27
  • kow83
    #27
    Azért jó az M$-nek, mert az EU basztatja őket, hogy nem publikus a forráskód a fejlesztőknek, gondolom látványos megmozdulást tesznek így azért, hogy ha legközelebb előveszik őket, akkor meg tudják muatani, hogy "hát könyörögöm, nálunk fejlesztett a fájörfox meg az opera, mit akarnak még?" :)
  • smv
    #26
    Ezt most nem igazán értem, hiszen végülis Mozilláék 100% -ig MS konkurens böngészőt, és e-mail klienst csináltak, tehát nem sikerült felfognom, h ez most miért jó az M$ -nek.
  • rigidus
    #25
    "ez a PC Fórum nagy szarkeverő"

    Ez akar a jelmondata is lehetne a portalnak.
  • rigidus
    #24
    Nyugi, mennek ok is.
  • neevous
    #23
    fejlesztőit akartam írni
  • DjDano
    #22
    ez a PC Fórum nagy szarkeverő, ilyen idióta címet csak a blikk tudna adni egy cikknek... semmi köze a valósághoz
  • neevous
    #21
    igazán meghívhatnák az opera vezetőit is:)
  • cateran
    #20
    Ez rettenetes,most mi lesz?:D
    Azonnal beszelj redmonddal! Biztosan nagyon erdekli oket a velemenyed:DD
  • dcyrax
    #19
    Nekem nem tetszik a firefox.
  • GulaSoft
    #18
    Elmentek röhögni a fiúk :-)
  • kow83
    #17
    Tudod mennyi pénzt kerestek eddig a firefoxxal?
    http://www.sg.hu/cikkek/43484/a_kozosseget_penzelne_a_mozilla

    Túl tól fial :)
  • sonicXX
    #16
    "A firefox nem fogja eladni magát"

    Ez csak kelloen nagy piaci reszesedes elereseig igaz. Osi igazsag: "business is business". Szep idea amit mondasz, de mint minden ilyen, ebben a vilagban, ma, el fogja veszteni a sulyat.

    Ne dolj be a PR-nak, hanem gondolkodj neha realisan. Az idealizmusnak a helye a celok eresenel van, a celok kituzesenel, masutt csak bajt okoz.
  • Petys
    #15
    Én azt mondom, hogy jó, csinálják meg vistára a közös firefox-ot, de az eredeti Firefoxhoz nekem ne nyúljanak!!!
    Engem mocskosul hidegen hagy a vista, az XP-nél úgyse lesz gyorsabb csak szebb, meg a gépigénye is elég brutális (az XP hez képest) meg mint minden ami Microfos ez is elég gané lesz...
    Firefox 4 EVER (ameddig nincs Microsoft a neve alatt )
  • kow83
    #14
    "nem az jelenti a fő biztonsági kockázatot, hogy gyenge a windóz, vagy az IE. Hanem hogy az emberek gépén 90%-ezek vannak. Így egy jobb makró, hanyattdobja a netet."

    Akkor te még az életben nem fejlesztettél explorer alá és nem tudod, hogy milyen szívások vannak vele.
    Nem tudod, hogy mit beszélsz.

    A firefox nem fogja eladni magát.

    Amúgy milyen fless már, hogy a http://ie7.com alatt a firefox oldala jön be :D
  • Yv@n
    #13
    Véletlenül nem https:// tehát ssl kapcsolaton keresztül érhető el, aminek használatához tanúsítvány szükséges? Csak mert ez esetben ezt kívánná beszerezni.
  • mondnick
    #12
    kicsit OFF kérdés:

    A #4-es hozzászólás keltette fel a figyelmemet, mert firefoxot használok, és amikor a hotmailes postaládámba lépnék be, mindíg telepíteni akar egy tanusítványt amit a [email protected] ad ki.

    Ha valakai vágja hogy az mi akkor írja meg légyszi.

    Thx
  • NEXUS6
    #11
    Remélem nem az lesz belőle, hogy az IE7 helyett, FF-el adják a Pistát.

    Mert akkor adtunk egy pofont a szr-nak.

    Nem az jelenti a fő biztonsági kockázatot, hogy gyenge a windóz, vagy az IE. Hanem hogy az emberek gépén 90%-ezek vannak. Így egy jobb makró, hanyattdobja a netet.

    Ha csak FF-et használnának az emberek akkor is ez lenne.
  • Yv@n
    #10
    Mit vártál? pcforum :)
  • Morden23
    #9
    "fuk MS neve bármiben szerepel az spam"

    Ez így nem csak hamis állítás, de még értelmetlen is.
  • sathinel
    #8
    fuk MS neve bármiben szerepel az spam. Még ez a cikk is :D

    Szépen fújolnak a nyílt progikra, és közben ha figyelitek minél jobb viszony kialakításán fáradoznak. Már ők is látják a vesztüket ha folyamatosan csak ba..ogatnak mindenkit. Bár nem tudom mit tudnak programozásból mutatni más cégeknek. Max hogy hogy írják meg a progijukat hogy azt max sebességen engedje a winfos futtatni.
    Mert ugye volt már példa hogy valamiért nem mentek rendesen más gyártók progijai.....
  • immovable
    #7
    Mivel jobbat nem tudunk, hát megbarátkozunk velük!
    (Microsoft)
  • mousee
    #6
    Azért szerintem ez a cím így ebben a formában eléggé félreérthető ;)
  • kbupdate
    #5
    A Microsoftnál fogják továbbfejleszteni a Firefoxot
  • kbupdate
    #4
    degecc...
    MS meg blokollná mozilla összes oldalát meg firefox domaineket stb..:D

    és minden frissítéssel mellékenék a blokkolás megerősítés, ha netán vmi úton-módon feltörnék:)

    gihi
  • mousee
    #3
    Azért szerintem ez így ebben a formában egy kicsit erős :P
  • Praetor
    #2
    "...a Mozillánál esetleg automatikusan spamként kezelik a levelet, ha meglátják, hogy a feladó nevében ott van a @microsoft.com."

    Ebben lehet valami...
  • kev
    #1
    Megvették a Mozillát.)