119
Mage Knight: Apocalypse
  • Csiba1
    #119
    Bocsi, de én sajnso nem tudok crakc-et, de légyszi mond már meg, ha tudod, miért nem indul le nekem a game, mindenáron az internetre akar csatlakozni. Ez most online játék, ami netkapcsolat nélkül nem megy???

    Köszi
  • Harkat 89
    #118
    Pls valaki add(küld) nekem crack-et?Amik fel vanak töltve mind eltüntek vagy törölték. Nagyon kéne mert akarok jácani vele.Thx
  • Prince23
    #117
    Tud vki valami infót arról, h mikor lesz hozzá honosítás?
    előre thx
  • arni17
    #116
    Nekem nagyon tetszik a játék csak lehet rajta multyzni és ha lehet valaki tud multyolayer key-t vagy mit????előre is kösz
  • Viktor01
    #115
    Hi!

    Valaki már tapasztalta h a mentést nem akarja betölteni a játék? Végigmegy a zöld csík és utána nem történik semmmi. Egér mozog ha Ctrl+Alt+Del-t nyomok azt mondja h a program fut.előre is köszi.
  • XuChi
    #114
    Van mág olyan valaki aki ATI kártyávalk tolja?

    Nem tom miért de nekem szellemképes az egész játék. NEM A MONITOROM A SZAR.

    Valkinek még ilyesfajta problemái?
  • hiba
    #113
    ennek minek net a single player modhoz?
  • JIN777
    #112
    segítsetek nekem!
  • JIN777
    #111
    vki segitsen már
  • JIN777
    #110
    hogy lehet multiba jáccani??
  • Ole
    #109
    thx
  • zsotesz
    #108
    Gondolom van gamepadod, húzd ki és jó lesz.
  • Ole
    #107
    Hy!Vki segitsen pliz,hogy miért forog folyamatosan a kamera és hogy hogy lehet megállitani?köszi
  • Dzsí Pí
    #106
    kössz, de már rájöttem: nem érintettem bmeg mind a 6 tűzkelyhet, ezért az Old Ones-ok ellenségnek néztek.
  • zsotesz
    #105
    már nem emlékszem erre a részre, ha kicsit bővebben írnál róla akkor lehet, hogy beugrana.
  • Dzsí Pí
    #104
    Megtudnátok nekem mondani hogy chapter 4-ben, a mausoleumban hogyan kell kinyírni azokat a sárkányokat(lyen 2. 3. 4. 5. XXX a nevük, nemtóm mi).
    Szal amikor egyet kinyírok akkor az újjáéled a kamrájában. Hogy a rákba kell ezeket kinyírni??????? PLZ help!
  • Ryleh
    #103
    köszi...asszem megvárok még 1-2 peccset...mivel ez a beszaggatás..alacsony graf nál is..iszony:((((
    olvastam a korábbiakban is hogy ez általánois..mintha lagolna:(((
  • zsotesz
    #102
    Nálam úgy forgott, ha megnyomtam az egér görgőjét (3-as gomb) és úgy mozgattam az egeret.
  • Ryleh
    #101
    hali...a kamerát hogyan kell (vagy lehet) forgatni...tök gáz amikor velem szemben jön a karakter..és nem látom mi vagy ki van elötte...köszi
  • pongi10
    #100
    köszi!!!
  • zsotesz
    #99
    A forge menüben a középső körbe berakod a shield-et, a három szélsőbe pedig a magestone-t. Fontos, hogy ne rajtad legyen a shield, mert úgy nem engedi belerakni. Először tedd le a hátizsákba, majd onnan a forge-ba. Néhány magestone-t nem lehet közösen használni, pl. death-holy, fire-water, air-earth. Asszem ez a három párosítás van. Egyébként utólag ki tudod venni a magestone-t, ha esetleg találsz jobbat. Ezt az unmake gombra kattintva teheted meg.
  • pongi10
    #98
    csáó!A mageston-okat hogy lehet felhasználni pl. egy shieldbe?
  • zsotesz
    #97
    Na sikerült a végére érnem, azért nem rossz játék, bár még egyszer nem valószínű, hogy végig viszem.
  • zsotesz
    #96
    Én már a vége fele járok, szerintem is jó kis játék. Én varázslóval nyomom, az a baj vele, hogy a magasabb szintű varázslatok szinte semmire nem jók. Fireball rulez.
  • Tujm
    #95
    Sziasztok!
    nagyon tetszik a játék, csak van egy problémám..
    az elmentett játék nem töltődik vissza, ha van valakinek valami megoldása, legyen szíves és írja meg.. köszönöm előre is.
  • Tomy Lee
    #94
    Szerintem jó a játék,tetszik!Mi a rossz a kamerakezelésben??Szerintem az is jó.Grafikára sincs panaszom igaz van egy izmos Notebook-om hozzá és szépen megy full grafikkal egy döccenés nélkül.Kik azok akik ilyen alacsony pontszámot adtak neki?Bahh
  • DeathJr
    #93
    jah sorry csak most olvastam vissza...:)
  • DeathJr
    #92
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem.
    Valami okból nem indul el a játék pedig crack-elve is van.Vami "Buffer Overrun Detected!"-et ír ki...Mit kell ilyenkor csinálni???
  • zsotesz
    #91
    Asbad=Ashton, már tárgytalan, egy win restart után harmadjára sikerült.
  • zsotesz
    #90
    Asbad városánál jár már valaki? Valami minotaur romoknál vagyok, és amikor eljutok a főgenyához kilép a játék. Már kétszer próbáltam, mindkétszer kilépett.
  • pongi10
    #89
    és mikor jelenik meg az új patch???Egyébként sztem anyira nem rossz.Olyan Sacredes csak rosszabb.Amúgy lehet vele LANozni?
  • wedge31
    #88
    A hivatalos forumon írták,hogy a következö patch-ban javitják a kamerakezelést.
  • Gubberx
    #87
    Most járok a 2. városnál és eddig még a story is elég érdekes volt
  • Gubberx
    #86
    Mindent összevetve az irányítást leszámítva elég kellemes kis game, bár én 1 óra alatt megszoktam:) Túl sokat nem kell tőle várni és akkor nagyon jól ellehet tölteni vele az időt míg nem jön egy gothic 3 vagy nwn2 :D
  • kispancsi
    #85
    esetleg másolttal nem möxik talán az online game, próbáljátok hamachival!

    - kisPocok -
  • kispancsi
    #84
    hmm valaki összetudná nekem foglani miylen is ez a játék?
  • Gubberx
    #83
    Üdv, nekem a multi nem megy vmiért, kreálok servert haver látja is de ha csatlakozni akar:"Unable to connect this sever.." és fordítva is(patcheltem is)tudja vki mi lehet a hiba?
  • öregharcsa
    #82
    én nem használom , anélkül is müxik..
  • wedge31
    #81
    Írd vele felül a játék exe fájlát.
  • Thanatos
    #80
    beragadt a shift vagy csak a capslock hazsnálatát nem ismered?