17
  • Bordapapa
    #17
    Érezd is magad kényelmetlenül, mi mind férgek vagyunk az Ő színe előtt...
  • nedudu
    #16
    Napok óta osztja az észt, már kezdem magam kényelmetlenül érezni, hogy semmit se tudok az ő isteni tudása mellett :-D
  • Bordapapa
    #15
    kbupdate úgy látom nyaralni volt, de hála az égnek ismét körünkben üdvözölhetjük.

    picit már unatkoztam...;-)
  • Morden23
    #14
    A madonna sem egy tulajdonnév, mégis volt botrány abból is anno. Meg még van kismillió.

    Amúgy érdekesen küldi a Microsoft. Valószínűleg a cég PR-osai megállapították a panorámaablakos irodájukban, hogy a cég népszerűsége a közelmúltban hatalmasat zuhant az "anti-windowsosok" szemében (azaz még tovább zuhant), az EU-féle per meg rohadtul rányomta a bélyegét a 2006-os évükre. Gondolom, rájöttek, hogy ha már úgyis negatív beszédtémák tárgyát képezik, gyorsan kiperelik magukból az összes ötletet egy húzásra, még a Vista előtt.

    "nem szívleli a spamküldőket, az adathalászokat, illetve a más úton kárt okozó kiberbűnözőket"

    Ezzel teljes mértékben egyetértek, még akkor is, ha ez a Windows nem 100%-os biztonsága miatt van. Én is rühellem őket egytől egyig, tőlem mindegyik mehet a dutyiba, vagy ahova akar.
  • smv
    #13
    Nem mellesleg teljesen igazat adok ezügyben az M$ -nek, tényleg zavaró tud lenni, amikor elgépelsz valamit, és bejönnek ezek a vacak oldalak, rosszabb esetben az IE-sekre ártalmas trojanokkal...
  • smv
    #12
    szerintem még új vagy itt, de felvilágosítalak: ő a legnagyobb MS seggnyaló. :D
  • nedudu
    #11
    Kis pajtás, nekem ugatsz vagy csak a házat örzöd. Az ms eljárása qrva etikus el kell ismerni. Az értelmetlen domaineket ki kell szűrni ez nem vitás, mert sok az 1 bites júzer aki minden szart megeszik. De pl egy windows commmander most már total commander nagyon keresztbe tett nekik. Bizony rögtön esett a részvényárfolyam. Nevetséges, mint az is ahogy véded a kedvenc cégedet.
  • pedrohsi
    #10
    ne fáradj, neki ez a munkája:)
  • PíszLávJuniti
    #9
    Földrajzi, történelmi, és személyneveket nem szokás megváltoztatni.
  • lexor
    #8
    Csak tudnám ha a domain nevet miért írják domén névnek? És ha így kell akkor a Bush-t pl.miért nem írják Buss-nak? Nem érdekes? Vagy nagyon amerikai a menő és már törni madzsar?
  • kbupdate
    #7
    te meg egy alap hülye vagy.
  • csorfab
    #6
    Pff látom te is egy idóta microsoft-fanatikus vagy...
  • kbupdate
    #5
    és milyen tartalommal renelkeznek azok az oldalak? Hagyományos nyílás-zárók? Vagy inkább az informatikával kapcsolatosabb? gyagyás gyerek.. mit vártál?
  • forster
    #4
    kiber, domén...
    hagyjuk már ezeket a magyarosított szavakat.
    meg egyébként is szájber és nem kiber
  • nedudu
    #3
    Elolvastam a hivatkozott linket. Az előző hozzászólásom visszavonom, bár egy-két oldal név annyira nem problémás szerintem.
  • nedudu
    #2
    A Windows egy általános angol szó, mégis mit várnak?
  • kbupdate
    #1
    Ejha, mindenesetre igazuk van teljesen. Keményen fel kell lépni az ilyen csalók ellen is.

    Hajrá MS!