1759
Jurassic Park IV és a Trilógia
  • Desiderata #1719
  • Jrex
    #1718
    Egy kis invitáló :)
    Több helyszín is lehetséges lenne. :)
  • SzinesGeza
    #1717
    Na igen, a Carnotaurusra nem hinném, hogy sok mindent lehetne felépíteni.
    Tekintve, hogy jóformán egész nap csak egy helyben álldogált. :)
  • C0mputers
    #1716
    son goku ssj-ben erősebb mint a Tyrannosaurus rex
  • Jrex
    #1713
    Am érdeklődni szeretnék, hogy létezik olyan, akinek megvan a 2. részhez a matricás album? (nem amik a rágókhoz voltak, hanem amikhez külön matricákat lehetett venni) Sehol se találok ilyet...
  • Desiderata #1712
    A Vasember fura kölyke Jurassic Parkban is
  • Jrex
    #1711
    Új cím: Jurassic World
  • stargatelost
    #1710
    Lelőtték a projektet. Forrás Igazából várólistára tették, de ez azt jelenti, hogy nem mostanában lesz JP4, ha lesz egyáltalán...
  • Jrex
    #1709
    Na júliusban végre el kezdik a forgatást, bár szerintem így is csúszni fog a bemutató, nem is baj, nem szeretném, ha összecsapnák. Mivel Hawaii-n forgatnak,remélem azt jelenti, hogy vissza térnek az első szigetre.
    Am itt egy érdekes hír: Új faj

    Jöhetnek a találgatások, én talán a Carnotaurusra gondoltam,mert ugye az szerepel a regényben is,de nem tudom,hogy aköré hogyan lehetne felépíteni egy egész történetet.
  • Jrex
    #1708
    Kiderült ki rendezi a JP4-et.
  • akyyy
    #1707
  • Jrex
    #1706
    Légyszi
  • rocklud
    #1705
    Mindenkit szeretettelvárunk:

    jurassic-park-2013.blogspot.hu
  • Béka Benő
    #1704
    Hirtelen úgy olvastam, hogy "leokádta".
    Bár lehet, hogy majd a végeredménnyel tényleg azt teszi...
  • Jrex
    #1703
    Egyébként melyik matricás albumod van meg?
    Ha gondolod akkos scannelek be az én matricáim közül ami neked hiányzik,de nekem meg van...
  • Jrex
    #1702
    Egyébként ti milyen fajokat szeretnétek látni a 4. részben?
    A T-rex és velociraptor, egyértelmű, de én még szeretném újra a Dilophosaurust, meg valami újat, mondjuk a regényben szereplő Carnotaurust, vagy Metriacanthosaurust
  • Jrex
    #1701
    Várjuk :)
  • LordPicard87
    #1700
    Sajnos még nem szúrhatok be linkeket, pedig ma megjött az angliai csomagom is két Making of... könyvvel. Ha tudok, akkor mutatok képeket :)
  • Desiderata #1699
    képeket nyugodtan beszúrhatsz, annak mindenki örülne itt a topikban :)
  • LordPicard87
    #1698
    Tiszteletem fórumozók! :)

    Olvastam, hogy más is hasonló problémákkal küszködik mint én, úgyhogy gondoltam, megpróbálkozok én is vele: én is szeretném a matricás albumomat bővíteni, vagy egy újat kezdeni (használtan szerváltam évekkel ezelőtt, sajnos viseltes állapotban). De nem csak matricás albumot, minden mást keresek, ami JP :)) Vannak könyveim, képregényeim, dvd-k (hamarosan BD), filmzenék. Ám sosem elég :) Majd most lesz még két remek könyvem is :) Ha van rá igény, tehetek fel a gyűjteményemről képet :) Hét éves korom óta vagyok rajongó, de csak a 2000-es évek elejétől gyűjtöm a cuccokat, és lenne még mit bőven pótolni. Szóval akinek vannak megunt JP-s cuccai, kérem jelentkezzen :)) Játékok egyedül, amelyek annyira nem érdekelnek, max. 1-2 dinó.
  • Jrex
    #1697
    Míg várjuk a JP4-et, addig ajánlom figyelmetekbe ezt a filmet, hogy ne szenvedjünk Dínó hiányban
  • Jrex
    #1696
    Szerencsére törölték azt az elképzelést, h a hadsereg fogja felhasználni a dínokat.
  • Desiderata #1695
    Készül a Jurassic Park 4 forgatókönyve

    Az Universal Pictures felkérte A majmok bolygója - Lázadás íróit, Rick Jaffat és Amanda Silvert, hogy vessék papírra a Jurassic Park 4. részének forgatókönyvét.

    Ha arra gondolunk, hogy a tavalyi év egyik legnagyobb meglepetése volt A majmok bolygója előzményfilm, akkor minden bizonnyal jó kezekbe került a kissé feledésbe merült dinoszauruszos franchise-ot.

