809


Vin Diesel ujra akcióban!
  • JackSparrow88
    #729
    Vki legyenszíves dobjon már ide egy linket ahol van egy működő trainer a game-hez, mer amit leszedtem az nem akar sehogysem aktiválódni.(sztem jó gombokat nyomok)Pedig én am csak a legvégsőbb esetben használok csalást, de ez a templomos küldi alaposan kiverte nálam a biztosítékot. Mi a f*szért kell ennyi ellent adni azt nemtom, de hogy nem lehet időben odaérni a csajhoz, akármilyen gyorsan repesztek is végig, az is biztos.
    És ezt pont egy olyan mondja, aki már tapasztalt ilyen játékok terén, szinte lehetetlenségnek tartom h pl. egy kezdő gamer ezt megbírja csinálni, erről ennyit. Szal egy trainer-nek nagyon örülnék, előre is thx érte...
  • koj
    #728
    ha letöltöm a clondvds verziót az magyar?
  • grebber
    #727
    Ja főleg hogy pont beértem akkor amikor már kb 0.1mm volt a kamion "életerő csíkja" De elsőre sikerült.
    Kiírta vigyázzak rá vigyázott a halál zúztam vele elég rendesen!
  • Prince23
    #726
    Az egy igen csak élvezetes küldi volt, hangulatos volt.
  • grebber
    #725
    Elsőre sikerült ez csak menni kell azt zúzni vele legalábbis nekem sikerült!
  • Csuky
    #724
    Császtok hogy csináltátok meg a kamionos küldetést?! nem tudom mi a neve az amikor betörsz a románok raktárába és onnan ellopsz egy kamiont... baromi nehéz...ti hogy csináltátok?!Vagy simán mennyek azt cső és próbáljak vigyázni rá? vagy mi? :S
  • mester1987
    #723
    Téves ez a crack. Ugyanúyg megy mint a sima ViTALiTY-s, csak az UT3-as motor eléggé változékony szóval nem nagyon van teljesítménynövekedés, de ha valakinél mégis van lényegesen akkor írja meg!!!!

    THX
  • mester1987
    #722
    Sziasztok akinek kell egy olyan crack amivel a játék jobban fut (pár FPS-el jobb vagyis nálam: AMD Athlon X2 6000+, 2 Gb RAM, Gigabyte Radeon HD4650) annak itt van. Lényeg az hogy ha bemásolod a Bianries könyvrárba akkor készítsd róla parancsikont és tedd hozzá a parancssorban a Tulajdonságoknál ezt: -language=hun vagy eng (Ezt természetesen a nyelv). Ja és msá az exe neve, de azzal nem kell foglalkozni:

    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_wheelman.shtml#Wheelman%20v1.0%20[RUSSIAN]%20No-DVD/Fixed%20EXE%201

