3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • arty
    #3426
    senki nem játsza? régi részek iránt kissé nagyobb volt az érdeklődés... beleuntatok?

    én asszem "megdemózom", ha már hivatalos demo nincs...
  • Szabi1991
    #3425
    ebből a játékból már csak egy dolog hiányzik... a pénz.. :/

    így ebben a 'budget' állapotban is überli az új nfshp-t, de nagyon hiányzik hogy licencelt autók legyenek, az irányítás olyan amilyen, de gyorsan megszerethető, a hangulat meg zseniális :)

    sok helyen érezhető a játékon hogyha több pénzből csinálhatták volna, még jobb lehetne.. :(
  • Dj Tommy
    #3424
    Kösz az infót. ;)
  • grebber
    #3423
    Már kijött tölthető!
  • w77d
    #3422
    megvettem a Crash Time III Highway Nights-ot. a következő kérdésem lenne: nem tudjátok véletlen hogy lehet csak szabadon autókázni a megszerzett kocsikkal? csak versenyt tudok indítani és ott nem lehet csak kötött útvonalon menni...
  • Dj Tommy
    #3421
    Azt tudom, elvileg pc-re dec 23.-án jelenik meg.
  • Szabi1991
    #3420
    dobozra már van :D
  • Dj Tommy
    #3419
    Mikor jön ki ez pontosan?
    Olvastam kb 1 hónapja, hogy még novemberben kiadják, de van ahol dec 10. körüli dátumot írnak a megjelenéshez.
  • Szabi1991
    #3418
    2:12.. omg.. :DDDDD
  • 12346
    #3417
    inkább az utcán járkáló autók állandó, indokolatlan fölrobbanását kéne megszüntetni^^
  • Szabi1991
    #3416
    bárcsak végre valódi verdák lennének, nem ien tákolt izék.. :/
  • mac83
    #3415
    üdv!cobra 11 highway nights elmentéseket tudna linkelni valaki? :)
    köszi
  • Mark98
    #3414
    Én ne várnám?!
  • Dj Tommy
    #3413
    Én már várom
  • hykao #3412
    November 19-én jön az újabb rész!
  • Mark98
    #3411
    Sajnos a vidit már én sem találom de esküszöm láttam mindet vagy két hónapja,ja és a híd tetejére úgy emlékszem a videóba gokartal ment fel a bal részén.
  • TrilAttila
    #3410
    MOST LÁTOM, HOGY A TÉRKÉPEN JELZI A HELYEKET... XD Köszi mindenkinek a segítségét
  • TrilAttila
    #3409
    Már 7 megvan a 12-ből
  • TrilAttila
    #3408
    Na ezt megtaláltam és megcsináltam...
  • TrilAttila
    #3407
    És még egy kérés: Leírnád nekem az összes ilyen helyet?
    Nagyon megköszönném..
  • TrilAttila
    #3406
    És a híd tetejére, hogyan tok feljutni?
  • TrilAttila
    #3405
    Mark98, nem tudnál írni linket, mert én nem találtam ilyen videót(salyna)?!
  • Mark98
    #3404
    Küldd el a címedet privibe!
  • vamatty
    #3403
    hi,valaki át tudná küldeni a crash time 3 angol nyelvű fájlait?(vagy torrentet adni az angol nyelvű verzióhoz?)
  • Dj Tommy
    #3402
    Lehet rosszul emlékszem, de amikor indítod a játékot, akkor a beállításoknál van olyan lehetőség, hogy disable video, próbáld meg úgy.
  • m21
    #3401
    sajnos a játékkal kapcsolatosan érdemi segítséget nem kaptam a forgalmazótól, továbbra is fekete képernyő fogad a játék elindításakor. nVidia GeForce 9600GT a VGA típusa. azt mondta, hogy video kártya probléma. túl friss a driver. visszamentem 2009 márciusi driver ig. csak ezzel meg a későbbi játékok nem futnak (pl COD2). de ez sem segített. ha valaki tudna egy olyan konfigot mondani amin fut a játék, azt megköszönném.
  • TrilAttila
    #3400
    THX
  • Mark98
    #3399
    A múltkor néztem a youtube-on erről videót és ott külön-külön megmutatta az összeset próbáld meg ott.
  • TrilAttila
    #3398
    Hello BMW
    És honnan lehet tudni, hogy eddig hányat gyűjtöttem be???
    És hogy néznek az ilyen alkatrészek???
    Köszi előre is
  • bmwcrash
    #3397
    egész pontosan meg kell hozzá szerezni a 12 db alkatrészt amik el vannak rejtve a városban és az autopályan. autopályán pl.: az épülő iroda ház tetején városban pl.: a molo felé vezető autopálya hídnak a tetején.remélem segítettem.
  • Mark98
    #3396
    1.Válasz:kijátszani
    2.Válasz:modok
  • TrilAttila
    #3395
    Hello

    Nekem a Crash Time 2 van meg, és lenne pár kérdésem...

    1,Mit kell csinálni, hogy az "Őpült Zsaru" nevezetű kocsit megszerezzük?

    2,Ha lehet, akkor hogyan az autók színét változtatni?

    Előre is köszönet Attila
  • Mark98
    #3394
    Próbáld meg leírni a küldi részletit mert nekem angolul van és csak úgy tudok segíteni.
  • Mark98
    #3393
    Mármint hogyha van újabb.
  • Mark98
    #3392
    Az elvileg elég lenne. Próbálj meg driver frissítést az Nvidia .com-ról.
  • wheelman
    #3391
    a cobra 11 crash time 2-ben az eseteknél van egy olyan hogy alacsonyan szákva 2.rész.
    valaki meg tudja mondani hogy kell szondát robbantani????
  • wheelman
    #3390
    valaki tudna segíteni????
  • m21
    #3389
    Nvidia Geforce9600 a VGA, 2 GB RAM, Intel Core duo 2,33MHz a CPU. a driver 2010. áprilisi. XP szervízcsomag3
  • Mark98
    #3388
    Lehet gyenge vidikártya lehet hogy csak driver frissítés kell sok oka lehet a dolognak vagy esetleg processzor... Ezt látni kellene.
  • m21
    #3387
    Segítség. most vettem meg a crash time2 nevű játékot, és a feltelepítés után lefagy a gépem. fekete a képernyő, és csak újra tudom indítani. levettem minimálisra a képernyőfelbontást, felettem az összes frissítést de semmi.köszi.