809


Vin Diesel ujra akcióban!
  • Mayorpapa
    #569
    Jó-jó, de azért mégis, a víz, ha nem is szép, de legalább legyen kék (vagy zöld) :-)
  • stevenson1988
    #568
    ja igen, azt elfelejtettem említeni, hogy nálam az első dolog windows telepítés után, hogy a padom nevét átírom, mert egy-két kompatibilitási hibát megold, tehát:
    elkalandozunk a vezérlőpulton keresztül a 'játékvezérlők' ablakig, majd ott megnézzük milyen néven szerepel a mi padunk, majd Win+R (futtatás) -> regedit
    itt nyomunk egy Ctrl+F kombót és beírjuk a padunk jelenlegi nevét, majd minden egyes találatnál átírjuk szépen a találatban szereplő nevet "XBOX 360 For Windows (Controller)"-re (idézőjelek nélkül persze, és további találatokat F3-al tudjuk léptetni)
    ha az összes találatot átszerkesztettük akkor pár játékban már működni fog, lehet ezzel a Wheelman-el is ez a helyzet, de például a Kane and Lynch játéknál csak ez oldotta meg a dolgot
    Amúgy Windows 7-et használok (de a leírás maga xp-nél is kiválóan használható, gond nélkül)
  • Shep
    #567
    Hát de ez a Wheelman, nem egy hajó szimulátor - mondhatta az egyik készítő mikor megszólták a víz grafikáját :)
  • norbi2fraktal
    #566
    JackSparrow88 vaqn benne több rádi állomás pl. dance, amerikai, spanyol,klasszikus....stb...
    num +-al lehet váltani,és a térkép alján írja ki az állomást....
  • Shep
    #565
    Amúgy egész korrekt a fizika a játékban, mert ha egymás után áll több kocsi és mondjuk az elsőt felrobbantod, akkor a mogotte lévőket a lökéshullám elgurítja, és ha több kocsi áll akkor kisebb távra, mint ha csak 1, azt azért hiányolom, ha már ennyire akciófilmes az egész, hogy 1 golyó a tankba aztán hagy robbanjon :)
  • Mayorpapa
    #564
    anno szidtunk néhány játékot a víz minősége miatt, hát asszem ez mindent űberel:


    Ilyen grafot 2009-ben? Hááááát....Úgy néz ki a víz, mintha 1000 gallon olajat beleöntöttek volna...Vagy Barcelonában mindig szennyezett a víz?
    De legalább a játék pár óráig élvezhető.
    Amúgy ezzel a bazi nagy oroszlánnal mikor és mit is lehet csinálni?
  • Attelee
    #563
    Valaki dobja már fel a Sendspace-re vagy valami normális helyre a feliratot legyen olyan kedves!!
    Ezt irja ki a Filefactory: Sorry, there are currently no free download slots available on this server.

    Please try again later, or you can upgrade to FileFactory Premium below for instant access.
  • JackSparrow88
    #562
    ja és majdnem kihagytam azt ami a képen is látható: a bugok xd
  • JackSparrow88
    #561
    A csávót alaposan bebetonozták a munkások: xd



    Am néhány negatív a játékban:

    -lövéskor visszarúg a fegyver( egy Fps-ben még oké de itt vhogy nem illik be)

    - nincsenek rádiók( csak egy van de azon sem jók a zenék)

    Most egyelőre csak ennyit találtam de mindezek ellenére király a game!
  • gematta
    #560
    hy
    nekem is ilyen gamepadom van és nem akarja kezelni
    te xp vagy vistat használsz?
  • grebber
    #559
    Ezek az uszítsuk egymásra a bandákat küldik jók
  • DarkSector
    #558
    egyetértek, csak azzal a kóülönbséggel, hogy én azért nem vártam nagy játékot, mert nem is tudtam, hogy vin diesel lesz benne.
  • grebber
    #557
    Tömegesen be kéne írni ilyen dolgokat a weblapjára hátha a 2. részbe tesznek pár jó dolgot!
  • Maxtreme
    #556
    Szerintem semmi baj nincs vele, de lehet csak azért vagyok ezen a véleményen, mert valami hihetetlenül szar izét vártam tőle :) Szóval kellemeset csalódtam.

