382
A CoD Finest Hour készítőinek új játéka
  • Shep
    #222
    Akkor ez, hogy töltöget játék közben "normális" jelenség? Egyébként azért az nem gyenge, hogy Johnny az építkezésől keményebb figurákat tud mint Segal Pisti. Nekem eddig tetszik, csak ne lenne ez az akadozás. A grafika mondjuk tényleg elég gyenge, bár a Dead to Rights-ot sem a grafikája miatt szeretem.
  • grebber
    #221
    Történet
  • Zinaj
    #220
    amugy ez mirol szol?Amcsit bombazzak?
    Meseszeru szar :(
  • Zinaj
    #219
    valoban enis csalodtam.Eleg szanalmasra sikerult sajna.Valaki irta hogy ez nulla, az nulla.Ez valoban igaz!Lehet kise irom DL dvd-re...kalap kaki :(
  • strebacom
    #218
    Na nem modnod én még töltöm de ilyen szar lenne naaaaa neeem.....akkor nekem SLI-ben 20FPS lesz vagy menyiiiii
  • Tatyla
    #217
    kábé egy óra játék után az jött le hogy nagyon csalódott vagyok ,pedig ezt a játékot nagyon vártam a története miatt.
    tele van buggal ,meg mi ez az akadozás,közben töltés meg ilyen régi pár évvel ezelötti hibák.
    hangulat se kárpótol sajna mert az sincs neki.
    és hogy egy 8800GT-vel is igy fusson ráadásul max 1024x768-ban?
    kéremszépen ez már 2008,ezek aludtak eddig?
  • strebacom
    #216
    Köszönöm nektek, akkor most melyik a müködö crack és befogom... igérem....
  • csoola
    #215
    mindegy mit szedsz, csak a crack különbözik, de azt meg le lehet szedni máshonnan is! a játék fájjai megegyeznek, de ez általában igy szokott lenni:)
  • Prince23
    #214
    Ja ja, én is most néztem meg, télleg flt most a király...


    úgy látszik, h az első negyedévet az Fairlightosok nyerik, rld-ék meg az uccsó helyen futnak be xd
    csak vicc
  • strebacom
    #213
    Na most akkor a reloaded nem fasza...vagy mi van ?????????????
  • Prince23
    #212
    Mostanság rld-ék összacsapják gyönyörű munkáikat...xd
    jól van flt
    köszi.
  • csoola
    #211
    ez csak egy lájt dolog, sokan csalodtak, szerencsére én ettöl semmit nem vártam ezért nem is csalodtam :) nah megyek codozni :D
  • csoola
    #210
    RLD a jobb mert akkor sokáig fogod játszani a gamét...
    nah a lényeg h rldvel meg se probáld mert nem müködik :P flt kell az a jo :)
  • strebacom
    #209
    Wazee anyi új game jött hirtelen hogy követni sem lehet!!!!
  • Prince23
    #208
    Melyik a jobb rld, vagy vitality...?
  • CitizenX
    #207
    Ez a játék egy hányás. Grafika nulla. Interaktivítás nulla. Karakterek kidolgozottsága, animáció nulla. Hangok nulla. Ez borzalmas, el sem hiszem hogy a Codemasters ezt tudta kiadni a kezei közül. Nagyjából negyed órányi döbbent értetlenkedés után eltávolítottam a gépemről ezt a förmedvényt.
  • csoola
    #206
    majd holnap végigviszem, amig elkészül az assasin's creed
  • #205
    Na mond már, hogy ebben a játékban elakadsz...
  • Zinaj
    #204
    elejen mit kell csinalni amikor az elso ejtoernyot kinyirom?
  • #203
    5 óra kb.
  • Prince23
    #202
    LOL
  • Mor3llo
    #201
    Nekem így adta meg magát az elnök......
  • Kami
    #200
    Ok, thx! Bár 2008-ban térhangzás nélkül!
  • csoola
    #199
    mennyi idö volt, mert én most szálltam fel az elején a vonatra, majd tolom még talán, annyira nem vészes és gépigénye sincs, a másfél éves vasamon is jol fut 1024ben mediumon...
    mondjuk bugzani bugzik az tuti, de azért egynek jo, mindenestre nem ezt fogom most megvenni eredetin, a frontlines sokkal jobb és majd holnap talán az assasin's creedet is tolhatom-remélem az el fog futni...
    aztán majd vmikor ha meglesz végre a motorom akkor veszek utána egy boxot is, olcsobb még akkor is ha 2-3 évente ujat veszek
  • Prince23
    #198
    Legalább akadásmentesen fog futni a gf 7300 gt-en
  • Szasza20
    #197
    Szerintem ebbe a régi wolfeinstein 3D motorja van
  • jboones
    #196
    vki fejtse meg azt a rejtélyt, hogy mi a francért szerepel az Unreal engine logója a játék elején, plusz be is van hypolva, hogy igen ez a játék U3-as mocival fut, közbe meg a fejlesztők egy interjúba aszonták, hogy TETRIS enine van a gém alatt... hmm, most hol az igazság?
  • Balumann
    #195
    Nincs 5.1 a játékba, csak sztereo hang.
  • #194
    Tényleg rövid, most vittem végig. Leszámítva a grafikát, meg pár apróbb hibát nekem bejött. Lekötött végig, volt pár jó helyszín, jó fegyver.
    A befejezés sem az a megszokott ending :)
    Ebből nagyon sok mindent ki lehetett volna hozni!










