382
A CoD Finest Hour készítőinek új játéka
  • Prince23
    #342
    Így van!
  • Shep
    #341
    Ja Freedom Fighters :)
  • Shep
    #340
    FF az melyik játék akar lenni, akárhogy erőlködök, csak a Final Fantasy jut eszembe :)
  • Prince23
    #339
    Na én is végigtoltam. Az első pályák okésak, de nem egy FF feltámasztó játék volt.
    Különben is a játék címe el van rontva. Ez a cím passzolna neki: Legenda vagyok
    Spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carson hősünk meghalt a Zeppelinen, az atombomba hatástalanítása miatt

    A történet átlagos, tetszett maga a fantáziája, de ez is csak az elején ütött, utána jókorát csorbult, vagy is taknyolt egy nagyott.
    Nagyon rosszul optimalizált játék, ez tény.
    Végezetül egy összegzés: 10-es skálán
    Grafika: 7.5
    Hangok: 6
    AI: 4.5
    Küldetések felépítése: 6
    Hangulat: 7
    Játszhatóság: 8
    Ez a játék csak a játszhatósággal tudott meggyőzni. Mert ugyebár, ha nem tetszett volna az első benyomásomkor, azon nyomban töröltem volna. A játék végig tolásával feloldottuk a chaeteket, pl. 1000 lőszer meg ilyenek. Hogy ennek a játéknak miért van multyja? na mindegy, nem volt egy nagy eresztés a gamma. A FF mindenben elveri, független attól, h ott csak a zászló felvonása volt a téma, de emellett volt történetje is.

  • ricsa008
    #338
    akkor 1xrübben: a RLD verziót itt is elb...ák? az FLT jobban fut?
  • Prince23
    #337
    Sajnos nem freedom fighters beütése van, csak az első act tűnik annak. Sztem én már nagyon a végén tartok, az atombombát felronbbantottam, doki megmenekült... most valami Zeppelinről beszéltek, a hídnál vagyok. Mennyi van még belőle?
  • ricsa008
    #336
    nekem bejönne a game de 10-15 perc játék után kidob hibaüzivel a Reloaded-es verzio van meg mi lehet a gáz? a GBW -ről leszedtem a crashfix crack-et de kidob
  • grebber
    #335
    Na végigtoltam.Nem a legjobb game volt meg rövid is.
    A fejlesztő következő játékától többet várok! (Legendary The Box ha valaki nem ismerné)
  • jboones
    #334
    mássz be az étel-liftbe...
  • kokos
    #333
    Ez is unreal 3 motoros játék....nagyon gáz!... baj van!
  • Prince23
    #332
    A Fehér Háznál vagyok, az étkezde részlgnél, a haverok cipeltek vmi demolitiont a lift mellé, aztán a liftből nekünk rontott vagy 3 wehrmacht... itt akadtam el... ugyanis a lift nem működik, nem tudok felmenni az emeletre... szal nem értem az egészet
    vki?
  • tibiszabo
    #331
    SZAR egy gém lett
  • Viktorr
    #330
    Sziasztok!
    Patch mikor várható a játékhoz?
  • Bala10
    #329
    megtörtént
  • Prince23
    #328
    Szóljár akkor hamar, mert én szóltam, rakasd be akkor ezt:)
  • Bala10
    #327


    ?
  • Prince23
    #326
    Nekem is a 2. jobban tetszik
  • Eagle16
    #325
    A 2. szerintem.
  • Shep
    #324
    A második jobb szerintem.
  • mama2
    #323
    Első az tetszik nekem, csak oda kéne valahogy a jmáték nevét is biggyeszteni, azt jó lesz:).
  • Prince23
    #322
    Melyik lenne jó bannernak?



