348
A Szökés spoilermentesen.



A szökés
  • Fido4life
    #209
    Jajj de durva volt a tegnapi rész vége..:S
  • N0S
    #208
    engem a lost jobban megfogott mint ez, de megneztem mar pb-t es varom az uj reszt.

    es ha valaki nem tud annyira angolul, hogy megertse? az var feliratra, vagy ha nem szereti a feliratosan nezni, akkor nezi szinkronosan. n

    en feliratosan neztem meg, es sztem a szinkron nem lett olyan tulsagosan elb***ott. de belick magyar hangjaval nagyon nem vagyok kibekulve. :|
  • akyyy
    #207
    már kaptam váűlaszt, szal köszi. most nincs kérdésem...
  • Owned
    #206
    A szinkről meg:

    Sztem se olyan rossz Micheal,Lincoln,Kellerman,LJ,"telefonáló nő" szinkje eléggé eltalált.
    Sucre,C-Note,Pope hangja elfogadható,nagyjából illik a figurához.
    Abruzzi nagyon rossz de azért le lehet nyelni viszont T-Bag és Bellick hangja ultragáz...
  • desigo
    #205
    Szerintem sincs...
  • Owned
    #204
    Ez enyhén spoileres lesz!

    Szóval az őrök azért nem látták a tervrajzot mert:

    1.Nem figyeltek
    2.Scofield nem átlagos ember..ő nem csak az ábrát látja hanem azt is ami mögötte van ezért "ment bele" a csavarba ebben a részben is a kamera hogy a néző számára is láthatóvá tegye azt amit Micheal érintésből tud!
    Ne aggódjatok nem lesz ebből sci-fi,egy késöbbi részben erre normális magyarázat lesz!
  • fradis
    #203
    téleg én is most látom először az égegyadta világon semi baj nincs vele...
  • egypszichonauta
    #202
    nem értem miért kell fikázni a szinkront,akik most látják először annak tökéletesen megfelel,de ez el lett már mondva egy jópárszor...
    hihetetlen...
  • akyyy
    #201
  • KnightRider
    #200

    Egyre jobb ez a sorozat. LOST got owned, emberek!

    Amúgy meg minek szinkron, minek felirat, jó az eredeti angolban!
  • akyyy
    #199
    Ez van ha az ember rászokik hogy csakés kizárolag feliratosan néz filmet
  • akyyy
    #198
    jah értem...
  • drobee
    #197
    Akit kinyírtak az a "Zsebes" barátnője volt, aki ordíbált hogy kinyírlak Scofield az pedig ő maga.
  • Dynamic
    #196
    Miért mi lett volna szerinted a megfelelő név?Táska?Hát AZ lenne gigalol.

    Mellesleg a szinkronban sokkal zavaróbb az a nyílvánvaló igénytelenség, hogy nem tudnak tömeget normálisan leszinkronizálni.Röhejes volt a feka/fehér harc jelenet is.Hallatszott, hogy max 2-3 ember üvöltözik csak a háttérben, csatazaj meg semmi.Nagyon szar és hiteltelen.
  • akyyy
    #195
    akibe beleszurkáűltak egy csomot. és kampecc lett. az az a T-bag, nem? és most mondta h megdöglesz scofild, ez a "barátnő". vagy a barátnő halt meg?
  • desigo
    #194
    a szatyor nem csak a "barátnője"
  • akyyy
    #193
    de az a szatyore most meghalt?
  • desigo
    #192
    Meg a kislábújj is:(
  • desigo
    #191
    Hát a gyógyszer oda lett:
  • Lyan Kyj
    #190
    legalább nem Zsákos
  • akyyy
    #189
    volt eddég két rész is areklámnak, erre az rtlnek öntudattól kell belevágnia a felébe:( pedig elvileg a coolal teestvércsatornák és ott nagoyn szépen megcsinálja a cool...
  • drobee
    #188
    Pont ez az! Nem arra utal a név, mert a karakter tolvaj, vagy lop, vagy hasonló. És ezzel a fordítással olyan mintha egy piti zsebtolvaj lenne. Az eredeti neve Theodore Bagwell. A T-Bag, pedig egyrészt a nevének a rövidítése, másrészt a zseb funkciójára utal.
  • desigo
    #187
    így van...
  • Amse
    #186
    én meg nemtom minek ezt a topicot telefokázni...
  • InfectedMann
    #185
    tudom nektek megfele a szink...
    a történet a lényeg...
    de hát nem tehetek róla, hogy ennyire zavar...
    ez a Zsebes akkor sem a legmegnyerőbb... akkor maradt volna a T-BAG...
    nemtom mi a faszért kell egy sorozatban/filmben mindent lemagyarosítani...
  • Seth
    #184
    és ezt szinkronba számít szerinted, hogy T-Áska??? Feliratba lehet jól mutat, szinkronba szart se ér. Bag az meg zsák, zseb -et jelent. A T meg lehet szlenges to, tudod így írják t ' . T'-Bag -ez meg kizsebel, ellop stb. SZóval szerintem passzol. A szinkron meg olyan amilyen, aki még nem látta , mint ahogy én se, tökéletesen megfelel.
  • InfectedMann
    #183
    hát ez giga LOL :D:D
    A feliratos fordítás a T-Áska valahogy mérföldekkel több IQ-ra vall mint ez a Zsebes :D:D
  • Amse
    #182
    neide!
  • drobee
    #181
    Zsebes bazmeg! A hülyék!
  • desigo
    #180
    nah végre kezdődik:)
  • Amse
    #179
    hát úgy van rátetoválva, hogy rajzba van rejtve az egész. aki nem tudja mit kell nézni és mi mit jelnet az csak a rajzot látja.
    ha a 13. rész lement akkor majd linkelek egy special epizódot amiben riportok vannak és abban elmondják azt is ahogy készítették.
  • desigo
    #178
    Biztos megnézték csak nem foglalkoztak vele,hogy mit ábrázol.
  • akyyy
    #177
    télleg még azt nem értem h ugye rá volt tetoválva a tervrajz, de még az elején ellenőrizték a testüket h nem vettk észre? vagy azé mer azt mondta h cukorbeteg , de hát attol miért ne nézhetnék meg:S:S::S
  • desigo
    #176
    Jah kezdek visszaszokni rá mostanában:)
  • Pheaper
    #175
    az is jó :)
  • akyyy
    #174
    barátok közt!
  • Pheaper
    #173
    lehetne már
  • fernando torres
    #172
    legyen má kilenc óra
  • desigo
    #171
    Hm

    Egy jó bunyót a sitten:)
  • drobee
    #170
    Na addiktpalánták mit vártok a mai résztől? :)