809


Vin Diesel ujra akcióban!
  • mester1987
    #809
    Valaki esetleg tud valamit az élsimítás kényszerítésére azóta???
  • underground2
    #808
    Sziasztok!
    Egy olyan jellengű problémám lenne, hogy amikor lementek a szponzorok, illetve a midway videói utána a menü betöltése előtt befagy! Megy a zene de se előre se jobbra!
    Windows XP Pro 32Bit-t használok!
    Mi lehet erre a megoldás?
  • wollnerd #807
    Van egy program a Wheelman-hez amivel át lehet állítani a billentyűgombokat egy másikra????
  • mester1987
    #806
    nem nagyon várható, mert a Midway elvileg "meg nem erősített hírforrásból" becsődölt
  • dupcsik
    #805
    hello! van már valami javitás a játékhoz amivel át lehet állitani az irányitást???
  • BIG UNIT
    #804
    Szevasztok!
    Küldin mikor a robbanóshordódobálós teherautót vezetem az a feka csávó mellettem ül stukkerral...amikor elindulok ott a célző de nem lő a mocsok *eccí...lehet valahogy lőni vezetés közben?
  • jo01
    #803
    Valaki tudna segíteni nekem
    Elindítom a játékot és mikor lemegy a videó akkor a kép megfagy hang van kép nincs szerintem a videókártyám j hozzá Egy ATI Radeon HD3450 512MB
  • DarkSector
    #802
    jogos, de inkább hagyom, mert nekem kéne beállítani nála, és ehhez nem sok kedvem, aszittem valami egyszerübb...:D
    azért thx.
  • grebber
    #801
    LOL ilyenekkel azért ne dobáloz ahány féle gép annyi féle szarság lehet probálja meg!Mit eszeik max pár percet semmi mást!
  • DarkSector
    #800
    jah thx.
    bár kodek nem nagyon lehet ugyanaz tettem neki is nemrég mint magamnak.
    vga meg ati-ja van, de 9.8-as sal vagy 9.9-essel nem nagyon lehetne baj.
  • grebber
    #799
    Kodek uninstall esetleg új/régi vga driver!
  • DarkSector
    #798
    a probléma a következő.
    havernál telepitek, inditom és menüben a logok után totál fagyás!!!
    valami tipp?
  • w77d
    #797
    megvettem, végigvittem, leszedtem... engem nem fogott meg ez a játék.. egész végig annyira low budget érzésem volt hogy hihetetlen. mint egy kezdő fejlesztő gagyi arcade próbálkozása...
  • anakinn
    #796
    Sziasztok! Nagy segítségkéréssel fordulok hozzátok... remélem valaki tud segíteni közületek. letöltöttem a játékot ami már eleve magyar volt nem kellett semmi magyarítást letölteni semmit. elindítottam müködött is rendesen minden. aztán ott járok ahol Che-t kell megölni a metróban. miután lelőttem a szerelvényeket, a metró elé megyek és adok egy fejest Che-nek, ekkor jönne is a bejátszás...(gondolom az) írja hogy betöltés... de a többi pár másodperces betöltés helyett erre egy óráig is vártam semmmi, mintha fagyás lenne... már próbáltam azt is hogy visszaállítottam eredeti nyelvre, de úgy se ment... mi a teendő? tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.
  • Rascal0
    #795
    Sziasztok
    Nemrég vittem végig a Wheelman-t nekem tetszett voltak nehéz részek de alapjába nem rengetett meg. A helyzet az hogy gyűjtöm a játék mentéseimet(ne kérdezzétek mért). Nem találom sehol, itt néztem:
    dOCUMENT AND SETTINGS,C:\Documents and Settings\ -Felhasználónév-\Local Settings\Application Data Állítólag itt van de nem találtam, a játékba is néztem, csináltam mentést úgy sem volt jó. Örülnék ha valaki segítene mert jó lenne ha meglenne .
    Kösz előre is a segítséget.
  • eddyjackal
    #794
    Hát nem tudom ki hogy van vele, de ez a leg buggosabb játék amivel valaha játszottam...kegyetlen...falba épülő emberek, járművek, de a kedvencem a korláton fent akadó szerencsétlen főhős aki valami hihetetlen jóga pózban maradt miközben 8-an lövik és persze nem hal meg...szal izé...meg hozé...
  • coolcar
    #793
    Köszi! igy már megy!
  • grebber
    #792
    Előbb uninstaláld a régit!Azután telepítsed fel!
  • coolcar
    #791
    Csak , simán tegyem föl és ennyi?
  • coolcar
    #790
    Köszi!, akkor jól tudtam, de azért Kössz!
  • grebber
    #789
    Itt választ a Geforce 8 series-t a Product Series-nál!
  • coolcar
    #788
    bocs NVIDIA GEFORCE 8600 GT
  • coolcar
    #787
    Amugy az NVIDIA GEFORCE 8500 GT-hez van?
    mert én nem találtam.
  • coolcar
    #786
    Köszi!
  • grebber
    #785
    Sajátgép ikonján jobbklikk tulajdonságok eszközkezelő és ott a videokártyák fülnél kiírja neked milyen van!
  • coolcar
    #784
    És azt hol tudom megnézni, hogy nekem milyen van?
  • grebber
    #783
    Ha nvidia videokártyádvan akkor:Innen

    Ha pedig Ati vga-d van akkor pedig Innen

    Értelemszerüen a driver részlegen belül kell keresni őket!
  • coolcar
    #782
    szia Gebber!

    Bocs , hogy ilyet kérdezek, de honnan lehet olyat letölteni?
  • grebber
    #781
    Tegyél fel másik VGA drivert hátha jobb lesz!
  • coolcar
    #780
    Sziasztok!

    Lécci segítsetek abban, hogy ha elíndítom a játékot mér kezd el a kép vibrálni és csak a sofőröket látom?

    Köszi előre is a segítségeteket!
  • grebber
    #779
    Nincs benne élsimitás!
  • mester1987
    #778
    valaki tud benne élsimítást előhozni, ah igen akkor várom a megfejtést avagy a programot hozzá, vagy valamit amivel elő tudom hozni valahogy...
  • mester1987
    #777
    Sehogy, nincs benne olyan, ahcsak nem valaki megokoskodja.
  • pisztácia
    #776
    Hi, vki megmondaná hogy tudom atallitani a billentyuzet kiosztast? fontos lenne! thx elore is
  • uiztu
    #775
    És magyarítás van hozzá?
  • grebber
    #774
    Ez nem GTA!Nincs benne ilyen!
  • uiztu
    #773
    Ja és itt nem lehet elmenni gyúrni, vagy ilyesmi amitől izmosabb lehet?
  • uiztu
    #772
    Helo!
    Valaki tudna Pc-s verzióra magyarítást? Mert most megkaptam az egyik barátomtól. De sajna nem magyar, és nem is találok hozzá semmi magyarítást.
  • Predi12
    #771
    talán ncore v vmi magyar (kölcsönbe van pendriven
  • Csibusz
    #770
    ja és milyen relase? bocsi a double-ért