    Az még bizonytalan, hogy mikor látnak neki a Jurassic Park 4 munkálatainak, de az biztosnak tűnik, hogy - ezúttal is - Steven Spielberg, Joe Johnston és Kathleen Kennedy dirigálhatja a forgatást, amelyben a hírek szerint Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Dern és Richard Attenborough is ott lesz.
  • Roccio
    #1694
    BUÉK minden jp rajongonak!!!! :-)
  • Morpheus
    #1693
    Spielberg leokézta a JP 4-et
  • Jrex
    #1692
    majdnem kész a forgatókönyv.
  • Desiderata #1691
  • Jrex
    #1690
    Sztem tök jó :)
  • W B
    #1689
    Egyszerű mért nem lehet tengeri állat:
    Mivel ez nem a JP:OG játék, itt csak borostyánokból hoztak létre állatokat. A szúnyogok csak melegvérű állatokat csípnek meg? Szúnyogok sós vízben nem tudnak szaporodni. Továbbá mivel eme tengeri állatok hidegvérűek (gyakorlatilag nem biztos) és alig van megfelelő pillanat mikor szúnyog megcsíphetné, illetve ahhoz is szerencse kell, hogy gyantába ragadjon, így érthető szerintem mért nem igazán lehetnek.

    Arról nem is beszélve, hogy a B telephelyen nincs olyan hely ahol eme lényeket tartották volna.
  • Jrex
    #1688
    Igen ez a videó egy fake,de attól még miért ne szerepelhetne benne vízi dinoszaurusz?
    Ok,h közzé tették a fajlistát,de az egyik filmben se szerepelt,csak a regényekben,én olvastam mind2-őt és egyik rész sem követi a regényt,teljesen olyan mint ha nem is az alapján készültek volna a filmek.
    még korábban ebben a videóban összegyűjtöttem a regény és a filmbéli állatokat: jp
  • Tatyla
    #1687
    az igen a Halálos nyugalom 1989-ből és valami discovery ismeretterjesztő film egybemocskolódása :D
  • stargatelost
    #1686
    jajj ne már, még a vak is látja, hogy ez Sam Neil valami régebbi filmjéből egy jelenet, meg valami ismeretterjesztő dínós cuccból jelenetek, ne fárasszál már...
  • W B
    #1685
    Nem mehetnek át a vízi világra mivel sehol sincs említve, hogy lenne vízi állat az InGen listán. Nem beszélve arról, hogy a történet szerint az egész világ tud az állatokról így hivatalossá kellet elvben tenni a faj listát. (bár pl. a Genetikailag módosított spino nem volt rajta)
    Továbbá a Pteranodonokat nagy kalitkákban tartották (3 fajta volt) A tengeri állatokat meg ha lenne is akkor a szigetben mesterséges tavakban tartották volna. De ha megnézet a térképet nincs ilyen tó.
    2 Dinosaurus van a szigeten mi víz alól támadhat. A két spinosauridea, azt ennyi.

    Kicsit ismerős kend nekem...
  • AndeeWolfy
    #1684
    Azt olvasgattam lejjebb hogy ez egy újabb FAN videója, de máshol is olvastam már azt hogy most a vizi világra mennek rá.
  • AndeeWolfy
    #1683
    Sziasztok,

    Én nagyon szeretem a Jurassic Parkot, elég sok mindenem van ami ezzel kapcsolatos :)

    Ahh igen lesz JP4 akit érdekel nézze meg egy kis ízelítő :)

  • JPFAN
    #1682
    Szia!
    Igen érdekel a dolog.
    A többit privátba küldtem el.
    Köszönöm!
  • JokerJR
    #1681
    Ha érdekel a 2 db matricás Jurassic Park lutraalbum (1.rész)odaadom.
    Azért van 2, mert egy barátnőm is odaadta az övét, amit ki akart dobni
    [email protected]
  • JokerJR
    #1680
    Nekem meg van 2 teljes matricás lutraalbum, benne 1-2 kivételével az összes matricával!!!! Szívesen odaadnám őket, amúltkor már ki is akartam dobni a kukába.....Budapesti vagyok
  • JPFAN
    #1679
    Sziasztok!
    Régen gyűjtöttem a Jurassic Park első részének a matricáit de sajnos nagy részük eltűnt. Egyik régi gyűjtő társunk Vigyori14 segített egy részét elektronikus úton, illetve régi matrica formájában a rendelkezésemre bocsátani. A kérés csak annyi, hogyha esetleg valakinek megvannak még, akkor szeretném a hiányzó részeket pótolni. Bármilyen segítséget, tanácsot örömmel fogadok.(Próbáltam Vaterán, bolhapiacon,ismerősöknél, de semmi).
    Köszönöm!
  • Desiderata #1678
    1. és 3. zenéjére még fáj a fogam, régebben láttam 3.-at vaterán új, fóliás, azt hiszem 1500 Ft-ot kért érte csak aztán elfelejtettem licitálni :/
    díszdobozos most épp van fent, ha valakit érdekel