724
The Hobbit
  • Fehercsoki
    #564
    Az a baj, hogy semmi konkrétumot nem írsz csak, hogy szar. Alapból nem azt kell várni tőle amit a gyűrűk urától, ez nem olyan komoly dolog, ez egy mese.
  • gulyasandras
    #563
    Már az első rész is nagy csalódás volt*, de ezekkel az előzetesekkel végképp elveszik a kedvemet. (A gyerekeimét pedig pláne.) Freeman egyre jobban kilóg, ami nem is csoda, hiszen már az első részben is (szokásához híven) bambán ténfergett.

    *Többször is nekifutottunk, de sohasem sikerült végignéznünk (moziban is bőven elég volt egyszer megtekinteni). Mint az Avatar: az előzetes jó, a film meg egy kalap valami.
  • Isthy
    #562
    Új trailer:

  • bcrics
    #561
    A kiegészítő forgatások utolsó napja, P.J személyesen Updatel a mai nap eseményeiről.
    http://cinestar.hu/cikk/peter-jackson-blogol-a-hobbit-forgatasanak-utolso-napjarol
  • Csaba007
    #560
    Egybe is forgatták,de mivel a 2 részt 3 részre szedték, ezért gondolom van idő több momentumot is belerakni a filmbe.Meg persze,hogy még a 2. és 3. részt is kiadhassák bővítettbe.A videó alapján úgy tűnik,hogy az erdős jeleneteket bővítik ki,meg majd a 3.részre az 5 nép csatáját.
  • skinnyman
    #559
    Amugy hogyhogy most is forgatnak meg, nem ugy volt h egyben forgattak le az egeszet?
  • zzeN
    #558
    A tornázós rész:D
  • Narxis
    #557
    Omg reméljük találnak valami új sztori lehetőséget akár sorozat formájában is!
  • zzeN
    #556
    "Seconds ago we finished our last shot with Gandalf. The end of an incredible adventure that began in 1999. I'm feeling very sad right now."


  • skinnyman
    #555
  • szabii98
    #554
    én már láttam 3x(1x moziban, 2x hdban)
    hihetetlen jó volt, és megnézném többször is, sőt tervben is van.
    Ez a trailer kicsit lapos, az első részhez képest annyira nem izgi, de kitudja :) remélem jó lesz ez a film is, mert már hihetetlenül várom a decembert!!!
  • Narxis
    #553
    Vállalom a kockázatot. .D
  • BoneDragon
    #552
    Nekem 2. nézésre eszméletlen unalmas volt. Viszont gyűrűk urát már vagy 10x láttam és még mindig nem unom.
  • genndy
    #551
    Nem biztos hogy megérné, Cartman is megszívta

    Tényleg ütős lett, jó lesz ez a rész is, várjuk!
  • Totti5
    #550
    Üt. Napokban jött meg a Blúréjen az első rész. Elképesztő jó volt újranézni.
  • Narxis
    #549
    Bezony, legszívesebben hibernáltatnám magam amíg a mozikba nem kerül.
  • Csaba007
    #548
    2.rész trailer-e. Jól néz ki!
  • bcrics
    #547
    Április 8. a magyar megjelenés.
    http://aeonflux.blog.hu/2013/02/11/exkluziv_a_hobbit_dvd_bd_a_magyar_valtozat_titkai
  • skinnyman
    #546
    Mar kijott.
  • Prof William
    #545
    A Blu Ray mikor jön ki?
  • szabii98
    #544
    majdnem az egész greenbox és meg sem látszott a filmben, hihetetlen :D
  • Kheled
    #543
    Itt van pár kép a 2.részből,meg ugye nemrég volt egy jelent is bár azt folyamatosan törli a Warner
    forgatási képek.
  • szabii98
    #542
    ezt láttam meg énis egyből o.O :D
  • Grove4
    #541
    Loool, már rég kijött sokkal több kép a 2. részből, de a cikk alatt a kommentek is megérnek egy misét.

