107
  • jefferson83
    #107
    Nem egy kategória :)
  • ZilogR
    #106
    Én, mint amatőr csillagász, láttam távcsővel a Merkur-t, Vénusz-t, Mars-ot, Jupiter-t, Szaturnusz-t, Uránusz-t és a Neptunusz-t. A Plútó-t nem. Így egyértelmű, hogy a Plutó nem bolygó.


    -=ZR=-
  • Zoli Zoltan
    #105
    Szerintem ezért is a Demszky és a Gyurcsányi a felelős.
  • Bexter
    #104
    Akkor is 9 bolygónk van!!!!
  • Su0my
    #103
    ha tudtak volna, se lenne több hasznuk, csak hülyítik a primitíveket
  • Aquir
    #102
    oda a "bolygónk" :)
  • _Vegeta_
    #101
    Persze samanok akik rajottek a tuz hasznalatara es ezert hatalomra tettek szert.. istenem. :DD
  • Cuchulainn
    #100
    Egyesek már akcióba léptek...
  • Szefmester
    #99
    annyira lehet hogy mégsem... hamarabb voltak efféle "jósok" minthogy tudtak volna az Uránusz, Neptunusz, Pluto trióról...
  • _Vegeta_
    #98
    jahh, es 2+2 legyen 5 mi? :DD A pluto nem bolygo mar a felfedezesekor sejteni lehetett. :P

    peetig: En nem sajnalom oket. :D
  • peetig
    #97
    Hihi! Szegény horoszkópkészítők. De lehet, hogy őket ez nem fogja zavarni...
  • jefferson83
    #96
    Én személy szerint nem értek vele egyet (tudom nem sok mindenkit érdekel ). Ha már ennyi ideig bolygó volt maradhatott volna és ő lett volna az az 1 kivétel ami erősíti a szabályt. Mindenki tudná, hogy valójában nem felel meg a kritériumoknak, de mégis :)
  • _Vegeta_
    #95
    Na hála istennek itt volt mar az ideje. :)
  • dez
    #94
    Kormány? Árnyékkormány! :)
  • interfleet
    #93
    idebudanemoda (vagy mi)!
    mit nem értesz? Már két sárga is egy piros. Hát még ennyi....!
  • eke
    #92
    Na, én legalább a saját szememmel láttam még a 90-es évek elején, az akkori távcsövemben (250/1420 N)...kár érte...szegény Tombaugh menny órát töltött a keresésével...
  • idebudanemoda
    #91
    Nem értem,a cikkben az van,hogy piros lapot
    kapott a Plútó,közben a képen csak sárgát
    mutattak fel!Bunda!
  • NEXUS6
    #90
    Ne higyjetek interfleetnek!

    Őrültségeket beszél, csak a moszattal együtműködő efbíáj a szíájé valamint enesá titkos dezinformatív fedősztorijának elhintésén mesterkedik!

    Amúgy jól ismert személyiség, most is ott füstöl a szájában a cigeretta, és akárcsak ő maga, már a dédnagyapja is a kormány és titokzatos erők együttműködése során megfogant klón volt! (Tudjátok ki ő! Na...! Na...! Na...! Na jó megsúgom: xatkák!!!!)
  • mrzool
    #89
    Remélem biztosítanak transzfert, mert akkor beszállok a licitbe.:)
  • interfleet
    #88
    Mellesleg az NH már fent is van az ebayen és átadási helyként a Jupitert jelölték meg.
  • interfleet
    #87
    Így igaz!!!! mrzool pedig a lobbisták jól fizetett csatlósa aki el akarja terelni az éber közvélemény figyelmét az igazságról.
    Fel is írtam a nevét!
  • NEXUS6
    #86
    Teljesen rosszul látjátok!

    Valójában a Plútón titkos alkaloida bázist fedeztek fel. Bizonyos források alapján azt is lehetett tudni, hogy heteken belül kikiáltják a Mindenkitől Független Globális Iszlám Valási Szindikalista Demokratikus Forradalmi Népi Köztársaság-ot, ami egyedüli lévén a Plútón hatalmas kihívást jelent az USA számára, amely gyengülő hegemóniáját látva a gyarmatosítás új korszakát hirdette meg előbb a Hold, majd a Mars meghódítását hirdető programjával.

