348
A Szökés spoilermentesen.



A szökés
  • desigo
    #169
    Azt nem nézem max ha újrakezdik valahol...
  • akyyy
    #168
    ma 24 van meg holnap is
  • desigo
    #167
    Nah mindjárt szerda:)
  • Mincsi
    #166
    mivel az rtlen csak 1 részt adtak le...
    :)))
  • macselek #165
    Fúú... én még csak az első részt láttam az rtlen, de az über király volt!!!!!!!!!!!
  • timcso
    #164
    tök érdekes elolvasni a véleményeteket a sorozatról,hogy mit gondoltok,mire vártok ,mit reméltek ettől.rájöttem,hogyha nem töltöttem volna le előbb a részeket, nem bírtam volna ki egy hetet:(
    de várom a holnapot:)
    sztem hogy nem láttad az első 10 percet nem olyan gáz,a többiek tudják én az első 12 részt nem láttam,igaz így "teljes az élmény" és a kép.
    ja,amúgy gratu a hey-ho-s videohoz,nagyon bejött a dolog:)
    a szinkron kicsit bántja a fülem,de nem vészes,bár T-bagnek vmi veszélyesebbet adtam volna,de hát örüljünk,hogy van egyáltalán:)
  • Hooligan666
    #163
    Jaja, ezt adták ott is :)
  • desigo
    #162
    Kellene egy banner...
  • drobee
    #161
    1x02 promó: azt hiszem ezt adták le a pilot végén is, csak ugye futott mellette a csík.
    PBfan
  • akyyy
    #160
    olyan gyorsan haradra a nő a cikekket h már nem is emlékszek rá... de ha esetleg magyar lenne a soerozat és magyarul lett volan kiirva el se tudtam volna olvasni
  • drobee
    #159
    Valószínűleg az összes évadban lesz szerepük :)
  • Fido4life
    #158
    Király !
  • Mincsi
    #157
    Sztem igen is sok értelme volt...
    Sok-sok minden kiderült. A főbb események, meg ezek..
  • Amse
    #156
    aki nem látta nézze meg, mert tényleg nem a "semmi nem volt" kategóri.
    A cikkek a falon + egyéb apróságok nem hiában vannak mutatva...
  • HoldMyPocket
    #155
    Csak mert szerintem fontos infókat tartalmaz az első pár perc:
    sendspace.com/file/st78ev
  • Faby
    #154
    Köszi a válaszokat. Ha nem muszáj, nem kezdeném el beszerezni, mert már így is sok amit figyelni kell (4400, sg1, sga, októbertől bsg), gyerek, kertesház mellett erre sem mindig van idő, ez legalább fix pont lesz. Mármint a szerda este A szökés.
  • steevo7
    #153
    Igazad van. Lehet, hogy ez van Abbruzzi-val is.
  • winnie
    #152
    c-note-ot azért nem érdemes bántani, mert lehet, hogy csak statiszta szinkronizálta, hszen nem tudják, hogy vissza fog térni a 8. részben - ugyebár eredetileg úgy volt, hogy nem is jön vissza
  • steevo7
    #151
    Ok. A tetoválásssal kezdődött, majd hazament kidobálta a szemétbe az olyan dolgokat, amikből kiderülhetne a terve 1 házkutatás során. Aztán jött a bankrablás és a tárgyalás, amelyen kérvényezte a bírónőtől, hogy a Fox River-be szállítsák (később kiderül, hogy miért). A tárgyalás után jött a börtön.
  • Mayday
    #150
    Tenyleg ugy a teljes az elmeny, az elejevel, de teny, hogy ezek a dolgok az elejen nagyon gyorsan jatszodtak le. Tehat amikor anno en neztem az elso reszt, emlekszem, szamomra is olyan gyors volt a dolog, szinte csak par kepsort kapott ez az elozmeny.
  • Qwerty4
    #149
    sztem lényeges lehetett, mert nem nagyon értettem mi is folyik pontosan, jó lett volna ha látom az elejét is
  • Mayday
    #148
    Annyi volt kb, hogy pingalta a tetovalo csaj Michaelre a tetkot, meg nyomott egy kamu bankrablast, aztan jottek a rendorok, megadta magat, Veronica vedte (volna), fel is lehetett volna menteni, de Michael bevallotta bunosseget, csak annyit kert a birotol, hogy a Fox River bortonbe kerulhessen.
  • steevo7
    #147
    Ha gondolod szerezd be, mert úgy teljes az élmény ha valamit a legelejéről nézel.
  • Qwerty4
    #146
    én is így jártam
  • steevo7
    #145
    Ne aggódj nem maradtál le sokról. A film elején csak a börtönbekerülés körülményei voltak.
  • steevo7
    #144
    Én pedig azt nem értem (Nem sértésnek szánom.), hogy mit kell itt indulatoskodni, hiszen ez egy fórum és azért van, hogy az emberek leírják a véleményüket. Attól, hogy ezt ide beírtam még nem sz*r a sorozat. Jó választás volt a részedről, hogy ezt a sorozatot nézed. Jó szórakozást kívánok a további epizódokhoz.
  • Faby
    #143
    Nagyon tetszett, jó kis sori lesz. Idáig csak jókat hallottam róla, meg is akartam nézni (megnéztem), de k*cs*g RTL miatt lemaradtam az elejéről. Ugye 21:10-re volt kiírva, arra számoltam, hogy úgyis később kezdik, 21:15-kor kapcsoltam be, már javában ment. Utólagos infók szerint 21:05 körül kezdődött.
    Volt valami lényeges az első 10 percben, aminek szerepe lesz a későbbiekben, vagy csak az alapszitut vázolta fel?
    Konkrétan: szerezzem be valahogy az 1. részt, nézzem meg, vagy jó lesz így is. Kb onnan láttam, mikor Michael beszél a testvérével beszélőn (asszem már börtönben van M is)
  • steevo7
    #142
    Én a Lost-ot először az RTL Klubon láttam, mégis azt mondom hogy 1-2 hang kivételével egész jó. Abszolút nem szubjektív a véleményem, már leírtam, hogy nem a szereplők eredeti hangjához nézem a szinkront, mert lehetetlen ahhoz passzoló magyar hangot találni. Vegyük például C-note-ot és Sucre-t, C-note-nak a fejéhez nem illik az a hang, Sucre meg szerintem elég fiatal, úgyhogy kereshettek volna valami fiatalos, karakteres hangot, mert Magyarország bővelkedik a a tehetséges, fiatal, karakteres hangú színészekben.
  • cocobanana
    #141
    Jó ez a sorozat.Nekem is tetszett.Amúgy nem értem mi a francnak kell minden sorozatnál kritizálni a szinkronhangot?!Ha nem tetszik akkor nem kell nézni magyarul. Én pl: aki nem tudok angolul nagyon örülök ,hogy ilyen sorozatokat vetítenek nálunk magyar szinkronnal.
  • Amse
    #140
    Pedig elég szubjektív vagy mivel te hallottad az eredetis. Akik most látják a sorozatot először azoknak 120%-osan megfelel ez a szinkron. Én is feliratosan nézem, de tudom milyen egy sorozatszinkront előzmény nélkül látni. Pl és a Lostot és a Dr. House-t is szinkronosan kezdtem és már csak mosolygok a szinkronon, hogy ismerem az eredetit.
  • steevo7
    #139
    Szerintem tiszta szégyen a szinkron. Scofield-nek türhető a hangja, Lincoln-nál
    megmaradt a régi jól bevált John Doe-s szinkronhang. Sucre hangja tök gáz, nem is beszélve Abruzzi-ról (Peter Stormare) aki már nem első filmes színész (Armageddon, Bad Boys 2, Constantine, stb.) és egész jó szinkronhangjai voltak eddig, de ez a mostani nagyon nem illik hozzá. A többi szereplő hangja közül a legrosszabbul kiválasztott C-note (aki beszerzi a Pugnac-ot Scofield-nak) hanja, Pope és T-Bag hanját nem is említem. Én feliratosan nézem, de nem az alapján ítélem meg a szinkront.
  • N0S
    #138


