54
  • pTk
    #54
    Az országos mail sztem azért nem lenne jó, mert rögtön mindenkit megtalálnának a spammerek... csak végigpörgetik és megvan mindenki ;Ð akitöl visszapattan az nincs :)

    Email meg télleg fölösleges a szolgáltatónál, ugyis mindenkinek van egy freemailes cime, használja azt :). Mi is valtottunk szolgaltatót Datanet -> Fibernet, szerencsére a datanetes cím még +3 hónapig ment és addig mindenkinek tudott szolni anyam... de sokkal jobb lett volna vmi ingyenes/occsó mailcim.
  • tgunda
    #53
    Nekem az Interware-ről jó a véleményem, a technikai oldalról is meg problémák esetén az ügyfélszolgálatról is.
  • aDannyBoy
    #52
    A világért sem szeretném elrontani a piacelemzéseteket, de ahogy a cikkben is írtam ez a beszélgetés nem arról szól, hogy jó vagy rossz a net, vagy gyors-e, hanem arról melyik szolgáltató milyen szemét módon képes bánni az ügyfelekkel. Imho a net az jó, az ügyfél viszont csak csengessen minél többet, örüljön kapott amit kért, a többi le van szarva. szerintem erről is tudna mesélni mindenki kicsit. Mi a véleményetek arról, hogy az ügyfelet emberként kellene kezelni, és nem egy sárgacsekkbefizető automataként? Kinek milyen tapasztalata van az ÜFSZszel. Nyilván a megkérdezett szolgáltatók azt mondtak amit akartak, a kérdések provokatívak voltak, de várom a webkettő jegyében a kiegészítő hozzászólásokat, mint ahogy a vistás cikkben is a nagy szakértők precízen hozzáadták saját tudásukat a cikk szövegéhez :)
  • neevous
    #51
    Ja, és azt kihagytam,hogy a sebessége 1024/128 (nekem bőven elég, legfeljebb tovább hagyom futni a torrent klienst).
  • neevous
    #50
    Nekem az Invitelnél vagyok. 12000-t fizetek az internetre és a vezetékes telefon előfizetésre. Ebből minden hónapban a vezetékes telefonból 2000ft-ot le lehet beszélni, adatforgalom korlát nincs. Elég rendesen használjuk a vezetékes telefont, és így nekünk optimális ez a csomag. Játéknál is max 30-40-es pingem van.
  • Sir Quno Jedi
    #49
    ÉÉÉS 640kb elég mindenre! Gratula! :DDD
  • Sanyix
    #48
    Csak az a baj, hogy emellé, még kapsz egy csinos kis adatforgalmi korlátot, és meg van a lehetőség, hogy olyan szar minőségű netet kapsz, hogy ejha. Merthogy csellónál nagyon helyfüggő. Van ahol megy, van ahol 2 percenként szakad, és 200-as pingek vannak...
  • Hegyikecske
    #47
    de a számláló qrvára nem jól mér, és pl a hálón belül forgalmazott adatot fel se számítja, meg aztán ki is lehet a számlálót kerülni... de engem ez nem érint mer nem h a havi 60gigát nem éri el az adatforgalmam, de általába még a havi 6ot se... hidd el használatközbe még jobban kiderül h teljesen jó az...
  • Ronny
    #46
    nah már látom merre felé fog indulni a téma...
  • tgunda
    #45
    A legnagyobb gond, hogy Magyarországon az ADSL (meg például a mobiltelefonálás is) Nyugat-Európához képest jóval drágább. Egyik családtagom Helsinkiben lakik, 40 euróért otthon korlátlan 8Mb/1Mb-es ADSL-t kap (ráadásul nem követelmény a vonalas telefon megléte).
  • BCS CORPS
    #44
    a chelló felejtős ott korlátozott adat forgalom van
    azt nagyon nem szeretem
  • Gerygrey
    #43
    Havi 2 rugó spórolásért nem hagynám ott a Chellot (a chellon úgy is lehet spórolni 1-2 ezret havonta, attól függően hogy hány évet írsz alá), viszont 1-másfél mega uploadért gondolkodás nélkül. Lag nem nagyon fordul elő nálam, egész jó pingjeim szoktak lenni, max ha bekapcsolva felejtek netrádiót, torrentet, MSN-t stb
  • BCS CORPS
    #42
    havi 2000 forint megtakarításnál ki az a hülye aki inkább marad ott ahol van ?

