724
The Hobbit
  • Narxis
    #644
    Mondjuk meg lehet kérdezni ott ahol néznéd, hogy tervezik-e később eredeti nyelven leadni.
  • skinnyman
    #643
    A szinkrontol mar most felek :S
    Eredeti nyelven meg luxus barmilyen nem 2d-s valtozat...
  • Prof William
    #642
    Ma én is megyek haverokkal a 14.45-ös angol nyelvű feliratos előadásra.

    Már úgyis annyi szabadnapom felgyűlt hogy most kivettem egy felet délutánra. Végül is a szent cél érdekében történt. :)

    Ráadásul a főnök is nagy GYU rajongó és az első kérdése az volt hogy tán nem Hobbitot nézzük meg?
  • Fehercsoki
    #641
    Én az előzőből sem hiányoltam az akciót. Az a baj, hogy ez igaziból csak 1 könyv, és az is rövidebb mint bármelyik gyűrűk ura, és 3 filmet csinálnak belőle, és az az akciómennyiség ami 1 könyvre jutna az így 3 filmre oszlik szét.
  • MagyaR
    #640
    Nah megnéztem. Jó volt. Olyan szempontból jobb volt, mint az első, hogy ez végig akciódús volt már az elejétől fogva. Viszont az előzőnek a hangulata kicsit jobban megfogott, nem tudom miért.

    A sárkány egy kicsit idegesítő volt nekem ebbe. Lehet csak a nem túl jó szinkron miatt, ami sokszor nekem kicsit nevetségesnek tűnt úgy általában véve.

    Összességében sokaknak a tetszését ez a rész jobban el fogja nyerni, s eredeti hangon lehet nekem is.
  • szabii98
    #639
    vannak még gyűrűk ura és hobbit rajongó lányok? jó , hülye kérdés, én is egy ilyennel megyek :D
  • Kheled
    #638
    Jól válaszottál! :D
    Nekem is igy lesz, de szerencsére a csaj is rajongó :))
  • MagyaR
    #637
    Fél nyolcra megyek sugárba. Ott adják 2d-be, bár magyar.

    Egyik ismerősöm látta éjfélkor, s azt mondta ezerszer jobb mint az első rész. Kíváncsian várom. Utána megírom milyen volt.
  • davidka003
    #636
    Vasárnap megyek rá, remélem jó lesz.
    Egybekötöttem egy randival, csaj azt mondta én válasszak filmet. :D
    Akkor meg már menjünk olyanra amit várok. :D
  • Kheled
    #635
    Nah? Valaki megnézte már? :)
  • Prof William
    #634
    Holnap lesz a nagy nap!

    Pénteken mi is meglessük...
  • skinnyman
    #633
    Nyilvan csak szinkronosan, mint sejtettem, hogy dogoljenek ehen...
  • Kheled
    #632
    Nah van HFR is
  • Prof William
    #631
    Na már látom DB-ben lesz 2D-s és feliratos. Igaz hogy csak napjában egyszer de örüljünk ennek is. :)
  • Prof William
    #630
    Most már csak egy 2D-s feliratos kell és teljes az öröm. :)
  • Myselor
    #629
    ja értem,hát neked mondjuk szarabb a helyzet de talán lesz arra is megoldás
  • Myselor
    #628
    ideje volt. xd
  • skinnyman
    #627
    Olyan szinten persze jogos, hogy lehetne az is ott is ahol te laksz, undorito pl hogy a szinkronos az alapertelmezett verzio mindenhol es sok helyen nincs is mas. Ellenben azt a valtozatot amit en neznek meg, az egesz orszag teruleten nem adjak sehol, ahhoz kepest ertettem h nem jogos.
  • Fehercsoki
    #626
    Kirakták 2D-ben is a hobbitot, szóval látod kár volt itt sírni:D
  • Myselor
    #625
    egyszerű dolgot szeretnék,nem többféle nyelven meg ilyenek,még feliratot se semmit,csak 2d.hatalmas elvárásaim vannak azthiszem
  • Myselor
    #624
    de úgy érzem elég jogos a rinyám ha előtte 2d is van hirdetve,amikor meg lehetne lassan menni a kúrva filmre akkor csak 3dbe adják akkor most az én anyámat?:) átbaszva érzem magam
  • skinnyman
    #623
    Emiatt nem olyan jogos a rinya, mert csomo helyen jatszak 2d-ben az orszagban, es a legtobb helyen ki van irva szinkronnal es felirattal is. Ellenben 3d-ben csak szinkron van mindenhol az egesz orszagban. HFR-re meg meg nincs is semmilyen idopont kiirva, de tuti h csak szinkronnal lesz, szoval bekaphassak.
  • Myselor
    #622
    komoly,én nemtudok olyan helyet.pl nállunk is lett volna 2d de nem csak 3d lett,fizesd ki azt a szart amire nem vagy kiváncsi. :|
    sajnos ez van lenyomják a torkodon a szart ha kéred ha nem.
  • Prof William
    #621
    Komoly? Nem lesz sehol sem 2D és angol? Hát ez elég nagy gáz...

