394
Bully, Bullworth Academy
  • pc killer
    #113
    A paparazziban a második kép is könnyű volt.Ez is elég hülyeség mert csak a zuhanyzóajtót kell lefényképezni és kész is a "good photo"
  • pc killer
    #112
    Éééés sikerült.Az volt a baj,hogy lőttem az ablakokat is.Most megróbáltam úgy hogy nem lövöm és tényleg nem talaáltak el.Utána megpróbáltam megint úgy,hogy lövöm az ablakokat és így meg eltaláltak a köcsögök.
  • pc killer
    #111
    Lehet,hogy a fotós küldi megvan nekem is de nem biztos. Legutóbb azt a küldetést csináltam amikor a rajztanárnak kellett összeszedni cuccokat és adott utána egy másik küldetést de nem tom,h mit.Lehet,hogy még ma este megnézem.
  • Code92
    #110
    húúúú az gáz én ott csak az ajtót lőttem mertv nem nagyon találtak el petárdával:D
    amúgy bent is csak a tartókat kell lelőna 6 tartót és leeseik a srác és küldi passed olva nah megyek én is még próbűálkozom a fotóssal
  • pc killer
    #109
    Én most pont azon a buzi strongholdon szenvedek.Eddig háromszor próbáltam meg.Először túl késön kezdtem él és ez a hülye jimmy elaludt a küldetés közepén(nem tudom,hogy hogy lehet elaludni miközben petárdával dobálnak téged) :) Másodszrra azzal szenvedtem,hogy az ágyús gecit kilőjjem a helyéről de amire rájöttem,hogy csak a piros villogót kellene kilőni addigra nem maradt semmi életerőm. Harmadszorra meg megcsináltam simán csak az ajtó kilövése közben nem vettem időben észre,hogy az ablakokból dobálnak és kifeküdtem.Majd holnap próbálkozok még.
  • Code92
    #108
    amúgy most adott egy olyan küldit h. egy csajról (the paparazzi a küldi neve) 3 lképet csinálljak de mikor zuhanyzik mindig észrevesz hogy kéne megcsinálni?
  • Code92
    #107
    jaja azt
  • pc killer
    #106
    az ágyús köcsög legyőzése alatt te a stronghold assault(vagy mi?) küldetést érted?
  • Code92
    #105
    sztem nem sok mindenkit aértettél meg mert ha jól látom 3 an vagyunk aki ide visszatér:D de nerkem sem volt vip-m egyik torrentre se és 60 al jött:) www.torrentreactor.net innen viszoinylag gyorsan jön

    nem off:de jó legyőztam a stréberek nyag emberét azt a vézna ágyús köcsögöt kira meccs volt meg a johnys bunyo...hát az kész mikot a mágnessel leszedi a cangáláról....
  • Csacsi
    #104
    Maradt a torrent, csak én semmi "vip" torrentre nem vagyok regelve, és lassan jön. Mind1....végülis csak lecsordogál holnap estére, úgyis hétvégre kell majd.

    Google-t használtam, azért nem ma kezdtem a warezt.