    itt ezt töltsétek: Wheelman v1.0 [RUSSIAN] No-DVD/Fixed EXE #1

    Ez eredetileg egy orosz Crack de működik a SecuROM-os védelemmel ellátott játékokon is :)
  • Prince23
    #721
    Na éna metrósnál meg nem szívtam, viszont szívok, amikor van a banda leszámolás, a kaszinók körül, 3 küldetés egymás mellett a PDA-n. és az egyik főgórét nem érem be... gondol közelharccal kell elvégezni a dolgokat az autóval, de egyszerűen enm érem be.
  • JackSparrow88
    #720
    Na ha vki ezt a részt könnyűnek meri nevezni akkor azt személyesen fogom megkövezni: Talán tizenvalahányadik próbálkozásra csak sikerült az a bandás, igaz akkor is már a zöld iksz-nél robbant fel a kocsija és még épp elfogadta. Igazából az utána következő küldetéssel gyűlt meg a bajom, mivel ugye nem meglepő, h megint egy csomó ellenségen kell átverekedni magamat és eljutni a templom bejáratáig, mielőtt a cafka kinyiffanna. De eszméletlen sok ellenfél van és ha sietek akkor én vérzek el, ha tétovázok vagy csak lassú vok akkor meg a csaj döglik meg. Alig csináltam meg egy rohadt nehéz küldit,és erre egy ugyanolyan követi utána, szép. Az utóbbi évek legnagyobb csalódása nálam ez a game, még ha végigviszem, akkor is ez lesz a véleményem róla. Pedig simán lehetett volna belőle egy fasza kis játék, de a fejlesztők azt hitték, Vin Diesel önmagában elég lesz ahhoz, h sikeres legyen a gamma. (mivel a legnagyobb és majdnem az egyetlen pozitívum benne pont ez)->gyakorlatilag minden más teljesen átlagos, vagy még annyi se pl. fizika nálam nem 0, hanem kb. -10, szörnyű...
  • grebber
    #719
    Pedig nagyon könnyű game én csak a metrósnál szívtam de ott is csak mert balfasz voltam és mindig felkenődtem a szembe jövő metróra
  • JackSparrow88
    #718
    jah az már csak mellékes h ez a 3 küldi jóval nehezebb mint mondjuk a GTA IV uccsó missziója...
  • JackSparrow88
    #717
    Az egy dolog h meglehet talán, de én nem ezt kérdeztem. Nekem sehogy sem sikerült eddig pisztollyal, elég messze van voltam minden esetben attól, h az üldözött kocsija felmondja a szolgálatot, mert a sok csatlós miatt nem tudtam mindig a fő-vel foglalkozni. Tehát a lényeg, h biztos jó páran vannak akiknek ez sima ügy, de nekem nem az. Meg ha benne van a beállításokban h a 2-es gombbal kell váltani, akkor azzal is kéne, de fogalmam sincs h nekem mér nem csinál akkor smit, amikor megnyomom.
  • grebber
    #716
    Veled van a baj.Pisztollyal lezán meglehet csinálni minden küldit.Én pl motorról és kocsiból nem lőttem mással csak azzal.Sokszor nem is kell lövöldözni mert felesleges menekülni autot váltani azt ennyi!
  • JackSparrow88
    #715
    Már csak azért is fontos lenne ez, mivel mint írtam, pisztollyal tutkóra nem lehet megcsinálni.
  • JackSparrow88
    #714
    Na akkor most tud vki segíteni h mi a baj vagy sem, mert enélkül haladni sem tok a game-ben...
  • partyyy
    #713
    szerintem meg túl könnyű volt a játék....
  • Prince23
    #712
    GT Teszt 5.8/10

    Egyeértek a végeredménnyel, bár én 5-öt adtam neki a gt oldalán. Látszik hogy a tesztelőnek nem volt türelme a játékhoz, hiszen 3 meg 6 elolvasatlan üzenete volt, ha megfigyelitek a vidit.
  • JackSparrow88
    #711
    Vki segítsen már légyszíí, mer sehogysem tok kocsiból fegyvert váltani, álladóan csak a pisztollyal lő.(már agyonra nyomkodtam a 2-es gombot, de csak nem sikerül átváltanom a gépfegyverre.{motornál mondjuk lehet, igaz, ott is csak akkor nem pisztollyal lő, ha mielőtt rászállok a mocira ,akkor a gépfegyver van épp a kezemben.-> persze kocsinál ez nem működik. De ezt meg am is egyből szétlövik:S) Ráadásul annál a bandás küldiknél vok még mindig ahol ez igencsak fontos lenne, mer már sokszor próbálkoztam de a kispisztoly vajmi keveset ér itt...
  • grebber
    #710
    Bújj mindig fedezékbe és ne hagyd hogy lelöjjenek ennyi.Végig kell hentelni.
  • TottiZsolt
    #709
    Vicc ez a "Szabadítsd ki, mielött megölik Lumit" küldetés a templomnál... Van valami jó megoldásotok, vagy marad az egyszerű hentelés végig?
  • JackSparrow88
    #708
    Ok most próbáltam ki az előbb, nem csak pisztollyal lehet lőni kocsiból vagy motorról, más, jobb fegyóval is, így már van esély megcsinálni azt a részt...
  • grebber
    #707
    Minek neked olyan mentés?Ez nem GTA nem mész vele semmire!
  • zoliii
    #706
    Kinek van hozzá már 100%-os mentése? Én még küzdök vele, de a kocsi irányítás elég fura. A kanyarodás nem az igazi, mintha szögekben, darabosan kanyarodna, amúgy a játék nem akad, simán megy :D
  • JackSparrow88
    #705
    Hát ez a játék alaposan el lett baszva. Igaz ezt csak most érzem, ennél a bandásnál, amikor ugye külön-külön kell másvilágra küldenünk az egyes bandavezéreket. Sajnos már jópárszor megpróbáltam őket, de sikertelenül. A 3 közül talán a Chulos(asszem ez a nevük)bandáé lenne talán a legkönnyebb, mivel itt a köcsög viszonylag gyenge kocsival megy. De még ez sem sikerült, hála a folyamatosan jövő ellenségáradatnak, akik gépfegyverrel rövid idő elteltével már darabokra lövik a verdámat és ilyen akcióban rohadt nehéz alkalmazni az átszállásos módszert.(mivel ezt csak az épp előttem menő kocsira lehet)
    Még talán lenne egy mód, amivel esetleg meglehetne csinálni, ha mondjuk a járgányból én is tudnák gépfegyverrel lőni, mivel automatikusan a pisztollyal lő, nemtom h lehet átváltani másik fegyóra a kocsiban...
  • devilzero
    #704
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most öltem meg az első vezért (gondolom) a metrós küldetés!


