3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • bakvarnyu
    #3544
    Igen még játszanak , a helyzet változatlan :)
  • Zoolee1976
    #3543
    Sziasztok!
    Kérdésem hogy még játszik online valaki esténként evvel a játékkal,vagy nincs értelme feltelepítenem?!Köszi a válaszokat!
  • bakvarnyu
    #3542
    Szerintem ugyanaz lehet de én még sose mentem be,jó nekem a 762. Az ,hogy jelszó kell hozzá amit csak TS-en mondanak be,valamennyire megy az angol de beszélni nem sok kedvem van . Aránylag jó a762 szerveren is a csapatjáték ahhoz képest hogy publikus szerver.Nem csoda,hiszen a játékosok jelentös része évek óta tolja,(én már 2007 óta de durva) majdnem mindenki ismeri csuklóból a pályákat.
  • Wreck86
    #3541
    Szívesen, segítünk. :)
  • Hexex86 #3540
    Akkor annyira nem is játszanak kevesen csak mindíg rosszkor lépek fel! :) Köszönöm az infókat!
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2014.10.13. 18:30:00
  • Wreck86
    #3539
    Ahha! waw, az egy másik közösség akkor, ahogy nézem.
  • Wreck86
    #3538
    "A forgotten honor event a waw szerveren megy minden péntek este."

    Igen, az FH2 kampány az péntek este van,ahova bárki nem mehet, csak az aki a csapatba jelentkezik stb stb.
    Vagy másikról beszélsz?
  • bakvarnyu
    #3537
    Minden este összejön 70-80 ember a 762 szerveren.Olyan 18:00-tól kezdenek gyülekezni.Ennek a szervernek saját rangrendszere van.Júniusban lelötték a gamespyt így mindenki elveszítette amit addig elért,most még alig vannak nagy rangok.
    A forgotten honor event a waw szerveren megy minden péntek este.
    Ha végre kiadnák a keleti frontot szerintem duplájára nöne a játékosszám.
  • Hexex86 #3536
    Értem.Köszönöm!
  • Wreck86
    #3535
    Ez az oldal foglalkozik hosszabb kampányok szervezésével, főleg külföldi játékosok vannak, max pár magyar.
    ForgottenHonor.
    Van most egy FH2-es kampány: Forgotten Hope 2: Forgotten Hope 2: Blood and Thunder

    Egyéb eventekről nem tudok, amik a szervereken lennének, figyelgetni kell, melyiken játszanak sokan.
  • Hexex86 #3534
    Lehetne még esetleg valami olyasmi, hogy mikor szoktak lenni "eventek".Amikor nem üres szerverek vannak.Esetleg van olyan ahol ezt meg lehet nézni?
  • Wreck86
    #3533
    Ennek örülök!: D

    Ha bármit kihagytam, nyugodtan szóljatok!
  • Hexex86 #3532
    Szép lett!
  • Wreck86
    #3531
    Eddig alakul a fejléc?
  • Hexex86 #3530
    Juhéé! :)
  • Wreck86
    #3529
    Köszönöm, úgy nézem meg is adták, el is kezdem az újítást.
  • Hexex86 #3528
    Támogatom!
  • Wreck86
    #3527
    No, emberek, annyi lenne, hogy megkérdeztem a moderátorokat, hogy lehetnék-e itt házigazda.
    Gerzson sajnos 2 éve nem lépett be, írtam is neki e-malt,h átvenném, de nem reagált semmit. :(

    Ha úgy gondoljátok, írjátok meg h lehetnék e vagy sem.
    Én arra gondoltam, h karbantartom a topikot új fórumképpel, szerverekkel amik aktívak, letöltő link a modhoz, isntall leírás úgymond mini faq és igyekeznék válaszolgatni a kérdéseitekre.
  • Wreck86
    #3526
    Okés!
    Köszi!
  • j0nNyKa
    #3525
    házigazda jogot szavaztasd meg a topic többi lakójával, és írj a mod topicba
  • Wreck86
    #3524
    Szia!

    Így telepítettél?

    1. Battlefield 2
    2. Battlefield2 1.4 patch & Battlefield2 1.51 patch
    3. Forgotten Hope 2.48



  • ferikemsts
    #3523
    Sziasztok!

    A játék indításánál rányomok a play-re bejön a fekete képernyő és kidob az asztalra. Van erre megoldás?
    Előre is köszönöm!
  • suba53
    #3522
    Köszönöm.

    Kár. :-(
  • Wreck86
    #3521
    Nem írtak rá ilyen verziót. Főleg multira tervezték, de a botos/sp verzióval nem foglalkoztak, mint a custom/saját mappák többségénél sem.
  • suba53
    #3520
    Megoldódott.

    Mint kiderült ez nem megy SP/coop módban, csak MP-ben.
    A többit meg tudták oldani, ezt vajon miért nem.?
  • suba53
    #3519
    Sziasztok!

    Tudom ez az FH2 topic, de nem találtam másikat.

    Megy valakinek rendesen a Forgotten Hope Secret Weapons?
    Már megőszülök. Próbáltam mindenen, magyar, angol XP-n, több verziót is, de az úristennek sem akar működni.
    A sima FH megy rendesen, meg az FH2 is, de a FHSW nem.

    Mik a tapasztalataitok?

    Köszönöm előre is.
  • Wreck86
    #3518
    LAN-nál nem számít a cd-kulcs. Ahhoz hogy neten tudj játszani az eredeti BF2 kell.
  • bakvarnyu
    #3517
    Kb. egy hozzászólással alattad írták le ! Vaterán 500 Ft!!
    Coop-ba csak piásan jó játszani.
  • Doian Gray
    #3516
    Hello.

    Nem tudom mennyire késtem el ezzel, de érdekelne hogy van-e módja annak hogy interneten tudjak játszani FH2-vel. Mindenképp kell neki az eredeti? Eddig vagy időm nem volt vagy nem volt sehol meg mikor meg akartam venni.

    És egyáltalán van magyar szerver?
    De ha már itt vagyok válaszolok kérdésre mert már lanozni tudtam egyik ismerőssel. Lehet Co-Op módot játszani lanban, és nagyon jó.
  • dezsolti78
    #3515
    Hi!

    Csak eredeti BF2 jó neki. Az meg elég jó áron beszerezhető már.
    Megéri az FH2 miatt beruházni rá, mert ez az egyik legjobb BF2 mod és sokan játsszák.
    (Szerintem a legjobb)
    üdv.
  • kemotox
    #3514
    Hellósztok!
    Lehet valami módon crackelt játékkal játszani multiban? Léteznek privát szerók? Ha igen akkor mi a módja?
    A válasz(oka)t előre is köszönöm, ha viszont ez nem "olyan" fórum, akkor elnézést.
  • HansKammerling
    #3513
    Köszönöm
  • bakvarnyu
    #3512
    bfhelp.try.hu Először az 1.41 kell majd az 1.5.
  • HansKammerling
    #3511
    Sziasztok, viszonylag új vagyok a Forgotten Hope világában, pár barátom invitált engem játszani, csupán annyit szeretnék megtudni, hogy melyik patch-eket kell leszednem minimum(tehát h. nem az összeset) a BF2-höz hogy feltudjam tenni?

    Amúgy röviden rólam/rólunk:

    Második világháborús stratégiai játékokon, és FPS-eken nőttem fel, imádtam a régi BF-eket, de játszottam minden Medal of Honorral, és a CoDokkal is, Stratégiából a Panzerseket bújtam nagyon, aztán áttértem a MoW-ra(Men of War) majd a MoW AS-re körülbelül 1-2 éve ismerkedtem meg egy kisebb baráti társasággal, azóta velük játszom, ők kezdtek el vicces sztorikat mesélni a játékról, Deutschlandot ordibáló ejtőernyősökről stb., nos röviden ennyi.
  • bakvarnyu
    #3510
    szuper
  • dezsolti78
    #3509
    Megjelent! Lehet tölteni.
  • dezsolti78
    #3508

  • HUmanHunter
    #3507
    nem, ott is belenéztek az optikába és aszerint fordították a csövet :) X el lehet azt alapból :P
  • csaba90
    #3506
    nincs is azzal gond... csak tankon :S ott azért elvárnám hogy a lövegnek legalább legyen.. ők sem csak úgy szemre lőtték meg annak idején a másikat :)
  • Wreck86
    #3505
    Nincs benne,mert reális. Célozz jobb gombbal.