821


[Hivatalos Oldal] [IV-Store] [Manual] [Demo] [Hivatalos Fórum]

Ha sajnálsz 4000 forintot a fejlesztőktől akkor legalább ne hangoztasd!

  • Kiado
    #613
    Hamachival volt ilyen gondotok, hogy amikor fennt azt írja ki, hogy Vizsgálat, akkor újraindul a gép?:D Nekem most egymás után 2szer csinálta.
  • Serpa
    #612
    már online.
  • Doomista
    #611
    Ez van,máskor sikeresebben járunk evvel a gombal :D

    Lál,sikerült ma is 1 menetet lenyomnom,az eleenfél sajno legyözött :D
    Nyugodt voltam,csak hajokal támadtam,hogy körülnézek a vizeken,kb 6 hajom volt, rendelkezettt attackal,a többi msáhol járt , máris a nyakmba jött 12 db hajo,szépen leis söpörtek,jolvan mig elvoltam foglalva a hajozsdival,egyszer csak rámzuzud egy teljes tömnyi nukreális és atombomba,hát b********,azonal énis kilöttem az összes repülömet,atombombáimat,de sajnos késö volt,igy aaz ellenfé ltöbbet kaszált,igy no victory ... Hát holnap viszont visszavágo :D
  • Kiado
    #610
    Muki hostolhatna, ha online lenne :\
  • Serpa
    #609
    hostol vki?
  • Hmuda
    #608
    Lásd #607. Ez egy natúr USB-s dísz a gép mellé, sajnos még csak funkciót se lehet rendelni a gombhoz, ha lenyomod akkor megcsinálja ami bele van égetve és nem többet. Viszont ha külön használható gombként funkcionálna és a játékban nem időre hanem gombnyomásra indulnának a rakéták (magyarán hozzá lehetne rendelni a gombot a kilövéshez) akkor kitünő kiegészítő lenne olyan helyekre, ahhol nagyban játszanak (például egy tournament).
  • Csoder
    #607
    Ez csak egy poénos usb elosztó, nem pedig az egyik katonai létesítmény elbugázott rakéta indító konzolja.
  • Random work
    #606
    Tegnap steam-en keresztül szedtem le és elsőre ment.
    Javaslom, hogy te is így próbáld.
  • Truck Driver001
    #604
    Egypk..Letöltöttem a demot.Rákattintanék az exe-re,és application error!:D
    Gondoltam biztos szarul töltötte le..De leszedtem vagy 6helyről,és ugyanaz.Valami tipp?
  • Doomista
    #601
    hát manapság már azért is nehéz megdolgozni ...
  • _Atti_
    #600
    dehiszen csak negyven dollár!
  • Doomista
    #599
    hát ezt nehezen és sokért szereznéd meg.... De ha van titkos illegális kapcsolataid,akkor mért ne ... De ezt megtudják csinálni sima játékba is,nem kell ide fém meg minden,az egészet müanyagba.
  • Hmuda
    #598
    Ha gombnyomásra indulnának a rakéták akkor lehet beruháznék egy ilyenre.



    (Na jó, nyilván nem, de poén lenne. :D)
  • Kiado
    #597
    Nah 2-en fennvagyunk Hamachin, gyertek, gyertek!
  • petersz
    #596
    nomen est omen
    (az sem egy program)
  • Csoder
    #595
    direct ip inkább fogalom, mint program.
    annyit tesz, hogy közvetlenül csatlakozol a hosthoz, szal bepötyögöd az IP címet, és connect.
    hamachi pedig egy virtuális hálózatot hoz létre, és játékon belül a servert ezért látni a lan szűrő segítségével.
  • Doomista
    #594
    nemtom mért mondtam a directipt vagy mit,olvastam hogy deirectiip programal vagy mivel nyomjátok inkább mint hamachiával aztán ara telepedtem most,de google nem adot ki rá ...
  • Doomista
    #593
    style editort megcsintam,de ott a menüt kurtam el aztán visszaálitotam,de akkor értem.köszi.