    Sorry!
  • devilzero
    #703
    Üdv!
    Hol tudom megnézni hogy hol tartok a játékban?!
    [spiler]Most öltem meg az első vezért (gondolom) a metrós küldetés![/spoiler]
  • fery02
    #702
    Nekem semmi problémám nem volt vele.
  • bcrics
    #701
    szevasztok,a vitalytis verzió Életképes?vagy ne töltsem le?? nem hibás?köszke!!
  • strebacom
    #700
    Sok,csak most jön a java....de kezd unalmassá válni....
  • Prince23
    #699
    Sajnos. De játszható. Sztem ha nem lett volna magyar feliratos, akkor rég uninstaláltom volna.
  • fery02
    #698
    Unod már te is mi? :)
    Sok van még am.
  • Prince23
    #697
    Megöltem Felipét. Mennyi van még belőle?
  • Forza Italia
    #696
    köszi.
  • fery02
    #695
    El kell kerülni eleinte a rendőröket. Kijelzi őket a térképen. Sikátorokban menj, úgy nem vesznek észre. Így "lopakodva" kell kiérned a főútra, ahonnan a hátsóülésen ülő manus fog téged navigálni, hogy merre menj.
  • Forza Italia
    #694
    Srácok van egy olyan küldetés ahol egy emberre van szerelve egy bomba és egy füstölgő kocsiban van. Jönnek a redndőrök azt kiírja nekem h Mission Failed. Mit kell csinálni??
  • fery02
    #693
    Kerekeket nehogy lőj a játékban, csak gyorsítják az ellent.
  • JackSparrow88
    #692
    Hát én most csalódtam a game-ben de nagyon.(még jó h nem eredetibe van meg) Gyakorlatilag ezidáig még smi komolyabb gondom nem volt vele, teljesen bejött meg minden. Na de ennél a bandás küldiknél, amikor már a vezéreket kell kinyírnunk. Hát ez vmi eszméletlen szar. Az első rész még elmegy csak amikor át kell magunkat verekedni egy csapat ellenségen, de amikor már el kell kezdeni üldözni a bandafőnököt, na onnan süllyed el az egész. Először is, pl. a románoknál a szemétnek páncélautója van, ami elég strapabíró, és még ha kilőttem a 3 v. 4 kerekét akkor is simán lehagyott, jó kis realitás. De mindez még teljesíthető is lenne ha nem kapnék egy rakás rosszfiút a hátam mögé akiket semmiképp sem lehet lerázni és megsemmisíteni sincs sok értelme, hiszen a "felrobbant" helyett úgyis jön egy újjabb, hála az idióta rendszernek. Persze még nem mondok le azért róla de ez rosszul esett, h ilyen geci dolgokat tesznek bele, amik egyébként már sok más game-ben is előfordultak.
  • fery02
    #691
    Már mind1, végeztem a főküldetésekkel, ezután a mellékküldetések már nem érdekelnek. Tipikusan egyszer végigjátszós játék. Akit érdekelnek képek az outro-ból, az benézhet a Screenshotok topikba.
  • kiskelemen
    #690
    oké
    csak annak segítek aki olyan banj van mint én voltam