382
A CoD Finest Hour készítőinek új játéka
  • Narxis
    #382
    Jah, az nekem se tetszett...
  • Reg5
    #381
    Nekem is tetszett. Viszont a köv a játékuk a Legendary az szerintem gyalázat...
  • Qwerty4
    #380
    Na, én ezt a szart befejezem.Ugyan még két fejezet hátravan, de itt a 7. chapter elején (ahol a hajó támad) úgy akadozik, hogy játszhatatlan.
    Ráadásul látni sem lehet rendesen.Amikor ilyen sötét pálya van, akkor legalább olyan fegyverrel kezdhettem volna, amire lámpa van szerelve, de nem...

    Ez a játék kritikán aluli, program szempontjából...
  • Narxis
    #379
    Szerintem nincs új munkájuk: http://www.sparkunlimited.com/projects.html

    Am. nekem ez a játék tetszett csak ne lett volna ennyire bugos. De lehet csak az emlékeim szépültek meg...
  • Qwerty4
    #378
    Hát ez van.
    Ilyen okádék módon kiadni egy játékot, szégyen...

    A Spark Unlimited következő játéka, a Legendary, azért szerencse magasabb minőséget képvisel.Bár az se nagy szám, egyáltalán.

    Ezek után egyáltalán kaptak új munkát?
  • Narxis
    #377
    Nekem XP-n még jól működött de Vistara/Win 7-re fel se tudtam telepíteni, kompatibilis módban sem...valami errort írt ki telepítés befejezése előtt. :(
  • Qwerty4
    #376
    Én is kipróbáltam a tegnap.
    Először is Win ME kompatibilisre kellett állítani az indítófájlnál, hogy ne úgy szaggasson, mint az állat (még a menüben is)...így már játszható volt.
    De, ennek ellenére a grafika ronda és még így is szaggat...
    A játék különben nem lenne rossz, ha jól működne a progi.Jól összerakottan, jó sebességgel akár sikeres is lehetett volna, van annyi az egész alapötletben, mint a tucat CoD-félékben.Csak ez borzasztó amatőr munka lett...egyáltalán hogy gondolták, hogy ezt kiadják, ilyen formában?

    Azért a Hour of Victorynál szerintem sokkal jobb.Én most így jól elvagyok vele, csak ne szaggatna.
  • badoer
    #375
    Brutál modon szaggat nálam ez a játék.2 giga memoria .geforce 9500as kártyám van.
  • Narxis
    #374
    gamecopyworld
  • steve89
    #373
    vki feltudna dobniegy mőködő cracket? kösszi
  • Narxis
    #372
    Jó is. ;) Nekem tetszett.
  • poppe
    #371
    az fasza... pedig a sztori jónak tűnik...
  • Narxis
    #370
    kuka
  • poppe
    #369
    ez most komoly, h nem tudom 1024x768-nál nagyobbra állítani, és még szaggat is? kurva érdekes, mert mindent 1080p felbontáson játszok max graffal, és semmi nem szaggat... lesz peccs, v kuka?
  • Narxis
    #368
    Ez ilyen.
  • gregtom6
    #367
    elvileg high-ra vettem mindent... de tényleg nincs semmi grafikai beállítás? vagy csak a konfigot nem találtam meg?
  • gregtom6
    #366
    Looooool, ez a játék nagyon durva(negatív értelemben). Játszottam már sok nem túl jónak mondott játékkal, de ez....hát 1 lövés 1 ember, meg el sem találnak, robbanás borzalmas már az elején, nem értem, h miért 1024x 768 a max felbontás....túl könnyű még legnehezebben is, és.....

    áá komolyan 1024x768 a max felbontás??? és a víz meg az ejtőernyő grafja is tényleg olyan szar??? hát videókon meg még a telepítő képeken is szebb.
  • gregtom6
    #365
    üdv. a magyar nyelvi fájlokat honnan lehet leszedni???

    ui.: nem azt a választ várom, h hagyd, úgyis szar játék, meg h magyarul adták ki.
  • Prince23
    #364
    Extracikk

    Hozzáfüznivalóm:
    Nem kellett volna ennyire a sárgaföldig lehordani... pedig írásából ítélve kb 5.5 pontot ér... lehet felhúzta a garfikai engine.
  • chyp
    #363
    szevasztok nekem lenne pár hozzászolásom a játékal kapcsolatban ½`····ìz egy vacak és nincs semmi különlegesség benne ,az ellenfelek idioták,a nem ezt várná az ember egy mostani játéktól a grafika elnagyolt szerintem még a medal of honor elsö része is kidolgozottab és élvezetesebb volt,a legjob a falra tapado gránát,meg az hogy a bazukával 2-tárat löttem a héliummal teli lághalyoba ami nem tul realisztikus szerintem .Nameg a gránát megint ,olyat robban mint egy gyujto bomba ...........érdekes
  • doncarlos
    #362
    Hali! Semmiképp nem lehet quicksave-t csinálni? Mert ha csak pontonként ment, akkor nem is folytatom.. a far cry-nál is meg lehetett buherálni, itt van ilyesmi?
  • yaqwsxcde
    #361
    Ez azt jelenti, hogy 20%-ban egyezik meg a géped a minimum gépigénnyel!
    Szal ahogy a másik oldal is írta, nem éri el a minimumot! Ha 100% lenne a minimum akkor az azt jelentené hogy a géped teljesen jó a játék futtatásához minimális szinten!