    Viszont amit én hiányolok az az időjárás/napszakváltozás.
  • jocesz87
    #555
    Üdv vissza olvastam de a link amit fel iratra mutatt nem jó valaki nem tudna segíteni!!
  • Shep
    #554
    Nem nagy szám, de az üldözések egész jók, meg a hátrafordulós kombó is, a lövöldözös részek viszont irtó gyengék, pár évvel ezelőtt még elment volna ez a max leguggolni tudok dolgog, de azért manapság már szinte alap egy fedezékrendszeres megoldás, vagy legalább egy lassított vetődés mint a MP-ben, vagy valami, ha már kocsival tud ilyen trükköket akkor gyalogosan is vághatna valamit.
  • balee4
    #553
    Jah az ötletes volt, most ott vagyok, hogy beadott 3 küldit, hogy intézzem el mind3 bandát. Lehet hogy már ez a vége. Mondjuk már nem is bánnám, nem vagyok lenyűgözve a játéktól, full átlagos az egész.
  • Shep
    #552
    Hát ez a metrós küldetés nem volt semmi. :)
  • Shep
    #551
    Lehet csak megszoktam a GTA-s szimulációt?
  • grebber
    #550
    Szerintem irányítással semmi gond nincs!Nekem nincs rá panaszom!
  • Shep
    #549
    Tetszeni nekem is tetszik, csak idegesítő ez az irányíthatatlanság.
  • Maxtreme
    #548
    bázze :D
  • grebber
    #547
    Egyből a rendörös után volt.Szállítsam ahova ugatja erre amerre kellett volna mennem megállt az út közepén egy rendörkocsi és nem mozdult mondom várom hátha továbbmegy hát nem fel is robbantunk :D
  • Maxtreme
    #546
    mmint Miguel leszállítása? :)
    Az simán ment.

    Az előbb az volt a baj hogy ott is íra hogy menjek vissza a mellékutakra ahol nem kellett volna.
  • grebber
    #545
    Csak figyelni kell a rendőröket.Ezután még szopatósabb lesz.Legalábbis velem kibaszott a game,de sikerült megcsinálnom!
  • Maxtreme
    #544
    lol.. betöltöttem újból, mostmár kiengedett abban az utcában a főútra...
  • Maxtreme
    #543
    Lehet én vagyok aberrált, béna satöbbi, de 1 küldetést egyszerűen nem bírok megcsinálni.
    Erről lenne szó:





    Namost ugye azt írja a misszió közben hogy a Catedral bla bla utcában már biztonságban leszek a rendőröktől..
    Hát a fenét. Hiába megyek oda, ugyanúgy követnek. (már vagy 30x körbementem) Ez most valami programhiba ami miatt nem tudok továbbjutni (volt már rá 1x példa játék során) vagy szimplán balf*sz vagyok? :)
  • Barny
    #542
    nkm ennek ellenere is tetszik a gamenagyon cool
  • Shep
    #541
    Kikészítő ez a játék ezekkel a szarul irányítható kocsikkal. A legjobban az tetszik ,hogy a legótvarabb szarral is gyorsabbak mint te a legjobb sportkocsival sőt az sem számít, hogy van e gumi a kocsin, vagy csak vason megy.
  • Barny
    #540
    1280x1024
    E2180 25-50 FPS szntem
    AMD 45+
  • rune
    #539
    Nálam szaggat.
    Tudom hogy csak a felbontást lehet állítani, de nem lehethekkerkedni valamit a configjában?
    Mondjuk az elmosódást kikapcsolni, vagy mittudomén.
  • DarkSector
    #538
    csak felbontást enged
    neked milyen felbontáson fut?
  • Barny
    #537
    Helo:D
    Nagyon allat a game:)
    Kiprobaltam masik gepen levettem procit alapba E2180 2GHZ es ugyis akadasmentesen ment HD3650-essel xD
    Am a grafikat hol lehet allitani?..mert en csak felbontast tudtam:S
  • DarkSector
    #536
    nálam fut jól.
    lehet valami a telepitésnél nem sikerült.
  • HKS
    #535
    Hy all!

    Nekem az a problémám hogy az autóknak nincsen hangjuk de csak ennél a játéknál más játékoknál minden rendben van nem tudjátok mi lehet a probléma?(vitality törés)
  • stevenson1988
    #534
    mert az a ..\Ubisoft Entertainent\Wheelman\PC\WheelmanGame mappában van :)
  • fib
    #533
    Nekem is ugyanaz a bajom , h kilép mint a 532-esnek.Van valakinek ötlete ?
  • felegyi
    #532
    Hy! Nekem a magyarítás sikerült, csakhogy ki lép az első küldetés után... Vitality törés van meg. Nekem itt; H:\Program Files (x86)\Ubisoft Entertainment\Wheelman\WheelmanGame nincs olyan mappa hogy Config, szóval ha ez a baj akkor itt hiányzik (igen már visszaolvastam)! A másik kérdésem az hogy ha feljebb rakom a felbontást 1600x1200-ra akkor sötét lesz a kép, pedig a monitorom támogatja! Valami ötlet?
  • bandi007
    #531
    köszönöm +próbálom
  • balee4
    #530
    visszaolvasol kb 1 oldalt...