12
  • Anteris
    #12
    "nemhiszem el hogy csak az amcsiknál vannak olyan IT szakemberek akik "ennyire" ismerik a behatolás művészetét."

    nem volt itt semmi profizmus, egyszerűen be lettek engedve, ennyi a történet.
  • kev
    #11
    Ez szerintem csak a jéghegy csúcsa. Mennyi piszkos akció van még, amiről mi, kis emberek nem tudunk.
  • Béla bácsi
    #10
    Korábban egy hasonló cikk kapcsán megjegyeztem hogy nem egy was ist das banki adatokba beletekinteni, erre leösszeesküvéselméleteztek. Íme az élő példa. Motiváció + pozíció, ha ez a kettő megvan, sokmindent meg lehet tenni.
  • HUmanEmber41st
    #9
    Ez nem semmi.. de még csak a kezdet..
  • ttt ttt
    #8
    Plussz azért is mert, van vaj a fejükön, lehet zsarolni.
    Amúgy tényleg érdekes, hogy Amerika úgy érzi mindent megtehet, ez elég sux. De ütőképes az EU sosem lesz vele szemben. Csak az aki eddig is volt, Kína, + az Oroszok.
  • immovable
    #7
    U.S. no comment!!!4
  • mrzed001
    #6
    Az erősebb kutya baszik alapon .... ha nem adják egy szép nyári estén megjelenik a Delta Force és "kimenekítik" az adatokat biztonságos amerikai állami felügyelet alá
  • Killgore
    #5
    Günther Gall-os linkre kattintva olvastam:

    "Amennyiben nem működtünk volna együtt, úgy könnyen lehet, hogy az egész adatbázist lefoglalták volna" - jegyezte meg Gall"

    Marhajó, milyen alapon?
  • PíszLávJuniti
    #4
    ddosoljuk meg az egész usát :)
  • item
    #3
    Érdekes, nemhiszem el hogy csak az amcsiknál vannak olyan IT szakemberek akik "ennyire" ismerik a behatolás művészetét. Valamilyen védekezést kellene kifejlesztenie európának. Aztán lesegethetnék az amcsik,ha meg rákérdeznének hogy mire föl ez a védelem,akkor meg lehet mondani nekik hogy kapják be, madj ha az egyébb országok is lesegethetik az amerikai bankok rendszereit büntetlenül akkor pofázzanak.

    Hihetetlen az USA bakker...
  • csimmasz
    #2
    Azért ez durva hogy az amcsik bármit megtehettnek,a terrorizmus elleni harcra hivatkozva.
    Europa pedig,a hájas seggit nyalja az USA-nak.
    Komolyan mondom egyre szimpibb kína,aki még mer dacolni ezzel az "diktaturával",annak ellenére hogy ő sem épp a demokrácia mintaképe.