    tvnetnél mi a halálnak kerül drágábba az előfizetés ha szolgálltatót váltok mint az hogy ha uj emberként rendelelem meg
  • iko
    #41
    Az a baj, hogy a szolgáltató váltás túl sok macerával jár, 1-2 hét szolgáltatás kimaradás ami miatt sokan inkább maradnak ahol vannak.
  • Cleawer
    #40
    Ezt márnéztem,de a kérdésem alatt inkább a vásárlói véleményekre lennék kíváncsi,mint pl megbízhatóság,ügyfélszolgálat,rendelkezésreállás....
  • Cleawer
    #39
    Lehet hogy a magenta rohadt drága,de játékhoz sztem eléggé jó.Chellósok miatt buktunk jópár meccset ,hogy lagpartyztak.A minőséggel "megvoltam elégedve",de ennyiért(12k) sokkal nagyobb sávszélt lehet kapni,bár a minőség majd kiderül....
    májusba járt le a szerződés,és most keresgélek a szolgáltatók között.Játékra ,és letöltésre.Ki mit ajánl?(Borsod megye)
  • Sadist
    #38
    Az ezsgé homárt linkel? Csak nehogy az indexesek megszedjék magukat miatta :P
  • BCS CORPS
    #37
    a mail engem se érdekel de a mit te mondasz az nem adatkorlátos net pl: 1 hónapban max 60 giga ? mer akkor semmit nem ér a dolog
  • kispancsi
    #36
    Nevetséges amit a rózsaszinesek árulnak 10,5 K-t fizetek 1mbites netért aminek van 18k-s uploadja... ugyanenyiért találtam max24megabiteset (elvben ennyit nyomnak gyakorlatban16) de aminél garantált a min 6/768... már várok hogy átáljanak az új DNS szerverükre és 1nap alatt otthagyhassam rózsaszin kollégákat ^^
  • Hegyikecske
    #35
    whehehehe, én már csak röhögök ezen, mivel mióta áttértem chellora nem érint ez a probléma :) Itt az általad óhajtott 1Mbites uploadot is megkaphatod nevetséges áron, nekem még 3M/512 van, de 1éve is ez volt, amikor még a 512es letöltés nagy szó volt, ennél olcsóbban (9500körül) ekkora sebességet senki más nem tud nyújtani, szóval meg vok elégedve vele, és nem kell csatlakozni se :) Mondjuk a témához, az e-mail szolgáltaatásuk pocsék, mer egy alias 5 ál-cím, és az is pop3mal, bár ma a gmail korába ki használja a szolgáltató által adott címet? szááguld a net, viszonylag olcsó, mindenhonnan meg tom nézni a mailem és kész! :)
  • BCS CORPS
    #34
    15 k uppal nagyon szar szar trrentnél szarul megy a dolog emiatt nagyon

    + nemcsak warezolás miatt hanme nyomdához elküldeni képeket stb. sok minden máshoz is kellenne hogy megereszék a csapot
    és 1 mega mellé 1mega upot is adjanak 10 ezerért és ne olyan áron amit még egy nagyobb cég se venne meg
  • kow83
    #33
    Én is Nyíregyi voltam, de örülök, hogy itt kötöttem ki a fővárosban.
  • aDannyBoy
    #32
    de azért megérted, hogy a szolgáltatónak nem érdeke kielégíteni a warezigényeket, ugye? :) Egyébként meg jól megy az így is korlátozott uppal. Legalább meggondolod mit tölts le és mit ne :)
  • Gerygrey
    #31
    Nem azt mondtam hogy elvárom hogy ezt nyújtsa bármelyik szolgáltató, csak azt hogy a home usernek is szüksége lehet rá, és általában warez miatt, már ha arányrendszerű torrentet használ.
  • BCS CORPS
    #30
    miér ne ? hiszen mindenki csak jól járna vele :D
  • aDannyBoy
    #29
    hát nyilván a szolgáltató adni fog neked még nagyobb uppot azért hogy warezoljál, ráadásul olcsón :D
    hihi :)