  • Csoder
    #592
    nemszóltam, már értem. privát chat működik, csak a group nem
  • Serpa
    #591
    lol


    játékbeli
  • Hmuda
    #590
    Van a tools->style editor. Ott lehet buherálni a szineket. A térkép részeinek szinei körüla az első az amikor mindeki él, a második pedig mikor mindenki hulla. Ahogy fogy a népesség, úgy megy át ez elsőből a másodikba.
  • Csoder
    #589
    azt mondom, hogy azt nem engedélyezi :) vagy a játékbelire gondolsz?
  • Csoder
    #588
    hogy mit kapsz le?
  • Doomista
    #587
    jah,énis lekapom holnap a directip-t és avval is megnézem megnézzük.
  • Doomista
    #586
    nah ez az internetes dolog sehogy sem megy,majd holnap megnézzük veletek egy server ip csatizáshoz,mert az van benne hogy más ipre csatizol,vagyis evvel nyomjátok,és ha tudok csatizni,akkor nincs gond,ha meg nem akkor meg pasz.
    Viszont felmerült egy hiba,játék végén valami csatlakozási hiba volt,de az a fura hogy nem multiban hanem singleben nyomtam,szoval pasz mit akart evvel jelezni,holnap is lenyomok pár menetet,ha kiirja akkor meglátjuk.
    Egy kérdés még a végére; #402 --Szinváltás--Ezt a szinváltosdit hogyan teccik elérni ?
  • Serpa
    #585
    arra ott a chat, bőven elég.
  • Csoder
    #584
    fölraktam, de ne várjátok, hogy meg is fogok rajt szólalni, valami premium hozzáférés kellene neki :)
  • Serpa
    #583
    direktipvel kicsit tököltünk, de Atti szerint úgyis megy.

    amúgy pár perc alatt fennt van.
  • Hmuda
    #582
    Tudom, hogy mindenkié, most így írtam le. :P
  • Csoder
    #581
    nem :)
    felrakjam?
  • CrucifX
    #580
    Nem csak a tied, mindenkie.
  • Serpa
    #579
    csak nem installáltad? :)
  • Doomista
    #578
    nah internettel veszödök márcsak. mennie kell,itt már minden félét állitgattam.
  • Serpa
    #577
    "a physical unit"

    ez a megnevezés :)
  • Doomista
    #576
    most léptem játékbol,megtaláltam,de köszi azért !
    Csoder neked is köszi !
  • Csoder
    #575
    szerverre csatlakozás után tudod magad átnevezni,
    ha a kliens nem jegyzi meg, akkor a főkönyvtárában a preferences.txt-be illeszd be ezt a sort:
    PlayerName = Doomista
  • Hmuda
    #574
    A franc, késik a fizikai kópiám. :-/
    Dear customer,

    Thanks for buying DEFCON and ordering a physical unit. You should have been able to download the game and hopefully you are enjoying destroying millions of your opponents’ populations!

    Due to the un-precedented demand for DEFCON, shipping is taking longer than usual, and we are asking for you to bear with us as we catch up. Orders may take as long as a month to get dispatched, but rest assured we are working day and night to solve the problem.

    If you have had any problems with your download, please e-mail [email protected] who will be able to assist.

    Thanks for buying our game; now get back to nuking....
    Viszont jó, hogy nem technikai problémák hanem a hatalmas érdeklődés miatt késik. :-)
  • Hmuda
    #573
    A neved mellett van egy níl, arra klikkelve mehet a rename.
  • Doomista
    #572
    nah látod,azt éppen nem ! átis alakitom :)
    egyébként lan nélkül sem lát servert.
    egy kérdés,nem akarok noobnak tünni,végignéztem az egész menüt,de sehol sem tudok saját nevet beirni.help.
  • Csoder
    #571
    szűrőt lan-ra átálítottad?