    Ezzel a roppant hatásos és olcsó lépéssel viszont kifogták a szelet a radikális reakciós iszlám fundamentalista felforgató elemek vitorlájából, és a véres bolygóközi háború elkerülésével több millió a jövőben megmerényelendő főleg amerikai űrtúrista életét mentették meg.

    Valójában ezt a brilliáns huszárlépést Dzsordzsdabllyúbúsnak köszönhetjük, de ő nem vállalhatja a nyilvánosságot, mert ezzel bátor és hazafias érzelmektől fűtött titkosügynökök kilétét fedné fel, akik közelállnak az alkaloida azon elvetemült személyiségeihez akik ezt az átkozottan és ördögien sátáni és a közember számára az erkölcsi mélységek poklának felfoghatatlanul legmélyebb bugyrából feltörő gonosz tervet kieszelték.

    Ja és természetesen Dikkcséni is ott volt....
    ;)
  • Amergin
    #85
  • mrzool
    #84
    Szép elmélet, kár, hogy még poénnak is szar. Tudom, amihez nem értesz, azzal nem érdemes viccelődni.

    A Plútó kutatására fordított eddigi pénzeket pedig elég nehéz lesz átcsoportosítani, mivel jórészt az NH-ban manifesztálódott, és hónapok kérdése, hogy a Jupiterhez érjen. Elmész érte, visszahozod, és eladod az ecserin?
  • interfleet
    #83
    Én átlátok a szitán.
    Az Amerikai kormány csak a bolygókutatási projekteket támogatja és a Pluto kutató program zsíros NASA megrendeléseit nem az a cég kapta aki a többi bolygókutatási programét és ezért kilobbizták, hogy a Pluto ne legyen bolygó így az állami támogatás eddig Pluto-ra fordított része is a többi bolygó kutatására fordítódik és így az ő zsebükbe csorog.
    Engem akarnak átverni? Korábban keljenek fel!
  • rotator
    #82
    Hülyeség ez a bolygósdi. Különben is az egész Naprendszer nem más, mint a Nap, a Jupiter és némi egyéb törmelék. :)

    De amúgy örülök, hogy a Plutót kilőtték. A nevén kívül nem sok impozáns attribútummal bírt.
  • mikloss
    #81
    Ennyi hülyeséget összehordani!!! de megérdemel egy NAGY UP-ot!!!! :
  • tehen_m
    #80
    feketeribizli

    A Föld is csillag, mert este világít. A Hold meg körülötte keringő bolygó.
  • syn7h37ic
    #79
    Majd jönnek a Vogonok, és máris csak hét bolygó marad
  • syn7h37ic
    #78
    Kiváncs vagyok, hogy a tudósok között mennyi a republikánus amcsi. Felőlem lehet törpebolygó a Plútó, számomra akkor is bolygó marad.
  • Su0my
    #77
    huhh ezt így most nem értem
  • feketeribizli
    #76
    4 KŐ ÉS 4 GÁZ EZ 8, MINDENT ÉRTEK, A KICSIK MÁR NEM IS SZÁMITANAK.
  • Su0my
    #75
    miért nem vágták még le a kezeidet?
  • feketeribizli
    #74
    tEHÁT VAN EGY PLAZMA ÉGITEST KÖRÜL 4 ÓRIÁSI KŐ ÉS 4 ÓRÁSI GÁZBOLYGÓ MEG 2 NORMÁL MÉRETŰ BOLYGÓ ÉS VAGY 50000 KISEBB BOLYGÓ.
  • feketeribizli
    #73
    a GÁZ JÓVAL NAGYOBB MINT A KŐ EZ NYILVÁNVALÓ.
  • feketeribizli
    #72
    bOLYGÓK CERES PLUTO STB. ÉS A KISBOLYGOK AZOK 800 MÉTERESEK.
  • feketeribizli
    #71
    Óriásbolygók:MERKUR VÉNUSZ FÖLD MARS, JUPITER SZETURNUSZ URÁNUSZ NEPTUNUSZ
    4 KŐ ÉS 4 GÁZ
  • feketeribizli
    #70
    Nap a csillag s körülötte kering legalább 50000 égitest, akkor annak fele legalább legyán már bolygó!
  • feketeribizli
    #69
    Egy bolygónk van a Plutó!
  • feketeribizli
    #68
    Bolygó inkább plutó, hisz az tényleg bolyong, mig a többi eléggé kötötten mozog.