  • Gerygrey
    #28
    512-nél nagyobb upload nekem, mint otthoni usernek, nagyonis jó lenne a torrent miatt. Más értelmét a nagy sávszélnek nem igazán látom, levelezésre meg böngészésre nekem tökéletesen jó a kb 40kbps sebességű Voda GPRS meg egy Sonyericsson P900 PDA-telefon.
  • Gerygrey
    #27
    Ez a tiger.hu brutális, köszi a linket, 2 hét múlva jár le a Chello hűségidőm és Angyalföldön vagyok... 8M/8M havi 10-ért, ilyen a mesében nincs, kell hogy legyen valami turpisság... Vagy mégiscsak elindul valami ebben a szerencsétlen országban?
  • BCS CORPS
    #26
    meg ez csak pesten van én meg nyíregyi vagyok
  • BCS CORPS
    #25
    4 drágább pff ugylátom még jó ideíg maradok a normál csomagoknál :(
  • aDannyBoy
    #24
    ez gyakorlatilag a bérelt vonalra alternatíva, nyilván az otthoni usernek nem kell 512nél nagyobb upload.
  • kow83
    #23
    Ez nem jött be :)
  • aDannyBoy
    #22
    http://tvnet.hu/index2.php?id=tartalom&tipus=sdsl3g&fajta=1
  • BCS CORPS
    #21
    hát én nem találtam a honlapjukon de ha van gondolom
    1000 drágább mnit egy egyszerü 2 megás csomag
  • BCS CORPS
    #20
    http://tiger.hu/
  • aDannyBoy
    #19
    tévedsz

    A tvnetnek van szinkron DSLje.. igaz kicsit drága, de akinek speciális igényei vannak, az megkapja. (nyilván nem torrentezéshez éri meg, hanem mondjuk zenészeknek, grafikusoknak)
  • gyozo
    #18
    Nem igazán értem, hogy miért kell belekötni a Hűségszerződésbe. Valaki itt keveri a szezont a fazonnal. Ez nem "customer care".
    Adott egy szolgáltatás aminek az ára X. Hűségszerződést azért köt a szolgáltató, mert szeretné a bevételeit 2 év múlva is ismerni, azaz a X-et leengedi X-Y-al. Amikor lejár a hűségszerződés lejár, akkor nem Y kapja drágábban, hanem Y-al nem kapja olcsóbban.
    Ez a kapitalizmus, jó reggelt, nagyhal megeszi a kishalat stb, stb. Egy nagyvállalat nem jótékonysági egysület.
  • BCS CORPS
    #17
    ööö

    manapság szerencsére elértünk oda hogy viszonylag emberi árom lehet viszonylag gyorsan letölteni

    de sehol sincs olyan csomag ahol pl: 1 mega letöltés mellé 1 mega feltöltési sebeséget adnának :( hanem kiszurják az ember szemét egy 128 kb/s gyakorlatban 15 kb/s feltöltési sebeséggel 135kb/s feltöltés melett :( és 2 mega meg 3 mega letöltési csomagoknál is csak egy kicsitt nagyobb fuck

    nincs valahol olyan szolgáltató ahol lelehetne dumálni velük hogy 1 mega letöltés mellé 1 mega feltöltési sebeséget is adjanak ?
  • Tinman #16
    http://tiger.hu/

    Nagyon korrekt
    Kár, hogy csak XIII ker...
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Én is rongyoltam volna át a Pantel-hez, de pont ebben a rohatt kerületben a fatáv nem hajlandó kiépíteni az ehhez szükséges cuccokat, másnak meg nem engedi élből (jövőre sem). Csak pár utcával laknék odébb, akkor jönne a kánaán a 24megás net és az olcsóbb havidíj...áhhh...