4281

  • bonehead
    #1717
    Naív vagy :) Egy sorozat élettartama nem a sztoritól függ, hanem a nézettségtől. Ha nem nézik elegen, a CBS az anya felbukkanása nélkül is elkaszálja bármikor, ha sokan nézik, akkor megoldják, hogy évekig ne derüljön ki a személye.
  • I3andy
    #1716
    Hát, én is azt szeretném, ha minél tovább tartana, de ezt a témát nem lehet nagyon sokáig húzni. Főleg, hogy a következő évadban, Ted az anya osztályát fogja tanítani. 1-2 évad és vége lesz szerintem :(
  • NSC
    #1715
    Én egyáltalán nem várom hogy kiderüljön hogy ki lesz az "mother",mert az azt jelentené hogy egyre közelebb járunk a sorozat végéhez. A Barney és Robin közötti kapcsolat belőlem elég kétes érzelmeket vált ki. Egyrészt tök jó dolog hogy ők így összemelegedtek (és annak ellenére hogy mindenki azt várná hogy talán 2030-ban ők egy pár lesznek, szerintem éppen ezért nem ez lesz a forgatókönyv)másrészt viszont nekem hiányzik a jó öreg csajozós Barney. Persze egyértelmű hogy a karakterek fejlődnek az idő elteltével de hol maradnak a Suit up és Legendary beszólások?:D Na lényeg a lényeg hogy imádom ezt a sorozatot és a karaktereket és hiányoznának ha 1-2 évadon belül véget vetne ennek az egésznek az anya szóval én nem várom hogy megismerjük...majd 2030-ban:D
  • tnm #1714
    "kahlúa + gyömbérsör"

    nem talált. de poén lett volna, ha gondolnak ilyesmire.
  • I3andy
    #1713
    nem "az a Tracy"-ről van szó bakker, hanem magáról a Tracy névről
    és még egy olyan Tracy-re nem emlékszem aki Ted-del volt kapcsolatban

    a másik érdekesség: évadzáróban Barney szőke csaja, rumos-sörös valamit ivott, nem emlékszem h a kurvás töknek a piája miből volt összekavarva, de akár lehet ugyan az a csaj
    volt NY-ban halloweenkor, a tetőn volt egy jó buli és visszament oda, amikor ismét NY-ba jött
  • Larney
    #1712
    Hát arra gondolok, hogy Ted mondd több nevet a sorozat alatt.A gyerekek meg ilyen alapon nem is néznék az egészet, ha csak arra figyelnének hogy mi az anyjuk neve. Na meg a gyerekek arckifejezése is minket igazol, akik azt mondjuk, hogy nem az a Tracy az anya. Inkább a megkönnyebbültség látszik az arcukon. Ja meg Ted mondja is utána hogy csak viccelt vele. Szóval ez hatalmas csalódás lenne ha mégis. Én inkább annál a résznél kutakodnék a helyetekben, amikor volt az a st.patrick(?) napi buli, amikor barneynak volt zöld öltönye, Ted meg összejött azzal a férjes asszonnyal. Onnan van meg pl a sárga esernyője is, ott lopta a kis csóró :P:)
  • I3andy
    #1711
    Nem a táncosnő az anyjuk, hanem a név lehet azonos.

    "Ha azt nézed, hogy Ted általába a nevén mutatta be a legtöbb barátnőjét, akkor nyilvánvaló, hogy felesleges lett volna az egész mese."-ezzel meg nem tudom mire gondolsz
  • Larney
    #1710
    Na most ebbe beszállok énis. Szerintem ennek a sztriptíztáncosnő az annyuk cuccnak nincs valóságalapja. Ha azt nézed, hogy Ted általába a nevén mutatta be a legtöbb barátnőjét, akkor nyilvánvaló, hogy felesleges lett volna az egész mese. A gyerekek meglepődése szerintem is csupán a foglalkozás miatt volt, higgyetek nekem, én már láttam azt a részt vagy 15ször,emlékeznék, ha lenne benne utalás. A másik meg hogy ez az első évadban volt asszem, szóval azóta már rég feledésbe merült a strip-bar jelenet.
  • bonehead
    #1709
    Jaa, értem mire gondoltál. Viszont a felhördülésnél nem mondta a nevét :)

    Azért veszem biztosra, mert az az erkölcsi hozzáállás, amivel Tedet felruházták az évek alatt, számomra kizár egy ilyen opciót :)

    De majd meglátjuk. Őszig még ezer dolgot kitárgyalhatunk amúgy is.
  • I3andy
    #1708
    Nem azt írtam, hogy az igazi anyjuk a sztriptíztáncos az anyjuk, csak hogy a neve ugyan az. És ha egy más nevet mondott volna Ted, akkor feltűnt volna a gyerekeknek.

    Mint írtam nem ténynek vettem, hanem lehetőségnek.

