1759
Jurassic Park IV és a Trilógia
  • KMeyer
    #1637
    Üdv!

    Vki ezt a díszdobozos kiadást látta mostanában vhol?A netes DVD-üzleteknél már nincs készleten szerepel általában.
  • Legend Killer
    #1636
    engedd meg, h figyelmedbe ajánljak1finom bannt :D. nekem is küldté privit, gondolom máshova is betetted a linked. reklámér bann jár itt.
  • blackgamer
    #1634
    áh, akkor változtassák meg a nevet és valamelyik stúdió forgasson már dinoszauruszos filmeket pls!
    úgyis addig vacakoltak hogy az eredeti színészek már vén trottyok, el se tudnának futni már a velociraptorok elől.
    Totál új szereplőkkel meg amúgy se lenne érdemes a JP nevet továbbvinni.

    szerintem odáig jut a dolog hogy majd valami amatőr animációs csapat készít egy folytatást
    azt mondják közeledünk ahhoz a korhoz amikor halott vagy megöregedett színészek 3D-s modelljeivel készülnek a filmek
    kívánom hogy valaki készítsen így egy szinvonalas alkotást, talán észbekapnak a filmgyártók is hogy nem lehet a rajongókat évtizedekig váratni, semmibevenni
  • Jrex
    #1633
    Ez nem mentség!
  • Darkoo
    #1632
    Nem lesz több Jurassic Park...
  • Xerxész
    #1631
    Egyelőre nincs JP4
  • Legend Killer
    #1630
    az is jó lenne sztem :D.
  • W B
    #1629
    ha én rendezem az inkább dokumentum film lenne sok vérrel :p
  • Legend Killer
    #1628
    rendezd te a filmet :DDDDDDDDDDD. és vegyél a pénzből nekem Karácsonyra xbox 360-t :D.
  • W B
    #1627
    valóság hűség 0... mint mindig.

  • Bullitt
    #1626
    Régi hír már, de Dubaiban építik a robot Jurassic Parkot...
  • blackgamer
    #1625
    Meghalt Michael Crichton az Őslénypark írója.

    "Michael 66 évesen hunyt el, hosszú idő óta küzdött a rákkal, de a családtagok szerint váratlanul jött a halál. Az író felesége szűk körű temetést tervez, de a részletekről nem hajlandóak további információt közölni."

    megdöbbentett a hír, főleg hogy épp olvasom a könyvét
  • Desiderata #1624
  • blackgamer
    #1623
    tehát: Laura Dern vállalná a következő részt
    Sam Neill és Alessandro Nivola (Billy) nem
    de annyi idő eltelt, semmi se biztos

    most megszólították Jeff Goldblum-ot, ha megkeresik akkor "talán" tud rá időt szakítani

    ennyi bizonytalanságot...
    Indiana Jones már dvd-n is kijött, nem arról volt szó hogy forgatás utána már hallunk valamit a JP4-ről?
    ez a csönd a legrosszabb, ezek a hírek pedig csak az idegeket csigázzák
  • Legend Killer
    #1622
    :D
  • Jrex
    #1621
    Tom h nincs film belőle, arra gondoltam h ha pdf fájlban is meglenne átküldhetnéd :)
  • W B
    #1620
    nem igazán. volt ott jó pár tapasztalt harcos.
  • EnZsolt
    #1619
    Elég lesz az Off-ból, de maradjunk annyiban, hogy a tucat Predator tapasztalatlan harcos volt, aki 3-4 háttérben állt, az meg azért volt ott, ha rosszra fordul a dolog, akkor simán leverjék a dínót. A plazmakarabélyt nem vetik be a királynő ellen, mivel élve kell nekik, csak rettegésben tartják és a sima "herék" ellen vetik be, akik a királynőt akarják védeni. Szóval elhiheted, hogy lazán legyőzik a T-rexet, ha akarják :)

    OFF vége.
  • W B
    #1618
    nem. kb. egy tucat predátor volt ott. ebből 3-4 háttérben állt, plazmakarabéllyal (ezt csak alien királynők elfogásánál használják, ergó T-rex = alien királynő)) A többiek közelharci fegyverekkel próbálták megölni.

    azt tudni kell, hogy az a bolygó a predátoroknak tradícionális vadász hely volt. csak éppen az emberek maguk izlésére kicsit megváltoztatták, olyan vadász paradicsommá amien nekik kellet.

    azt nem írják le, hogy megölték-e végül a rexet vagy sem. predátor ldalról az a vonatkoztatás hogy igen, az emberi oldalról az hogy nem.
  • EnZsolt
    #1617
    De miért nem tudták kinyírni? Mert tapasztalatlan vadászok voltak és mert nem használhattak plazmavetőt. :D
  • W B
    #1616
    az AvP Vadászok bolygója a könyvtriológia utolsó könyve. igen. könyvben (ezekből a könyvekből nincs film)
  • mama2
    #1615
    Apropó könyv: Nekem meg volt a Jurassic Park könyv és kurvajó volt(az első rész, a többi rész könyv változatát nem tudom hol szerezhetném meg Magyarországon)
  • Jrex
    #1614
    Könyvbe van meg neked?
  • W B
    #1613
    annyira nem dínó de van benne egy T-rex: Aliens vs. Predator: Vadászok bolygólya. (kb. öt oldal szól a T-rexről, meg a vele küzdő tucatnyi predátorrol... eh nem bírták kinyírni)
  • Legend Killer
    #1612
    én azt megnéztem! :) és jó volt, ki is írtam dévédére és nem a nemi élet miatt teccett, érdekel minden, ami dinoszaurusz téma.
  • Anonnim
    #1611
    Amúgy "Dinoszauruszok, a föld urai" a magyar címe!
  • Jrex
    #1610
    Az igaz.
  • pauly
    #1609
  • garex
    #1608
    Az Ösvilági kaland című film valahol a határon van. De tényleg sokkal reálisabb mint a Walking with Dinosaurs.
  • blackgamer
    #1607
    ezek mikezek? dokumentum vagy kalandfilmek?
  • W B
    #1606
    de sokkal több tudományossággal.
  • Jrex
    #1605
    Az meg majdnem a JP utánzása...
  • garex
    #1604
    ebben egyetértek, de ha a párzásra kiváncsi akkor nem igazán van más film...
  • W B
    #1603
    a Walking with Dinosaurs egy rakás szar.
    az ősvilági kaland-ban több a realizmus.
  • garex
    #1602
    ha annyira érdekel akkor nézd meg pl. a "Walking with Dinosaurs" című filmet...
  • garex
    #1601
    Ez nagyon tetszik
  • Bulykin
    #1600
  • Anonnim
    #1599
    Szerintem jól jönne egy ojan Jurassic Park fil amely a dinoszauruszok nemi életét mutatja be!
  • Jrex
    #1598
    Az redeti jobb,de azért elmegy :)
  • JP Forever
    #1597
    Amúgy R.I.P.