185
  • GLacc
    #185
    Sorozatban hetedik győzelem a szezonban!
    Valencia-Leganés 3-0 (1-0)
  • IXEMGabeo
    #184
    Canizares feltette a twitterre meztelen feleségét
  • vili 27
    #183
    Gratula a tegnapi 1:2 höz. Hogy lehetett már kikapni egy ilyen Sevillától ?????????
  • IXEMGabeo
    #182
    persze persze örülnek, ha elkerülik a kiesést, csak mondom, hogy ugyebár tele voltak Latin-amerikai játékosokkal, akik azért rendesen tudták a rövid passzos játékot
  • commissioner
    #181
    fénykoruk már tovaszállt...
  • IXEMGabeo
    #180
    fénykorukban ugyanilyen focit játszott a Villareal. Elnevezték őket kisBarcának, nem kell messze menni tavalyig
  • commissioner
    #179
    Évek óta mondogatom, h ha le akarod győzni a Barcát, akkor játssz úgy, ahogy ők: kevesebb védekezés, de annál nagyobb középpályás fölény kialakítása, erős nyomásgyakorlás, rövidpasszos, higgadt játék területszűkítéssel, csapdázással, laza és meccs közben folyamatosan alakuló formáció, kapus hatékony lábjátéka stb.

    Végre van egy csapat, amelyik így próbál játszani: A Valencia! Köszönöm kedves Unai Emery!
  • IXEMGabeo
    #178
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem gondoltam komolyan Villát szerettem volna idegesíteni;)
  • bakkerman
    #177
    azért előző két szezonban is 3.-ok voltak,és most is a harmadik helyen állnak! nem fos csapat abszolút a Valencia,évről-évre el kell adniuk valakit,hogy pénzügyileg rendben legyenek,de mindig odaférkőznek a két nagy mögé! én nyugodt szívvel odaraknám BÁRMELYIK európai bajnokságba,nem vallanának szégyent
  • IXEMGabeo
    #176
    áá ez egy fos csapat évek óta nem tudnak bajnokok lenni, már a régi nagyágyúkat is eladták sztem ideje lenne újítani...

    szóval a Valencia fos röviden tömören xD
  • DVilla7
    #175
    :D jaja
  • tippmix945
    #174
    Első hely meglehet idén.
  • DVilla7
    #173
    Jólvan bayern münchen :D
    Nem kértünk véleményt

    Jó csapat vagyunk:D
  • Effe88
    #172
    bajnok csapa,bajnok csapat
    (2004-ben)
  • DVilla7
    #171
    ÁÁHH jöjjön már fel valaki ide :D
  • campy
    #170
    jesszus nem is tudtam h létezik Valencia topik:) nagyon bírom David Villát nagy sportember remek csatár, Joaquint és Sylvát is...ja és persze jó játékos Morientes is itt legalább sok spanyol játszik, ami nem mondható el az angol bajnokságban angol csapatban ritka az angol pfff....Valenciából az évek során mindig rengeteg játékos került be a válogatottba:) és örültem ennek a 3-0 nak amit a Madrid ellen szórtak:D
  • Matthew Prosac
    #169
  • Matthew Prosac
    #168
    Képek még




  • Matthew Prosac
    #167
    A Valencia valósággal lefocizta a pályáról a Real Madridot

    A Real Madrid játékosai azzal a tudattal léptek pályára a Valencia otthonában a spanyol bajnokság 35. fordulójában, hogy ha nem nyernek, ziccerbe hozzák a Barcelonát. A listavezető katalánok ugyanis ebben az esetben a Villarreal vasárnapi legyőzésével már behozhatatlan előnyre tesznek szert a Reallal szemben, és bajnokok lehetnek. Márpedig a helyzet jelenleg úgy áll, hogy a Barcelona holnap bajnoki címet ünnepelhet, ha nyer, miután a Real Madrid simán vereséget szenvedett a Valencia otthonában.



    Juande Ramos csapata azonban ezen a szombat estén korántsem úgy játszott, ahogy az egy bajnoki címre esélyes együttestől elvárható lenne, Raúlék szinte alig jelentettek veszélyt a hazaiak kapujára, míg a Valencia tetszetős – és eredményes – akciókat vezetett.

    A fővárosiakon még nagyon látszódott, hogy a múlt héten súlyos pofonba szaladtak bele: Raúlék nem tudták túltenni magukat az ősi rivális és a bajnoki cím ünneplésére váró Barcelonától elszenvedett 6–2-es katasztrofális vereségen.

    A 29. percben megérdemelten meg is szerezte a vezetést hazai alakulat: a Real Madrid-nevelés Mata egy, a tizenhatoson belüli Silva, Villa összjátékot követően eltolta a labdát Cannavaro mellett, majd az ötös bal sarkáról a menteni igyekvő Iker Casillas lába alatt a hálóba lőtt.

    Alig három perc múlva már kettő volt a hazaiak előnye: David Silva ez alkalommal nem előszítőként jeleskedett, hiszen a vele szemben hátráló Cannavaro totyogását megunva 15 méterről, balról lőtt – a labda a vetődő Casillas kezéről a gólvonal mögé gurult a jobb kapufa tövénél.

    A helyzet a második félidőben sem változott, a királyi gárda továbbra sem talált magára, a Valencia pedig rendkívül magabiztosan futballozott. A Real legalább már olykor eljutott a valenciai kapuig, bár Cesar kapusnak nem igazán akadt nagy feladata.

    A 68. percben aztán Baraja végleg eldöntötte a három pont sorsát: egy jobbról érkező beadást 20 méterről, ballal, kapásból bombázott a madridi kapu jobb alsó sarkába – pompás találat volt, helye lehet az idény legszebb góljai között.

