram, se atomenergia, se szgép, stb mert ezeknek a fejlődéséhez mind kulcsfontosságú magyar találmányok voltak szükségesek pl transzformátor, telefonközpont...
  • Szeszmester
    #36
    TE elvárod, mert vannak magyar zsenik? És mert 200 éve még volt hatalmunk?
  • Mike at home
    #37
    na aztán ha elvárod, mi lesz?
  • cateran
    #38
    Te ismered azokat a tudosokat?:P
    Az meg eros tulzas,hogy nelkulunk nem lenne ez meg az....azert nem csak tolunk szarmaztak intelligens (zsenialis) tudosok...mashol is vannak am zsenik....(mondjuk nem te...)
  • mad mind
    #39
    Szerintem inkább az F1 miatt vannak a nevek. Barcelona, Budapest stb. mindben van F1 nagydíj.
  • lpapi
    #40
    jah valószinű az F1-es összefüggés, de akkor lehetne inkább Mogyoród : >