  • Balumann
    #321
    Dark Messiah -al játszottál? (az is source motorral készült). Nagyon sok lehetőséget nyújt az az engine, fizika és AI terén is, és a grafika is számomra gyönyörű. HL2 -t én épp hogy elkezdtem és én igencsak gyönyörködtem a geforce 4-el is a játékban. Közel sem csak a fizika meg a nagy terep ami jó benne.
    De ott a portal is szintén source enginnel. U3 enginnel sztem nem is lett volna lehetséges megcsinálni, akárcsak a Dark Messiahot.
    Bioshock zárt térben van, arra nagyon jó az u3 engine, nem hiszem h szükség lett volna AI -ra se nagyon. Abban a játékban nyilván teljes mértékben ki tudták használni az engine-t és nem ütköztek akadályokba.
  • DarkSector
    #320
    Akkor te nem sok játékkal játszhttál eddig életedben.
  • erieskrisz
    #319
    Ahhhh ez a grafika brutalisan szar es meg akkad a geme loooool csak nem ertem mitol xDDD
  • DarkSector
    #318
    A Bioshock is a grafikáról szól és még csak csekély AI sincs benne, mégis istenítik sokan...
    Ez van.

    Ez igaz ebben a játékban sem túl nagy az AI.
    De a HL még csúnyább ettől. Úgyhogy valszeg a source motort is más szemmel látjuk.
    Szerintem akkor végképp senki nem játszott volna a játékkal.
    A HL2-nek sem a grafika volt az erőssége. Csak a fizika meg a nagy terep volt a jó benne.
  • Balumann
    #317
    A motornak azért vannak korlátai, ahogy láthatod. Ha mondjuk Source motorral csinálták volna ezt, akkor szerintem minden játékot ütött volna ez, dehát mind1, fontos volt nekik meg néhány játékosnak a több poligon... (soha nem fogom megérteni miért).
    Nem a grafikában kellene változtatás, hanem mondjuk az AI -ban, vagy a játékbak a lehetőségek bővítésében. Dehát te tudod.

    Elméletileg nem kellene, hogy kizárják egymást, egy ideig jól is ment a fejlődés. Mostmár grafikus fejlesztést én feleslegesnek tartom, főleg így, hogy a játék meg egyre gyengébb. Az ellenségek inteligenciája lassan a Doom 1-hez fog hasonlítani (bár ebbe sincs messze attól, csak jobban scriptelt...)
  • DarkSector
    #316
    Igazad van. van választásod. Játsz mással.
  • Leky
    #315
    Mi ez a förmedvény ilyent kiadni 2008-ban? Xbox 360-on probáltam a demót az sem volt valami nagy szám, de ez a Pc-s még grafikailag is rondább kár volt letölteni.
  • DarkSector
    #314
    Háát. Nem rossz a cod4.
    De azért én inkább U3-as párti vagyok, és én személyessen igenis elvárom, hogy több poligonból álljanak a textúrák, és élethűbbek legyenek, és ne ragadjunk le 1 szinten.
    És ez végképp nem zárja ki, hogy optimizáltabb, részletessebb vagy jobb játékot készíthessenek.
    Az U3 engine, csak egy ezköz. A játékmenet meg a többi a fejlesztőktől függ...
    De ugye itt is pénzről szól a dolog és nem a játékosokról.
  • Balumann
    #313
    Frontline -ba nagyon jó story van, igaz játékmenetben már nemnagyon érződik a story lényege, csak egy jó kis lövöldözés.

    Hát ha ezekkel is megelégszünk akkor nem fog semmi se megváltozni. Mi vagyunk a fogyasztók, ők a készítők. Sajnos nem nagyon akarnak fejlődést mutatni.

    Én például a CoD 4-ben egyáltalán nem csalódtam, úgy érzem tökéletesen azt kaptam amire vártam és amit ígértek, buggal sem találkoztam a játékban. És a grafika is gyönyörű.

    Sokan várnak normális single-re. A jó grafika az relatív. Én úgy látom, hogy a szép grafikát egyre inkább a részletesség váltja fel, ráadásul ez a játékmenet szinvonalának gyengítésével jár. Emellett a gépigény növekedésével is, és egyre inkább felejtik el az optimalizációt is...

    CoD 4 grafikája sem a részletessége miatt gyönyörű, hanem a - mondhatni művészi - megvalósítástól. Chermobylnál például a zöldes szín meg homályosság, hajónál a sötétkék színek, stb.. Ez az amit legtöbb játéknál elfelejtenek, helyette jön hogy hány poligonból áll a fegyver meg a ***** objektum... köszönnyjük, és akkor kapunk egy ilyen játékmenetet.

