32
  • Ahab
    #32
    Az elveszett majd előkerült (egy kicsit sem lerágott) ikertestvér verzióban gondolkozzatok, az ókorkompatibilis.
  • Esrohnoil
    #31
    Sajnos a filmgyártás a mai világban már csak a pénzről szól...
  • Esrohnoil
    #30
    EZ a hülyeség amit te írsz, Weaver maga mondta h. nem kíván több folytatásban részt venni. :)
  • adam first
    #29
    Elírtam,nem szokott velem előfordulni de hát senki sem tökéletes.:))
  • pauly
    #28
    Igen,gondolkoztam is kcisit,hogy most elírtad-e vagy nem :)
  • adam first
    #27
    Ott elnézést szeretnék kérni mindenkitől mert félre érthető a dolog,félre írtam T3-at akartam írni(de ez most komoly én se tudom hogy került oda az a T2???),a 3 meg valóban azért lett szar mert nem volt benne edward furlong(aki alkalmas lett volna john szerepére)nem volt sarah connor és james cameron.Arnie nem viszi el az egész hátán a filmet,Cameron aki képes erre nem Arnie.
  • pauly
    #26
    A 3. meg nem azért lett szar,mert megcsinálták a 2. részét :P.hanem főleg mert nem Cameron csinálta,akkor valószínűleg sokkal jobb lett volna...
  • pauly
    #25
    Azért a Terminator 2-t ne sorold már közéjük!A 2. része legalább olyan jó lett mint az első,sőt.
  • Hoz_Hun
    #24
    Hehe igaz, de azt kisbetüvel írtam volna.
  • Soundmaker
    #23
    ööö idézz már fel jobb Római korban játszódó filmet ami hangyánira megközelítette a Gladiátort... mondjuk előtte 5 évvel és utána 5 évvel... CSak hasonlítsd össze a történeti szálat, a színészi játékot, és a látványt... azután dumáljál itt baromságokat... ha nem tetszett akkor I.J. nézzél kommersz szar C és B kategóriás "szuperprodukciókat"..

    Amúgy kíváncsi leszek a folytatásra... Russel sem valami mai csirke már...

    valahogy túléli, és uralkodó lesz aztán leütik, kinyírják a first ladyjét, second kölköt, és ismét bevágják az arénába és szétharcolja az agyát a végén meg tönkreteszi a nagy harcoskodásban a Colosseumot és meg lesz a fedő történet hogy ma miért néz ki ilyen ramatyul az egész épület...
  • Godefroy
    #22
    Jó szar film volt a Radiátor, igaz azoknak tetszett, akiknek a történelem csak egy tantárgy ami elég nehéz az iskolában
  • RpPRO
    #21
    :DDD

  • Atyus
    #20
    Régebbi interjúkban arról szólt a fáma, hogy a gladiátor előzménye lesz a "folytatás", vagyis a folytatás ott fejeződik be, ahol az első film kezdődött..
  • GErYkE83
    #19
    Ezt a badarságot meg honnan veszed barátocskám??
    S.W.-nek 5 részig van szerződése a FOX-al szóval "kénytelen" még 1 részt leforgatni...
  • Mortigen
    #18
    Hát tényleg jó volna az Alien5 viszont arra meg Sigourney Weaver mondta hogy nem vállja a folytatását.
    Az Alien vs Predátor meg hát valljuk be finoman szólva se volt az igazi....
  • wanek
    #17
    Egy biztos: klónozásról szó sem lehet :)
  • adam first
    #16
    Inkább ne legyen folytatása a Gladiatornak,sőt Alien 5 se legyen már a 4 is szar volt a 3 végén abba kellett volna hagyni az egészet(a 3 tökéletes lezárása volt az egész szériának,a 4 már nevetséges mint sem félelmetes).De ugyanez igaz a T2-re is,inkább maradt volna minden megválaszolatlan az egész Skynettel+John jövőjével kapcsolatban, a 3-at emiatt jól el is kúrták.A Gladiator meg nem egy olyan kaliberű film aminek folytatást kéne csinálni.
  • Gladiator
    #15
    jezusom, de nem ertessz te ehez.... gyoker...
  • SigS
    #14
    Hatha lesz Titanic 2 is
  • An-Dee
    #13
    A Roma meg Róma nem ugyanaz. Szóval te Rómás filmet akarsz, nem Romást :)
  • Hoz_Hun
    #12
    Uh! A hegylakó annak idején jó film volt... aztán csináltak neki folytatást.

    Örülönék Romás jellegű filmeknek, pláne ilyen minőségben, de Maximust ne akarja visszaeröltetni a vászonra.
  • mikloss
    #11
    Alien 5-öt akarunk! Alien 5-öt akarunk!
  • LowEnd
    #10
    Annak idején azt mondtam a barátaimnak viccből, hogy megcsinálják "A gladiátor visszatér" c. folytatást...

    Banyek.

    Most nem tudom, hogy bosszankodjak, hogy ellopták az "ötletem", vagy kínomban röhögjek.
  • Blasta
    #9
    "inkább tényleg jönne az Alien 5"

    Inkább asse :DDD
  • yann
    #8
    pamela felébred és ezt mondja: de furcsa álmom volt maximus...
  • pauly
    #7
    Ejj,mindent tönkretesznek :(
  • kev
    #6
    A Gladiátor úgy volt jó ahogy volt. Egyrészben. Ez nem szappanopera és nem a Rendőrakadémia 10..
    Néhány pénzember (producer) aki szeretné a folytatást, gondolom megtömte Ridley Scott zsebét pénzel.

    Nem értem ezt az embert, van igy is elég pénze, kultusz filmet csinált, miért akarja mégis tönkretenni a művét, egy folytatással..

    :(
  • Szkifi
    #5
    Mostanság divat: előzményfilm.
    Lehetséges?
  • Tibmanus
    #4
    megőrült...
  • kritttt
    #3
    Ez egy olyan film volt ami kerek volt egész és lezárt. A folytatás már elvből halálra van ítélve inkább tényleg jönne az Alien 5
  • djukel
    #2
    Hát az nagy faszság lesz ha megteszik. Nem kellett volna megölni. Lett volna eszetek bazmeg!
  • JonDavis
    #1
    Ridley Scott inkább az Alien 5-t csináld már meg
    Amúgy tetszett nagyon a Gladiator,remélem méltó lesz a folytatás.