  • Djemba
    #193
    én már csak a far cry 2 bízok
  • #192
    Nekem ilyen volt :)

  • Kami
    #191
    Hi!

    Tudja a megoldást valaki arra, hogy hogy tudnám 5.1-be megszólaltatni a hangot?
    Az új UE3-as gamék csak 2.1-ben szólnak nálam! :-(
    Megoldás?
    Előre is köszönöm!
  • setuh
    #190
    hali!van multi resze a jateknak?
  • overlocker
    #189
    Hát emberek én ezt a gémet az életbe többet nem rakom fel már uninstall is mgvolt sztem iszoynat gagyi... UE3 szégyen!!!! a Gears of War vagy UT 3 gondolom minimumban szebb ennél a szarnál.... 1/10
  • csoola
    #188
    hibát észlel ha inditom lehet kellene DT-t frissiteni ... majd megleem, csak meg akarom kukerolni ha jo akkor hagyom de asszem ez lomtár lesz...
  • Szasza20
    #187
    Úgy mondom hogy a Far Cry-nak jobb a grafikája! 2008-ban hogy lehet ilyen játékot kiadni, ráadásul majd 7 giga!
  • Balumann
    #186
    Nah én is kipróbáltam, és igen vegyes érzelmeket kelt bennem a játék.
    Ami pozitívum:
    -jó hangulata van, nem csak mi vagyunk ott
    -menet közbe nem is tűnik olyan rondának mint képeken, nem lenne semmi gond vele

    negatívum (így első feladatot megcsinálván):
    -iszonyatosan gagyin hatnak 1-2 dolgok, az ellenség nem is reagál még gránátra se, odadobom és semmi, csak a bescriptelt hely és lövés, meg ha eltalálom akkor fáj neki de az se mindig.
    -bugok, főleg a fegyver, meg a holttestek helyzete.
    -jön egy hangulatos videó, és akkor az emberek meg átrohannak az autókon, nem is a hátsó hanem az első, feltűnően.
    -a holttest megállt így hídba, odamegyek h megnézzem erre az orrom előtt eltűnik.
    -A hangok valami kegyetlen rosszak, főképp a fegyverek hangja. Ráadásul csak sztereo hang van benne.

    Egy vicces helyzet, fennt volt egy ilyen kis tetőn az emberke, elekzdett rám lőni, oda néztem erre elfutott, oldalt volt egy létra. Látom elkezd lemászni erre vmitől így állva leesik, rám néz fegyverrel, majd így összeesik magától, mintha beleütöttek volna neki egyet oldalról.

    Borzasztóan gagyin vannak megcsinálva a gép álltal irányított emberek.

    Ettől függetlenül játszható a játék. A Freedom Fighters -el én régen játszottam, és nagyon szerettem. Amíg meg nem jelent az első ellenség addig azt hittem ez a játék überelni fogja. Viszont ez teli van olyan dolgokkal, amik miatt én nem tudom igazán bele élni magam.
    Lenézek és az autók (szines kockák :D) nyugodtan mennek lent, más házakon szintén semmi se történik.
    Sajnálom, jó játék lehetett volna pedig. Másik motort kellett volna adni a játéknak.
  • jboones
    #185
    komoly 4 óra alatt végig lehet pörgetni, ez mi vicc? néhány faajtón, teherautó-belsőn, romon olyan textúra van, hogy a HL1-be szégyelték volna betenni... A Powered by Unreal engine logó, hmm, hát elég gyanús... de mondom, a legnagyobb baj, hogy piszok rövid, mi a franc ebbe 7giga, fel nem érem ésszel
  • Maxtreme
    #184
    1 órát játszottam ezzel a....
    Elég volt, uninstall.. Borzalom :)
  • Mor3llo
    #183
    Hát nem tudom mit szóljak erről a játékről.Igazából vhogy többet vártam.Bár még csak az elején vagyok, de szvsz szörnyen bugos.Nem egyszer megtörtént, h a második emeletről lőttem távcsövessel a német katonára, és nem halt meg.Lementem az első emeletre, a manus ugyanúgy állt.Rálőttem, és akkor meg is halt.A gépigénye szörnyen nagy a grafikához képest, 1-2 parázsabb jelenetnél igencsak lelassul a picike.Ettől függetlenül megpróbálom átverekedni magam a játékon, majd meglátom meddig bírom ideggel:D
    és itt 1 kis peccsváró kép: