3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • csaba90
    #3504
    leszedtem, működik minden nagyon zsír, de nekem nincs célkereszt :S az miért van, vagy nincs is? tudsz erre esetleg valami megoldást?
  • csaba90
    #3503
    köszi
  • Bogdogege
    #3502
    innen
  • csaba90
    #3501
    Sziasztok! Érdekelne, hogy honnan tudnám letölteni a teljes játékot / megvásárolni? Mert eddig csak patcheket tudtam leszedni :S előre is köszi aki segít! :)
  • Atesz91
    #3500
    Hali!

    Haverokkal szeretnénk lanban tolni, tört verzió is jó ahhoz hogy lanban menjünk? illetve lehet ezzel a moddal botokat hozzáadni szerverhez?
  • SZU
    #3499
    Hali!

    Nemrég feltelepítettem a 2.4-e FH2-t. Annyi a problémám, hogy a páncéltörő ágyúk, a stug-marder-egyéb torony nélküli tankok lövegeit nem tudom se fel-le, se jobbra-balra mozgatni, csak a testtel együtt.

    Minden más jól működik. A controlsban külön ilyen beállítást nem találtam, és újratelepítve is fenn áll a probléma.

    Valaki találkozott már ilyesmivel?
  • lolSL
    #3498
    lehet szervezett meccsekre jelentkezni, szombatonként pörög a játék

    http://tournaments.myinternetservices.com/content.php?r=309-world-at-war

  • Wreck86
    #3497
    BF42 publik est
  • garferi
    #3496
    Van jelenleg futó magyar FH2 szerver?
  • HUmanHunter
    #3495
    Forgotten Honor Tournament
  • dezsolti78
    #3494
    Nemsokára jön a keleti front. Hivatalos oldalon folyamatosan nyomják az infókat. Az is nagyon jó lesz, ahogy a többi is..
  • garferi
    #3493
    Sziasztok!

    Van valami magyar banda akik rendszeresen játszanak a játékkal és esetleg TeamSpeak szerverük is van ahol rendszeresen fenn vannak? Szívesen játszanék magyarokkal.
  • bakvarnyu
    #3492
    b.)Installing Forgotten Hope 2.4
    If you've installed Battlefield 2 from CD/DVD:
    - Install Battlefield 2
    - Install Patch 1.41 (may be included on some DVD versions)
    - Install Patch 1.5
    - Install Forgotten Hope 2.4 Part 1, Part 2, and Part 3.

    If you already have Battlefield 2 1.5 installed, just install Part 1, 2, and 3.
    If you're installing from a Digital copy or Steam, you only need to install Forgotten Hope 2.4 Part 1, 2, and 3.

    We recommend downloading the full installer even if you have Forgotten Hope 2.3 installed.

    c.)Launching the game
    Simply run FH2 by using the desktop shortcut.
    In case you do not have a desktop shortcut, you may play the game by launching FH2.exe, located in your Battlefield 2 installation directory. The default is:
    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\FH2.exe
  • V43 1105
    #3491
    Mindet, mivel nagy méret gondolom szándékosan lett szétdarabolva .. :-)
  • antigua
    #3490
    Más: A FG2 2.4 három részből áll , ezek a részek külön is futnak a BF2 alatt vagy mind a három részt ( parth 1-2-3 4GB) le kell szedni ahhoz hogy fusson ?
  • antigua
    #3489
    Letöltöttem két verziót is ( 2.21, 2.3 ), de hogy lehet ezeket a modokat elindítani ? Se egy exe file se egy ikon. Egyszerűen csak létrehoz egy FG2 mappát a mods könyvtárban és kész. Az AIX modot idemerem ott csinált egy ikont amivel indítani lehet a modot. Lehet hogy én vagyok a láma de érdekelne hogyan lehet elindítani a modokat ? Köcce !
  • bakvarnyu
    #3488
    Hogyhogy legjobb ? 2.4
  • antigua
    #3487
    Hi !
    Kérdésem az lenne, hogy melyik a legjobb verzió szerintetek a Forgotten Hope2 modból?
  • HUmanHunter
    #3486
    magyar community Forgotten Honor Tournamentem játszik. katt
  • FiveOmensXXXXX
    #3485
    Ja egy kicsit nehezítettek rajta, de ha ügyes vagy, akkor könnyen lehet szép statokat csinálni tankkal így is :) Legalábbis nekem megy így is. Inkább gyalogozok, mert abban nagyobb a kihívás és tök jókat lehet kommandózni a fák között a hóban :D
  • V43 1105
    #3484
    Én ágyúval meg aknavetővel vagyok így ..
  • bakvarnyu
    #3483
    Viszont a tankot elrontották, olyan nehéz lett célozni mindig túlpörög nekem a torony :/
  • FiveOmensXXXXX
    #3482
    Ja van egy magyar klán bár nem tudom milyen minőségben léteznek jelenleg. Őt keresd a témával kapcsolaltban: link

    Ja az új pályák jók lettek :) A kivett célkereszttől meg még jobb lett a játék :)
  • testarossa94
    #3481
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy esetleg van-e magyar community aki az FH-val (is) játszik? Az új pályákkal egyébként fantasztikus ez a mod :D
  • Bala10
    #3480
    ideje újra feltenni.
  • bakvarnyu
    #3479
    Tuti jó lesz ilyen havas pályákkal
  • dezsolti78
    #3478
    Fh2-2.4 trailer
  • dezsolti78
    #3477
    Lehet tegnap óta tölteni. Kód holnap a csomagolt anyaghoz...
    Jónak ígérkezik.
  • dezsolti78
    #3476
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mk8YoXNuvUQ
  • FiveOmensXXXXX
    #3475
    http://forgottenhope.warumdarum.de/news.php?id_news=371
  • bakvarnyu
    #3474
    Naval Combat & brand new custom maps
  • TOMSILENT
    #3473
    Viszont ilyen célzáskor szürke hullámzó nekem is előfordul :D ....jagdpantheres XDXD
  • V43 1105
    #3472
    Nekem is kiirja, de működik minden gond nélkül.. inditsd azért biztos ami biztos rendszergazdaként :)
  • TOMSILENT
    #3471
    1.4,1.41,1.5 patchek megvannak fel is vannak telepítva...
  • HUmanHunter
    #3470
    próbáld adminként indítani, ha úgy se jó, akkor rakd újra. amúgy ugye 1.5 ös bf2 patch fenn van?
  • TOMSILENT
    #3469
    Üdv, van egy kis gondom. Bármely pályára akarok menni (singleplayer) 78-82%-nál kilép és ezt dobja be...(eddig egy pályán játszottam, Siege of Tobruk vagy meik.) - válaszokat köszönöm!
  • Héeder
    #3468
    Értem, érdekes ma feltudtam menni egy kicsit arra a szerverre mjd 30 perc után megint kiírta. Itt szerintem a nettel van a baj
  • HUmanHunter
    #3467
    Forgotten Honor Tournament.
  • Héeder
    #3466
    Mi az az FHT?
  • HUmanHunter
    #3465
    jelentkezz FHT ra akkor tudsz több emberrel játszani.