    Te is biztosra veszed, hogy semmi köze a sztriptíztáncos nevének az anyjukhoz. Ez nem hülyeség?
  • bonehead
    #1707
    Jó ég, persze hogy furán reagáltak a kölykök, mikor azt mondta Ted, hogy az anyjuk a _sztriptíztáncosnő_ lesz. Ez egy vicc volt. Semmi köze az igazi anyjukhoz.
    Másrészt ez egy sorozat. Amit részről részre írnak. Maximum van pár ötletük az íróknak az anyára, de hogy kőbe vésve nincs semmi, az tuti. Minden ilyen ténynek vett, "belső infó" hülyeség :)
  • I3andy
    #1706
    Bocs szarul fogalmaztam, én is egy lehetőségnek találtam.
  • tnm #1705
    bocs, ha félreérthető volt, az nem Neked szólt, inkább csak arra reagáltam élesen, hogy készpénznek veszik egyesek, egy -valóban érdekes- ötlet alapján
    "Ott írták, hogy az anya neve Tracy lesz"
  • I3andy
    #1704
    A Lily-s dologra nem emlékszem. A Barney-s ügy engem is zavart, de én speciel csalódottabb lennék, ha a főszálnál nem lennének következetesek a készítők.

    A fórumos dolgot azért írtam, mert kicsit leugatásnak éreztem az első hsz-ed, de úgy látszik nem az volt
  • tnm #1703
    "És mire való egy fórum, ha nem ilyen feltételezések megbeszélésére?"

    azt csináljuk, csak a többiek még nem értek ide.
    [azt aláírom, hogy a téma érdemes megvitatásra, jó hogy feldobtad]

    "Barny vezetés fóbiás vagy Marshall szeret-e verekedni"
    vagy mikor Barney visszahozza Lily-t azzal az ürüggyel, hogy nem bírja a végtelenségig elcsalni a csajokat Marshall elől, akkor ott is volt egy nagyobb kronológiai hiba (részletekre már nem emlékszem, de az események sorrendje sehogy se volt jó)

    viszont Barney vezetési fóbiája igenis összevethető, a fő szál beli apróságokkal. egy egész részt áldoztak a szereplők viszonyának a Fiero-val. ezt többször is keresztbehúzni, sztem nagy figyelmetlenség.
    én azt se igazán értem, hogy ha az írok el is feljetették, NPH hogy-hogy nem tiltakozott akkor; benne csak élénkebben él, amit anno eljátszott.
  • I3andy
    #1702
    Nem én erre azt mondanám, hogy de nem passzol a név.

    Mindegy ez egy olyan dolog, ami akár lehet az infó morzsa. Ezt nem lehet tudni. Talán az egész sorozat leglényegesebb dolgában figyelmesek lesznek az írók. Mert nem lehet azért összehasonlítani olyan dolgokkal, minthogy Barny vezetés fóbiás vagy Marshall szeret-e verekedni.

    És mire való egy fórum, ha nem ilyen feltételezések megbeszélésére?
  • tnm #1701
    erre írtam azt, hogy de reagálhattak, hiszen arra is gondolhattak, hogy a Tracy is kamu név (akár a csaj kamuzta be, akár öreg Ted direkt kicserélte) és emiatt nem is akadtak fenn azon, hogy egy Tracy-re mondja, hogy az anyjuk, miközben nem is így hívják.

    most gondolj bele, ha neked mesélné az apád, hogy hogyan ismerte meg az anyukádat és nem anyukád nevén emlegetne egy sztriptíztáncosnőt, majd benyögné, hogy ő az anyukád, akkor nem akadnál fenn azon, hogy nem is olyan név volt.

    emellé jön még az is, hogy ilyen apróságokra sztem nem fognak figyelni az írók.

    persze lehet, hogy ez tényleg egy elrejtett információmorzsa volt, de nem hiszem, hogy érdemes lenne erre alapozni, túl sok itt a bizonytalan.
  • I3andy
    #1700
    Igen, de ha nem az anyjuk nevét mondta volna a csaj, akkor nem reagáltak volna így. Azt meg senki nem tudja, hogy lesz-e név csere.
  • tnm #1699
    nem a névre reagáltak, hanem arra, hogy: "and that, kids, is the true story of how i met your mother." meg se mukkannak, mikor a Tracy név szóba jön.

    egyébként is valszeg kicseréli majd a történetben az anya nevét, hogy ne legyen egyértelmű a gyerekeknek. (mint a Definitely, Maybe c. filmben is)
  • I3andy
    #1698
    Az lehet, hogy nem tartják magukat a készítők ehhez. De a gyerekek a névre reagáltak(mind1 h kamu vagy sem), tehát Tracynek kéne hívni.
  • tnm #1697
    hiszen kizárt dolog lenne, hogy az másodjára is kamu nevet mondjon a sztriptízes csaj...