    "By zotya on ápr 18, 2011 | Reply

    Láttam mind a 3 részét és már nagyon várom hogy megcsinálják és piacra dobják az biztos hogy elmegyek megnézni a mozikba."
  • Stockbauer33 #540
    Az első kép a Hobbit 2-ből
  • Prof William
    #539
    Valami ótvar régi kb 15-18 éves sorozatban is egyszer egy ilyen előadásra vitte el a csaját egy szereplők. Ezek szerint "kissé" megkésve érkezett el hozzánk + nem is igen halottam róla azóta, szóval nem hiszem, hogy akkora siker volt.

    A filmet még inkább háborítatlanul nézni szeretem. Amikor főhősök esőben mászkálnak, vagy zuhannak én nem feltétlenül akarom ugyanezt átélni.
  • Kheled
    #538
    Vicces az biztos. A Hobbitban a Kő Óriásos jelenetnél mikor köveket dobálnak, akkor a moziban is megdobálnak kövekkel?:P Meg rázkódik a szék, mindenkit kidobál a helyéről. Lassan már biztonsági öv kell ahoz, hogy beleülj a székbe.. 1x lehet, hogy vicces lehet, de ez már sok.
  • Narxis
    #537
    De most komolyan, ki az az elvetemült aki mondjuk néz egy esőben játszódó jelenetet 3D-ben és attól még nagyobb élménye lesz ha lespriccelik egy kis vízzel? :D Sztem kurva nagy szarban van a filmipar ha már ilyen elmebeteg ötletekkel akarják visszacsábítani a mozikba a nézőket. Inkább csináljanak több jó filmet.
  • NovaTerra
    #536
    Csak fantázianév. Nyilván hülyeség, de így eladható. Szóval várjuk az 5D-s mozikat. :)
  • BoneDragon
    #535
    4D? ahahahahahahaahahahaha Ekkorát már rég nevettem!
  • k0trapali #534
    Kell a francnak a 3D meg ez a 4D! A film legyen jó! A történet, a képi világ, a színészi játék stb. A többi körítés nem kell! Majd megint ezzel fognak eladni egy csomó filmet mint a 3D-nél! A látványra ment mindenki azt maga a film meg egy kalap kaka!
  • Kheled
    #533
    Hehe, nah igen. Elég fura lesz itt most Ködben nézni a filmet:D Semmit nem látnál. Külföldön ezt a módszert régen kitalálták,de elvetették, mert nem volt megfelelő, pl szagoktól rosszul lett valaki vagy ilyen olyan allergiás reakciót váltott ki. Most,hogy hogyan került újra képbe nemtudom.
  • Narxis
    #532
    Szerintem ez már marhaság. Majd akkor szóljanak ha a Star Trekből ismert holoszoba elérhető. :)
  • Kheled
    #531
    4D-s mozi lesz Pesten és a Hobbitnál is tapasztalható lesz az élmény!
    4D mozi
  • Narxis
    #530
    yeeeeee
  • Kheled
    #529
    A Hobbit elérte az 1 millárd dolláros bevételt!
    1 billion
  • Kheled
    #528
    Bocsi érte, majd legközelebb:)A fontos momentumot nem irtam róla.

    Tényleg ebben a hónapban jön ki DvD-n, remélem valaki feltölti majd az onnan származó kis trailert a 2.részből:)
  • genndy
    #527
    Annyira nem zavar, köszi a választ, inkább általánosan gondoltam a spoilerre. Most már mindegy :)
  • NovaTerra
    #526
    De nem csak ő olvassa topicot. Például én nem olvastam a könyveket és nem szeretnék spoilerbe futni.
    Ezt a funkció pont ilyenekre találták ki:
  • Kheled
    #525
    Tudom, én is 10percig gondolkoztam, hogy most rövid válasz legyen, vagy mégis leírjam. Az 'igen', túl rövid lett volna:)
    Meg ha olvasta, akkor biztos emlékszik a részletekre. A lényeget direkt nem írtam le hozzá.