    Chronicles of Riddick

  • Lyan Kyj
    #137
    Eh, megint kedvet kaptam a Chronicles of Riddick gammához:)


    Tényleg nem volt annyira rossz a szinkron. Azért én LJ anyjának hangját adtam volna Veronicának, Kellermanét meg majd T-bagnek.
  • egypszichonauta
    #136
    jaja,teljes mértékben igazad van,amúgy aki látta annak felesleges bejönni fikázni
  • ROKICA
    #135
    nekünk jo ez is, nekünk nem tünik fel akik tv-n nézik és nem letöltik eredeti hanggal..
  • neoG
    #134
    jézus ereje!!!T-Bagnek ilyen hangot!!!???
  • ROKICA
    #133
    ahamm értem én tv-ről vettem fel 640 x 480, 1.8 GB lett az első rész...:(
  • Hooligan666
    #132
    Én vettem fel. 320*240 a felbontása, mert a youtube azt szereti. Az eredeti mérete dvd felbontású, nagyobb bitrátájú. buherált tunerprogival.
  • egypszichonauta
    #131
    örülök külön ennek a topicnak!én ma kezdtem el nézni,nagyon karaj,tuti nézni fogom!
  • ROKICA
    #130
    ezt te vetted fel? elárulnád hogy mekora a rezolúziója ennek a felvételnek?
    és hogy milyen programmal vetted fel?