62
  • asysoft
    #22
    Te jó ég, ezt a szöveget, amit a szóvivő levágott
  • Dzson
    #21
    Most vesz X360-at (külső HD-DVD-t ne számítsuk bele, de az is kell, ha filmet akar nézni HDTV-n), akkor -90 ezer (csak a hülye veszi a kisebbet). Megjelenik a PS3, a fickónak jobban bejön (ne elemezzük ki, miért, ez most csak matek), és pont az a 90 kellene neki, amennyiért X360-at vett, szopik.

    Félreteszi a 90-et most. Megvárja a PS3-mat, és ha nem jön be neki, akkor simán vesz egy X360-at.

    Erre gondoltam.
  • The Rock
    #20
    sajnos csak a "gagyibb" változat kerűl ennyibe
    A preriumaz 90 ezer csokitallér
  • fiucsavar
    #19
    már elég régóta kapható nálunk is...
  • zzebi
    #18
    "Országunkban nagyszámú és folyamatosan növekvő játékos közösségek vannak, akik éhezik az Xbox 360 által nyújtott következő generációs, high-def élményt."

    Jezusom, mintha egy angol szoveg tukorforditasa lenne. A Picipuha magyar szoviviojetol kicsit tobbet varnek el. A legbrutalisabb resz a "high-def elmeny". A hanyinger kerulget...
  • Sanyix
    #17
    Nemértem. Ha elherdálják x360-ra, és nem jön be nekik, és ezért nem tudnak mást venni, akkor ha ps3-mat vesznek az x-nél 1,5 ször magasabb árral miért tudnának mást venni, ha mégtöbb pénzt "herdáltak" el?
  • Dzson
    #16
    Többen várnak inkább, pont a pénz miatt. Minek herdáljanak el most egy százast + még vegyenek is HD-DVD meghajtót, amikor év végén / jövő év elején itt a PS3? Ha nem jön be nekik, még mindig vehetnek x-et, wii-t, de ha most elköltik a pénzt, akkor rossz esetben a nyálukat csorgatják és savanyúaszölőznek.
  • Freeman42
    #15
    Hajrá xbox 360
  • Raptor 7
    #14

    az XBOX már mindennél job... vagy NEM??
  • Tinman #13
    A Dashboard igen... de a játékok? Ezt honnan szedted? Link?

    Egyébként ezek a húzónevek... ezekkel engem inkább eltántorítanak és nem a vásárlásra ösztönöznek.
  • bertino
    #12
    én csak a teljes előző Box-os játékokkal való kompatibilitást hiányolom belőle :(
    előző Boxos játékok egy részét csak akkor lehet futtatni rajta, ha van hozzá merevlemez és még akkorse mindet...
    tök szopás így :(
  • Morden23
    #11
    Ez így van. Az ilyen szűk keresztmetszetű piacokon, mint Magyarország is, leginkább az nyer, aki előbb tudja piacra dobni a masináját. Na persze kivételt képeznek a PS3-fanok, akik nyilván kivárják a saját gépüket.

    Annak ellenére, hogy nem tervezek játékkonzolba való beruházást, valahogy mindig szimpatikusabb volt az Xbox. Ez most nem vörös posztó akart lenni a PS-fanok számára, csak személyes vélemény.
  • Malbeth
    #10
    Hali! Egyre inkább az a gyanúm,hogy a Playstation el lesz kalapálva,és az Xbox fogja elfoglalni a 'trónt' a játékkonzolok közt...,Magyaroaszágon meg főképp, hisz nálunk még sokat kellene várni a ps3-ra és baromi drága lesz,duplája mint az Xbox 360,és a Magyar az egy árérzékeny piac.
  • Derapo
    #9
    Ebben tévedsz a fent emlegetett játékok mind magyar nyelven jelennek meg.Az xbox "kezelőfelülete" a dashboard is magyar nyelvű lesz.
  • Alwares
    #8
    Obliviont nem is fogják forgalmazni?
  • flatszeru
    #7
    johnz: Én ugy tudom, hogy ezt nem chippelni kell, hanem a dvd olvasón kell a firmware-t frissiteni.
  • ldavid
    #6
    talán a Saint's Row ami csak 360-ra lesz
  • Tinman #5
    Erre magyar játékot akkor találsz, majd ha magyar fejlesztők fejlesztenek rá + a magyarítás portál tagjai beleadnak apait-anyait.
    Amúgy nekem nem kell még olcsóbban sem... inkább veszek majd egy Wii-t , meg egy PS3-at.
    Mondjatok nekem húzós, ütős játékneveket Box-ra... én egy olyat sem tudok ami érdekelne és már van Pc-re /vagy majd lesz/.
  • Fre576
    #4
    ez aszt akarja jelenteni, hogy magyar játékok érkeznek ,meg hogy magyar lesz a gép menűje, vagy csak az ,hogy hivatalosan is kapható lesz?
  • johnz
    #3
    látom a cikkeket hogy mikor jelenik má meg meg igy meg ugy emberek vagy én vaok hülye de már kb fél éve lehet kapni!!! chippelve is
  • Cat #2
    "Magyarországon is egyre erősebben hallatják a hangjukat azok, akik az Xbox 360-at követelik"

    Haha, akinek kell, az bemegy pl. a Media Marktba, és megveszi. Mondjuk az nem magyar nyelvű lesz, de ezt azért túl lehet élni :)
  • echo
    #1
    Ú de gáz markeig szóvegek :)