3508

MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)
  • mester1987
    #3467
    igaz
  • bmwcrash
    #3466
    én nem tudok róla szerintem majd csak jön,a intro se az a "sokat elmondó" tipus:D
  • arty
    #3465
    syndicate alapján azt mondom, tökmindegy :(
  • Dj Tommy
    #3463
    Ez jó hír, már alig várom.
  • mester1987
    #3462
    Dátumot tudunk vagy majd be-betoppan? :P
  • bmwcrash
    #3461
    Idénén jön ki az új Crash Time 5: Cobra 11 Undercover!!!!!!!
  • nesto
    #3460
    Crash Time II-höz tud valaki 100%-os mentést adni? Köszönöm
  • mester1987
    #3459
    Megnéztem, hát nem sok különbség van a III. és a IV. között. Még grafikailag se jobb, lévén minden kisebb tárgy összetörhető.
  • arty
    #3458
    nem 100%-os mentés, de a nagyja fel van oldva (önkicsomagolo)

    http://data.hu/get/4929716/ct4save.exe
  • arty
    #3457
    a 4 teljesen elbaszott, repetitiv sandbox lett :(

    a 3. még egész elviselhető volt.
  • mester1987
    #3456
    Én nem tudok róla. A II-vel játszottam egész jó volt, hosszabb, mint az első és nyitottabb már.

    Amúgy a Crash Time III és IV miben különbözik?
    Újdonságok, grafika, sztori esetleg valami más? THX előre is!
  • bmwcrash
    #3455
    hello
    nincs valami hír új cobra 11 játékról?
  • vamatty
    #3454
    köszi! :)
  • arty
    #3453
    otthonrol megpróbálom, csak jusson eszembe :)
  • vamatty
    #3452
    Valaki lenne olyan szívesen és elküldené nekem a CT4 mentését,ami lehetőleg teljesen kész van,mert most újrakezdtem a játékot,de nincs kedvem végigjátszani,csak egyet járőrözgetni.Előre is köszönet!
  • wollnerd #3451
    Mindegy! megtaláltam hogy van a CD Galaxisban. :)
  • wollnerd #3450
    A Crash Time IV mikor lesz újra Steamen? :(
    A boltokban még nem kaphatók...
  • zolika217336
    #3449
    igen már jön lefele...vmi magyarítás van hozzá? mert nem találtam eddig . köszi
  • Dj Tommy
    #3448
    2010 végén jött ki a teljes verzió.
  • zolika217336
    #3447
    Hy Valaki tud már teljes verziót a Syndicate-ról ? köszi..
  • Burdi
    #3446
    a Syndicate-ban kb a 4game level-nál megállt a tudomány..
    nem ad be semmi küldetést.. mit kell csinálni? nem mindegy h melyik autóval jövök be pl? vagy vmit meg kell keresnem?
  • kiscsávó77
    #3445
    A Crash Time II-nél, hogy tudok új eseményeket, küldetéseket kapni? Eddig 12-őt végeztem ki, de még sok vissza van és nem kapok másikat.
  • Mark98
    #3444
    Szerintem jó játék és sokat fejlődött a Nitro-óta. Ja és igen az F-et kell megnyomni a leírás akció gombnak nevezi.
  • Dj Tommy
    #3443
    Ha rád szólnak rádión, hogy közel érsz a bűnözőhöz, akkor kell benyomni az Y gombot(xbox irányítón így volt), azzal fogadod el a küldetést, billel talán az f gombot kell nyomni, nézd meg a beállításinál.
  • Laaccoo
    #3442
    A bűnözőket hogyan kell elfogni ?
  • Dj Tommy
    #3441
    Szerencse csak 4-5 alkalommal fordult elő.
  • arty
    #3440
    szánalmas húzás a játékidő növelésére

    a kevesebb lehet több lett volna :/
  • Dj Tommy
    #3439
    A korábbi részeket én már végigvittem.

    Az érdekes még, amikor egy informátor eltűnik, vagy összetörnek egy kamerát.
  • arty
    #3438
    nekem nem volt erőm gyűjtögetni. ameddig bírtam, addig nekem is tetszett

    mostanság a korábbi részeket pótolom, ott még rendes küldetéses a játék, nem ez a gyűjtögetős
  • Dj Tommy
    #3437
    A legutolsó küldetés után mindegyik bűnözött elkapottnak vette, mielőtt megcsináltam volna, volt még 10 "szabadlábon".
    Volt olyan is, hogy a rejtekhelyet csak egy bűnöző elkapása után mutatta meg.
    Végén:
    Volt egy kis beszélgetés a főnök csaj és Semir+Ben között, feliratozva volt, meg kiírta, hogy You Mastered The Game.

    Azt konkrétan nem tudom, mennyi órám van benne.

    Összegzés:
    Nekem bejött a game.
  • arty
    #3436
    grat :)

    tééényleg ennyi a játék (1-2 óra főszál + 15 óra grind) hogy mindent kimaxolsz? volt valami "vége" ?
  • Dj Tommy
    #3435
    Végeztem is(a CT4):

  • HAYES
    #3434
    Helló!

    Hogy lehet a körözött bűnözőket elkapni? Én csak kamerát tudok letenni, meg felkutatni rejtekhelyeket.
  • 12346
    #3433
    halihó^^

    a Crash Time 3-hoz - vagy bármelyik másikhoz - létezik valami, amivel ki lehet iktatni az útvonalról való letérés esetén történő visszapakolást? anno mintha csak a Nitro-hoz láttam volna ilyet.
  • Daniel11
    #3432
    Sziasztok! Az a problémám, hogy mostanában játszok a Cobra 11 Nitroval és a Crash Time-al, de úgy érzem valami baja van a programnak. Ugyanis a Szimpla versenyen mentem 00:59:44-es időt, de az útvonal rekordnál 00:57:41-et írt ki. Egyszóval minden versenyidőmből 1-2 mp-et lefarag. Ez a hiba a hét elején még nem volt. Tudna valaki segíteni mi baja lett a programnak? Vagy a géppel van baj ... ?
  • arty
    #3431
    megnéztem a crashtime4\missions könyvtárat és ezekszerint tényleg az a kb 1-2 órányi rendes küldetés volt :((( innentől csak "gyűjtögetés", amihez eddig se volt kedvem, de azt hittem lesz még valami...

    ez így egy vicc, kár a sorozatért. nem elég, hogy az irányítást a végletekig egyszerüsítették az évek alatt, de mára tartalmat sem sikerült a lemezre passzírozni :(

    a Nitro örök kedvenc, azóta csak lejtmenet :(
  • arty
    #3430
    én nekifeküdtem, de ...



    ... innentől nemtom mivan, hogyan folytatódna a főszál? hova kellene menni? jobb hijján kamerákat raktam fel, meg informátorokat szerveztem be, de meguntam.

    van viszont LAN, ONLINE és elég fun a forgalomban versenyezni! eddigi részekből ez hiányzott :)
  • Maxtreme
    #3429
    Én rálestem. Olyan mint a többi :) Akiknek az eddigi részek tetszettek, azoknak ez is fog.
    Gépigénnyel itt nem volt gond (be is baxott volna )
  • Szabi1991
    #3428
    minimum grafikán megy nálam csak o.0
  • Dj Tommy
    #3427
    Én majd elkezdem, az érdeklődés nekem megmarad, mert egyik kedvenc sorozatok a C11, szal a gamet végigviszem.