278
  • BCS CORPS
    #78
    hála neki most már tudni fogom hogy tüskés rája melett ne uszon az ember :D

    de a csecsemő lóbálásra nincs bocsánat, a krokodil félék tipikusan az az állatfajta ami akor is szívesen keresztbe harap ha tele a pocija :D
  • Kelta
    #77
    Igy igaz. de inkább a magyar meccset nézem most, bocs.
    Holnap majd irok
    De igazad van, nem akartam senkit bántani, de a legroszabb ha valaki fél tudással véleményt alkot, lehet hogy sok embernek nem tetszett a stilusa, és igen valoban veszélyes életet élt, mint sokan, de kérdem én, az olajfuró tornyon dolgozok nem dolgoznak veszélyes helyen? vagy a bányászok? stb stb..
    Ö ugy élte az életét, ahogy szerette volna (irigyeltem ezért, egyébként)ö nem pénzért, vbagy hirességért tette amit tett, hanem az állatvilágért, ezt innen nagyon nehéz megérteni, ha volt hibája akkor ez az egy volt: megszállot volt, a békés, szabad földnek, ahol nem csak az emberek élhetnek nyugodtan, hanem az állatok is.
    Utopia volt? igen az, ö is tudta...sokat mesélte, nagyon tart attól, hogy mi lesz az állatkertjének a sorsa mikor Ö meg Terry már nem lesznek. Ezért örült annyir a akislányának, és nemrég a kisfiának, lesz aki tovább viszi.Imádta a ygermekeit, tudom közhelyes, de bármikor bármit odaadott volna értük..feltételezed, hogy 1% kockázatot is vállalt volna a felvételen??? amit nem láttál az az, ahogy a kamera mögött milyen készültségben álltak Steve emberei, hogy közbe lépjenek bármi gyanus jelre.. Ezut nehéz szavakba önteni, ennyire megszállottságot, és feltétel nélküli szeretetet, amit ö érzett az állatok iránt. Természetesen az embereket is szerette, de hát ö ebben nött fel.ez banálisan hangzik, de ez volt az élete...
    és sajnos a halála is..de ha megkérdezhetnénk, azt hiszem valamikor öregkorában ilyen halált választott volna..de nem most.
    Nagyon sok dolga lett volna még.... ha tudok összel kimegyek..de nehéz de nehéz.
    két gyermeke maradt. 2 éves kisfiú, gondoljatok bele,mikor felnö, mindenki a papájáról fog neki beszélni, miylen hires volt és filmek tucatjait nézheti meg róla, épp csak soha nem beszélhetett vele, és nem lesz emléke róla.
    Már ezért is...több tiszteletet..
  • Anteris
    #76
    az a másik csávó aki óriáskigyókkal szopatja a farkát az meg van még? Valami doktor akárki...
  • PsyhoApu
    #75
    Figyu, neked úgy tűnik több információd van erről az emberről mint az átlagosnak. Nem akarsz egy hosszabb hangvételű hozzászólást írni ide. Milyen jellegű ismeretség, te hogy láttad az életét. Mert így csak vagdalkozás, reakció ellen reakció. Sajnos anyázás, cigányozás.
    Esetleg még egy kultúrált vita alap is lehetne.
  • csimmasz
    #74
    Én is szerettem a műsorait,mitmondjak igencsak felnéztem rá,de engedtessék már meg hogy azért lehessen kritizálni is!
    Nekem igazán egy nagyranött hiperaktív kis gézengúgúznak tűnt,néha idegesített a modora,és valöban én is azt mondtam magamba,ez egyszer biztos benéz valamit és tessék.(pedig sosem kívántam.)
    A legszarabb az egészben hogy igazából az élete egy véletlen en múlt,nem pedig az esetleg túlzásba vitt játékain.
  • Kelta
    #73
    haláláról.. bocsánat.
  • Kelta
    #72
    Nem nézek le senkit azért mert nem tud valamit. Én is rengeteg dolog van amit nem tudok, biztos hogy van olyan amit te sokkal jobban tudsz mint én.