    Csak mert múltkor így volt szóval még reménykedtem...
  • Myselor
    #620
    értelmezd amit írtam.nincs más lehetőséged csak 3d és magyar így kell megnézni és kész.
  • Prof William
    #619
    Mondom ha 2D az nem zavar, csak angol nyelven legyen felirattal. Tavaly is így volt szóval remélem, hogy most is ez lesz.
  • Myselor
    #618
    mindenhol csak 3d-s magyar van,ránk eröltetik a dolgot a sok hülye fasz.
  • Narxis
    #617
    Neeeeeeeeeeeee! Ragaszkodj az elveidhez!
  • Prof William
    #616
    Nem tudjátok a nagyobb városokban pl debrecen fogják vetíteni eredeti nyelven angolul és magyar felirattal? Nem baj ha csak 2-d nekünk az is megfelel...

    A Cinemacity.hu-n már péntekre is lehet jegyet rendelni de még csak egyedül a 3D-s magyarra.
  • Fehercsoki
    #615
    Na foglaltam jegyet 3D-re... Azért csak nem várhatok még többet a filmre.
  • szabii98
    #614
    Fehérváron 1140 a diák jegy(2d), 1500 a 3d , és 1290 a 3d, de úgy hogy viszel szemüveget. ha már mindenki leírta:D
  • skinnyman
    #613
    Szerintem nem adtak ki 48 fps-ben a cuccot. BluRay nem tamogatja meg, es mashogy sem adtak ki. Ami 48 fps trailer volt (legalabbis amirol en tudok) az igazabol a 24 fps-esbol lett csak felskalazva, nem valos 48 fps volt, nem ugy adtak ki.
  • Myselor
    #612
    bekaphatják ,legalább több pénzem marad,inkább költöm majd másra:)
  • Fehercsoki
    #611
    Nekem is meg lett beszélve, többen mentünk volna együtt, erre ezek a ****** úgy döntöttek hogy csak dupla áron lehet megnézni-.-
  • Myselor
    #610
    én nagyon nem bírom a 3d-t zavar és kényelmetlen,és drága is.egy köcsögségnek tartom ha megy majd 2d akkor megnézem ha nem akkor majd itthomn.pedig még meg is lett beszélve a mozi jövöhétre de így nem megyek :|
  • Fehercsoki
    #609
    Én azt nem tehetem meg, hogy kihagyom, mert nagyon szeretném megnézni, viszont így később tudom csak, de remélem még karácsony előtt=/
  • Myselor
    #608
    jaja én is ezt mondtam :) cska nem részleteztem ennyire
  • Fehercsoki
    #607
    48 fpsre nem kell külön formátum, amikor az első rész megjelent akkor adtak ki belőle 48 fpses trailert is amit le lehetett tölteni.(asszem 4-500 mega volt a 2 perc 720p-ben, 1080p-ben az akkori gépemen nem is futott simán a 48 fpses változat) Amúgy itt is csak a sima mozijegy ennyi, a 3D fixen 1550.
  • Fehercsoki
    #606
    Hétfőn egész nap 850, hétköznap 4ig 850, hétvégén meg asszem délután 1ig 850...
  • skinnyman
    #605
    Az lenne a jo, de lathatoan magasrol tesznek ra. Nehany eve meg majd minden filmet meg tudtam nezni rendesen angolul 3d-ben vagy 2d-ben is (ha nem is sok helyen, de mom park-ban pl majdnem mindig), ujonnan viszont nem igy van, szinte csak szinkronos filmeket talalni, ha pedig talal is eredeti nyelvut az ember, az altalaban csak egyfele valtozatban van (altalaban 2d).
    Valami olyasmit olvastam magyarazatnak erre h a hazai forgalmazoknak minden egyes valtozatert kulon egy nagyobb osszeget kell fizetniuk ezert vetitenek egyre kevesebb valtozatot. Ami valtozatot meg vetitenek, azt meg nyilvan a tomeg igeny(telenseg)eihez szabjak igy marad a szaros szinkronos loszar valtozat az esetek nagy reszeben. Hat en erre csak azt tudom mondani, hogy akkor dogoljenek meg, fel even belul ugy is lekalozkodhatom a nekem tetszo rendes valtozatot, es igy rohadtul nem is lesz lelkiismeretfurdalasom miatta. Plane mivel magyarorszagon meg legalis is a film es zeneletoltes, mivel egy a szaros artisjus nevu pioca-rablobanda minden ures adathordozora rateszi a vedelmi penzet amit a kulfoldiek neveben beszednek aztan ok maguk zsebrerakjak. Bekaphatja az osszes ilyen tetu fereg.
    A Hobbit mondjuk egy kivetel, mert ott pl a HFR verziot nem tudnam utolag megnezni, mert ugy nem adjak ki (nincs is formatum ra), szoval csak moziban lehet megtapasztalni jelenleg a 48 fps-t. Meg ha csak szar szinkronos verzioban adjak is...
    Amugy meg szeretnek olyan helyen lakni ahol 850 forint a mozijegy. Cinemacity-ben a legolcsobb 2d-s verzio 1600 forint, diakjeggyel max nehany 100 forint jon le belole. Mondjuk itt azert lehet h nagyobb a vaszon, de ez nem indok, mert tobb ember is fer a terembe...