382
A CoD Finest Hour készítőinek új játéka
  • Viktorr
    #182
    Oké, köszi neked is!
  • Balumann
    #181
    természetesen.
  • Viktorr
    #180
    Köszi
  • Prince23
    #179
    Gyakorlatilag mennie kell
  • Viktorr
    #178
    Úgy működik a dolog,hogy ha letöltöm a clonos verziót,de például FLT crackkel meg krekkelem,akkor attól még menni fog a játék?
  • tibiszabo
    #177
  • Mr Bishop
    #176

    itt
    az FLT "KREKK", ha valakinek kell. "BREKK"
  • grebber
    #175
    Ezt találtam csak valaki eltévedt és a Frontlines topikba tette be:

    "Grafikát itt állítsátok és szépen fog kinézni a játék:

    C:\Documents and Settings\your name here\Local Settings\Application Data\My Games\Turning Point\TPGame\Config\TPEngine.ini "
  • Prince23
    #174
    :OOOOOOOOOO
  • #173
    Vampire mód
  • #172
    Valami olyasmi :) Vampire mós a fegyveren vagy mi. Ha az ellenség is ilyet használ, látod hova céloznak.
  • Prince23
    #171
    Loooool, az meg mi? pirosnak áll a világ? xD
    csak azt nem mond, h éjjellátó
  • Pluskast
    #170
    Sok sikert hozzá
  • #169
    Földbe tiportam a nácit :)

  • mama2
    #168
    Hmmm... érdkes. Pedig a videók láttán jónak tünt. Na mindegy azért leszedem, meglesem én is.
  • #167
    Én is tolok pár képet:





  • Tatyla
    #166
    valaki FLT crack-et feltolná valahová?
  • Pluskast
    #165
    A játék csapnivaló se átvezető sem semmi intro csak bele a közepébe. A gépigénye a grafikához képest baromi nagy, és irreálisan akadozik ami pláne akkor kellemetlen ha 4-5 fritz lő rád. Az ai szerintem nem egy nagy szám és mindez több mint 6 gigát foglal el. Szvsz én játszottam vele kb 15 percet és utánna uninstall (megjegyzem a játéknak még egy uninstall menüje sincs).
  • mama2
    #164
    Milyen a játék? Melyik verziója működik? Mert én most a Reloadedes verzióját szedem. Gépigény mekkora?
  • Maxtreme
    #163
    háááát :)
    Sokat nem játszottam vele (kb 10 perc) de eddig nem igazán fogott meg hogy őszinte legyek. :)

    tibiszabo: FLT
  • csoola
    #162
    jo és hangulat van?
  • tibiszabo
    #161
    Neked milyen crekes van???
  • Maxtreme
    #160
    Tőlem is 1-2 kép:
    (hát valóban ölég randa szegény:) )









    Ráadásul ugyanaz a hibája megvan mint a szintén UE3-as gownak.. Időközönkéntu hülye akadások. De ugyebár ott a highres textúrák streamelése miatt csinálta..
    De itt olyanból nem nagyon van:)
  • Maxtreme
    #159
    Ha valaki rájön hogy lehet átlőni a felbontást 1280-ba (inibe hiába állítom be) az szóljon :)
    TFT-n elég otsmány 1024-be..
  • neptum
    #158
    na kiprobáltam a játékot. nekem nagyon tetszik valahogy megfogodt jó látni a lepusztult amerikát. meg télleg freedom fighters hangulata van ami megint egy jó pont nálam.
  • c3124c
    #157
    thx, bár közben aszfaltról meglett :)
  • markastor
    #156
    Szerintem jó játék ez, habár egy jó nagy patch ráférne.
  • markastor
    #155
    Felraktam a FAirlight-os cracket ide: http://www.filefactory.com/file/14ffbb/
  • Omega888
    #154
    huh annak én is tudnék örülni
  • c3124c
    #153
    éjjáó, egy crackonly-t vki feltudna tenni, plz.
  • markastor
    #152
    Turning Point Fall Of Liberty (c) Codemasters *PROPER* *DVD9* - FairLight
  • csoola
    #151
    freedom fighters nekem spec tetszett, akkor én megprobálom, a graf kevésbé zavar ha a többi része jo, bár kevés esélyt látok rá :P mindegy, amig nem jön értelmes játék amit majd megveszek addig ezeket leszedem és elfoglalom magam :P
  • csoola
    #150
    maxon sztem tisztességes és elvárhato szitnet teljesiti (mármint FFOW), nekem tetszik ahogy néhány dolgot szét lehet zuzni, csak a texturákat tölti be lomhán néha és idiotán fest mikor pakolod a C4-est h elöször tiszta sárga kis fos doboz és kell neki 5 mp mire rajta a rendes textura :P ezt meg majd talán honlap ilyenkor elkezdem, attol függ h megyek-e el itthonrol vagy sem, de akinek megy az irjon rola, kiváncsi vagyok milyen!
  • czky
    #149
    Nálam megy a játék, de senki ne bánja, akinek nem indul. Mérhetetlen gagyi. Nem tudom a felbontást 1024*768-nál feljebb állítani. Alig van egyéb grafikai beállítás. Hót undorító ahogy kinéz. Tiszta bug az egész. Olyanokat laggol, h az hihetetlen.
    Full olyan amúgy mint a freedom fighters (amit szintén utáltam).
    Megy is a levesbe...
  • babus
    #148
    Ugyan az rossz.
  • Prince23
    #147
    Akkor bizakodjunk a Hatred rlsékben xD
  • fgm
    #146
    http://bluehost.to/dl=ZutbYOxX8
    Ide feltettem az én crack-emet de lehet ugyanaz, ami az eredeti RELOAD crack

    "kicsit lassan jön be az oldal de utána gyorsan letölti"
  • fgm
    #145
    Hát azt még nem próbáltam
  • c3124c
    #144
    pff, ezt szomorúan hallom...majd ha lessz új vindóz ránézek megint :s
  • dante3
    #143
    Csak majd mentésnél kidobhat!