    És szerintem meg fog ez változni, fel fognak ébredni a játék készítők is. Remélem nem fogják mostmár erőltetni ezt az unreal 3 engine-t.
  • DarkSector
    #312
    Még ez lemaradt:

    Viszont aki valami normális single-re vágyik, és mindezmellett jó grafikra, az joggal fogja ezt a (véleményem szerint) kissebb hibbákkal küszködő alkotást választani.

    Jah és fogalmam sincs, hogy a fejlesztők milyen mézes madzagot húztak el a leendő játékosok előtt....de azt csak sajnálni tudom, aki manapság bedől mindenféle extra igéretnek.

    Sajnos 2008-ban sem fog semmi megváltozni....a készítők leígérik a csillagokat is....de amit a tányérodba kapsz, annak köze sem lesz az ígért matériához.

    Remélem nem csak én vagyok ezzel így.
    Valyon melyik játék az, amit a végsőkig teljesítettek a fejlesztők?
    Háát....ismereteim szerint...még nem létezik ilyen.
  • DarkSector
    #311
    Igaz.
    AC-hoz hasonló egyenlőre még nincs....
    Jah és ez nem FPS

    De a Frontline???
    Kérem...háát az egy multis játék (csak aréna-harc van).
    Ott aztán semmilyen történetvezetés nincs.
    Multira viszont nagyon jó.

    Még valami?
  • Balumann
    #310
    Hangok nem annyira rosszak? Iszonyat gyenge minőségű hangok vannak és még csak nem is 5.1 surround. Fegyverek hangja is gáz, de ha nem látom a játékot én még a futást se ismerném fel sztem :d
  • PhantomAss
    #309
    ez mekkora fos egy játék
    vártam mert tetszett a történet, eredetinek gondoltam
    de a megvalósítás...
    fél órát játszottam vele kínkeservesen aztán heves uninstall lett a vége
    brrr
    mi a francnak ölnek sok munkát egy ilyen trutyiba
  • IgH
    #308
    Kösz,megtaláltam,és mivel nem is volt más dolgom,végignyomtam egyhuzamba a játékot. Hát,sajnos ezt annyira elrontották amennyire csak lehet. Grafika 1-2 effektet leszámítva botrányos,bőven 10évvel elmaradott,eszméletlen h Assassins Creedet,Crysisok idején ilyen jelenik meg,ráadásul U3 engine-nel. Sztori épphogy van,csak odaböffentettek vmit,párbeszédeket,karaktereket mellőzve,mert az h odatolnak 1-2alakot meg egy főszereplőt én nem nevezném annak. Zene önismétlődő,hangok végülis annyira nem rosszak. Rengeteg a bug,volt h elment a hang,vagy csak nem tudtam aktiválni egy kapcsolót,de grafikai bugokból is van elég. Gépigény nevetséges,jobban mozgott alatta a gép mint a Crysis vagy Assassins Creed alatt,de ezen csak röhögni tudtam. Nem nagyon van jó oldala a játéknak - pedig én nem szoktam lehúzni sűrűn stuffokat -,max. azért lehet elszórakozni vele egy délutánt mert 3óra alatt végig lehet tolni,a kivégzések meg pár percig élvezetesek. Szerintem a készítők is tudták h iszonyat low-budget játékot készítenek,csak akkor illett volna úgy is beharangozni,de ők még az xbox360as kijövetelét követő sírás után is szabadkoztak,holott abba nagyjából a játék legjobb része,az eleje került tudtommal. Nemhiszem h lesz ennél nagyobb csalódás az évbe..
  • Endiman
    #307
    hogy lehet beállítani hogy a billentyűzet-kurzorokkal mozogjon? vagy ez ennyire konzolos game?
  • Zinaj
    #306
    nagy szar ez a jatek....inkabb frontline vagy AC...ez vicc.
  • DarkSector
    #305
    Hamachin lehet nyomatni???
  • Synit HUN
    #304
    Ez a játék valami vicc?
    Vegyél ikszbokszot?
    Se egy bill beállítási lehetőség se normális grafikai beállítások. Vagy csak én nem látom?
    Nem tudom 1440x900-ra rakni mert 1024x768 a max.
    Mi van ezzel? Télleg ilyen? Meg doboz kontroller kell hozzá?
    Ha ez ilyen akkor kuka már most.
  • XenHai
    #303
    Mi lehet a hiba?nekem 32 van fent.