    /ott is van fórum (www.gepigeny.extra.hu), ott is lehet nyugodtan kérdezni/
  • gio1969
    #360
    Na jó,ez is megoldódott...azért durva,hogy ezért pénzt mernek kérni.Nem azt mondom,hogy rossz volt,mert igazából teljesen hangulatos,csak csúnya,optimalizálatlan,és egyértelműen konzol-feelinges dolog.
    A másik hatalmas probléma,hogy hardon kb.5 óra volt végigvinni.
    Piros pont a készítőknek viszont,hogy csináltak egy "hogyan készült" filmet.
  • gio1969
    #359
    Amokor az a feladat,hogy a tower tetejére kell feljutni Londonban,van egy rész,ahol egy romos helység külső falán kell felhúznunk magunkat...Viszont nekem ez a jenki parasztgyerek mindig csak lefelé hajlandó ugrani.Hiába nyomom meg a felfelé gombot a space előtt,akkor is csak leugrik.Vagy ez direkt ilyen szuicid emós gyerek?
  • Narxis
    #358
    Ha nem eredeti lehet a crack miatt van mivel nem tudtak egy normális törést csinálni hozzá. Ha eredeti akkor lehet driver hiba, hardver stb.
  • gio1969
    #357
    Van egy problémám:kb. fél-egy órát játszok a játékkal,és kékhalálom lesz....abszolút nem értem a dolgot,mivel eddig soha nem volt ilyen problémám.A másik érthetetlen dolog,hogy a játék állandó 62fps-sel fut (mivel a monitorom 60Hz-es),de néhol teljesen váratlanul leesik 10 fps alá.Másnak is van ilyen problémája?
  • Narxis
    #356
    Ezek az oldalak csak kb. értéket tudnak mondani, mert ha teszem azt mondjuk van egy kurvajó videokártyád 256MB memóriával, de a gépigénynél minimum 512-őt ír akkor már szarnak írja a géped, nem veszi figyelembe, hogy lehet, hogy kevesebb memóriája van de mondjuk magasabb az órajele vagy újabb típusú stb.
  • kyle reese
    #355
    helo mindenkienk .volna egy kérdésem hogy lehetséges az hogy a gépigény.hu 20% ot adott rá hogy elindul . ponotsan itt lehet megnézni :http://www.gepigeny.extra.hu/games.php?lookup=165 Ja és egy másik gépigény tesztelő oldal azt hozta ki hogy a minimum konfigot se éri el a gépem :http://www.systemrequirementslab.com/bonus/t/analysis2.tmpl?PHPSESSID=b98e99bd5fc769178acf59c547daf94a
    Pedig a simán akads nélkül fut :) akkor most én nézem félre valamit vagy pedig rosszul van megadva a játék gépigénye ? aki tud annak a segitséget köszönöm .
  • Narxis
    #354
    Szar a crack.
  • Hober Mallow
    #353
    Valaki tud segíteni? valamiért azt irja hibát észlelt és leált:S mikor indítanám
  • DarkSector
    #352
    Háát azért van ettől jóval szarabb és nem egy..
  • mama2
    #351
    Nem kicsit..nagyon. Ilyen szar grafikát még ország nem látott.
  • DarkSector
    #350
    KICSIT???
  • rob210
    #349
    Na ez is megvolt.
    Nem rossz játék, de azért a grafikán tényleg lehetett volna még egy kicsit dolgozni.:-)
  • Narxis
    #348
    Használd a létrát.
  • rob210
    #347
    Na ez is meg volt.
    De most meg nem tudok felmászni a tetőre.
    A pálya ugyan az csak kicsit előrébb vagyok.
  • rob210
    #346
    Mit kell csinálni a léghajóval.
    Beugrottam egy törött tartályba, ott van egy korlát ha felfelé nézek akkor meg egy léghajó.
    12 rakétavető lőszerem.
    Aztán hiába lövöm a zeppelint semmi.
    Mit kell csinálni?
  • Narxis
    #345
    Ugyanezzel küszködök, hiába cseréltem cracket. Így már elindul a game de random időközönként kidob.
  • kalapka
    #344
    Helló. Van az a pálya, amikor meg kell menteni egy generálist. De amikor át megyek az egyik ajtón, becsukódik mögöttem és így a generális nem tud követni. Nem tud valaki segíteni?
  • Prince23
    #343
    nagyon sajnálom az alkotókat, pedig annyira szerettem volna átlagban 8 pontot adni rá:(
    és csak ennyi hsz magáért beszél:( míg Frontlines tündököl a topikban, igaz a 80%-a multi hamachizás.