    Az a baj a privát ftp-m behalt :(

    Na elég az offból. Bocsi, ha megsértettem vkit.
  • Code92
    #103
    nézd meg torrenten cvagy használd a google-t
  • Csacsi
    #102
    Vki pls smsweb oldal? Privátban.
  • pc killer
    #101
    Biciklit kell szerelni és így nyithatsz meg új BMX-eket.Elég egyszerű mert csak a bal analógot kell a megfelelő irányba forgatni és a háromszög,O,X és négyzet gombokat kell nyomogatni.Ja és a shop órák a tragacs iskolabusz közelében vannak.A photography órán meg fényképezgetni kell megadott dolgokat pl. zászlók, diákok, csövesek,épületek (az ötödik még nem tudom,hogy mi lesz). Ja és nekem már +van a digitális fényképező :) (a negyedik photography után kapod meg)
  • Code92
    #100
    nekem a rajz az meg még csak 1 et szúrtam el azonkívűl még nem voltam shoppon meg fotóson a többiből meg jól állok
    amúgy mesélnél egy kicsit erről a shop-ról mert ez nagyon nem vágom h. mit takar....
  • pc killer
    #99
    A photography-ból még az utolsó van hátra,az angolból 3, rajzból még 2 óra(a rajz nem nagyon megy)
  • pc killer
    #98
    Azt még nem tudom mert még csak a shop,gym és chemistry órákat csináltam meg 100%-ra.
  • Code92
    #97
    jeeeee és ha mondjuk minden tárgyból megcsinálom azt a bizonyos 5 órát akkor mi lesz?
  • pc killer
    #96
    Szerencsére már nincs hó.
  • Code92
    #95
    mi? chapter 4 ben nincs még meg az utsó városrész?? na nee pedig arrra pályázok és ugye a ch.4 ben már nincs hóü?? (csak mert kissé utálastos volt hóban deszkázni)
  • pc killer
    #94
    Megvan a chapter 4 de tuti,hogy lesz még chapter 5 is mert az utolsó városrészt még nem adta meg.
  • Crazy Mate
    #93
    [fliph]R[/fliph] így kell?
  • Code92
    #92
    jee összevertem a rancson egy bandátés most megkaptam a helyükel pecónak jjeeee:D ez a játék ez kész ezt mindenkinek ki kelll próbálnia
  • Code92
    #91
    jó 5let:D amúgy már megcsináltsam mikor megkapom a pulcsit ott röhögött rajtam mindenki persze nagy orr betörés lett a vége és nem dfzsimi hoppkinsznek féjt:D hehe
  • FRe4k
    #90
    karaktertábla
  • Code92
    #89
    hogy írod a fordított R-t?:D jó a játék:D:DD
  • FRe4k
    #88
    Köszi az infokat,majd este kiprobálom!!! :)
    KoЯn 4EVER
  • Code92
    #87
    véletlenül 2szer ment boccs
  • Code92
    #86
    húú ez a játék ez állati jó 2 napja van meg és 6 órát toltam vele ez marhára ott van
  • Code92
    #85
    húú ez a játék ez állati jó 2 napja van meg és 6 órát toltam vele ez marhára ott van
  • Code92
    #84
    erre írtam a Kedvcsinálóban h. régi ericcsonos játék:D (off: amúgy jó zenét hallgatsz ha az nem csak a képed nálam is épp az üvölt!:D )
  • pc killer
    #83
    Négyzeteket kell rajzolni a lapon úgy,hogy a lapon "repkedő" tárgyakba ne érj bele.(kivéve a power up-okat)
  • FRe4k
    #82
    Az ok,de nem értem a lényegét!!!
  • Checkerboy
    #81
    Rajzolni xD Höhöhö xD
  • FRe4k
    #80
    Hi!
    A Rajz órán mit kell csinálni?
    Valaki el tudná magyarázni?
  • Code92
    #79
    hehe eztg majd megnézem hehe
    amúgy a the warriors is állati kira gamma volt amolyan nyomasztósan király pláne mikor a csövesnek bevered az orrát és a k...vát is meg lehet lopni, sőtt mlég a fórumon is lehet offolni jajj boccs az nem a the warriors:D
  • fanatifo
    #78
    Ez kész:)))))))Lehet fiuknak is virágot adni és csókolozni velük:))))
    Hót buzi a gyerek:)
  • pc killer
    #77
    Lehet a játékban graffitizni is! A graffitizést a warriors-ból nyúlták(az is rockstar-os game)Ebben is szinte ugyan olyan (egy kacskaringós vonal mentén kell húzni az analóg kart)
  • Code92
    #76
    jah amúgy már a chapter 3 nál vok állati kemány volt a chapeter 2 végégn a bunyó nagyon bejött
  • Code92
    #75
    thx nem akarsz beszállni?
  • Checkerboy
    #74
    Mindketten királyak vagytok