18
Heavenly Sword
  • Seth
    #18
    Animációs film
  • hematit1976
    #17
    Megfilmesítették:

    http://www.imdb.com/title/tt2006753/

    remélem még az idén láthatjuk mi is.
  • Ironmask
    #16
    az utolsó boss-nál vagyok,hogyan tudom visszaverni a támadásait?mikor sárga és kék varázslatokat dobál,hogyan tudom visszadobni???
  • dpetya73
    #15
    Sziasztok
    Valaki megtudja mondani hogyan kell megölni a fővezért a végén a varázskörben.
    Köszi
  • loga
    #14
    Naja :)
    Remélem, hogy jo lesz!
    Ajánlom nekije :D
  • DoNorBi
    #13
    amugy nagyon egyszerű a dolog,mivel az új GoW nem ps3ra készűl,sony gondolt egyet és hogy kedvezzen azoknak akik szeretik ezt a stilust de már nextgenen akarják tolni,azoknak készűl ez a játék...
    ráadásul a nextgen GoW még odébb van egypár évvel az biztos...
    aztán meg a sony saját magáról koppint az nem bűn szerintem és ha olyan szuper lesz mint a társa akkor nem szólhatunk egy szót se szerintem:)
  • Csacsi
    #12
    Mondjuk soha nem gáz a jobbtól "másolni" . Engem nem zavar, ha ugyanaz a harcrendszer. Legyen mellé jó történet, szép grafika, és nekem eladták a dolgot.
  • loga
    #11
    Az lehet ,hogy a világ meg a látványvilág szebb és jobb meg más, de a harcrendszere ugyanolyan. Szal mintha Kratosz lánya vagy reinkarnációja ebbe a világba átcsöppent volna.
    Én csak azt mondom, hogy nem egy azta énilyetmégnemláttam...
  • Csacsi
    #10
    Az egy dolog, hogy irányításban, és játékmenetben hasonlít a két játék. De két különböző világról beszélünk. Azért ez nem mindegy.
  • loga
    #9
    God of War jellegu a fegyvere teljesen, nezzetek meg a videokat....
    lancos ket kard es tud valtani egy, a kettobol osszetett hatalmas hentelokesre ugyanaz mint a GoW
    Meg felévehet mas fegyvereket...
    A foellensegek kinysirasa ugyan olyan rendszeru mint GoW nyomd keresz nyomd kor nyomd balra es haromszog...es latvanyosan meghal....
    Legalabb vmi nagyonujat talaltak volna ki....
    TEtszeni tetszik de nem ujdonsag benne semmi. Ilyeneket Kratosz is tud :D
  • Bucser
    #8
    felejtsd el:D Valszeg PS3-ra már be fogok ruházni én is egyet:D Perdig PC-m is van nem is rossz:D
  • Kou
    #7
    Ez jön PC-re?:D:DD:D:D::D:D:DD
  • Super DANTE
    #6
    Itt van egy új videó a játékból. Figyeljétek milyen élethű az öreg király arcmimikája.
  • JohnnyP
    #5
  • Csacsi
    #4
    A GoW sem rossz, és a kettő is biztos jó lesz, de ez teljesen más világ, szóval szerintem a kettő megférhet egymás mellett. Sőt nekem mindkettő kell :D
  • Super DANTE
    #3
    Ez a játék nekem is tetszik, főleg a hentelés nagyon látványos benne, biztosan beszerzem. Kár, hogy a történetéről még semmit sem tudni.
  • Tinman #2
    GoW koppintás rulzik... én személy szerint Gow 2-t jobban várom.
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok

    Csodálkoztam, hogy ennek még nincs topicja, legalábbis én nem találtam.

    Szerintem az egyik legnagyobb húzócím lehet a ps3-nál.

    Nem tudom, hogy nyitócím lesz-e, de nálam tuti befutó a képek, és a vidók alapján.

    Pár kép :





    Itt pedig a videók találhatóak