724
The Hobbit
  • Kheled
    #204
    élethűbb és szebb látványt biztosít. Ha van vmi infótok hogy melyik mozikba lesz elérhető plz linkeljétek:) Kiváncsi vagyok mikortól lehet jegyet előrendelni, biztos hamar elkapkodják
  • szabii98
    #203
    mi különbség is van a 48 FPS és a sima mozi között? jobb lesz a film ? gondolom..
  • Narxis
    #202
    Én tuti a 48FPS-re veszek jegyet!
  • k0trapali #201
    Na!
    Nekem tetszik ez a 48FPS! Jöhet!
  • Béka Benő
    #200
    Egyes budapesti mozik 48 fps-ben vetítik a Hobbit-ot ! Bizony !
  • Inquisitor
    #199
    breaking_hozzank_is_48fps-ben_jon_a_hobbit
    Hoppá!
  • Narxis
    #198
    OMG kurva jól sikerültek! Egyáltalán nem gyerekes, nagyon jól el van találva!
  • Béka Benő
    #197
    Íme néhány kép a Hobbit lényeiről :


  • sirdond
    #196
    az nem kifejezés :)

    zseniális lesz a film,nem mintha eddig valaki is kételkedett volna :)
  • Kheled
    #195
    PJ azt mondta, hogy Tom Bombadil és Aranymag és bekerül a filmbe Beorn háza tájékán, egy mellék küldetés lesz nekik. Illetve Smaug az egyik legjobban kinéző és animált sárkány lesz ami valaha volt a filmtörténelembe. Már nagyon kíváncsi vagyok
  • Narxis
    #194
    Ezek nagyon jók!
  • sirdond
    #193
    150 db 'behind the scenes' kép
    http://imgur.com/a/fHnbj#0

  • Kheled
    #192
    Szerintem nemrossz, főleg, hogy mennyi számtalan más káromkodós paródia van a témával kapcsolatba. Ez legalább ötletes.
  • k0trapali #191
    Még egy ilyen szutykot...
  • Kheled
    #190
    Amíg várunk a Hobbitra. nézzétek meg ezt:
    Gyűrűk ura paródia
  • Kheled
    #189
    Hallgassatok bele a Hobbit 1.rész soundtrackjába (The Old Friends és a Radagast The Brown youtuben teljes verzióba meghallgatható):

    The Hobbit soundtrack
  • cylonflatus
    #188
    Rúna, nem róna. Egy kis segítség.
  • Grove4
    #187
    Sziasztok nem rég vettem meg a könyvnek ezt a kiadását. Az érdekelne, hogy az elején a térképen rónák vannak (a magyarban ha jól tudom rovásírás), nem tudja valaki, hogy mit jelentenek az ott lévő mondatok? Próbáltam utánanézni neten, de nem nagyon találtam róla infót. Lehet, hogy vissza lehetne fejteni, mert a címből már pár betűt visszafejtettem, csak lusta vagyok azzal babrálni.
  • Narxis
    #186
    Érdekes... :D
  • gyüjtögető
    #185
    hobbit
  • gyüjtögető
    #184
    http://io.ua/v515ed3736f75c0e353b36e2e35c76178

  • gyüjtögető
    #183
    Egy másik Hobbit feldolgozás 1984-ből ,semmihez sem hasonlítható humorral.
  • k0trapali #182

    Evangeline Lilly
  • Kheled
    #181
    Én Smaug-ra nagyon kiváncsi leszek. Az utóbbi évekbe volt pár sárkányos film, ahol egész mutatósan néztek ki. PJ helyébe tuti felülmúlnám azokat, kérdés sikerül e. Elég sokat kell várni, hogy legalább 1 kockát láthassunk róla:(
  • gombabácsi
    #180
    a sündisznó úgy néz ki mintha gumiból lenne

    nem zavar mondjuk, csak jó lenne ha kinőnének már a cg-sek ebből realisztikusnak hitt unrealisztikusságból
  • Kheled
    #179
    Kint is van magyarul:
    http://wwws.hu.warnerbros.com/thehobbitpart1/share/?media=gandalf
  • Isthy
    #178
    Egyetértek, a Hobbit sztorija inkább ilyen, nincs ezzel semmi probléma.
  • Kheled
    #177
    Háát azt nyilatkozták, hogy sokkal látványosabb lesz mint a Gyűrűk Ura, persze nem tartozik ide a csaták, de ha úgynézzük szerintem lesz jópár, főleg ha raknak be 1-2 mellék szálat is.
  • Narxis
    #176
    Pontosan. Lesznek benne félelmetes részek azért így is, de inkább a kaland a lényeg nem a harc. Mondjuk lesz benne csata is de sztem nem olyan véres lesz mint a Gyűrűk Urában...vagy ki tudja...
  • Kheled
    #175
    Nekem is kicsit furcsa volt, A Gyűrűk Ura eléggé komoly volt, ez humoros, mesésebb stílusú lesz, példuául amikor pár komolyabb jelenet volt akkor is a humort láttam a háttérbe, mintha nevetnének az egészen, de valóban a Hobbit sztorija inkább ilyen. A gyűrűk urába Gimli volt az eyik poén mester, most kapsz egy rakat új törpöt, Gollumot, Radagastot és még ki tudja kiket:) Mindenesetre várós, és ettől függetlenül is jó lesz. Szerintem azoknak is tetszeni fog, akik alapbol nemszeretik a fantasyt és magát a Gyűrűk Urát. Kiváncsi leszek, hogy amint lehet előrendelni jegyeket,hány napig lesz még szabadhely:) Nézni kell az biztos:) Már aki premierre akar menni. Én biztosan!
  • MrSpock
    #174
    Miért kellene vérkomolynak lennie? Itt még nincs Szauron,és vége a világnak! Hobbit hősünk elmegy kalandozni,és alapból ugye ez a kis népség nem épp ork mentalitással van felvértezve. :) De nagyon látványos lesz az biztos,és reméljük legalább ennyire szórakoztató. :)
  • Béka Benő
    #173
    Még mindig sok benne a humor és a családbarát mókás jelenet...
    Hol marad a Gyűrű Szövetségének "komolysága" ?
  • gulyasandras
    #172
    Ámerikában egyedül maradt a Hobbit, már a Nyomorultakat is eltolták.
  • Narxis
    #171
    O-M-F-G!!!! Peter Jackson megint egy mesterművet készített!
  • Kheled
    #170
    Hobbit Trailer 2:

  • Kheled
    #169
    Nah,elvileg olyan 4 körül jön a kis drááágaszág:)
    Addig is egy rakat új kép:
    Hobbit képek
  • Narxis
    #168
    yeeeeeeeee
  • Kheled
    #167
    19.-én mutatják be a 2. Trailert!
  • Béka Benő
    #166
    Szerintem valamelyik őszi Warner Bros-film előtt mutatják majd be !
  • Kheled
    #165
    Mit is mondtak, mikor lesz a következő trailer? Augusztus vagy Szeptember?