    Az utolsó húsz percben már a Valencia is visszavett – de azért így is kellett Sergio Ramos bravúros közbelépése David Villával szemben, megakadályozandó a negyedik valenciai gólt –, ám a madridiak még ekkor sem veszélyeztettek jelentősen.

    A Valencia teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést, a Real Madridnak ezen az estén szinte semmi sem sikerült, és ami igen, az is visszafelé sült el. Barcelonában pedig szép lassan elkezdhetnek készülődni a bajnokavatásra…

    forrás:nso
  • REALista
    #166
    A Valencia elnöksége este 6 után meneszti Ronald Koeman vezetőedzőt. Utódja Óscar Fernández vagy a korábbi középhátvéd, a Cadete C jelenlegi mestere Mauricio Pellegrino lehet.
  • nyurgabela
    #165
    DE a Real madrid ellen mintha ki cserélték volna a csapatot.Hildebraund bravurjai elképesztőek voltak ha igy fojtatják akkor még lehet h az 5,6 helyezett is meglessz.
  • StephenKing
    #164
    Na még csak ez hinyozna:
    David Villa 2005 tavaszán igazolt a Real Zaragozától Valenciába, és az elmúlt három évben együttese legeredményesebb támadója volt. Ebben a szezonban viszont nem megy neki a játék, és Ronald Koeman vezetőedzővel is megromlott a viszonya, ezért szívesen váltana csapatot.
    A 26 éves spanyol csatár a goal.com-on megjelent nyilatkozatában elmondta, hogy minden évben szokott különböző csapatoktól ajánlatokat kapni, de eddig nem foglalkozott komolyan a távozás gondolatával.

    „Ronald Koeman mellett nem tud fejlődni a csapat, és én sem, ezért az elmúlt évekkel ellentétben most szívesen elhagynám Valenciát – mondta Villa. – Nyáron már elutasítottam egy angol ajánlatot, de ha újra hívnak, akkor már nem fogok nemet mondani, mert szívesen kipróbálnám magamat a szigetországban.”

    A hírek szerint a nyáron a Tottenham hívta a csatárt, de korábban a Juventusnál is szóba került a neve. Az angol csapatot most a spanyol Juande Ramos irányítja, aki a Primeira Divisiónból jól ismerheti Villát, így nem lenne meglepő, ha szívesen látná együttesében.

    Villa első valenciai évében 25 bajnoki gólt termelt, míg a tavalyi szezonban 16-szor volt eredményes, de például a 2006-os világbajnokságon is lőtt három gólt, amivel hazája leggólerősebb támadója volt. Ennek fényében nincsenek kétségeink afelől, hogy a nyári átigazolási időszakban lesznek kérői napjaink egyik legjobb spanyol csatárának.
  • StephenKing
    #163
    Koeman sajnos tönkreteszi ezt a csapatot azt hittem Kike-től csak jobb jöhet de csalódnom kellett. Rossz a csapatot a 10-dik helyen látni mikor az élmezőnyben kellene lenni.
  • nyurgabela
    #162
    Kouman egy őrült barom ilyenek nincsenek kezdőben h jouqain meg morientes???Ezek alap játékosok sztem.Le kéne már váltani meg vicente sem játszik sosem.
  • StephenKing
    #161
    Talán ővele egy kicsit stabilabb lesz a védelem. Mert ami a klubnál megy mostanában az felháborító. Kouman eddig semmi pozitivat nem csinált eddig, csak szétverte az amugy sem túl egységes csapatot.Azt hittem hogy Ranierinél rosszabb edző nem lesz a csapatnál de úgy látszik tévedtem. Az hogy az Almeira-t sem tudjuk megverni hazai pályán az már csak hab a tortán.Igy 11-ek vagyunk a tabellán 5 pontra a kieső helytől.
  • Gunnersboy
    #160

    Maduro a 3-as mezt kapta
  • LasCar16
    #159
    remélem Koeman tavaszra összekapja a csapatot, mert ez így nagyon nem lesz jó
  • StephenKing
    #158

    Kezd bejönni az elöző hír pedig én egy az egyben kacsának hittem. Flores-t elküldték!
  • StephenKing
    #157
    Ez azért odaverne rendesen!!
  • Taranov
    #156
    Én drukkolok, hogy maradjon Santiago, az egyik kedvenc játékosom, bár nem vagyok Valencia drukker.
  • StephenKing
    #155
    Szerzödést hosszabitott vele a klub szóval egy évig még tutira marad, Hildrebrandra meg elég sok csapat hajt szóval még koránt sem biztos hogy nálunk fog játszani.
  • Taranov
    #154
    Sziasztok!

    Mi lesz a jövő idénytől Canizaresszel? Úgy hallottam, hogy Hildebrandot veszitek meg.
  • Monoton
    #153
    tegnapi meccs öf feltettem
  • hunbasser
    #152
    jó meccs volt a tegnapi,én élveztem :)
  • SeLFisCH
    #151
    egyetértek
  • StephenKing
    #150
    Szerintem itt a remek alkalom az edzőváltásra.
  • StephenKing
    #149
    A nyolc csapatból hat simán megnyerheti a Bl-t minden attól függ hogy pillanatnyilag hogy jön ki a lépés, a Chelsea is igen rapszodikus teljesitményt tud nyújtani úgyhogy sima 50-50% az esély a továbbjutásra.
  • SeLFisCH
    #148
    chelsea semmivel sem jobb,mint Inter. Meglehet. Ha őket kiejtjük,bárkit meg tudunk verni.
  • StephenKing
    #147
    Sikerült kifogni a Chelsea-t, nem bánnám ha hasonlóan kiejtenénk öket mint az Intert.
  • Bedibeni
    #146
    Kemény meccs lesz sok sikert nektek!!(Chelsea szurkoló)Győzzön a jobbik!