    De én nem okoskodok veled, és nem irok marhaságokat olyan témában amiröl fogalmam sincs, pláne nem egy ember háláláról..
  • Turul1
    #71
    nem hinném h le kéne nézni mindenkit, mert egy témáról kevesebbet tud nálad... kötve hiszem, h neked nincs véleményed olyan témákról, amikről kevesebbet tudsz.
  • knightbali
    #70
    Mert te mi vagy?cigány?Köcsög
  • 505thZajcev[PT]
    #69
    "Egy ember az életét veszítette azért hogy nektek kockáknak mutasson vmit az állatvilágból."
    Azok a kockak nem erdemeltek meg, hogy megnezhessek azokat a videokat. Huen tukrozi ez a forum, az emberi sotetseget.
  • knightbali
    #68
    "Steve egész életében csak dolgozott azért hogy jobb hely legyen a világ"
    Hát, nem igazán jött be neki
  • Turul1
    #67
    na ez egy elég gyökér megszólalás volt...
  • Tekken5
    #66
    Nagyon sajnálom Stevet, nagyon kedveltem.
  • Effendi
    #65
    Én azt a felvételt egyáltalán nem reklámfogásnak vettem amikor láttam, ugyanis nekem egyszerűen csak úgy tűnt, hogy a rajongóinak ,egy kisebb kiválasztott csoportnak a saját farmján tart egy bemutatót, melyet valamelyik pénisz felvett és - gondolom búsás haszon fejébe(dögöljön meg)- nyilvánosságra hozott.
  • Kelta
    #64
    persze, akkor az összes F1 pilóta meghal hamarosan, igaz?
    hiszen annál veszélyesebb dolog?? nincs is..
  • cateran
    #63
    Ne menj ki az utcara! Amikor atmesz az uttesten eleg ha megcsuszol a jardaszelen vagy esetleg kibicsaklik a bokad es beeshetsz egy teherauto ala! Nagyon veszelyes!
  • Atkamon
    #62
    Én is azt vallom mint sokan mások...
    Nem akarok gonosz lenni de csak idő kérdése volt hogy mikor öli meg egy állat...
    Az uóbbi időben már túl "őrült" dolgokat csinált...
    jó, de őrült dolgokat...
  • Kelta
    #61
    Akkor nézd meg David Attenborough véleményét Steve-röl okoska!!!!
    A legnagyobb elismeréssel beszél róla, ö mondta, hogy kevés ember tett az állatvilágért annyit mint Steve! ugyhogy ha nem vagy képben a dologrol, ne irj hüleségeket..
    légyszives...
  • bokonon
    #60
    "Egy ember az életét veszítette azért hogy nektek kockáknak mutasson vmit az állatvilágból."
    Igazán nem kellett volna Steve, de kösz!

    David Attenborough, ő tényleg mutatott valamit az állatvilágból _értelmes_ formában, nem mint egy redneck high on acid.
  • Kelta
    #59
    De csak azért gondolod igy, mert sztereotipiákban tudsz gondolkozni...
    Gözöd sincs az ö életéröl és felfogásáról erröl a dolgokrol...nem tudod, és mégis irogatsz valotlan dolgokat.
    Lelked rajta.........
  • Yossarian
    #58
    a marketinggel én is egyetértek. Ha nem reklámfogás lett volna, akkor nem is a kamerák előtt csinálja. Azt meg ne mondja senki, hogy annyira ismerte őket, hogy veszélytelen dolog volt. Elég egy megbicsakló boka és jóllakik a krokodil...
  • Keldor
    #57
    Egyetértek veled. Én inkább nem is mondok semmit ezekre az emberekre. Max annyit hogy tipikus magyarok.
  • Kelta
    #56
    Maximálisan egyetértek veled!!!
    És még mennyi mindent nem tudnak, mert amit ti láttatok róla, az csak a filmek...
    Neki ez volt az élete..
  • Sub
    #55
    R.I.P.
