1759
Jurassic Park IV és a Trilógia
  • JPFAN
    #1677
    Az első rész zenéje Isten király!!!
    2 változatban is elérhető. Az egyiken, a filmben elhangzott összes zenei részek megtalálhatóak. A másikon a főbb részek zenéi vannak. Mindkettő szuper. :)
  • Desiderata #1676
    megvan a trilógia díszdobozban, meg díszdoboz nélkül is, meg a második rész zene cd-je
    nekem most ennyi elég :)
  • JPFAN
    #1675
    A különbséget sajnos nem tudom, de biztosan sokan rácuppannak a témára.
    Én az eredeti gyári filmeket részesítem előnyben (szeretek igényesen mozizni, főleg, hogy a DVD meg is fizethető) A Blu ray most nagyon drága, de az is le fog menni egyszer és akkor a polcomon lesz ez a gyöngyszem.
  • Desiderata #1674
    nincs Blu-ray-em :/ egyébként már fent a neten a HDTV verzió, az is tűéles, Blu-ray jobb lesz?
  • JPFAN
    #1673
    Jurassic Park Blu-ray 2011-ben?

    Link: http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=106035535573753569238955188
  • Jrex
    #1672
    Igen én is tartok tőle,mert pár dolog ellent mond neki,de reménykedek:D
  • Desiderata #1671
    huh, ezen meglepődtem, de kamu szagot érzek, ne éljük bele magunkat :/
  • Jrex
    #1670
    Végre 1 jó hír :)
  • vigyori14
    #1669
    Nekem van matricás albumom, igaz néhány hiányzik belőle. Meg van külön egy pár matricám, ha érdekel írj privit.
  • JPFAN
    #1668
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségetek kérni! Van olyan rajongó köztetek, akinek megvan az első rész lutra albuma matricákkal vagy matricásan? Bármilyen tanácsot, segítséget örömmel fogadok. Mindenhol kerestem embereket de sajnos nem jártam sikerrel(bolhapiacok, fórumok, vatera, stb.). :((((

    Egyébként, király a Jeep!!!!!!!

    Köszi!
  • Desiderata #1667
    tessék :)
  • Jrex
    #1666
    Még nemolvastam el,de a rajzokat nézve egyértelmű h a film...
  • Jrex
    #1665
    Nekem ilyen kocsi kell!,vagy nem hanem inkább az az elektromos zöldes amit a T-rex felborít:)
  • Desiderata #1664
    hehe JP-s Jeep, elfogadnám


  • Desiderata #1663
    őszintén nekem kimaradtak a képregények
  • Rambo27
    #1662
    szerintetek a képregény jobb vagy a film?
  • Jrex
    #1661
    Köszi,már kerestem őket.
    mondjuk a Jurassic Parktól elvárható minőségű rajzokat vártam volna...
  • Desiderata #1660
    új képregény folyamatosan jelenik meg, eddig ezek érhetők el, ha valaki gondolja esetleg fordíthat

    Jurassic Park 01 (2010) (Minutemen - Queen of the Damned).cbr
    Jurassic Park 02 (2010) (Minutemen-Queen of the Damned).cbr
    Jurassic Park 03 (of 05) (2010) (two covers) (Minutemen-Zombie).cbz
    Jurassic Park 04 (2010) (Minutemen-Ungodly Sith).cbr
    Jurassic Park 05 (of 05) (2010) (Minutemen-Zombie).cbz
  • Desiderata #1659
    kijött mobilra egy elég gyengus játék, gameplay
  • Desiderata #1658
    alatta a spoilert nem kellett volna elolvasnom
  • Jrex
    #1657
    Összegyűjtöttem a regényekben és a filmekben szereplő fajokat összehasonlításként.
  • Jrex
    #1656
    Multhét pénteken kivettem a könyvtárból az Öslényparkot,és ma fejeztem be.Szerencse h nem így filmesítették meg,mert nem tetszik,főleg a vége nem!
    Tudtam h sokban eltér a filmtől, mert Régebben olvastam 1 oldalon ahol össze volt hasonlítva,de ott csak pár dolog van kiemelve,inkább olyat kellett volna csinálni h miben hasonlítanak,mert alig lehet ráismerni a történetre.Igaz 1 része ami nem került bele a filmbe,azt felhasználták a 3.részben(pl a madárház,v a folyós jelenet).
    Remélem,ha lesz 4. része nem ilyen véget akarnak neki szánni!!!
    SPOILER!
    Tudni illik elpusztítják az egész szigetet...
  • Desiderata #1655
    kalandjáték lesz,amit meg lehet jóra is csinálni és gagyira is, reménykedjünk, honosítani is kéne ha jó, magyar felirat és házi szinkron

    végül nem jött össze a bolt, mert elfelejtettem licitálni vaterán :) na majd legközelebb...

    negyedik részről én nem tudok infókat, Crichton halála óta leült a dolog
  • Compongnathus
    #1654
    reméljük hogy jó is lesz.... , meg az a játék is jó lesz de az nem oan lesz hogy saját parkot építeni?? és amugy a grafikája reméljük hogy nagyon faxa lesz ...
  • Compongnathus
    #1653
    oska reméljük, sikerül! és amugy nagy Jurassic Park imádó vagyok!!! gondolom te is és télleg jó lenne ha készülne egy 4. rész is ugy néz ki hogy fog,
  • Desiderata #1652
    én benne vagyok, most akarom bővíteni a gyűjteményemet, ha sikerül a bolt majd linkelem...
  • Compongnathus
    #1651
    mért nem írtok gyakrabban egész jól el lehet beszélgetni pedig!!!!!!!!
  • Compongnathus
    #1650
    hát reméljük, hogy komoly lesz!!!!!!!!! a játék mert azért az elvárás! D::D:D:
  • Desiderata #1649
    valahonnan elérhető a képregény?
  • Desiderata #1648
    Jurassic Park játékok készülnek, még idén megjelenik az első, remélem nem lesz gyerekes
  • Anonnim
    #1647
    http://kasyfilm.buzz.hu/archives/2010/03/27/Jurassic_Park_kepregeny/
  • Anonnim
    #1646
    Egy jó hírhttp://kasyfilm.buzz.hu/archives/2010/03/27/Jurassic_Park_kepregeny/remélem ez végre új irányba viszi el a történetet!!!!!
  • Anonnim
    #1645
    Egy jó hír:http://kasyfilm.buzz.hu/archives/2010/03/27/Jurassic_Park_kepregeny/remélem ez végre új irányba viszi el a történetet!!!!!!
  • Compongnathus
    #1644
    szerintem király lesZ! remélem is! és lehet h lesznek benne tengeri dínók is :D meg persze minden! :D
  • Jrex
    #1643
    Új trilógia
  • Jrex
    #1642
    Azt h azóta jött olyan hír ami megcáfolta.
  • triplet
    #1641
    Én úgy hallottam hogy mivel az író Michael Crichton meghalt, ezért nem lesz 4. rész. erről mit tudtok?
  • Jrex
    #1640
    A godzillát rajzfilmben folytatták,de am tényleg lehetne 2. része.
  • zoliii
    #1639
    Ennyi erővel lehetne, Godzilla 2 is. A végén maradt egy tojás a filmben :D
    Függetlenség napja 2 viszont lesz :D
    Amúgy a Jurassic Park IV-ről, én is hallottam hogy lesz állítólag.
  • Jrex
    #1638
    Joe Johnston akarja rendezni a JP4-et.....
    Én nem örülök neki,lehet jó rendező,de inkább térjen vissza a jumanjijához,mert a JP-hoz nem sokat ért...