119
Mage Knight: Apocalypse
  • pongi10
    #79
    AZZAL A PROPER CRACKFIX RAZOR IZÉVEL MIT KELL CSINÁLNI MERT NEKEM MEGVAN DE NEM MŰKÖDIK A JÁTÉK?????????????????
  • zsotesz
    #78
    szerintem annyira nem rossz
  • Thanatos
    #77
    abban lehet csak a forma ahogy előadja..., ez az a kategória aminél már akkorse segitenék ha tudnék...
  • wedge31
    #76
    A toporzékolásban tényleg nincs igaza de abban igen,hogy saját maga akar véleményt formálni a játékról és nem másokét azonnal elfogadni.
  • Thanatos
    #75
    hagyad, nem fogja felfogni csak szajkóza amagáét és toporzékol hogy nem neki akar midnenki rögtön segiteni...
  • Thanatos
    #74
    jaj...
  • Goth
    #73
    1. rakás szar az irányítás, és a kamerakezelés.
    2. a karakterek iszonyat gagyin mozognak
    3. olyan mintha mindig lag lenne, még single-be is.
    4. egyszerűen unalmas.
    5. nem tudod beleélni magad, gagyi.

    20 perc után még nekemis tetszett. 21 után már nagyon nem.
  • neptum
    #72
    atol hogy ti azt mondjátok mert ha már van bene egy kis TExtura hiba "jade szar a játék " engem ez nem igazán izgat valami játék márkéne mert unatkozok
  • Goth
    #71
    #70
  • Jhon Balu
    #70
    hidd el neméri meg szarakodni a gaméval elég gagyi a játék.
  • neptum
    #69
    KÖSZÖNM AZT A KURVA SOK SEGITSÉGET AMIT ATATOPK NAGYON LEKÖZELEBIS ITT KÉREK HELPET KURVÁRA KÖSZÖNÖM
  • neptum
    #68
    nekem el se indul kapok valami hibauzenetet Microsoft Visual C++ cimel
  • STFU
    #67
    nem mukodik igy a link :S de akkor ezt keressetek a gamecopy-n -> Mage Knight Apocalypse v1.0 [ENGLISH] Proper Fixed EXE
  • STFU
    #66
    crack ez a crack mukodik a reloaded-es verziohoz kicsit varni kell mire elindul
  • forika
    #65
    Nekem kb. fél perc és elindul a game...most vagyok az 5. városban és szerintem full gagyi a játék de valóban csak unaloműzésre jó!Az irányítás sztem katasztrófa,még most sem szoktam meg.
  • killer123
    #64
    Lecseréltem a vga driver 91.43 forceware-re de igy sem. Hát én feladom letörlöm a francba:(
  • killer123
    #63
    Hát nekem meg azóta em megy a game de már szeretném kipróbálni a dolgot még egy ujjabb vga drivert megpróbálok azt föladom.
  • Lyan Kyj
    #62
    No, kipróbáltam. Eleje nagyon meggyőző volt, mondom király, whelp is lehetek. De egyszerűen nem tudott lekötni.:(((((( Lehet adok neki még1 esélyt, most egy kicsit pihi
  • killer123
    #61
    És hogyan inditsam el mert patch 1.01 fenn van + crack de a game elindul és kép nincs de hang az van. Hallom az Nvidia logo hangját de a kép tök fekete.
    Majd szépen kidob az asztalraés nem megy.
  • j0nNyKa
    #60
    kicsit lassan indul, utana viszont tokeletesen fut
    viszont van benne 3-4 nagy hiba / hianyossag -foleg multiplayer-, amit patch utan kialt
    utana fasza lesz
  • killer123
    #59
    Egy kérdésem lenne. Nektek is kb 3/c-ig tart míg elindul a game?
    Ráadásul minden hiba nélkül kidob az asztalra semmi hibaüzenet.
    Pls Help!
  • Gubberx
    #58
    Sztem unaloműzésre tökéletes:) most dobtak 1 lila tőrt:):)
  • izsook
    #57
    A bemutató ígéretesnek tünt, a screenshootok már nem annyira. Szerintem várok még egy kicsit és olvasom a véleményeiteket, hogy kit mennyire tud kielégíteni a játék.
  • csgj
    #56
    ez a Namco Bandai gondolom valami japán cég... látszik a játékon a képeken egy kicsit a mangás beütés. a páncélokon, meg az emberek fején. nekem túl csicsás, de lehet, hogy csak sz*r az ízlésem :D
  • dimenzio harcos
    #55
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2006&f=rzr-mkcf!rar

    ez a Razor féle v1.0-ás proper törés.


    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2006&f=rzr-mk11!rar

    ez meg a v1.01-es patch utáni Razor féle törés.
    (tehát ehhez már kell a v1.01-es patch)
  • Harkat 89
    #54
    Hello, nekem mi van lentebb a Crack link nem szedi le, az ingyenes?
    Vagy nincs más link?
  • j0nNyKa
    #53
    ez a varoslerohanos - fel oraja ugyanazt csinalos resz mondjuk kisse frusztralo :D
  • Lyan Kyj
    #52
    A táblás játékhoz mennyire van köze? Szal a karaktereket fel lehet ismerni, vagy csupán a nevet vették át?
  • zsotesz
    #51
    Szerintem nem olyan rossz, most vagyok a 2. városban. Nem egy titan quest vagy diablo, de el lehet vele lenni. Csak az a backpack lenne nagyobb, meg az elég idegesítő hogy az egyforma cuccokat is külön rakja.
  • ThugEdge
    #50
    őőő sztem is csak nem mertem eddig kijelenteni:)
    bár még nemtom hogy lehet pl enchantolni
  • j0nNyKa
    #49
    sztem meg tokjok, meg ugy a jatekkal sincs kulonosebb baj, ha fasz kamerakezelest megszokod
  • Goth
    #48
    egész jó játéknak néz ki =)
    Azzal cseszték el sztem, hogy szarok a karakterek amiket választani lehet :p
  • Kicsimix
    #47
    LOL már belinkeltem a crackfixet :D azota se cseréltétek le?

    Gyengebbek kedvéért..A hibát hivatott kijvaítnai..Lejjebb van..
  • Unknow
    #46
    Aki teheti NE próbálja ki a játékot. Ez valami szörnyű... Sokkal többet vártam, erre kaptunk egy a Diablo 2nél sokkal gyengébb játékot. A grafika is elég tré, optimizálatlan és még sorolhatnám. Komolyan mondom, talán a legszörnyűbb játék az utóbbi időkben.
  • zsotesz
    #45
    Ez jól indul, már az elején a két db barikádot sem tudom lerombolni. A sárkánnyal vagy mivel kezdtem, de hiába ütöm a barikádot nem sérül. Varázsolni meg luxus. A kamera meg valamiért egyfolytában forog.
  • Squire
    #44
    ujra kell rakni vagy Crack?
  • Thanatos
    #43
    ouch...
  • Squire
    #42
    es működik?
  • quad
    #41
    nálam is ez történik , ha vigasztal :)
  • Squire
    #40
    letszi