821


[Hivatalos Oldal] [IV-Store] [Manual] [Demo] [Hivatalos Fórum]

Ha sajnálsz 4000 forintot a fejlesztőktől akkor legalább ne hangoztasd!

  • Hmuda
    #661
    Bocs, de néha takarítás közben a nem-takarítandó üzenetek egy kis része is áldozatul esik. :-/
  • CrucifX
    #660
    Nem szeretem mikor az en 100% cinizmusban furdo valaszkommentjeimet is torlod ;)
  • Doomista
    #659
    A játékra visszatérve;
    nyomtam egy menetet,de legyözött a robot ... a fenébe ... egyszerüen tök jol álltam aztán hirtelen már nem :D
  • Doomista
    #658
    Rendben,akkor ha pattog akkor dobd át nekem is,szivesen belemék.Thx \_/


  • Hmuda
    #657
    Azt nem, amíg csak jókisgyerek módján pattog, addig nem csinálok semmit. Ha már veszélyt jelent, akkor azt már nem hagyom szó nélkül, de elintézem magam, mások ne follyanak bele.
  • Doomista
    #656
    hát figyelj odaadnád az ipjét ? ... tudom mit kezdjek vele :)
  • Hmuda
    #655
    Nyugi, nem számolt vele a kisöreg, hogy mod vagyok, szóval az IP címe el van raktározva jó helyre. Amint történik az accommal valami, ő fog nagyobbat csattanni. :-)
  • Csoder
    #654
    :))
    A butaság fogságában.
  • Serpa
    #653
    mi történt? #642től #646ig?
    vmi csúnyaság írodott le?
  • Doomista
    #652
    __________________________________
    tibia írta, 2006. 10. 04. 18:18
    ja igazad van :D eddig 16 acc-t törtem fel
    szal ha meglátlak téged ebben a topicban akkor nemsokáig lessz acc-d

    ehh lol :D ennek a szája jár,deha egyszer télleg megcsinálja,akkor én tudom hol keressem,és tudom hogy olvassa ezt az üzenetet.
  • Hmuda
    #651
    Már jönnek a szokásos privi üzenetek. Ezekkel nem lehet betelni. :DDD
  • Hmuda
    #650
    Ugyanmár, aki ennyire nyomorék módon fenyegetőzik az egy maximum nyolvéves mitugrász aki azt hiszi magáról, hogy megakhekker. Még szót sem érdemelne.
  • robotnyk
    #649
    majd elfogynak a regjei, eddig 2 :D
  • Doomista
    #648
    viszont a nem uj regik is szoktak hackeléssel fenyegetözni,és álltalában sikerül is nekik. nem lehet soha sem tudni kivel állsz szemben.
  • Hmuda
    #647
    OFF

    Áh, voltak már rövidebb életű hülyegyerekek is. :-)

    Imádom mikor mindegyik hekkeléssel fenyegetőzik. Valahogy Vilmoska szaga van a gyerkenek. :D

    Ide jön és azt hiszi hogy a káromkodástól majd jól megilletődöm. Hehehe, jó látni ahogy vergődnek a saját hülyeségük súlya alatt. :-)

    ON
  • CrucifX
    #646
    Nyugodj békében, új rekordot állítottál fel a "legrövidebb ideig regisztrált tag" kategóriában ;)
  • Hmuda
    #641
    Tools->Style Editor

    Ott van négy érték ami a térkép szineit változtatja:

    WorldCoastlines: a partvonal színe, ez a legélesebb mind körül.
    WorldBorders: az országhatárok, jobb ha kicsit halványabb a partvonalnál.
    WorldWater: a víz szine.
    WorldLand: a szárazföld. Ez tulajdonképpen halványan látszódik a belső területeken és kivilágosodik a szélein, ez adja meg a partvonalak elmosódott neonfényű világosságát.

    Mindegyiknél van két szín, az első az alaphelyzet, a második pedig az amikor a saját területen egy teremtett lélek sincs már életben.
  • Hmuda
    #640
    Ami a kontinensek arzenálját illeti, az csak játéktechnikai megfontolásból lett úgy megoldva ahogy. A térképen például Kelet- és Nyugat-Németország külön van választva. Szóval technikailag a térkép még a Fal lebontása előtti állapotokat tükröz, de nem ettől lesz retró a retró.