  • Vinsanity
    #54
    Hogy létezhet ennyi balfasz, nem is ismertétek aztán ilyen baromságokat írtok róla. Egy ember az életét veszítette azért hogy nektek kockáknak mutasson vmit az állatvilágból. Annyi ember felfogását megváltoztatta az állatvilágról, ott segített ahol csak tudott, lehet ti nem néztétek mindig a tévébe, de ahányszor talált egy halott vagy sérült állatot vagy látta ahogy kínozzák mindig látszott rajta hogy mennyire érinti a helyzet. Főleg a gyerekeknek segített akik féltek stb. Steve egész életében csak dolgozott azért hogy jobb hely legyen a világ, aztán jöttök ti és teljesen lehúzzátok. Azt se tudjátok miről beszéltek.
    Nem voltam regisztrálva, de ennyi hülyeséget olvasva kellett regiznem. Hihetetlen, hogy ilyen buzik még szabadon járkálnak.
  • pauly
    #53
    Én nem is értettem hogy ezen mit kellett úgy kiakadni.Nem is gondoltam volna amikor néztem a tévében,hogy ez ilyen nagy felháborodást keltett.Jó,lehet hogy hülyeség volt,magamban gondoltam is akkor,hogy azért ez elég kockázatos,bármi megtörténhet,de azt nem gondoltam volna,hogy most sokan ezért megutálják stb...
    Csak azért mert egyszer esetleg csinált egy hülyeséget,ezért megutálni...
  • Keldor
    #52
    Nyugodjon békében Steve Irwin!
  • Kelta
    #51
    Média mindent felkap amitöl nő a nézettség, meg a lappéldány, és tojnak rá, mi a lényeg.. csak a biznisz..
    Kiegyeztünk, nincs bajom veled.. ellenben a sok @k@rkével, akik csak nyálazzák az embert, de gözük sincs semmiröl, nem arra születtek..
  • PsyhoApu
    #50
    A média felkapta és ingyen reklám lett belőle. Így teljes az előző hozzászólás.
  • PsyhoApu
    #49
    Akkor ha nem volt is szándékos, de végül az lett. Ebben ki is egyezünk.
  • Kelta
    #48
    Ahoz hogy megértsd, ismerned kéne az ö felfogását,életszemléletét, de mivel látom, gözöd sincs róla (nem hibáztatlak) ezért nem magyarázom el.
    Hidd el(már ha akarod) nem volt reklám fogás.
  • PsyhoApu
    #47
    Miért mi más volt szerinted? Elég jó reklám fogás. Mindenki róla beszélt. Az egész világ ettől votl hangos. Ezt tudta jó, belógatja a gyereket a kamerák előtt és ott az ingyen reklám...
  • Kelta
    #46
    Hát persze, mert te nem, mi?
    hagyjuk, nincs bajom veletek.
    Béke veled Steve, nyugodj békében..
  • Tagor
    #45
    Te is!
  • Kelta
    #44
    Marketing?????????? ne irjá már baromságokat, ha fogalmad sincs semmiröl...már bocs.Nincs veled bajom..:)

    Az alant iró okoskáknak meg üzenem, igen van, képzeld van fogalmam öróla, mi több voltam is ott, és leveleztem vele, szakmailag. De ehez semmi közötök, és nagy ívben teszek rá ki hiszi el !!!

    Életetekben nem tudtok annyi jót tenni mnint ez az ember.. ugyhogy .....lehet csöndbe maradni. legalább 1 percig.
  • Gladiator
    #43
    aszta-paszta de nagy balfasz vagy....
  • Gladiator
    #42
    lol, szerinted a rajas esetnel nem tudta, hogy mit csinal? megis belehalt...
  • PsyhoApu
    #41
    Na már írni se tudok, na az a lényeg, hogy nem kell azon kiakadni hogy más véleményt alkot. Elvégre ezért vagyunk itt. peace
  • katarzis
    #40
    neked bezzeg van
  • PsyhoApu
    #39
    Ez egy fórum azért vagyunk itt hogy véleményt alkotni. A gyerek szerintem csak marketing fogás volt.