    amúgy akkor lenne érdemes ilyen apróságokat gyűjteni, ha eddig tartották volna magukat az írók mindenhez, amit eddig írtak, de voltak már ellentmondások korábban is. valószínűleg mikor eldöntik, hogy ki lesz az anya*, akkor eszükbe se jut majd, hogy volt itt ez a Tracy.

    ugye elvileg felvették már az anyát játszó szereplővel a gyerekeket, de ez nem jelenti, hogy véglegesítve is volt, akkor, hogy Ted egyik hallgatója lesz. mellesleg lehet hogy nem is az játsza majd a 2030beli anyukát, mint akit Ted megismer 201X-ben
  • I3andy
    #1696
    Nem tudom volt-e már itt szó róla, de találtam egy fórumot a cbs hivatalos honlapján. Ott írták, hogy az anya neve Tracy lesz. A hálaadásos részben, a sztriptíz bárban oda ment Tedhez egy táncos. Erre mondta Ted, hogy ő az anyjuk, ennek a csajnak Tracy volt a neve és ezt ki is mondta a storyban. A gyerekek meg nem reagáltak volna rá úgy, ha az anyjuk neve nem Tracy lenne.
  • ProGabe #1695
    ezennel hivatalossá vált, amit már mindenki tudott: lesz következő évad. marad a hétfő 8 órás időpont
  • Monoton
    #1694
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még azt vártam a végén, hogy kijön a teraszra a tulaj :D
  • Monoton
    #1693
    Köszi az egész éves fordítást :)
  • ProGabe #1692
    azért jó, hogy idővel leesett :D

    mondjuk nem kis csavar lett volna, ha tényleg leugrik és kiderül, hogy nem Ted mesél, hanem egy másik ember, akinek Ted halálugrása kellett ahhoz, hogy találkozzon a leendő feleségével
  • Cat 02 #1691
    Így utólag viszont paradoxon lenne, elmesélni a gyerekeknek ahogy meghalok... :D
  • NSC
    #1690
    mi köszönjük az egész éves ferdítést
  • Calver
    #1689
    éljen éljen, este nézem is ennek örömére
  • bonehead
    #1688
    Évadzáró tiszteletére próbáltam szokatlanul gyors lenni, a ferdítés a szokott helyekről elérhető.

    Kösz az egész éves közreműködést, ősszel természetesen folytatom a fordítást. Jó szórakozást!
  • tnm #1687
    legnagyobb beszólás akkor is Marshall-é (most nézem 2.-ra a részt)
    "First of all: [kalimpál] Ehhh."

    meg persze jó hogy újra elővették azt a gyilkos számot is.
  • tnm #1686
    az biztos, nekem is megfordult a fejemben, hogy a következő évadban Ted tartósan kórházba kerül és az egyik nővér lesz az anyuka, de mostmár azon gondolkodom, hogy a következő évad elején hogy fognak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    visszaugrani, mert odaugrani még könnyebb volt magasabbról lejjebb, de vissza? amúgy az az ugrás Marshall-nak alig volt több, mint egy lépés... xD
  • Cat 02 #1685
    Huh,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végén ted leugrott volna és meghal, beírták volna magukat a történelembe a készítők...
  • Lacee
    #1684
    ez jó volt, az előző két időhúzós rész után végre történt egy-két dolog.
  • tnm #1683
    nah, fináléra nagyon összeszedték magukat.
    amúgy éreztem, hogy először csak azt tudjuk meg, hogy az anya egy bizonyos társaság/csoport része. csak azt nem tudom, hogy ezt hogy fogják bekötni a múltkori sárga esernyős sztorihoz, vagy csupán csak ennyi lett volna: Stella férjének az ajánlata?
    ilyen tempóban mondjuk a 6. évadban sem tudjuk meg ki az anya*, azaz melyik :), de így sok epizódszereplő jöhet majd jövőre is, ami mindenképp jót tesz majd a sorozatnak.

    *= gondolom senki nem számított arra, hogy annak ellenére megtudjuk, hogy még legalább 2 év van a sorozatban.

    [bár most hirtelen az 5. évad hivatalos bejelentését sem találom.]
  • Monoton
    #1682
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lily-t rendesen takarták a végén :D


    Egyébként tényleg nem volt valami nagy szám ez a rész, jöhet a finálé.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Ted azzal az olcsó poénnal szed fel egy rendőrcsajt amit Stella mondott, és ő lesz a feleség, lehidalok :D
  • debcsillu
    #1681
    translate accep-...:D

    kösziköszi!!!
  • Monoton
    #1680
    Köszi :)
  • bonehead
    #1679
    Ferdítés elérhető hamarost. Jó szórakozást!
  • ProGabe #1678
    omg, tényleg milyen egyszerű ez is :)

    kerestem az előző kérdés jelenetét és egyből az ugrott be ennél, hogy nehéz. na mindegy, megy a high-five :)