    Viszont a többi teljesen igaz, teljesen szubjektív. :-)
  • Doomista
    #639
    nincs valakinek kedve pár év mulva eljönni csernobilba ? :=)
    rendezünk egy buszt,nem kevesen fognak jönni,és viszünk oda a gyerekeknek játékot,ruhát,élelmiszert,stb-t,ilyen jotékonyság is lesz. :)
  • Doomista
    #638
    Akkor ezt a népességes szinváltozsdit léccives ango lszavakban,ahogy a style editorban van,mert ösze visza nem akarom megváltoztatni .
  • petersz
    #637
    szvsz már a témája miatt sem lehet retro, a 80-as években nem volt minden kontinensen atomtöltet. ami meg a dizájnt illeti, nos az szubjektív. Az én olvasatomban a retro game sokkal határozottabban hajaz a régi motívumokra. Itt a graf, benne az ikonok is, nekem inkább a letisztultságot és a funkcionalitást adják. ha lehet inkább futurisztikusnak látom az egészet, mint retronak :)
  • Hmuda
    #636
    Tudtom szerint nem lehet másik színre cserélni.
  • Doomista
    #635
    retró örökre
    Egy kérdés,mikor egy atombombával lelövöm az ellenség bármelyik célpontját,az ugye mindig fehér gömbel jelzi,ezt szeretném más szinre cserálni...mi a neve a style editorban ennek ?
  • Hmuda
    #634
    Ha ez nem retró, akkor semmi. Tipikus 80-as évekbeli "atombunker-kijelző style" megjelenítés, még annál is régebbi arcade időket idéző egységikonok. Ez kérlek kőkemény és vérbeli retró.
  • petersz
    #633
    bocs, de ez nem retro, sőt...
  • Alwares
    #632
    Nagyon kurvajó kis game... Ilyen jó kis retro game-val még soha nem játszottam. Tök jó volt szétlöni egész Dél-Ázsiát az Európai fottámal jee...
  • Doomista
    #631
    nem,hanem suli lesz,avagy 7:15 kor indulás,ellöte kaját megkell csinin,stb kb fél 7 kor kelés. és az nekem szr,mert tudnánk aludni max 9-ig,és ilyenkor álmos vagyok,és nem engedik hogy fél 11 töl tovább fenntmaradjak. :(
    szoval 8 elött ráérek :D :(
  • Serpa
    #630
    méé?
    holnap röpdolgozat lesz vmiből?
    :)
  • Doomista
    #629
    bocs de én sulis vagyok,ilyenkor én nem érek rá erre :( max hétvégén.
  • Serpa
    #628
    :)
    tőlem ne várd, h váloszolok hamacin, chatben kellett volna.
    csak azt láttam, h villog a kis zöld lámpa.
  • Muki100
    #627
    Előbb rádszóltam hamachin de nem válaszoltál úgyhogy én ma már nem megyek de holnap esetleg összehozhatjuk.
  • Serpa
    #626
    ahelyett, h itt fecsegtek, nem játszunk le egy kört?
  • Thanatos
    #625
    najó, mostmár csak Hmuda-ra való tekintettel nem irok inkább semmit :DDD
  • Doomista
    #624
    OFF:
    Szerintem kifog törni a 3. világháboru,ámde ez nem a Föld miatt lesz.Csak a Földet fogja kényszeriteni ez,aztán ujra béke lesz.
    ON.
  • Hmuda
    #623
    Na jó, ezt most elvágom...

    Jó lenne ha uralkodnátok magatokon.
  • Hmuda
    #618
    OFF:

    Pedig annyira érdemes belmenni a dologba, hogy eloszlassunk egy-két félreértést. Kis "common sense" és rájönne mindenki, hogy egyik ország vezetője se olyan hülye, hogy olyasmibe fogjon bele ami bár kiirtja az ellenséget, de ugyanúgy kinyírja a saját országát is. Amelyikben meg felmerülne ilyesmi az előbb végzi egy golyóval a tarkójában minthogy kiadhassa a parancsot. Nem "trigger-happy" tábornokok ülnek az államfői székekben hanem komoly politikusok. Hollywood filmek =/= valóság.

    É-Korea csak azért játsza a rosszfiút, hogy komolyan vegyék a nemzetközi politikában. Semmi több.

    ON
  • Truck Driver001
    #617
    Off.
    Pedig most Észak-Korea rohamosan fejlődik haditechnikailag.Bár kell még rendesen idő ahoz,hogy eljusson az USA szintjére.Egypk előbb utobb biztos hogy lesz 3.VH.Személyes véleményem szerint,nem adok 20évet,és szvsz emberiség.Mégpedig vgy az USA miatt,mert pár évtizeden belül kiapadnak az olajkútjai [az Iraq-ban elfoglaltak se tartanak örökké],vgy a Perzsa államok valmelyike közül [Izrael meg Arabok stb...]Na mind1 ebbe ne mennyünk bele!:D
    On.
  • Hmuda
    #616
    Off

    Francokat lesz 3. VH, É-Korea is pontosan tudja, hogy a büdös életben nem lesz annyi bombája mint USÁnak és az ICBM technológiája se lesz soha olyan fejlett mint Amerikának. He bárkire kilőnek rakétákat akkor ők ötvenszer annyit kapnak vissza. Ők sem hülyék, csak politikai erőfitogtatás, semmi több.

    On
  • Truck Driver001
    #615
    Btw:Most megyek nyomok egy menetet,és minden rízszabáló rádióaktív lesz!:D
  • Truck Driver001
    #614
    Tudom,nem ide tartozik.De azért beközlöm!:D
    OFF:
    Néztétek a Híradót?Miszerint Észak-Korea Atomkísérleteket akar csinálni,hogy megmutassa Amerikának "milyen gizda"?Én nem tudom ti hogy vgytok vele,de ha így haladnak,idő elött kitör a 3.VH!Én hiszek benne egypk!:D
    Nemsokáig fogják nézni az országok,ahogy ezek atomokat robbangatnak..
    ON.